PDA

View Full Version : Курвенски номера



vasetops
11-13-2011, 11:46
Имам сериозен приятел от година и половина,но наскоро се появиха проблеми между нас заради други момичета.Пише си смс-и с моя съученичка и получава от друга смс-и с целувки и така нататък, пишат си във фейса...Незнам какво да направя като го попитам казва,че незнае защо го е направил и ми отговаря,че наистина ме обича...Объркана съм помогнете ми

DragonLady
11-13-2011, 11:53
Тези момичета с които той контактува наясно ли са, че е зает?
Ако не са на ясно, значи той крие факта, че е обвързан, за да има шанс със тях и ако нещо стане помежду ви да има алтернатива.
Ако знаят, значи просто са пикли, който не знаят, че чуждият мъж не се бара, а на него не му прави чест да се занимава с такива индивиди.
Поговори с него и му кажи, че не ти е приятно и тн. и поискай да прекрати тези си контакти с тях.

badsector
11-13-2011, 11:59
...казва,че незнае защо го е направил...
Само от това мога да ти кажа, че е неориентиран пубер и едва ли ще излезе човек от него. Разкарвай го и си търси свястно момче.

fenasf
11-13-2011, 12:02
Отдай му се повече! Очевидно не получава достатъчно от теб и търси странични връзки, за да запълни празнината :?

FuCKkK13
11-13-2011, 12:05
^ и на мен ми стана странно за това,което е цитирано в горното мнение.. как така не знае защо ? .. правиш нещо спонтанно 1 път.. след това си има причина !!!.. или говориш с него и той прекратява отношенията с тях или не се занимавай ;)

vasetops
11-13-2011, 12:15
ами аз говорих с него и му казах,че не ми е приятно,но те продължават да му пишат дори й да ги махне от всякъде когато ходи без мен на дискотека се засичат и всичко почва от начало...

ivcheto0o
11-13-2011, 12:22
Поговорете сериозно,как така не знае защо го прави.А относно това че нещо му липсва,ами като му липсва да й сподели,като иска други да я остави.

cigarettekisses
11-13-2011, 14:03
Явно не му пука,че може така да те загуби или не допуска,
че може да се случи. По принцип като обичаш някого,той
е най-важен за теб и не съществуват други един вид...
( поне при повечето е така )

VampireLover3
11-13-2011, 16:14
...казва,че незнае защо го е направил...
Само от това мога да ти кажа, че е неориентиран пубер и едва ли ще излезе човек от него. Разкарвай го и си търси свястно момче.
+
Повярвай знае, защо го прави, но е страхлив пикльо и никога няма да ти каже. Няма да спре да говори с тях, защото му харесва факта, че и от други получава внимание, а не само от теб .. Или говори с него сериозно или го махай. И не вярвай на напразни обещания в повечето случаи са лъжи. ;)
Успех.

ledenakrasota
11-13-2011, 16:17
Той така и секс с нея може да прави, без да знае защо го е направил. :lol: :lol:


С подобна реплика заобикаля въпроса. :)

FlippanT
11-13-2011, 16:23
Разкарвай го! Шут със засилка! Явно не те заслужава...( :shock: плаша се от себе си)

anonymous708973
11-13-2011, 17:19
...казва,че незнае защо го е направил...
Само от това мога да ти кажа, че е неориентиран пубер и едва ли ще излезе човек от него. Разкарвай го и си търси свястно момче.

Абсолютно.
Не знаел... той да не е невменяем?!

balu4ka
11-13-2011, 19:26
...казва,че незнае защо го е направил...
Само от това мога да ти кажа, че е неориентиран пубер и едва ли ще излезе човек от него. Разкарвай го и си търси свястно момче.

Абсолютно.
Не знаел... той да не е невменяем?!

+Приключи нещатата на време,за да не следва тема от типа "той ми изневери,не ми се живее" >.>

DarkKiller16jp
11-13-2011, 20:09
Отговора ти е написан в заглавието на темата, не знам какво повече искаш.

LambOfGod
11-13-2011, 20:29
Щом не получаваш адекватен отговор от страна на приятелят си и смяташ, че има защо да продължаваш връзката си с него, въпреки че флиртува с други момичета поговори с тези девойки и културно им обясни, че не ти харесва отношението, което имат към гаджето ти...Ако не се разберете по цивилизовният начин и продължиш да не получаваш подкрепа от партньорът си има два варианта - да си изпотрошиш нервите, за да се бориш за човек, който явно не проявява сериозност или да теглиш една майна и да го оставиш да води спокоен ергенски живот.

Anichkaxxwee
11-13-2011, 21:34
не знае защо го е направил

Пфф, смятай какъв е неорентиран .. Поговори си с него, разяснете си нещата.. :)

sh3_1s_7h3_0n3
11-13-2011, 22:18
Има нужда от разнообразие, да флиртува, да завоюва нови мадами и т.н.
Ако продължиш да търпиш, значи си склонна да търпиш унижение.
Ако имаш достойнство, тръгваш си с високо вдигната глава, независимо колко го обичаш.
Приятелят ти, ако е истински Мъж, най-малкото трябва да те уважава.

firkata
11-13-2011, 23:41
Кирилица!!!

Sh@d0w

Hilary_
11-14-2011, 08:31
Не знаел какво правии .. :razz: :razz:
Ей тия момчета не отиват на добре и т'ва си е ..
Само от това мога да ти кажа, че не си заслужава и не държи на теб, след като допуска някакви си трети лица до себе си .. :-o
И що за оправдание е това? Да беше измислил нещо по - оригинално .. :?

treisi90
11-14-2011, 08:43
Добре дошла в клуба.
Няма защо да се учудваш. Липсва му внимание или необходимост от комплименти. Забрави просто да ти влезе в положение и да се замисли, че на теб не ти е приятно. Или се примиряваш, или го махаш :wink:

gabsit000
11-14-2011, 09:09
мисля,че трябва да сложиш края

IseeDEADbodies
11-14-2011, 12:21
като го попитам казва,че незнае защо го е направил


Колкото и Северното течение духа от Изток.

Supernaturalfan
11-14-2011, 12:34
Да хваща пътя! Не мисля, че има истински чувства към теб. Сложи края.

iiordanova
11-14-2011, 14:08
Е,вие пък малко крайно се изказвате.
Защо пък да няма истински чувства към нея? Може пък и да има. Все пак за година и половина не вярвам да няма чувства.
Но според мен трябва да си поговориш с него и да му кажеш,че не ти е приятно да прави така. И да си изясните някои неща.
И направи това,което ти искаш и ще те направи щастлива. Послушай себе си първо и след това нас.
Наистина "не знае защо го е направил" звучи смешно. Ама на момчетата това са им хормоните. Важното е да ти е верен и да не те пренебрегва. Ако тези чатове с приятелки не му влияят на държанието не знам защо така реагираш.