PDA

View Full Version : Какво мразите в момичетата?



nolovexxx
11-13-2011, 13:26
Има такава тема за момчетата и реших да направя и за момичетата :D

В това се има предвид освен външния вид така и държанието и спрямо околните.

Nestlee
11-13-2011, 13:35
Има такава тема за момчетата и реших да направя и за момичетата :D

В това се има предвид освен външния вид така и държанието му спрямо околните. 8-) 8-)

2miss4sixty8
11-13-2011, 13:37
добре де последно за момичета или момчета питаш

Nestlee
11-13-2011, 13:40
^Според мен за момичетата, но е копирала, без да редактира, от темата за момчетата.

nolovexxx
11-13-2011, 13:44
^Според мен за момичетата, но е копирала, без да редактира, от темата за момчетата.

Да :D :D :D

ScarletBite
11-13-2011, 17:30
ми айде казвайте, момчета, интересно ми е

anonymous708973
11-13-2011, 17:32
Имаме си мнооого дълга такава тема :Д

VforVendetta00
11-13-2011, 17:34
Да дава да я опипват...Виждал съм и такива :?

DoubleDMG1
11-13-2011, 17:36
Да дава да я опипват...Виждал съм и такива :?да са токат с 200 буци грим, да са некви нацепени в устенцата, да лаят много зад гърба на другите и да са лигави кат 10 годишни дрисли.

thegreenzombie
11-13-2011, 17:40
мен най-ме дразни това, че едно 70% от днешните девойки са прости... ама толко' прости, че чак дразни.... пример: супер готино момиче, изглежда добре и т.н. ,след малко си отваря устата и ти се чудиш как да не се засмееш пред нея... а дори и да го направиш, тя ще си мисли, че ти е хипер забавна и ще продължава да бълва простотии ..... ето това ме дрезни меннн 8)

Sh@d0w
11-13-2011, 17:41
Дразни ме:

- Момичета, които се правят на голямата работа/ важни с цел да си "вдигат" егото.
- Прекомерното използване на грим. Понякога стои наистина грозно и смешно.
- Момичета, които пият повече и от мъжете. Също и тези които се друсат.
- Повърхностни, лицемерки.
- Говорят за другите без да погледнат себе си.

И най - фрапиращото:

- Кифла, а да се прави на кроасан.

UNITED2
11-13-2011, 17:45
В момиче,което ми е гадже мразя постоянното тормозене по телефона и досадността !!!
А като цяло у момичетата мразя това да се:
правят на недостъпни
гримират,като за световно ! Но пак трябва да има грим :D
правят на много важни,та и ми налагат каква музика да слушам
правят на кифли :D

anonymous708973
11-13-2011, 17:51
Тия, дето се правят на много вървежни и говорят зад гърбовете на хората какво щели да им направят, а когато тия хора се появят, си гълтат граматиката и стават по-хрисими и от 5-годишно дете, хванато да яде скришом шоколад. Като цяло, не харесват хора, които са големи на думи и малки на действия.

Тия, дето се имат за достатъчно големи, за да скиторят по баровете цяла нощ, а не могат една чиния да измият.

Тия, за които висша ценност в живота е да си прекарат училищния живот, пушейки на лавката, плюейки по учителите и накрая да запишат няква тъпа специалност в кварталния университет.

Тия, дето се кикотят постоянно.

Тия, дето нямат никва реална самооценка.

Останалите неща ще ги кажат другите, аз изреждам такива, които са силно специфични.

Pothead334
11-13-2011, 17:53
Най-много мразя да се правят на много вървежни и готини, да са лицемерни п**ки без грам акъл и претенциите им не отговарят на възможностите им. И нещо което наистина ме дразни и в мойта приятелка :D да си мисли, че винаги тя е права и че не мога да и се сърдя и че всеки път като стане и си тръгне ще хукна след нея :? А и грима... то бива да си сложиш малко, но например мойта си слага грим МНООООГО РЯДКО и си я харесвам повече без грим честно казано :)
А физически черти момиче което не практикува някякъв спорт или тренира не ме кефи въобще дори и да е супер секси, тънка , яка и тн. а пък ако не е супер изваяна и оформени това, че тренира или практикува някакъв спорт е голям + поне за мене :grin:

musicinmyveins
11-13-2011, 17:58
Кифлите най-вече.А като цяло не само грима ме дразни ами държанието все едно сички са ти длъжни за нещо.Мразя,когато ми говорят за пари и колко струва тва и онова.Мразя тия със самочуствие до небето и си мислят,че могат да имат сяко едно момче понеже 10 отчаяни глупака им пишат сяка вечер skype/facebook ! Като цяло си падам по истинските момичета-натурално красиви *(без гримове сенки боички блокчета и четки) с характер различен от на другите (такива каквито им харесва да са,а не такива каквито "трябва" според останалите)

anonymous708973
11-13-2011, 18:02
А, да. И тва със сърденето за простии и държането в стил "той трябва да ме гони да ми се извинява, не аз на него". И вярването в максимата "след мъж и автобус не се тича, следващият идва след 5 минути."

umri
11-13-2011, 18:21
Толкова много неща мразя, че като се замисля и ми се оплитат мислите.

musicinmyveins
11-13-2011, 18:26
А, да. И тва със сърденето за простии и държането в стил "той трябва да ме гони да ми се извинява, не аз на него". И вярването в максимата "след мъж и автобус не се тича, следващият идва след 5 минути." и аз го забравих това та +1 и от мен :D

Irti
11-13-2011, 18:28
Наглостта, която ги подтиква да си мислят, че могат да имат всичко. Имай си самочувствието, но когато трябва си седи на гъзеца.