PDA

View Full Version : реших да пусна тема в момента



lightcameraction
11-12-2011, 22:10
защото всеки чака да изскочи нова тема и не пише нищо.

имаше няколко неща,които ме накараха да се усмихна в последните 5 минути.
http://vbox7.com/play:6006d49b03
и
http://prikachi.com/images/884/4033884o.jpg

и сега си помислих нещо друго.

колко ли щеше да е уникално да имаш възможността да обикаляш по такива места..
Кауаи,Перу,Египет .. :О .. колко ли щеше да е яко да си имаш нърдска караванка и да обикаляш света ;о .
или колкото щеше да е хубаво,ако имаше човек на който да разчиташ и да знаеш,че ще ти подаде ръка за да ти помогне да постигнеш това,което искаш,но наистина да ти помогне,а не само на думи.

lightcameraction
11-12-2011, 22:15
всъщност,не мога да разбера нещо
защо хората казват празни приказки от сорта ' да ,вярвам че ще успееш ' ,но всъщност не ти помагат по никакъв начин ,а напротив,говорят зад гърба ти как няма да стане ,но ти казват едно просто изречение като по този начин си отварят една малка вратичка ,че в случай ,че успееш , той ще е този,който те е подкрепил .. ;о

NomNomNom
11-12-2011, 22:18
Ааа островът много як, а спама също 8-)

NomNomNom
11-12-2011, 22:19
всъщност,не мога да разбера нещо
защо хората казват празни приказки от сорта ' да ,вярвам че ще успееш ' ,но всъщност не ти помагат по никакъв начин ,а напротив,говорят зад гърба ти как няма да стане ,но ти казват едно просто изречение като по този начин си отварят една малка вратичка ,че в случай ,че успееш , той ще е този,който те е подкрепил .. ;о
Не му мисли толкова, с времето ще се види дали има изобщо хора, на които може да се разчита .. Просто игнорирай другите :>

ShtrudeL
11-12-2011, 22:25
http://vbox7.com/play:6006d49b03

фссс страхотия <3

lightcameraction
11-12-2011, 22:29
представяте ли си силата на хората,които не само плямпат,а
наистина могат да променят живота на човек с нещо толкова малко.
и не говоря за онова с пръчките
има около 400-500-600 потребители средно онлайн нали?сега има 200,но защото е много късно.
представете си,че тези 500 потребителя дадат 10 лева.
5000 лева.
10 лева са нищо .. ще си купя шоколад,кока кола..ще отида на кафе..ще ги дам.
5000 лева събрани и се изпращат на някой потребител.например щрудел.и я пращаме на екскурзия на това място,или пък в Перу..толкова е екскурзията.
губиш 10 лева и правиш един човек истински щастлив.колко малко трябва ;о ,не че някога ще стане ,но примерно.

ShtrudeL
11-12-2011, 22:33
Колко си добричък.
Но човек и на най-красивото място да го пратиш, ако е самичък ще му е...самотно и нещастливо.

lightcameraction
11-12-2011, 22:35
Колко си добричък.
Но човек и на най-красивото място да го пратиш, ако е самичък ще му е...самотно и нещастливо.

пакетните екскурзии са за двама (: .

xxxbrokenhearthxxx
11-12-2011, 22:40
Мързи ме..да ти чета писаниците.. 8-)

lightcameraction
11-12-2011, 22:48
ами..1700 души са били най-много онлайн.представете си просто една кампанийка.какво би станало..17 000 лева .ако решим да изпратим конкретния човек някъде ?
ами какво ще стане ако я изпратим на 2 екскурзии като и купим Nikon D90 ..ще отиде там,ще снима.Ще има начало и старт за нещо ново в живота,ще види невероятна култура с любим човек.нали е за двама тази екскурзия.1700 души колко ас .. 2 ,3 училища ? 2-3 училища от някой малък,голям,среден град да направят нещо велико за 1 малък човек . малки хора да правят неща за малък човек за да стане по-голям.не е ли готино ;о

lightcameraction
11-12-2011, 23:03
нали

ShtrudeL
11-12-2011, 23:06
you're weird
i like you

xxxbrokenhearthxxx
11-12-2011, 23:06
Ааааха :lol:

lightcameraction
11-12-2011, 23:07
you're weird
i like you

това е най-милото нещо,което някой ми е казвал и за това ще си го сложа за подпис.

lightcameraction
11-12-2011, 23:08
Ааааха :lol:

точка.

xxxbrokenhearthxxx
11-12-2011, 23:10
Ама нали знаеш, че в днешно време почти всички са завистливи идиоти без капка мозък. Гледат само как на тях да им е добре. Мислиш ли, че биха дали нещо малко за да зарадват някого? :lol: абсурд..

lightcameraction
11-12-2011, 23:14
Ама нали знаеш, че в днешно време почти всички са завистливи идиоти без капка мозък. Гледат само как на тях да им е добре. Мислиш ли, че биха дали нещо малко за да зарадват някого? :lol: абсурд..

ако стане нещо такова ти ще седиш вкъщи с ясната представа,че си дала пари за да може щрудел да си вземе мечтания апарат,да отиде на екзотични места по света с любимия човек,да снима и снима и вероятно да осмисли много неща и това да промени живота ѝ
след като ти знаеш това,тайничко се надяваш,че утре..утре може би някой друг ще направи същото за теб и ще осъществи твоята мечта.
така хората винаги ще имат една надежда,че може би утре ще е денят в който една малка група от добри хора ще помогнат да направиш това,което винаги си искал,без да трябва да дават кой знае колко.

lightcameraction
11-12-2011, 23:17
лека,утре ще си ъп-на темата.

lightcameraction
11-13-2011, 08:30
добро утро =О

Blab
11-13-2011, 09:34
всъщност,не мога да разбера нещо
защо хората казват празни приказки от сорта ' да ,вярвам че ще успееш ' ,но всъщност не ти помагат по никакъв начин ,а напротив,говорят зад гърба ти как няма да стане ,но ти казват едно просто изречение като по този начин си отварят една малка вратичка ,че в случай ,че успееш , той ще е този,който те е подкрепил .. ;о
защото са зли.
човекът изначално е зло.
прх!

//а на какво викате "малък човек", че напоследък отвсякъде чувам това словосъчетание?

lightcameraction
11-13-2011, 09:36
всъщност,не мога да разбера нещо
защо хората казват празни приказки от сорта ' да ,вярвам че ще успееш ' ,но всъщност не ти помагат по никакъв начин ,а напротив,говорят зад гърба ти как няма да стане ,но ти казват едно просто изречение като по този начин си отварят една малка вратичка ,че в случай ,че успееш , той ще е този,който те е подкрепил .. ;о
защото са зли.
човекът изначално е зло.
прх!

//а на какво викате "малък човек", че напоследък отвсякъде чувам това словосъчетание?

ами то зависи от контекста ,но аз тук го употребих в значение,че са малки хора,т.е са съвсем обикновени хора.Не са известни личности,учени,велики спортисти и не знам си какво,а съвсем обикновени човечета,дето искат да променят нещо към по-хубаво о;

lightcameraction
11-13-2011, 09:36
освен това,всеки път се каня да те питам от къде ги изнамираш тези аватари,много са гот

jghgh
11-13-2011, 10:06
много ми харесва как мислиш, lightcameraction

просто самия факт, че се замисляш над подобни теми и хипотетични ситуации : )

не че някой ме е питал, но мисля, че човекът е по-скоро дуалистичен по природата си, а не изначално зло, ама да де. въпрос на гледни точки. определено бих се съгласила, че злата природа при доста индивиди преобладава

лицемерието.. фалшивата подкрепа, въпросите, само за да се намираш на приказка, разпитването за мечтите от чисто любопитство, разпитването за драмите и любовните проблеми пак по същата причина. има неща, за които да се отврати човек.


под "малък човек" аз винаги съм си представяла злобен, малък човек, с нисък праг на емоционалност, никакви морални ценности, егоизъм, и най-вече злоба, която го кара да се конкурира на всяка цена, без оглед на средствата, които използва. нещо тип "целта оправдава средставата"
извадено е от контекста на автора, ама да - пише ми се 8-)

lightcameraction
11-13-2011, 10:21
под "малък човек" аз винаги съм си представяла злобен, малък човек, с нисък праг на емоционалност, никакви морални ценности, егоизъм, и най-вече злоба, която го кара да се конкурира на всяка цена, без оглед на средствата, които използва. нещо тип "целта оправдава средставата"
извадено е от контекста на автора, ама да - пише ми се 8-)

нямах предвид само това.Имах предвид,че такива малки хора,които ти описваш,но и такива,които не са нещо голямо в света,не са видни и известни хора..все хора,които може да са злобни,може пък и да не са,но да не са направили нищо съществено да направят нещо малко и да променят живота на един човек.

ShtrudeL
11-13-2011, 10:23
Оо, колко миличко, че съм в подписа ти <3