PDA

View Full Version : момиче



ivko94
11-12-2011, 18:39
има едно момиче от класа ми което мисля че започвам да харесвам както и тя мен значи от скоро започнахме да си приказваме повече както в училище така и в скайп пишем си бележки беше ме питала дали ако имам възможност бих я целунал аз и казах че зависи от ситуацията и попитах дали тя би и тя каза да споделя си много с мен и имам чувството че ме харесва според вас така ли е и ако да какво да правя защото тя е уникално момиче и не искам да я изпусна а нямам много опит с момичетата и съм по срамежлив дайте ми някъкъв съвет какво да правя и да разбера дали изобщо ме харесва

kalito126
11-12-2011, 18:45
Ако наистина я харесваш се пробвай...Някъде по долу имаше дискусия за какво не харесвам момичетата в момчетата,не е зле да я прочетеш.
Освен това нищо не губиш ако пробваш,но трябва ти като момче да направиш първата крачка.Просто трябва да си уверен и най–вече естествен...тя ще разбере ако се преструваш.

Soraq
11-12-2011, 18:51
Щом ти е отговорила така за целувката значи имаш шанс. Повикай я на разходка. Излезте двамата. Така по скайп и с бележчици едва ли ще стане нещо. Успех! :)

ivko94
11-12-2011, 18:58
Щом ти е отговорила така за целувката значи имаш шанс. Повикай я на разходка. Излезте двамата. Така по скайп и с бележчици едва ли ще стане нещо. Успех! :)
знам че така няма да стане нищо но просто съм срамежлив и нз какжо ще си приказваме и ако не ме харесва а аз и кажа ще ми е тъпо в даскало като я виждам постоянно

Soraq
11-12-2011, 19:02
Щом те е срам можеш, докато си пешете бележки в училище, да и кажеш, че нямаш интернет и да я извикаш да си поприказвате малко навън. :D Все ще измислиш нещо простичко.

ivko94
11-12-2011, 19:08
Щом те е срам можеш, докато си пешете бележки в училище, да и кажеш, че нямаш интернет и да я извикаш да си поприказвате малко навън. :D Все ще измислиш нещо простичко.
:D и аз нз какво да правя момичето наистина си заслужава дори ми е казала че иска аз да съм и кавалер за бала, искам да се разбера дали има някакви чувства към мен защото ако няма не искам да си развалям приятелството с нея

Soraq
11-12-2011, 19:10
Кой клас си?

ivko94
11-12-2011, 19:17
Кой клас си?
знам че ще се учудиш ама 11 просто аз мисля по друг начин и не искам едно момиче да е с мен само заради секса или просто бройка имал съм възможности но не съм виждал в тях момичето за мен

Soraq
11-12-2011, 19:24
Еми ти си голям вече - действай! Викай я да ходите през междучасията до магазина. Апък и според мен няма да те отреже, защото ако не искаше нищо може би нямаше да се занимава с теб, щеше да си търси мъжлето. Действай - няма страшно!!

musicinmyveins
11-12-2011, 19:28
играИш пИчелиш не играИш не пИчелиш

ivko94
11-12-2011, 19:43
Еми ти си голям вече - действай! Викай я да ходите през междучасията до магазина. Апък и според мен няма да те отреже, защото ако не искаше нищо може би нямаше да се занимава с теб, щеше да си търси мъжлето. Действай - няма страшно!!
викам я с мен да ядем пре голямото и идва единия път ходех сам и ме пита да не ходи сам да ядеш викам и да и тя ми вика закво не ми каза щях да доида и това също ме кара да си мисля че не съм и безразличен ама нз дали ме възприема за нещо повече от приятел

musicinmyveins
11-12-2011, 19:57
Да понеже си и само приятел ще ти каже,че би те целунала.Ок...Мой,стегни се и не разочаровай момичето !

vampire_girl_
11-12-2011, 20:20
Явно не си и безразличен.Според мен ясно ти го показва,но просто чака и ти да и отвърнеш.

karnaWAL
11-12-2011, 20:35
ПРИЗНАВАМ, ВИ !!! АЗ ПО ГОЛЕМИ ГЛУПОСТИ В ТОЯ САЙТ, НИКЪДЕ ПО СВЕТА НЕ БЯХ ЧЕЛ !!! МААА ФАКАА , БРО , ТЕГЛИ И ЕДНА ПАТКА, КВО ИМА ДА СЕ ЧУДИШ И ДА НИ ЗАНИМАВАШ С ТВОИТЕ СЕМЕЙНИ ДРАМИ !?!?!?! :-x ](*,) :o

Soraq
11-12-2011, 20:46
ПРИЗНАВАМ, ВИ !!! АЗ ПО ГОЛЕМИ ГЛУПОСТИ В ТОЯ САЙТ, НИКЪДЕ ПО СВЕТА НЕ БЯХ ЧЕЛ !!! МААА ФАКАА , БРО , ТЕГЛИ И ЕДНА ПАТКА, КВО ИМА ДА СЕ ЧУДИШ И ДА НИ ЗАНИМАВАШ С ТВОИТЕ СЕМЕЙНИ ДРАМИ !?!?!?! :-x ](*,) :o
Като ти се струват глупости защо ги четеш? И като не искаш да се занимаваш със семейни драми какво правиш в тоя раздел? Къш!

kyon
11-12-2011, 20:48
има едно момиче от класа ми което мисля че започвам да харесвам

Аз не мисля така..

karnaWAL
11-12-2011, 20:49
Цензура

Sh@d0w

ivko94
11-12-2011, 21:36
Да понеже си и само приятел ще ти каже,че би те целунала.Ок...Мой,стегни се и не разочаровай момичето !
точно затова ви питам вас хората с повече опит защото не искам да я разочаровам момичето :) просто нз как да действам

ivko94
11-13-2011, 09:21
може ли още мнения утре сме на училище как да постъпя какво да и кажа искам да и намекна че имам чувства към нея а не да и го кажа директно

Soraq
11-13-2011, 11:17
може ли още мнения утре сме на училище как да постъпя какво да и кажа искам да и намекна че имам чувства към нея а не да и го кажа директно
Като отидете да ядете утре я питай как е прекарала събота и неделя. Тя ако ти отговори "добре" ти и кажи примерно "радвам се". Или някакви такива работи. Като се отпуснеш лесно ще се сетиш за подобни неща, но ако тя не отвръща с подобни намерения гледай да не прекаляваш. След като свърши междучасието си седнете на местата или там каквото правите и чакай тя да те потърси първа. :)

ivko94
11-13-2011, 14:01
[quote=ivko94]може ли още мнения утре сме на училище как да постъпя какво да и кажа искам да и намекна че имам чувства към нея а не да и го кажа директно
Като отидете да ядете утре я питай как е прекарала събота и неделя. Тя ако ти отговори "добре" ти и кажи примерно "радвам се". Или някакви такива работи. Като се отпуснеш лесно ще се сетиш за подобни неща, но ако тя не отвръща с подобни намерения гледай да не прекаляваш. След като свърши междучасието си седнете на местата или там каквото правите и чакай тя да те потърси първа. :) [/q
ами нз дали щв ходи да яде защото аз ям извън училище и ходя с един фр да ядем докато да яде в училище все пак ще я попитам дали ще доиде да хапнем но това е че дори сме оставали насаме само 2-та ама си говорим по общи работи нз как да започна тема за нещо по лично защото може да няма желание да говори за това

cigarettekisses
11-13-2011, 14:06
Очевидно иска да те целуне иначе едва ли би те питала :lol:

Soraq
11-13-2011, 14:09
Еми кажи и нещо о т сорта "Повечето ти приятелки си имат приятели, апък ти още нямаш..." Измисли нещо от този сорт. Нали ти казах, че като се отпуснеш няма да мислиш толкова за нещата, които си прочел тук. Те ще ти излязат от главата. Действай уверено и не бъди срамежливко. :)

ivko94
11-13-2011, 16:28
Еми кажи и нещо о т сорта "Повечето ти приятелки си имат приятели, апък ти още нямаш..." Измисли нещо от този сорт. Нали ти казах, че като се отпуснеш няма да мислиш толкова за нещата, които си прочел тук. Те ще ти излязат от главата. Действай уверено и не бъди срамежливко. :)
утре ще се помъча да я питам нещо на тази тема :)


Очевидно иска да те целуне иначе едва ли би те питала :lol:
и аз това си помислих ама веднага си измислям причина че може просто еи така да пита и аз изобщо не правя нищо по въпроса защото си мисля че няма как да е вярно това че може да ме харесва и такива работи

Отговаряй в един пост, не пускай по два един след друг.

Moderated by Sh@d0w

ledenakrasota
11-13-2011, 16:36
Покани я да излезете и се забавлявайте! Целувките и останалото ще стане спонтанно, когато ви е весело заедно. :)

ivko94
11-13-2011, 17:01
Покани я да излезете и се забавлявайте! Целувките и останалото ще стане спонтанно, когато ви е весело заедно. :)
това е ме страх да я попитам за да не ми откаже именно това ме дразни в самия себе си винаги като ми се случва нещо такова с момиче си мисля че просто не може да ме харесва не вярвам в себе си не съм уверен и това ме дразни много

ledenakrasota
11-13-2011, 17:55
Покани я да излезете и се забавлявайте! Целувките и останалото ще стане спонтанно, когато ви е весело заедно. :)
това е ме страх да я попитам за да не ми откаже именно това ме дразни в самия себе си винаги като ми се случва нещо такова с момиче си мисля че просто не може да ме харесва не вярвам в себе си не съм уверен и това ме дразни много


Ако ти каже да, какво? Ще се хвърлиш от някоя сграда, защото се е съгласила ли? Сам си го правиш. Защо не си напомпаш малко самочувствието? :)

ivko94
11-13-2011, 18:09
Покани я да излезете и се забавлявайте! Целувките и останалото ще стане спонтанно, когато ви е весело заедно. :)
това е ме страх да я попитам за да не ми откаже именно това ме дразни в самия себе си винаги като ми се случва нещо такова с момиче си мисля че просто не може да ме харесва не вярвам в себе си не съм уверен и това ме дразни много


Ако ти каже да, какво? Ще се хвърлиш от някоя сграда, защото се е съгласила ли? Сам си го правиш. Защо не си напомпаш малко самочувствието? :)
как да го напомпам нямам си и идея :)

ledenakrasota
11-13-2011, 18:12
Ако ти каже да, какво? Ще се хвърлиш от някоя сграда, защото се е съгласила ли? Сам си го правиш. Защо не си напомпаш малко самочувствието? :)
как да го напомпам нямам си и идея :)[/quote]


Първо започни да мислиш за себе си в по-добра светлина! Какво ще ти стане? Да не би да си убил човек та, така се самобичуваш? :lol:

ivko94
11-13-2011, 18:15
Ако ти каже да, какво? Ще се хвърлиш от някоя сграда, защото се е съгласила ли? Сам си го правиш. Защо не си напомпаш малко самочувствието? :)
как да го напомпам нямам си и идея :)


Първо започни да мислиш за себе си в по-добра светлина! Какво ще ти стане? Да не би да си убил човек та, така се самобичуваш? :lol:[/quote]
:D:D не ама просто мнението ми за мен не е било високо и така

musicinmyveins
11-13-2011, 18:35
Малеее човек.... :lol: :lol: :lol: Как ли?Имаше едно време и аз бях така.После се случи един инцидент с визията ми та оттогава осъзнах,че може да е много зле положението.Имаш 2 очи 1 уста един нос 2 уши нали не си някой мутант?Кво ти има?Предложи и да излезете преди да загуби интерес и да страда.Само я подвеждаш.Предложи и да излезете.Трябва ли тука ние да те насърчаваме?Малко момчета имат шанс като твоя.Тука питат как да се харесат и да вържат контакт ти се стресирал,че може да ти каже не...Няма да ти каже "не".Действай преди да е станало късно

ledenakrasota
11-13-2011, 18:55
Ако ти каже да, какво? Ще се хвърлиш от някоя сграда, защото се е съгласила ли? Сам си го правиш. Защо не си напомпаш малко самочувствието? :)
как да го напомпам нямам си и идея :)


Първо започни да мислиш за себе си в по-добра светлина! Какво ще ти стане? Да не би да си убил човек та, така се самобичуваш? :lol:
:D:D не ама просто мнението ми за мен не е било високо и така[/quote]


И защо? Като е такова и другите хора ще мислят така за теб. Спри да бъдеш в ролята на жертва и започни да се оценяваш. :)

bitchwolf
11-13-2011, 19:11
И не я подпитвай по тия теми в междучасието, тогава трябва да я питаш да излезете извън училище някъде и, когато излезете там..тогава започва същинската част от нещата. :)

error92
11-13-2011, 23:25
Не знам дали това за целувката ти го е казала по скайп или на живо, но ако е било по скайп, то мога да се обзаложа, че и на живо щеше да реагираш по същия начин и щеше да се прецакаш. Извод -> ДЕЙСТВАЙ 8)

Soraq
11-14-2011, 19:14
Какво стана, нищо не си казал? 8-)