PDA

View Full Version : American Horror Story



blackdiamondd98
11-12-2011, 13:32
Здравейте всички ! :)) Наскоро излезна един много готин сериал " american horror story " и го чакам всеки четвъртък с нетърпение :grin: та реших да направя тема за сериалчето , за да може да коментираме случващото се в сериала , ако и вие като мене сте " луди" по него :D Колко от вас го следят и какво мислите за него :))?

Harmonyy
11-12-2011, 22:28
Абе всеки път като го видя се чудя дали да го сваля..За кво става въпрос ? Заслужава ли си 'д

blackdiamondd98
11-13-2011, 09:10
Заслужава си ! За кратко време и 6 епизода се превърна в един от любимите ми сериали .. Хубав е , разбира се ако харесваш леко хорър фентъзи филми :) Филма в общи линии е за едно семейство , което се мести на другия край на страната , заради лични проблеми . Та това семейство се нанася в една къща с много страашно и богато минало и започват да им се случват странни неща .Съседката и дъщеря й също са странни и постоянно им се бъркат в нещата , а мъжът попринцип е психиатър и започва да лекува едно момче , което впоследствие се влюбва в дъщеря му ... Абе, в общи линии сериалчето си е леко плашещо , но същевремено в него се развива любовта , драмата , отхвърлянето ... Страшно интересен е ! :grin:

Reall
11-13-2011, 09:42
От няколко дни първи епизод си стои изтеглен и трябва да го гледам, може би днес. 8-)

Psycho0
11-13-2011, 16:30
Интересен е, но ако имаше повече хорор моменти щеше да е още по-як :D
Тейт :smt007 :smt007 !

Nikolcheto24
11-13-2011, 19:54
И на мен ми изглежда интересен, но още не съм го гледала.Мисля че го дават по foxlife иначе.В събота от 12 без нещо.

brutaLxxbunny
11-13-2011, 20:44
Мноого ми харесва.Падам си по такива психарийки :lol:

Harmonyy
11-28-2011, 11:51
Почнах да го гледам :grin: Много е як,макар на моменти да е доста объркано :)

CookieMonstaTF
11-28-2011, 17:22
Уникален !!! :) Доста е интересен.. :) Дават го всеки понеделник от 23:30 по фокс лайф.. :)

zoreto
12-01-2011, 18:21
Интересен е ,има я търпката

sunman
12-01-2011, 19:37
гледам вече няколко епизода и ми харесва!!
трудно схващам,обаче развръзката! :d

sashko705
12-01-2011, 20:02
Мноого добрър сериал много ми харесва :D As you can see :D Доста е изтрещял...

brokeninside13
12-01-2011, 22:05
УНИКАЛЕН...братле всеки четвъртък съм mindfucked сериозно :ДД много се ебава с мозъка ми! първите епизоди (трябваше да наваксвам 3-4 епизода като се зарибих) напраооо :ДД Тейт е сагхсдхгасйдг само на мен ли ми напомня на Кърт? :ДД абе адски съм зарибена! както казах трябваше да наваксам 3-4 епизода и като изгледах първия, след тва другите 2 и след тва нямаше кога да го догледам щото трябваше на даскало да се ходи и през целия ден съм си мислила за AMS иииии кат се прибрах вече и другите изгледах и сега нямам търпение да чакам до четв.

LaffyTaffy
12-02-2011, 17:01
И аз се запалих по него, интересен е. Само да не го развалят по-натам..

SuNsEt
12-02-2011, 19:53
Чакам 10та серия ...Много як сериал.

Yankee
12-11-2011, 07:39
Уникален сериал!Вчера гледах сериите до 10еп. за втори път <33 влюбих се просто!А Тейт е най-уникалния герой,който съм гледала от дооста време насам :33

Lenny
12-14-2011, 18:39
сега го свалям и ще видим дали ще ми хареса

dirtyyy
12-14-2011, 18:42
Love it! Който не го е гледал-изпуска много!

YoUcANNOtiMaGiNe
12-15-2011, 21:42
Абе става за запълване на времето и като цяло бива, но нищо особено.

crowberry
12-16-2011, 20:28
Якото е, че не знаеш кой е дух и кой не..

MireuChangYong
12-17-2011, 19:09
Аз не знаех, че Тейт е дух и като разбрах ми стана кофти.. Много искам с Вайълет да са заедно. :( Сладка двойка са .. :D А сериала ми стана любим. Много е интересен. Актьорите също ми харесват. И още се кефя на сцената със ония пич с черните дрехи, когато оправяше майката ;д ..

LaffyTaffy
12-19-2011, 08:03
Tози четвъртък излиза последната серия за този сезон :(

SorrowEyes
12-27-2011, 18:35
ХОРАА, МОЖЕ ДА ПРЕДУПРЕЖДАВАТЕ КАТО ПУСКАТЕ СПОЙЛЕРИ !!! :@

brokeninside13
12-28-2011, 14:25
ОК има едно нещо което не мога да прумея...На хелоуин, нали дойдоха онези дето Тейт е убил, и почнаха да го преследват ала бала, също на плажа с Вайълет, и когато с Бен бяха на някви пейки там си говориха...КАК ПО ДЯВОЛИТЕ ТЕЙТ ИЗЛЕЗНА ОТ КЪЩАТА? Нз може аз нещо да съм изпусната, ама....

SorrowEyes
12-28-2011, 15:00
СПОЙЛЕРИ!!!



ОК има едно нещо което не мога да прумея...На хелоуин, нали дойдоха онези дето Тейт е убил, и почнаха да го преследват ала бала, също на плажа с Вайълет, и когато с Бен бяха на някви пейки там си говориха...КАК ПО ДЯВОЛИТЕ ТЕЙТ ИЗЛЕЗНА ОТ КЪЩАТА? Нз може аз нещо да съм изпусната, ама....


Е нали тогава е Хелоуин и границата между мъртвите и живите пада и призраците могат да бродят свободно навсякъде.

Само ми стана гадно за Тейт накрая, нямаше happy end за него :( (не че не си го е заслужил де, но все пак)

an0niimka
12-29-2011, 09:55
Аз го следях сериала и го чаках с нетърпение и сега като свърши 1-ви сезон се надявам скоро да излезе и 2-ри сезон. :)

SorrowEyes
12-29-2011, 17:15
Аз го следях сериала и го чаках с нетърпение и сега като свърши 1-ви сезон се надявам скоро да излезе и 2-ри сезон. :)

Чак есента на 2012 :(

brokeninside13
12-29-2011, 20:25
СПОЙЛЕРИ!!!





Е нали тогава е Хелоуин и границата между мъртвите и живите пада и призраците могат да бродят свободно навсякъде.

Само ми стана гадно за Тейт накрая, нямаше happy end за него :( (не че не си го е заслужил де, но все пак)

Оффф да бе... :D
Добре, ама верно ли че в 2рия сезон ще са други актьори, друга къща и всичко ще е друго? Щото ако тва го направят...Супер тъпо ше стане...

Harmonyy
12-30-2011, 09:20
И аз четох,че всичко ще е различно :) Обаче мисля,че тва е добра идея...в старата къща всичко се изчерпа,не виждам какво още могат да измислят..

brokeninside13
12-30-2011, 14:00
^ННЕНЕНЕНЕНЕН!!!! искам си Тейт и Вай, главно тях дваматааа нененне ;(

SorrowEyes
12-30-2011, 23:16
Спойлери!

Да, много, много гандо. Аз си свикнах с тях двамата, но действително няма какво повече да разкажат за къщата. Можеха да направят още 2-3 епизода, да си доокрасят някои истории и да обяснят нещо, но да направят още един сезон за къща пълна с призраци... и как ще надградят връзката на Т. и В. като ще са "заклещени" заедно завинаги.

Абе, гадно!

Дано другия сезон е също толкова интересен, но не ми се вярва. Ще стане малко като поколенията на Skins - всички след първото не струват според мен.

Traum.
01-03-2012, 10:46
СПОЙЛЕР
Последният епизод малко ме разочарова, добре че почнаха историята с бебето на Вивиан/Констанс, че сигурно нямаше да го гледам иначе.

zay4e
01-18-2012, 12:19
аз гледах до 12 епизод... кога ще са следващите?

Twilight_23
01-19-2012, 16:57
cOoL Eee сериала

bonchoperalnqta
01-19-2012, 18:56
Котката на Шрьодингер е персонаж от изглеждащ парадоксално мисловен експеримент, предложен от Е. Шрьодингер, когато искал да покаже непълнотата на квантовата механика при прехода от суб-атомни към макроскопични системи.Експериментът се състои в следното:
В затворена кутия е поставена котка. В кутията има механизъм, съдържащ радиоактивно ядро и съд с отровен газ. Параметрите на експеримента са така подбрани, че вероятността ядрото да се разпадне за 1 час е 50%. Ако ядрото се разпадне, механизмът се задейства, отваря съда с отровен газ и котката умира. Според квантовата механика, ако върху ядрото не се провежда наблюдение, състоянието му се описва като суперпозиция (смесване) на две състояния — разпаднало се ядро и не-разпаднало се ядро, следователно, котката е жива и мъртва едновременно. Ако кутията бъде отворена, експериментаторът трябва да види кое да е от двете състояния — «ядрото се е разпаднало, котката е мъртва» или «ядрото не се е разпаднало, котката е жива».
Въпросът е следният: кога системата престава да съществува като смесване на две състояния и избира едно конкретно? Целта на експеримента — да покаже, че квантовата механика е непълна без някои правила, които показват, при какви условия се случва колапс на вълновата функция и котката става или жива, или мъртва, но не и едното и другото едновременно.
Обратно на популярното мнение, Шрьодингер е замислил експеримента не защото е вярвал, че може да съществува живо-мъртва котка; напротив, смятал е квантовата механика за непълна и не докрай описваща реалността в дадения случай. Понеже котката може да бъде само жива или само мъртва (не съществува състояние живо-мъртъв), то това означава, че същото трябва да е вярно и за атомното ядро. То трябва да е или разпаднало се или не-разпаднало се.
Публикация [редактиране]

watergirlblue
01-31-2012, 07:09
и аз се опитах да го гледам, но освен че е як, не разбирам много защото по фокс са малко разбъркани сериите...единствения ми въпрос е : Констанс дух ли е ?

scar.ss
01-31-2012, 20:35
Всеки път като съвсем нямам какво да гледам се изкушавам да го сваля. Обаче аз чакам да се събере целия сезон. Иначе гледам трейлърите на еповете :D ... Ест ще го гледам, ако не блокнат Замундата.

Zorin
01-31-2012, 23:49
Изгледах целия първи сезон и ... и нищо. Някак все чаках, чаках нещо интересно да се случи, пък то взе, че не се случи. Имам чувството, че си загубих времето с тоя сериал. Но пък Кейт Мара и Закари Куинто бяха много готина изненада, а единствения, ама наистина единствения герой, който успя поне малко да ме заинтересува, беше Мойра. Разочарована съм, Раян Мърфи много почна да издиша, първо Glee отиде на зле, сега и това.

summerxtime
02-01-2012, 17:07
Хора,вярно ли е,че във втори сезон сменяли каста? Значи няма да има Вайълет&Тейт? ;х

scar.ss
02-02-2012, 09:01
В първия абзац, последното изречение спойлер. :D
Изгледах го вчера на един дъх. А Тейт е толкова яяяяяяяяяяк. Ама какво да ви разправям, вие си знаете. Мисля, че сезонът свърши доста прилично, макар че Т. и В. можеха да са заедно.
Да, втроия сезон ще със нова къща, нова история и нов каст естествено. Но! Тук идва едно хубаво "но".. Но някои актьори ще присъстват във каста на втория сезон, но ще имат нови персонажи. Тези, които НЯМА да участват във новия сезон са майката и бащата. Имената на тези, които ще участват, не се издават още. Имам голяма надежда за Ивън Питърс (Тейт), който логично няма да си играе стария персонаж по по-горе посочените причини. Ако искате го прочете направо от този линк: http://www.tvline.com/2011/12/american-horror-story-season-2-spoilers/

summerxtime
02-03-2012, 16:29
Ооо,да Тейт ^^ Надявам се някой ден да срещна негов двойник .. < 3
По темата:
Ако в новия сезон участват Тейт&Вайълет ще бъде адски яко.Страшна двойка бяха.Трябва да се съберат отново <3 + Умирам от желание да разбера кое е 4th дете на Констанс.Тя нали каза ,че има 4 деца ... В сериала се говореше само за Tatte,Addie,Beau ..

psych0
02-03-2012, 19:16
в замунда сериала го няма.
Някой да знае от къде мога да си го изтегля?

scar.ss
02-04-2012, 21:02
summerxtime, актьорите може да са същите, но във никакъв случай няма да са със старите си персонажи, което значи, че въобще няма да са Т. и В. Може да направят така, че новите им персонажи да са отново двойка, но няма да са тези Тейт и Вайълет от първи сезон. Не знам дали ме разбрахте, но някои актьори ще са същите (надявам се на Evan Peters), но със друг персонаж, друг герой.

psych0, от арената можеш, аз преди седмица от там го свалих поради същата причина. по принцип във арената има по-голям избор на сериали изобщо, но за сметка на филмите пък; в замунда има повече филми, но по-малко сериали. : ))

summerxtime
02-05-2012, 13:47
summerxtime, актьорите може да са същите, но във никакъв случай няма да са със старите си персонажи, което значи, че въобще няма да са Т. и В. Може да направят така, че новите им персонажи да са отново двойка, но няма да са тези Тейт и Вайълет от първи сезон. Не знам дали ме разбрахте, но някои актьори ще са същите (надявам се на Evan Peters), но със друг персонаж, друг герой.

psych0, от арената можеш, аз преди седмица от там го свалих поради същата причина. по принцип във арената има по-голям избор на сериали изобщо, но за сметка на филмите пък; в замунда има повече филми, но по-малко сериали. : ))
И аз се надявам на Евън. < 3 Ехх,жалко,че няма да е със същия персонаж.Точно този,лош,Тейт ми харесваше.Но все пак се надявам да включат актьора в сезон 2.

summerxtime
02-05-2012, 18:13
Съжалявам,че пиша пак ,но някаква идеа кога ще излезе сезон 2 ?

sashko705
02-05-2012, 18:49
Не знам, но 2ри сезон ше е с нова къща и нови герои :\

scar.ss
02-06-2012, 20:17
Не знам и аз. Разрових се, ама явно не достатъчно, тъй като не открих нищо.

psych0
02-11-2012, 13:14
Изгледах сериите и много ми хареса !
С нетърпение чакам 2ри сезон.

SorrowEyes
02-12-2012, 19:24
Добре, бе, защо не прочетете темата, преди да задавате въпроси!? Написала съм го няколко поста преди твоя, Summerxtime!
Септември 2012.

MyGuiltyPleasure
03-15-2012, 14:57
Вижте в нета ... Потвърдено е,че 2 сезон ще излезе през октомври 2012 : ) Ето и акотьорите от 1-ви сезон,които ще участват и във 2-рия :
Evan Peters, Sarah Paulson, and Lily Rabe