PDA

View Full Version : Моля за съвет : )



iBiteHard
11-12-2011, 18:49
Така , напоследък нямам приятели с които да споделя за това пиша моята малка историйка тук . Ходя с едно момче и го харесвам . Преместих се от моето училище в неговото и сме от един клас . Оттам следващия герой в историята - момчето на моите мечти . Срещнах го докато се лутах в коридорите . Уникален е , а усмивката му е просто прекрасна , той е точно такъв какъвто съм си мислила , че ще е идеалният за мен . Момчето от мечтите ми . Зяпахме се и накрая се запознахме . След това го чух да казва на една моя приятелка , как така не ме е познавал от по - рано . След това си писахме и той ме пита дали ходя с Любо (гаджето ми) /името е измислено , за да не ме познае някой и да се излагам :Д/ и аз казах да и оттам вече той почна само "ти си имаш гадже , бля бля .." . Доколкото за гаджето ми - той ме разбира , изслушва , харесва заради самата мен , грижи се за мене - просто идеален . Но другото момче ме влече толкова много ... Надявам се да ме посъветвате ! Съжалявам за правописните грешки . Не съм такава ку*ка да зарежа момчето което е толкова добро , но не мога да съм с него , след като харесвам друг повече . Помощ ?

crowberry
11-12-2011, 18:53
Не си проваляй хубавата връзка за "мъжа мечта", едно изкушение. А и не всеки е идеален. Това е нещо като изпитание за вашата връзка.

iBiteHard
11-12-2011, 19:00
Започвам да се привързвам много към другото момче . Почнах да се прибирам супер рано за да си пишем , минавам покрай местата на който той седи само за да се засечем . Постоянно мисля за него . Все едно отново съм 5 клас , о боже ! :cry:

antineutral
11-12-2011, 19:01
Конкретни съвети трудно се дават тук. Може да си останеш със сегашното момче, да отидеш при другото, да се случи нещо друго- трети хора да се намесят, нищо да не се случи и т.н. вариантите до финала са супер много. Каквото и да нарпавиш, важното е да се чувстваш ти самата добре от постъпките си, от всяка направена крачка. Няма гаранция за крайния резултат, но успех и всичко най-добро! :)

nepowtorima
11-12-2011, 19:12
Бъди наясно със себе си!
Това не означава, че си курва ако зарежеш момчето, към което вече не изпитваш чувства. По-добре е за гаджето ти ако го зарежеш и не го лъжеш. Щом изпитваш чувства към другото момче .. давай, опитай с него.. може да е по-добре, НО може и да е по-зле!! Както ще ти е по-добре на теб!!

badsector
11-12-2011, 20:38
Явно си от тоя тип, които обичат да си втълпяват, че са срещнали мъжа на живота им, само и само да намерят някакво извинение пред себе си, че искат да правят секс с друг. Това естествено, го правиш на подсъзнателно ниво. Дори и да не зарежеш сегашния си, то ще го направиш в бъдещ момент пак заради друг. И то ще стане след като вече си му изневерила. Затова по-добре не го наранявай чак толкова, ами директно се мятай на другия и без това си тръгнала да го правиш. После ще разбереш, че не е идеален, просто защото няма такива хора. Ще съжаляваш за дебилната си постъпка и ще се метнеш на следващия "перфектен". Така самосъжалявайки се заради многобройните си грешки и без да се усетиш, ще си навъртяла доволен километраж. Докато не осъзнаеш, че колкото и да опитваш няма как да имаш всички мъже, без значение колко са готини и колко си пасвате, падате един по друг и има химия между вас. В крайна сметка ще ти се наложи да се спреш на един. Гледай поне да имаш някакъв ибор.

stteLii
11-12-2011, 20:44
Мисля,че ако зарежеш това момче с което си сега,заради другото,после ще съжаляваш..

kyon
11-12-2011, 20:47
Мисля,че ако зарежеш това момче с което си сега,заради другото,после ще съжаляваш..

точно така ще стане

karnaWAL
11-12-2011, 20:48
т.6

Sh@d0w

Mi6inka
11-13-2011, 08:01
Сега ти е времето да рискуваш и да те боли и да нараняваш и да грешиш... Така или иначе, няма да се ожениш за сегашното си гадже... смисъл, не те съветвам да го зарежеш и да хукваш след новото момче. Просто не ги мисли толкова нещата, прави това което ти идва отвътре. Сега ти е позволено.

badsector
11-13-2011, 12:09
...Сега ти е позволено.
И на 25 са я минали един малък град мъже и никой не я иска такава.

LeprikonA
11-13-2011, 12:31
...Сега ти е позволено.
И на 25 са я минали един малък град мъже и никой не я иска такава.

далеч се нямаше това впредвид.

аврторке, помисли си как ще се чувстваш без сегашното момче. помисли дали няма да съжаляваш после, дали ще си щастлива с другото.

Nestlee
11-13-2011, 12:47
Скъсай с момчето, което те обича (Любо) и тръгни с този, който ти обичаш (Петър). Все пак, нито сте женени, нито нищо... Да, на Любо ще му е гадно, но и той би го направил. Някой беше казал - ще съжалява. Може би, но ще съжалява 100% повече след 3-4 седмици, когато Любо срещне Пенка и я зареже без изобщо да му пука. А тогава вече Петър ще си е намерил друга... И както се казва - от 2 стола на земята.

nolovexxx
11-13-2011, 13:33
Избери 2-рия защото ако наистина си обичала 1-вия нямаше да имаа 2-ри :)

2miss4sixty8
11-13-2011, 14:04
не мисли за тях двамата .. помисли ти какво искаш, но бъди сигурна в решението си каквото и да е то преди да правиш нещо

badsector
11-13-2011, 15:28
далеч се нямаше това впредвид....
То това никога не го имате предвид. То е последствие, за което не мислите.

anonymous708973
11-13-2011, 17:30
Прецени трезво нещата. Има ли нещо, което вторият може да ти даде (като емоция, не говорим за материално), имате ли химия и по-важното - бъдеще, или го искаш само щото е "забраненият плод"? Готина усмивка не е достатъчно добро основание.

Пиши, ако има нещо, което не разбираш и на всяка цена кажи кво си решила, че живо ме интересува тоя въпрос :)

iwannowaa
11-13-2011, 17:39
Прецени си нещата много внимателно. Остани ако трябва за няколко дни сама, докато решиш какво искаш. Наистина замисли се за тръпката, за емоциите и за всичко, което може да ти предложи "момчето мечта". Но знам от личен опит, че колкото и да мисли човек накрая винаги слуша сърцето и това, което то му нашепва. Каквото и да решиш надявам се да вземеш правилен за себе си избор. :-)

error92
11-13-2011, 23:49
Така , напоследък нямам приятели с които да споделя за това пиша моята малка историйка тук . Ходя с едно момче и го харесвам . Преместих се от моето училище в неговото и сме от един клас . Оттам следващия герой в историята - момчето на моите мечти . Срещнах го докато се лутах в коридорите . Уникален е , а усмивката му е просто прекрасна , той е точно такъв какъвто съм си мислила , че ще е идеалният за мен . Момчето от мечтите ми . Зяпахме се и накрая се запознахме . След това го чух да казва на една моя приятелка , как така не ме е познавал от по - рано . След това си писахме и той ме пита дали ходя с Любо (гаджето ми) /името е измислено , за да не ме познае някой и да се излагам :Д/ и аз казах да и оттам вече той почна само "ти си имаш гадже , бля бля .." . Доколкото за гаджето ми - той ме разбира , изслушва , харесва заради самата мен , грижи се за мене - просто идеален . Но другото момче ме влече толкова много ... Надявам се да ме посъветвате ! Съжалявам за правописните грешки . Не съм такава ку*ка да зарежа момчето което е толкова добро , но не мога да съм с него , след като харесвам друг повече . Помощ ?


Мисленето или не ти се отдава, или ти идва в повече :-)

iBiteHard
11-14-2011, 20:26
Получих доста критики , но мисля да се поуча от тях . Ще съжалявам много после и мисля да остана така както съм си сега (тоест с сегашното си гадже) , а дал господ живот и здраве , ако ми е писано след време ще съм с "момчето мечта" . Само е много трудно , че постоянно мисля какво би било , ако съм с него и само мисля той какво прави , как е .. И искам да кажа на критиците , че никога не бих им пожелала да са в моята ситуация и да се измъчват както мен . Наричайте ме както си искате , достатъчно ми е , че не съм на ясно с себе си ..

iBiteHard
11-14-2011, 21:46
Прецени трезво нещата. Има ли нещо, което вторият може да ти даде (като емоция, не говорим за материално), имате ли химия и по-важното - бъдеще, или го искаш само щото е "забраненият плод"? Готина усмивка не е достатъчно добро основание.

Пиши, ако има нещо, което не разбираш и на всяка цена кажи кво си решила, че живо ме интересува тоя въпрос :)
Мисля , че има много повече да ми даде . Тръпка , емоция , щастие и от онова лудото влюбване което като деца изпитваме . Никога не съм била така към някой . Имам чувството , че го обичам :О . Знам , че е адски глупаво , познавам го от твърде малко време , но като мисля за него сърцето ми се побърква , обзема ме някаква луда тръпка , пеперудки в корема .. Не знам какво ми става . Не съм по лудото и безразсъдно влюбване .. Боже какво да правя .. :cry:

anonymous708973
11-15-2011, 06:02
Не си ли? Сигурна ли си? Важно е.
Не говоря само за тръпка и емоция. Можеш ли да предвидиш какво ще стане след 2-3-5 месеца заедно? Дали тръпката няма да отмине? Пасвате ли си като характери?

Не е възможно да знаеш всичко предварително, но ако мислиш, че е свестен и може да се получи нещо хубаво между вас, дай му шанс. След време ще благодариш на себе си за смелостта.

Oldschool
11-15-2011, 06:36
Много класическа ситуация, която няма верен отговор.
Затова просто бъди коректна към себе си и останалите. Скъсай със сегашния и се пробвай с другия, а ако не искаш да си губиш връзката - остани, но спри контакта с другото момче.

kloely
11-18-2011, 18:23
Избери 'мъжа мечта'. Дори той да не е голямата ти любов, вече ти е размътил главата и е изместил гаджето ти и вече не изпитваш същото към него. От тук нататък шансът да се влюбиш пак в 'Любо' е бая малък, така че само ще губиш времето и на двама ви.

VaMpiRKaTaaa
11-18-2011, 19:35
Мъже не ти трябват,ако питаш мене.
Най-добре е сама с работата си,и когато имаш време и за приятелите..

fenkaaa
11-18-2011, 19:37
Не си разваляй връзката заради едно изкушение.Ще съжаляваш.

anonimefaster
11-18-2011, 19:59
Прави това,което ти подсказва сърцето.. :)