PDA

View Full Version : Проблемче с една жена



mayass
11-13-2011, 11:00
Здрасти на всички!Попаднах случайно на този форум,прочетох някои теми и ми стана интересно и реших да се логна и да попитам и аз нещо.Така значи от няколко месеца се виждам с една жена,по-възрастна от мен,от началото беше само за секс,после и двамата бяхме луднали и от скоро беше като в началото само секс няколко пъти в седмицата.Обаче тук от седмица нещо не вървят нещата,само се караме,тя не иска и да чуе за секс,но немога да разбера на какво се дължи това.Както и да е,в крайна сметка сме си казали да не се виждаме скоро време и да видим ако ни е по-добре така ще спрем,ако не продължаваме...лошото е че секса с нея е направо уникален,има някои "екстри",които повечето жени ги нямат.....и оттука идва проблема,много ми се прави секс с нея,но с тва "време" дето сме си дали,май няма да го бъде....Дайте някакъв съвет да я впечтля ли незнам,да подходя някак като пак да си я чукам.....Моля без глупави коментари.

imamkrasivouho
11-13-2011, 11:19
Какви екстри? Това, че я гони критическата?

mayass
11-13-2011, 11:28
Не е от значение каква "екстра е".Не мисля че я гони критическата или некви тем подобни глупости тва да не ти е неква бабка бе О_О.....Мисля че написах без "глупави мнения"....

umri
11-13-2011, 11:35
Колко сантиментрова е тая "екстра" ?

mayass
11-13-2011, 11:38
Абе кво само ме разпитвате кво е и що е,дайте ми некув съвет кво да правя,а не да ме разпитвате!!!

imamkrasivouho
11-13-2011, 11:40
На 37-8-9, 40 хич не са бабки да ти кажа. ;)

badsector
11-13-2011, 12:19
Определено е по-задоволяващо за мъжа да први секс с вече опитна жена. Някъде след 30-тата им годишнина стават направо огнени.
Помисли си дали я задоволяваш в леглото, или гледаш само собствения си кеф. Ако се представяш добре, със сигурност ще иска пак да я чукаш. И се опитвай да я цениш повче като индивид, или поне се прави, че го правиш. Не показвай, че я възприемаш само като сексуален обект.

katii
11-13-2011, 12:35
Сигурно е в цикъл 8-)

umri
11-13-2011, 12:38
Може да си й омръзнал или да е осъзнала, че с теб бъдеще не може да има, защото си по-малък. Може да търси нещо по-сериозно. За жените не е особено добра идея да са на зряла възраст и да са сами. Друг вариант е да си е намерила друг.

Пробвай да й кажеш тия неща, които си написал тук. Че ти харесва да си с нея и че супер много искаш да я чукаш, но ако е решила да си прекъснете отношенията нямаш проблем с това. Не знам каква ви е разликата, но си избий идеята да имаш нещо по-сериозно с нея.

Mi6inka
11-13-2011, 13:37
Определено е по-задоволяващо за мъжа да први секс с вече опитна жена. Някъде след 30-тата им годишнина стават направо огнени.
Помисли си дали я задоволяваш в леглото, или гледаш само собствения си кеф. Ако се представяш добре, със сигурност ще иска пак да я чукаш. И се опитвай да я цениш повче като индивид, или поне се прави, че го правиш. Не показвай, че я възприемаш само като сексуален обект.


Съгласна. За нея най-вероятно това са важните неща относно теб, щом не сте.. двойка.