PDA

View Full Version : ръце и устни



FuCKkK13
11-13-2011, 08:07
моля ви кажете някакъв крем за ръце.. много са сухи.. мажа ги с крем на Евтерпа с бад. масло (само такъв има у нас) обаче вечер като си легна усещам как ме болят отгоре ръцете,а днеска като станах имах ранички чак .. и балсам за устни някакъв.. сега ги намазах със зехтин и отгоре вазелин,но като излизам няма как да ги мъкна в мен..бях си купила един балсам с банан от аптеката ама го изгубих.. кажете.. как да си хидратирам устните (пробвала съм да ги търкам с четка за зъби с мед и зехтин ) ..

DesireToFire
11-13-2011, 08:16
За ръце ползвам на Ейвън кремове. Сега съм доволна, но честно акзано имала съм твоя проблем и мога да ти кажа, че всичките кремове из у нас не ми помогнаха особено. Т.е оправя се за малко и след най-много час кожата пак е суха. Мина си с времето и аз не знам как. Иначе балсам за устни препоръчвам на Леокрема, засега са ми фаворити. На Нивеа също са хубави балсамчетата, но си взимай хидратиращи, а не такива с цвят, блясък и прочие. На Ейвън също ми харесват. Абе общо взето почти всеки ще ти свърши работа, не е имало балсам, който да съм си купила и да съм останала недоволна, а съм ползвала много, просто някой ми харесват повече от други :Д

3oPuTy
11-13-2011, 08:17
Крем за ръце "Билка" с мавруд - уникален е!!!Това е единствения крем,който успява да ми направи ръцете мекички.
За устните - вкъщи ги мажи с някой по-мазен крем,а навън може да използваш безцветния на Нивеа (със синя капачка).Аз лично съм страшно доволна от него :)

FuCKkK13
11-13-2011, 08:20
добре... ами аз имам на орифлейм един балсам.. ами ще гледам да са по-мазнички,че иначе ми се напукват и устните.. а за ръцете и аз не знам вече.. може после със зехтин да опитам да ги намажа .. :)

FuCKkK13
11-13-2011, 08:25
Крем за ръце "Билка" с мавруд - уникален е!!!Това е единствения крем,който успява да ми направи ръцете мекички.
За устните - вкъщи ги мажи с някой по-мазен крем,а навън може да използваш безцветния на Нивеа (със синя капачка).Аз лично съм страшно доволна от него :) ами аз ги намазах със зехтин.. и после с вазелин.. иначе крем имам само здраве и бочко,които са за лицето ми и този за ръцете на евтерпа.. майка ми има на нивея,но ги няма една седмица и си го е взела в нея.. иначе аз цвят не искам така че 100% ще е безцветен балсама.. и най-вероятно ще е на нивея,защото от другата марка не знам дали ще намеря.. т.е. може да съм виждала,но не съм обърнала внимание :)

3oPuTy
11-13-2011, 08:27
Ръцете ги мажи по няколко пъти на ден,а не само сутрин и вечер за да могат да се оправят.Също може да си вземеш крем с глицерин,който е точно за това време и този проблем.Балсама също е хубаво да е с глицерин.

kalpazanka
11-13-2011, 08:29
Nivea vellvet rose ползвам за устните, иначе за ръце всякакви лосиони/кремове+ръкавици. :-D

FuCKkK13
11-13-2011, 08:33
^.. мерси :)

Nivea vellvet rose ползвам за устните, иначе за ръце всякакви лосиони/кремове+ръкавици. :-D точно то това се учудих.. вчера сутринта излезнах за няма и 2 часа и бях с ръкавици, но такива без пръсти дето са и ми станаха така ръцете.. преди 2 седмици пак ми бяха за малко сухи,но нито рани нито ме боляха :?

padnalo_angel4e
11-13-2011, 08:40
На мен за сухи ръце, страшно много ми помага този крем:
http://apteka.framar.bg/30061040/%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-%D0%B7%D0%B0-%D1%80%D1%8A%D1%86%D0%B5-%D0%B3%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%B4-125-%D0%BC%D0%BB-

katii
11-13-2011, 08:59
За ръце и аз ползвам на "Билка" ето този (http://static1.framar.bg/product/bilka-hand.jpg) мирише уникално! А за устни имам всякакви балсамчета, но съм най-доволна от тези:
1 (http://beautycosmetic.biz/garnier-garnier-lip-care-protect-balsam-ustni-p-4965.html) , 2 (http://www.malinka.bg/koja/ustni/avon-care-vzstanoviavashch-balsam-za-ustni/)

Vikencheto
11-13-2011, 09:15
за кремове съм доволна от всички, които съм ползвала, сега съм с prestige с алое вера, а относно устните най-доволна съм от козметичния вазелин (май така му се викаше)

Darinella
11-13-2011, 09:27
Опитай с крем за ръце на Avon. Аз лично съм доволна. :) А за устните съм с балсамче, пак от Avon (едно червено с розички). Освен че мирише много приятно, за секунди оправя напуканите ми устни. :)

tomboy
11-13-2011, 10:08
Знам какво ти е ...Имам студова алергия и ако не се мажа по ръцете те почват да кървят!...:(:(:(....а иначе ..на мен ми помагат само евтинийките !..сега съм с един крем на престиж с маслина и съм доволна , а джуките си ги мажа с балсам за устни на перфект с киви и ми харесва !..;)..(то аз си го взех само за да го ям... :D )

zlatit0o
11-13-2011, 11:08
И моите ръце са така, на училище си нося бързо попиващ крем за ръце.. иначе :X
А за устни, гледай да не ги облизваш докато си на студено. Вазелин много помага, мажа се вечер с него и когато съм за по-дълго у нас.
А, да.. и ръцете, когато мога вкъщи ги мажа с вазелин, отгоре найлонови ръкавици, и отгоре нормални от плат.

FuCKkK13
11-13-2011, 11:52
мерси.. понеделник ще си купя гланц на нивея освен.. иначе някой беше споменал за гланца с розичките на ейвън - имам го,но не знам точно къде е и трябва да го потърся,а и без това е на свършване така че пак трябва да си взема нов.. иначе ще пробвам да си намажа ръцете с вазелин и ще си взема крем на Билка..

Biskfitka
11-13-2011, 14:27
padnalo_angel4e кремът,който е препоръчала е много добър,майка ми има такъв .
Ако не можеш да намериш такъв ти препоръчвам на Билка с червено грозде/вино ,не помня какво точно пишеше на опаковката,розов с червена капачка е :)


За устните аз си правя маската с мед,захар и вазелин,търкам и махам с вода (btw много благодаря на момичето от форума,което ми каза за тази маска :D ) и после си мажа козметичен вазелин Jankar,много съм доволна от него и е в много малка кутийка ,можеш да го носиш и навън :)

mrankoniiii
11-13-2011, 14:31
И аз също ползвам еиван те са най хубави

taamara
11-13-2011, 17:09
https://lh6.googleusercontent.com/-FC9X3L_Sru0/TX3Nb_D9kII/AAAAAAAAApQ/i95Oba6IvIU/P2220017.JPG - страшно доволна съм, много добре хидратира. А за ръцете, в момента съм с на Дева с бадем, но не мога да кажа, че съм очарована.

sunnnnnnnn
11-13-2011, 17:16
Аз използвам това
http://prikachi.com/images.php?images/206/4037206H.jpg за устните
Стават ми мекички ,мирише хубаво (и е вкусно) и има много як цвят
Взех си го за 5 лева някъде от Beauty Zone. Препоръчвам го с две ръце.

А за крем за ръце не мога да помогна,нямам този проблем. :)

strawberry88
11-13-2011, 17:27
Biskfitka,моля :) !Ами крем за ръце съм много доволна от http://apteka.framar.bg/30003222/%D0%BD%D1%8E%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D 0%B0-%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B7%D 0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-%D0%B7%D0%B0-%D1%80%D1%8A%D1%86%D0%B5 ,Билка и Балеа.А балсам за устни-Нивеа и Леокрема. :) :-)

Colombia
11-13-2011, 20:31
За устните аз си правя маската с мед,захар и вазелин,търкам и махам с вода (btw много благодаря на момичето от форума,което ми каза за тази маска :D ) и после си мажа козметичен вазелин Jankar,много съм доволна от него и е в много малка кутийка ,можеш да го носиш и навън :)

Аз пък да попитам.

Колко вида вазелин има? :D :D 8-) Всичкия ли се води козметиен.И да кажем за да си мажеш и устните и ръцете може ли с 1 и същ или не...?
Не се смейте.Наистина не съм запозната с това чудо!

Тенкс!

Biskfitka
11-13-2011, 20:37
За устните аз си правя маската с мед,захар и вазелин,търкам и махам с вода (btw много благодаря на момичето от форума,което ми каза за тази маска :D ) и после си мажа козметичен вазелин Jankar,много съм доволна от него и е в много малка кутийка ,можеш да го носиш и навън :)

Аз пък да попитам.

Колко вида вазелин има? :D :D 8-) Всичкия ли се води козметиен.И да кажем за да си мажеш и устните и ръцете може ли с 1 и същ или не...?
Не се смейте.Наистина не съм запозната с това чудо!

Тенкс!Еми аз като отидох в магазина имаше най-различни.С бадеми,боров (такъв също като по-малка съм ползвала за устните ии не е лош,но вкуса е малко странен ;д ) и така нататък.После видях едни малки кутиики на Jankar и пишеше козметичен и взех него.Други не съм чела за какво са :D Сигурно става и за ръцете,въпреки че този е доста мазен...и кутийката е много малка,ако си мажеш и ръцете няма да ти стигне за повече от 1-2 седмици (даже е много),но пък е 55ст. така че... :D

Colombia
11-13-2011, 20:42
О,мерси много човек.Ще си взема и ще прпбвам това за устните със захарта и меда. :)

Biskfitka
11-13-2011, 21:42
О,мерси много човек.Ще си взема и ще прпбвам това за устните със захарта и меда. :)Моля. :) Аз си го направих в една малка кутийка от крем,за да имам за повече от един път,но захарта се стопява малко и не се получава добре.Затова за всеки път си прави нова смес ;д :)

Colombia
11-13-2011, 21:49
Благодаря за съвета! :-)

anonymous708973
11-14-2011, 06:26
Мразя, когато устните ми се напукват през зимата и са като шкурка и като се усмихна малко, се пукат на 3 места, затова си ги ексфолирам редовно с четката за зъби и после слагам гланц на Nivea SOS - миналата зима го открих, сууупер як е, нямам думи просто. Това с козметичния вазелин също ми се вижда добра идея, ще пробвам, ама искам да мирише на нещо яко. 8-)

Biskfitka
11-14-2011, 09:13
Мразя, когато устните ми се напукват през зимата и са като шкурка и като се усмихна малко, се пукат на 3 места, затова си ги ексфолирам редовно с четката за зъби и после слагам гланц на Nivea SOS - миналата зима го открих, сууупер як е, нямам думи просто. Това с козметичния вазелин също ми се вижда добра идея, ще пробвам, ама искам да мирише на нещо яко. 8-) Козметичният вазелин ,който не е с някаква определена съставка (мента,бадем и т.н.;д ) не мирише,или поне аз не съм установила да има някаква миризма ,но е вкусен :P 8-)