PDA

View Full Version : не мога да го разбера



caroll
11-12-2011, 18:13
здр :) имам един въпрос и бих искала да ми кажете какво мислите,защото съм много обаркана и незнам какво да мисля и да правя.има едно момче с което се познаваме от доста време и имам чувства към него,виждаме се не много често,но все пак...не мога да разбера дали той има нещо към мен..доста хора ми казват че според тях има,но не мога да бъда сигурна,а съм срамежлива,за да отида да го попитам...държи се мило с мен никога до сега не ме е обиждал,не ми е говорил лошо,постоянно ми намига и ми се усмихва,но почти винаги чака аз да го потърся(а когато почна да се инатя и да не го търся-той ме търси,но минава около 1-2 сед)преди време бяхме на заведение и аз гушнах един наш общ приятел към който нямам нищо( и въпросното момче го знае),но това момче което бях гушнала ми каза че въпросния много лощо е гледал когато съм го гушнала...обичам го много,но незнам дали има смисъл да чакам да стане нещо,а не мога да се откажа от него.незнам какво да правя и да мисля прекалено много ме обарква с държанието си (случвало се е да ми държи сметка,но нещата винаги са оставали до там...според вас има ли нещо към мен,как да разбера и дали има смисъл да се занимавам с него и да го чакам или колкото и да ми е трудно да се опитам да го забравя... :)

robles
11-12-2011, 18:15
Като излезете няколко пъти насаме ще разбереш.

caroll
11-12-2011, 18:17
преди излизахме много често двамата,но от извесно време много рядко се случва сякаш се притесява да остане насаме с мен

IseeDEADbodies
11-12-2011, 18:20
То по тая логика, учтивите и възпитани хора, които се усмихват и не ругаят останалите, стараят се да се държат мило и прочие, харесват целия свят :D

caroll
11-12-2011, 18:27
прав си,но донякъде...имаме много общи приятели (дори сме работили заедно) и той си е позволяеал да се държи грубо с другите, а аз каквото и да съм направила никога не ме обиждал и не ми е говорил лошо колкото и да съм го ядосвала каквото и да съм кажела (а не съм била цвете за мирисане ако мога така да се изразя)

jeezloxxy
11-12-2011, 18:29
И аз съм обАркан,разбАркан,пребАрка н и побАркан...
Я не знаю, другарко. 'Що не го питаш?

caroll
11-12-2011, 18:34
1-во извинявам се за правописните грешки... а за това защо не го попитам срамежлива съм това е главната причина

jeezloxxy
11-12-2011, 18:36
Сигурно аз съм тъпият, щом не се сещам за друг начин.
Какво очакваш? Дядо Коледа ли да му каже? Или пък ние?
Има го и варианта да чакаш той да каже нещо, ама може да си останеш с чакането.

Pothead334
11-12-2011, 18:36
Казваш че хората, КОИТО ВИ ПОЗНАВАТ И ЗНАЯТ ПО-ДОБРЕ ОТ НАС ЗА КАКВО СТАВА НА ВЪПРОС, казват че не си му безралична.Ако не вярваш на тях, защо си мислиш че нашето мнение е правилно?Ако 10 приятеля ти кажат, че той си пада по тебе няма да им повярваш а ако тука ти кажем, че е така ще ни повярваш ли? :-o

caroll
11-12-2011, 18:38
просо исках да чуя и други мнения

airboy
11-12-2011, 19:03
Ами той от срамежливия тип хора ли е ? В смисъл ако е по-притеснителен, може и да те харесва, но да не иска да си го признае. Ако не е обаче...досега трябваше да е направил нещо ;P Ти го познаваш от доста време така че... :)

valdesbg
11-12-2011, 19:06
Не се прави на недостъпна и си прибери срама в задния джоб.

И да, точно толкова лесно е да се направи, колкото да се каже.

caroll
11-12-2011, 19:41
по принцип за някой неща не е от срамежливите,но точно на тази тема мисля че е от срамежливите не само според мен а и според наши общи приятели...сега друго за което се сетих е че ме е запознал с всички негови приятели и се е случвало дори ако той няма да е там да ми е казвал ако искам да излезна с неговите приятели (в смисъл ако има някаква работа и няма да излиза).а относно това да си сложа срама в задния джоб много пъти съм се надъхвала и всеки път става нещо (или не сме само двамата или като го видя не мога да събера смелост...просто незнам как да започна до сега не ми се е случвало това с други момчета,никога не съм се притеснявала да кажа какво чувствам)

airboy
11-12-2011, 20:23
Можеш да почнеш малко по-заобиколно, не е нужно да му казваш директно, че си влюбена в него. (въпреки, че и това понякога върши работа ;D) Кажи му нещо от рода на това, че го чувстваш много близък и виж как ще реагира.. Трябва обаче да направиш нещо, поне да разбереш как стоят нещата. Ако те харесва ще сте заедно, ако не поне ще ти е ясно.. :) Мен лично повече ме е натоварвало това „чудене“
Успех :)