PDA

View Full Version : относно дилърите на време



lightcameraction
11-13-2011, 08:34
ще ходя да го гледам днес.

lightcameraction
11-13-2011, 08:36
ще ми бъде интересно какво ще направи един нов режисьор,който не е правил филми повече от 30-40 секунди
това ще му бъде първият филм,така че му прощавам повечето грешки,който вероятно ще направи.
идеята не е много зле,въпреки че не е нещо невероятно.
поради някаква причина ми прилича на Генезис,въпреки че изобщо не си приличат.
и така

kalpazanka
11-13-2011, 08:37
Бони и Клайд в някаква степен също, не само Генезис. ;)

eatshitsfuckinbitchezhah
11-13-2011, 08:37
после да кажеш дали е як, въпреки че изглежда ужасно як, за да знам дали да бия път 8-)
и трябваше главния актьор да е някой друг, дам

kalpazanka
11-13-2011, 08:39
после да кажеш дали е як, въпреки че изглежда ужасно як, за да знам дали да бия път 8-)
и трябваше главния актьор да е някой друг, дам
Не си струва 5-те лева. :-D

lightcameraction
11-13-2011, 08:45
после да кажеш дали е як, въпреки че изглежда ужасно як, за да знам дали да бия път 8-)
и трябваше главния актьор да е някой друг, дам

да,аз ще кажа,но все пак филма е от нов режисьор,а да правиш филм в Холивуд и това да ти е първия филм си е доста голям залък така че нека му бъдат простени грешките.
всъщност да,Тимбърлейк е крайно неподходящ ,но какво да се прави
предполагам,Даниел Крейг,който според мен би бил подходящ е бил зает със снимките на Cowboys and Aliens ,но не знам..може би просто не е искал да участва в не толкова професионално направен филм.
Бих казал,че според мен,Тимъти Олифант би свършил добра работа за ролята,обръснат гола глава разбира се .. също и Джейсън Стейтъм би изиграл най-добрата роля, но едва ли имат толкова да му платят,а и той няма да се съгласи предполагам.

eatshitsfuckinbitchezhah
11-13-2011, 08:48
или пък ди Каприо, или Хю Грант, или Джоузеф Гордън-Левит ... тимбърлейк е за някакви тъпи комедии,а от трейлъра филма не изглеждаше такъв ..