PDA

View Full Version : защо няма арт теми



lightcameraction
11-12-2011, 13:18
в момента?супер скучно ми е..искам с някой да си говорим за изкуство,независимо какво :С

lightcameraction
11-12-2011, 13:19
* поглеждам да видя ,дали наистина подписа ми е толкова голям или е заради тази тъпа реклама *

YoungBloodZ
11-12-2011, 13:19
тъй

lightcameraction
11-12-2011, 13:25
болен съм отново и няма какво да правя,свалям Modern Warfare 3 ,обаче е много бавно и сега се ровя из нета ,а вие не пишете нищо арт и на мен ми е скучно и няма к'во да правя .
форевъралонедокатонемисес валиколофдюти.jpg

psychopath
11-12-2011, 13:28
защото темите за наркотици са забранени в тоя форум :-P

ledenakrasota
11-12-2011, 13:28
За ко искаш да си приказваме? :oops:

lightcameraction
11-12-2011, 13:29
За ко искаш да си приказваме? :oops:

за каквото пожелаеш,нещо арт.

ledenakrasota
11-12-2011, 13:30
Не ми идва музата за нещо.


Каква музика слушаш? Какво предпочиташ? :)

shadow4e
11-12-2011, 13:32
Какво си представяш под арт теми? Има си теми за театър, има си за кино, но в другите раздели. Тук опитите не са довеждали до нищо градивно, само празни приказки.
Да видим дали ще ти се получи.

ledenakrasota
11-12-2011, 13:32
http://zamunda.net/details.php?id=286450


Ще си дръпна това. :)


Търся си и други игри.


Тази я харесвам, но на този компютър не става. :(

http://zamunda.net/details.php?id=286556

lightcameraction
11-12-2011, 13:32
Не ми идва музата за нещо.


Каква музика слушаш? Какво предпочиташ? :)

слушам гадна за теб музика.
Моцарт,Бетовен,Чайковски,Pos thumus,Hans Zimmer..
от време на време слушам и Owl City/Rammstein ,но това е рядко,когато имам някакво доста особено настроение.

ledenakrasota
11-12-2011, 13:35
Не ми идва музата за нещо.


Каква музика слушаш? Какво предпочиташ? :)

слушам гадна за теб музика.
Моцарт,Бетовен,Чайковски,Pos thumus,Hans Zimmer..
от време на време слушам и Owl City/Rammstein ,но това е рядко,когато имам някакво доста особено настроение.


Виж Бетовен не съм го изпълнявала много , но от Моцарт съм получавала тикове. :lol:

Чайковски ми е слабост. :) Ходиш ли на да гледаш балет? :)


И защо е това нападателно хейтърско поведение към мен? Съдиш без абсолютно нищо да знаеш за хората. :)

lightcameraction
11-12-2011, 13:39
Какво си представяш под арт теми? Има си теми за театър, има си за кино, но в другите раздели. Тук опитите не са довеждали до нищо градивно, само празни приказки.
Да видим дали ще ти се получи.

нямам предвид да променя света,но просто има много теми в които не се чувствам добре и няма с кой да си пиша,а форума е единственото нещо с което мога да разнообразявам точно сега докато ми се свали играта и филмите,защото съм болен и не мога да излизам.
исках да си говоря с някой за филми и музика,но като чат и бързи приказки,а в другите раздели хората не са толкова активни и трябва да чакам по 5 часа за отговор.

относно Леденакрасота,не е хейтърско поведение,просто ми стана смешно и не бях съгласен с теб вчера.
Не гледам балет ;о .. чак такива неща не правя,просто обожавам такава музика.

ledenakrasota
11-12-2011, 13:43
относно Леденакрасота,не е хейтърско поведение,просто ми стана смешно и не бях съгласен с теб вчера.
Не гледам балет ;о .. чак такива неща не правя,просто обожавам такава музика.
[/color]

"Такава" музика се слуша на живо. Отиди веднъж на опера или да послушаш симфоничния оркестър. :)

Наближава Коледа. Ще направят отново "Лешникотрошачката". Отиди и просто слушай. :)


И какво снощи? Още от преди това си някакъв нарицателен.
Снощи, няма нищо общо с репликата ти "слушам гадна за теб музика".
:)
Смешно ми е. 8-)

lightcameraction
11-12-2011, 13:45
относно Леденакрасота,не е хейтърско поведение,просто ми стана смешно и не бях съгласен с теб вчера.
Не гледам балет ;о .. чак такива неща не правя,просто обожавам такава музика.
[/color]

"Такава" музика се слуша на живо. Отиди веднъж на опера или да послушаш симфоничния оркестър. :)

Наближава Коледа. Ще направят отново "Лешникотрошачката". Отиди и просто слушай. :)


И какво снощи? Още от преди това си някакъв нарицателен.
Снощи, няма нищо общо с репликата ти "слушам гадна за теб музика".
:)
Смешно ми е. 8-)

а,затова ли.Ами написах го,защото за 90% от хората,които познавам,слушам отвратителна музика.
Все пак,прави са,андреа фтл

shadow4e
11-12-2011, 13:47
То аз като ходя на балет и винаги оглеждам публиката, момчетата се броят на пръсти /като изключим тези на последните редове, които са съученици на някои от участващите/, на опера вече е друго. Иначе последно бях на Лебедово езеро преди месец, много ми хареса, не го бях гледала. Имам проблем с това, че забравям много от нещата, които съм гледала като минат две години..

psychopath
11-12-2011, 13:47
много сте артъ

ledenakrasota
11-12-2011, 13:49
а,затова ли.Ами написах го,защото за 90% от хората,които познавам,слушам отвратителна музика.
Все пак,прави са,андреа фтл


Ееее, не така. Всеки е с различна нагласа. :) Ще си намериш съмишлениците, споко. Не са никак малко. :)

Виждам, че обичаш да снимаш. Едно от многото ми хобита, забутано в небитието на съзнанието ми. 8-)
Какво обичаш да снимаш? Кога ти идва музата? Как се запали? :)

lightcameraction
11-12-2011, 13:49
То аз като ходя на балет и винаги оглеждам публиката, момчетата се броят на пръсти /като изключим тези на последните редове, които са съученици на някои от участващите/, на опера вече е друго. Иначе последно бях на Лебедово езеро преди месец, много ми хареса, не го бях гледала. Имам проблем с това, че забравям много от нещата, които съм гледала като минат две години..

не знам,аз не бих отишъл на балет :О .. не защото ще ме помислят за гей,просто защото не ме интересува за какъв ще ме помислят,но просто едва ли ще ми е интересно .
всъщност,много искам да отида на опера,но трябва специално да отида до София,това означава да отида с баща ми до там или с брат ми,но те ще умрат от скука,защото не харесват такива неща,не искам да ги карам насила да дават пари за нафта,после да дадат пари и за операта и най-накрая да умрат от скука.

lightcameraction
11-12-2011, 13:53
а,затова ли.Ами написах го,защото за 90% от хората,които познавам,слушам отвратителна музика.
Все пак,прави са,андреа фтл


Ееее, не така. Всеки е с различна нагласа. :) Ще си намериш съмишлениците, споко. Не са никак малко. :)

Виждам, че обичаш да снимаш. Едно от многото ми хобита, забутано в небитието на съзнанието ми. 8-)
Какво обичаш да снимаш? Кога ти идва музата? Как се запали? :)

Обичам да снимам,когато сме на някое много красиво място и мога да направя наистина хубави снимки,а не да снимам цветенца и т.н,но това е ,защото аз не се занимавам с фотография.
снимам видеота главни,снимам всичко,в зависимост от филмовия фестивал в който съм решил да участвам или според темата ,която съм си дал.
музата ми идва ,когато дишам.

чакай,ние за мен ли говорим само :О ..
мисля ,че да.
защо
а

ledenakrasota
11-12-2011, 13:59
Аз питам за фотографията. :) :P

thegreenzombie
11-12-2011, 14:21
и аз днес съм в арт настроение... по-скоро ретро... допреди малко бях на "онлайн-ретро парти" и слушахме Б.Т.Р .... Alice Cooper..... Iron Maiden... Джанго Зе... Уикеда и други такива.... олд бът голд 8)

machoka
11-12-2011, 15:16
Няма да крия, че когато видя думата 'арт' във форума, а и в държавата по принцип, косите ми се изправят, а космите на ръцете настръхват и щръкват нагоре като бодлички на застрашено таралежче..

Ставал съм свидетел на какво ли не - пълни идиоти, полу-идиоти и почти нормални, които са се били в гърдите с пълна сила, крещейки 'аз съм арт, аз съм арт', неподозиращи какво означава това трибуквие.
Субектът си слага костюм, чудещ се защо ризата няма копчета, а само две дупки, отива на опера и ръкопляска след всяка сцена, пръв .. и единствен, задрямва леко в трето действие, чете 'субтитри' и накрая излиза. Потува се по рамото и нахранил самочувствието си, вече придобива така желаната арт квалификация. Субектът още не иска да отиде на балет, защото или ще го помислят за гей, или пък се опасява, че 'няма да му е интересно', защото в крайна сметка има и по-интересни неща от грозно подскачащи мъже и жени.

Обаче той е АРТ... защото е чел, че да слушаш Бах и да гледаш Вагнер те прави един друг човек, прави те анти-чалга, изпълва душата ти с артисцизъм и вече се открояваш. Той е браузнал, че Достоевски е ИДИОТ, Шекспир е пълна трагедия, за сметка на Евгени Пушкин.

Някой тръгнал да му обяснява, че артистичното начало е заложено от рано и представлява съвкупност от интереси в много области на субективното. Че това, за което той говори не е просто балет или опера, а начин на живот, философия, битие. Една голяма жертва, вникване, съзерцание, размишление и какво ли не абстрактно още.

Но не, това не пречи на субектa да се тупа гордо в гърдите и да крещи 'аз съм арт, аз съм арт, вие защо не сте и вие арт' и с помощта на 3 цветни картинки и няколко страници сценарий да успее да заблуди собственото си аз, че е нещо по-различно, че е нещо повече, че останалите тънат в краката на артистичното му величие.

NightGuardian
11-12-2011, 15:24
зависи къде намираш АРТ!

lightcameraction
11-12-2011, 15:25
Няма да крия, че когато видя думата 'арт' във форума, а и в държавата по принцип, косите ми се изправят, а космите на ръцете настръхват и щръкват нагоре като бодлички на застрашено таралежче..

Ставал съм свидетел на какво ли не - пълни идиоти, полу-идиоти и почти нормални, които са се били в гърдите с пълна сила, крещейки 'аз съм арт, аз съм арт', неподозиращи какво включва в себе си това трибуквие.
Субектът си слага костюм, чудещ се защо ризата няма копчета, а само две дупки, отива на опера и ръкопляска след всяка сцена, пръв .. и единствен, задрямва леко в трето действие, чете 'субтитри' и накрая излиза. Потува се по рамото и нахранил самочувствието си, вече придобива така желаната арт квалификация. Субектът още не иска да отиде на балет, защото или ще го помислят за гей, или пък се опасява, че 'няма да му е интересно', защото в крайна сметка има и по-интересни неща от грозно подскачащи мъже и жени.

Обаче той е АРТ... защото е чел, че да слушаш Бах и да гледаш Вагнер те прави един друг човек, прави те анти-чалга, изпълва душата ти с артисцизъм и вече се открояваш. Той е браузнал, че Достоевски е ИДИОТ, Шекспир е пълна трагедия, за сметка на Евгени Пушкин.

Някой тръгнал да му обяснява, че артистичното начало е заложено от рано и представлява съвкупност от интереси в много области на субективното. Че това, за което той говори не е просто балет или опера, а начин на живот, философия, битие. Една голяма жертва, вникване, съзерцание, размишление и какво ли не абстрактно още.

Но не, това не пречи на субектa да се тупа гордо в гърдите и да крещи 'аз съм арт, аз съм арт, вие защо не сте и вие арт' и с помощта на 3 цветни картинки и няколко страници сценарий да успее да заблуди собственото си аз, че е нещо по-различно, че е нещо повече, че останалите тънат в краката на артистичното му величие.

найс.всъщност,онзи ден се напълни с теми за филми и театър и музика и Wax отвори тема защо днес всичко е толкова арт.може и миналата седмица да е било.
и за това сега отворих тема в която питам,защо в момента няма арт теми ( т.е теми за музика ,филми или театър ) ,щот' мога да си говоря за това с някой по-отворено от колкото в някой други теми.
всъщност,не ходя на опера,просто слушам нещо такова.
не ходя и на балет,защото не ме влече.
не беше нужно да пишеш романи за да може сега хората,чиито устни са залепени за задните ти части да ти пишат ' + ' .
всъщност,ти си този,който във всяка тема говори,как всички били еди какви си ,като тайно се опитваш да покажеш,че всъщност ти си различено тях.явно не си прочел цялата тема,защото леденакрасота попита какво точно включва арт,тоест за какво искам да си говорим и аз си казах,музика,филми и т.н.
Няма да крия,че когато видя ника ти като последен пост на някоя тема знам,че ме очаква роман,който не е свързан по никакъв начин с темата,но все е нещо,което ще накара гордите ти почитатели да видят,че имаме един мъдър админ,който не дава ранкове на всички момичета във форума и модераторски права на момичетата с хубав задник.Да видят,че всъщност ти си един доста интелигентен човек,който въпреки че пише работи,дет нямат нищо общо с темата,той ги пише интелигентно ,като употребява много сложни думи.
Т.е,както някой други хора,ако накараш читателите да гугалнът половината ти думи,ти си интелигентен и се различаваш от останалите.

ledenakrasota
11-12-2011, 15:31
Готвенето също е арт! Не подценявайте кухнята! :(


:lol: :lol: :lol:

machoka
11-12-2011, 15:35
Аз сега не разбрах скромната ми интелигента личност ли ще обсъждаме, или арт наклонностите ти. Коментарът ми повече по темата няма как и да бъде.

Давай, говори ми арт ) нали си кино деец, похвали ни се с някой твой проект например. Представи творчеството си на широката публика. Аз искам да ти помогна. Даже ще ти вдигна темата важна.

lightcameraction
11-12-2011, 15:41
тук грешиш.аз не съм правил темата за мен ..темата не е била ' вие защо не сте толкова арт,колкото съм аз ' .
нямаше какво да правя,исках с някой да си говоря за музика или кино или театър или нещо е такова,щото съм болен и нямам право да излизам от нас.
не искам да се хваля с нов проект,просто защото не съм направил темата за да се хваля ,достатъчно съм спамил с моите теми-хвалби.
не,не искам да ми вдигаш темата важна,че защо ще го правиш?това е обща тема ей така за писане на тема изкуство.
това,че ще ми вдигнеш темата важна,няма да ми помогне.

machoka
11-12-2011, 15:47
Може би би ти помогнала, ако представиш някой стойностен продукт на публиката. Все пак сме някаква трибуна )

но аз съм ок и с това да си говорим за арт. Но дали трябва да се приемаме за арт ние самите?

lightcameraction
11-12-2011, 15:49
Може би би ти помогнала, ако представиш някой стойностен продукт на публиката. Все пак сме някаква трибуна )

но аз съм ок и с това да си говорим за арт. Но дали трябва да се приемаме за арт ние самите?

но предполагам напълно осъзнаваш,че това да говорим за арт и ние самите да сме арт е нещо доста различно,все пак разликата е огромна.

machoka
11-12-2011, 15:59
Въпросът е, ако не си арт, какво ще говориш точно )

аз за това те подканям да зададеш тон на темата. Така подхвърлено 'айде да си говорим за арт' нищо не ми говори. Само хвърля предположения, че ти имаш себе си за арт и търсиш отчаяно последните останали себеподобни тук, да нахранят малко самочувствието ти, а разбирам, че искаш да се дистанцираш от това твърдение.

ledenakrasota
11-12-2011, 16:25
Аз се чудя защо не използваме нашата си дума за изкуство, вместо да се правим на големите разбирачи по английски език. :)

machoka
11-12-2011, 16:27
нищо не разбираш, кралице.. арт терминът е нарицателно :)

ledenakrasota
11-12-2011, 16:32
нищо не разбираш, кралице.. арт терминът е нарицателно :)


Каква кралица? :shock:


Нарицателно... хм. :-o Когато говорят за изкуствата в дадено предаване се изказват с думата "арт", защото така е на мода. Който я употребява , се прави на интересен. :)
Каже ли се "изкуство", отпадаш от класациите. :lol:


На изложба на Пикасо:
-Това е арт.

horacio
11-12-2011, 16:39
Хайде да си говорим за Салвадор Дали

ledenakrasota
11-12-2011, 16:40
Харесвам Гоя. :)