PDA

View Full Version : към момичетата ..



tit
11-13-2011, 13:28
Здравейте :-)
И така имам огромен проблем с косата си ! Искам да и направя лек обем но не знам как,защото като е само изправена сякаш е много зализана а мен това ме дразни. Другата ми преса беше с вафлички но нещо се развали и сега не смея да я пипам. Опитвах онова с плитка до средата някаде минаваш с пресата и се къдри изглеждало като вафличките ама не е така стои много грозно. След като се изкъпя с сешоара съм опитвала да я издухам малко да се вдигне ама не, не става. И не знам какво да я правя вече, някаква прическа с плитка да знаете(колкото да замажа положението) , но да не трябва да си вдигам косата. Оф наистина бих ви била много благодарна ако ми помогнете. Мерси предварително .

brutaLxxbunny
11-13-2011, 13:40
Nivea имат спрей за обем и при мен вършеше работа :)

Soraq
11-13-2011, 13:42
огромен проблем ...
Има продукти за обем. Ако не ти вършат работа си вземи преса за "вафли" от 15 лв.

FuCKkK13
11-13-2011, 13:50
аз пък не съм съгласна за спейчета и т.н. за обем.. според мен няма смисъл да си купуваш.. защо не пробваш като ти е мокра косата да я сплетеш на ситни плитки само в корените ? .. иначе на хубаво изправена коса дори без обем в корените стои добре плитка ''водопад''.. може рибена кост да си направиш и с пуснато бритонче стои сладко според мен.. можеш да си вържеш косата на висока опашка и около опашката да увиеш един кичур или една малка плитка от собствената ти коса и да стане все едно си вързана със собствената си коса :) .. може да си сушиш косата надолу с главата.. ако имаш дифузер можеш да я направиш (ако не държиш да ти е права косата де) .. може докато ти е мокра косата да я сплетеш на 1-2 плитки рибена кост и като изсъхне да я пуснеш - хубаво се получава... ако ти е хубаво изправена може отгоре една плитка ''венче'' да си направиш.. общо взето има много варианти.. или да си отметнеш косата на една страна (така хем ще имаш обем) и от другата страна - не там къдет ти е косата,а от другата 2 плитки над ухото.. мънички :) за ето това говоря:
http://news.fashion.bg/newsimg10/Shakira-figura-m.jpg
и още куп прически.. рошаво кокче.. примерно .. :)