PDA

View Full Version : Има ли момичета?



wunder
11-13-2011, 13:38
Здравейте на 18 съм а нямам приятелка всъщност не съм имал до сега. Може да Ви се стори странно и смешно но е така. Страшно ми се иска да не съм самотен. Не ходя много по кафета и по дискотеки, не пия и не пуша общо взето съм и малко срамежлив на всичкото отгоре. Къде има момичета които са по различни от другите защото днешните са лигли дето само пият и пушат, къде да се запозная с такова момиче като мен. Обичам разходки и така нататък бих направил всичко за любимия човек.Как да се променя че ми омръзна тая самота?

againstyou
11-13-2011, 13:40
Ми излизай повече,няма нищо лошо да ходиш на дискотеки,кафета и т.н.

xoxi
11-13-2011, 13:41
Дори да има човек до теб, пак може да си самотен.
Между "сам" и "самотен" има огромна различка.
Ти искаш да не си сам. Ако искаше да не си самотен, лесно можеше да си намериш развлечение.
А момичета под път и над път. Огледай се хубаво и ще си намериш подходяща и за теб.

Nestlee
11-13-2011, 13:43
Не ти вярвам, че си такъв !!!! Но все пак, ако си, единственото ми обяснение, да не те харесват е проблеми във външния вид.

2miss4sixty8
11-13-2011, 13:45
излизай повече.. приятели глупости не е казано на дискотека.. и т.н. просто излизай.. вкъщи никоя няма да те намери

nolovexxx
11-13-2011, 13:46
Да бе .. ужс.. и аз съм срамежлива само че съм на 14 и не съм имала гаже нито пия нито пуша нито съм кифла и не съм дебела :-o :D Не се променяй .. все ще намериш някоя :) :)

Nestlee
11-13-2011, 13:49
^И ти си остани такава! 8)

wunder
11-13-2011, 14:02
Не ти вярвам, че си такъв !!!! Но все пак, ако си, единственото ми обяснение, да не те харесват е проблеми във външния вид. Хубаво не ми вярвай аз не те карам да ми вярваш. Относно външния вид жени с които съм разговарял за проблема ми казват че съм хубав и не само виждал съм момичета да ме заглеждат но просто нямам смелост да ги заговоря. Относно тва излизане по кафетата просто не ги обичам тия места знам че няма лошо да се ходи просто не ги обичам примерно вас как да ви накара човек да отидете на място което не ви допада което не ви е приятно....

LDto
11-13-2011, 14:15
ами виж няма нищо срамно в това щом казваш,че момичетата те заглеждат ... усмихни и се или и намигни и се моли да няма приятел 1.90 130кг :D а относно пиенето и пушенето .... ами просто не всички пият,но вече повечето пушат ... кафета и дискотеките... ами да лятото може да се разходиш,но зимата си е студено ... за дискотеките ами малко са момичетата който не ходят (аз съм една от тях) .... просто бъде себе си и не се срамувай толкова ;) УСПЕХ !!! :-P

cigarettekisses
11-13-2011, 14:17
Това ,че пушат и пият не ги прави лоши хора.
Трябва да опознаеш някого добре,за да си направиш извод какъв е.
...И не всички са кифли,пък и съм сигурна ,че и ти не си перфектен.

wunder
11-13-2011, 14:19
ами виж няма нищо срамно в това щом казваш,че момичетата те заглеждат ... усмихни и се или и намигни и се моли да няма приятел 1.90 130кг :D а относно пиенето и пушенето .... ами просто не всички пият,но вече повечето пушат ... кафета и дискотеките... ами да лятото може да се разходиш,но зимата си е студено ... за дискотеките ами малко са момичетата който не ходят (аз съм една от тях) .... просто бъде себе си и не се срамувай толкова ;) УСПЕХ !!! :-P А евала някой да ме разбере относно това да се усмихнеш на момиче или да намигнеш може да има приятел тва едното. А как да оправя тоя срам всеки така казва срама си оправи а как да го оправя е въпроса....

wunder
11-13-2011, 14:21
Това ,че пушат и пият не ги прави лоши хора.
Трябва да опознаеш някого добре,за да си направиш извод какъв е.
...И не всички са кифли,пък и съм сигурна ,че и ти не си перфектен. Перфектни хора няма казвал съм го много пъти не го твърдя нямам предвид че всички пият и пушат аз това питам къде са тия момичета които не пия и не пушат. Ами това примерно че пушат и пият не ги прави и добри хора да ти кажа не може няква си 16 годишна пикла да се напие като прасе и да прави разни глупости....

cigarettekisses
11-13-2011, 14:25
^
То на купони всеки пие,важното е да не е всеки ден.Смисъл на всеки се случва,даже и на най-свестните хора. 8-)

Sh@d0w
11-13-2011, 14:25
Срамуваш се, защото не харесваш нещо в себе си. Опитай се да да се самоанализраш, да промениш нещо в себе си така че да повдигнеш и егото си.

Най - важното е самооценката, която сам си даваш за себе си. Такъв какъвто се приемаш ти, ще те приемат и другите.

wunder
11-13-2011, 14:28
Срамуваш се, защото не харесваш нещо в себе си. Опитай се да да се самоанализраш, да промениш нещо в себе си така че да повдигнеш и егото си.

Най - важното е самооценката, която сам си даваш за себе си. Такъв какъвто се приемаш ти, ще те приемат и другите. Благодаря за смисления отговор може би точно това ми е грешката давам си грешна представа за самия себе си

0bsessi0n
11-13-2011, 14:32
Kато за начало трябва да станеш по-контактен и да се абстрахираш от масовката. Заложи на интернет запознанствата, ако не излизаш толкова по публични места. Основното е да имаш самочувствие и да изпъкваш с нещо различно от останалите и няма как да не ти се получи. :)

wunder
11-13-2011, 14:34
Kато за начало трябва да станеш по-контактен и да се абстрахираш от масовката. Заложи на интернет запознанствата, ако не излизаш толкова по публични места. Основното е да имаш самочувствие и да изпъкваш с нещо различно от останалите и няма как да не ти се получи. :) Няма проблеми ще пробвам с интернет запознанствата може ли някой сайт да ми предложиш?

pnevmoniq
11-13-2011, 14:47
Като начало оправи всичко във външния си вид, което може да бъде оправено, а не харесваш. Не е задължително в начина, по който изглеждаш да е проблема, но малко промяна и съответно вдигане на самочувствието хич няма да навредят.
Трябва да се отърсиш от срама, да станеш по-социален.
Харесай си някоя, събери смелост, отиди, усмихни й се и я заговори. Не използвай клишета обаче, впрегни въображението си.
Много е важна нагласата. Не мисли "какво ще стане, ако ме отреже?", тва е много грешно. Ако ти е такава настройката, ше излъчваш неувереност.
Ще получаваш откази, много пъти. Тва обаче не трябва да те отчайва. Всеки път като се случи, се учи от грешките си, усъвършенствай се. Бъди като гъба - попивай, разбирай и прилагай. Опит му се казва. Всичките тия неща няма да станат за ден-два, с времето обаче, ако не се отказваш, ше постигнеш много. Изобщо няма и да се замисляш, ше си се 'автоматизирал' 8-) , всичко ше става по естествен начин.

LeprikonA
11-13-2011, 14:59
това с интернет запознанствата е лоша идея. така не само че няма да стане кой знае колко по-добре, но и тотално ще ти се изгуби какъвто и да е социален живот.
според мен трябва сам да преглътнеш срама. виждаш, че с него до никъде не си я докарал, нали? предубеден си, че щом момичето пуши или пие не става. не стига, че те е срам да заговориш момиче, ами че и претенции имаш. и то малко невъзможни. нямам за цел да те нападам, ама момче си, стегни се !

Azoria
11-13-2011, 15:00
Тъкмо се питах - има ли такива момчета? :lol:

Започни да излизаш ,сприятели се с нови хора. :)

wunder
11-13-2011, 15:03
Тъкмо се питах - има ли такива момчета? :lol: Тва майтап ли е или....

Започни да излизаш ,сприятели се с нови хора. :)

badsector
11-13-2011, 15:23
Абе ти се грижи за себе си, спортувай, изграждай се като личност. Все някой ден ще имаш късмета да попаднеш на свястно момиче.

robles
11-13-2011, 15:39
Хубаво е да има такива хора като теб, само че тъжната истина е, че точно такива хора оцелват неподходящи парньори, които ги разграбват.
Или иначе казано, тези, които заслужават слънце, дъжд ги вали.

Опасявам се да не те стресна с тва по-горе, ама е по-добре да го научиш (едва ли ще го научиш сега от мен), да го приемеш и да знаеш как да се "предпазваш".

Шадоу ти даде добър съвет. Прави неща, които те карат да се чувстваш добре, ошлайфай се в някоя област и не се подценявай. Не мисли какво ще си помислят хората, ти си си ти. Харесвай се и не се притеснявай да показваш личноста си. Ако имаш чувство за хумор е огромен плюс.

Брат ми е като теб. И е много забавен, веднъж, не знам как се нави да дойде на кафе с мен и една приятелка. Беше много отпуснат, като никога. Говореше някакви неща, пускаше супер смешните шеги и приятелката ми умираше да се смее с него и не преставаше да ми повтаря винаги да го взимам с нас. Щяла и за мъж да го взима.. Има потенциал лапето, ама не ще да го развие и не знам кое точно му пречи да се отпусне.

Предполагам, че при теб също има нещо, което да можеш да покажеш и много момичетата ще те харесат, просто трябва да направиш нещо по въпроса. Осмели се и ще видиш, че не е страшно.

wunder
11-13-2011, 15:45
Хубаво е да има такива хора като теб, само че тъжната истина е, че точно такива хора оцелват неподходящи парньори, които ги разграбват.
Или иначе казано, тези, които заслужават слънце, дъжд ги вали.

Опасявам се да не те стресна с тва по-горе, ама е по-добре да го научиш (едва ли ще го научиш сега от мен), да го приемеш и да знаеш как да се "предпазваш".

Шадоу ти даде добър съвет. Прави неща, които те карат да се чувстваш добре, ошлайфай се в някоя област и не се подценявай. Не мисли какво ще си помислят хората, ти си си ти. Харесвай се и не се притеснявай да показваш личноста си. Ако имаш чувство за хумор е огромен плюс.

Брат ми е като теб. И е много забавен, веднъж, не знам как се нави да дойде на кафе с мен и една приятелка. Беше много отпуснат, като никога. Говореше някакви неща, пускаше супер смешните шеги и приятелката ми умираше да се смее с него и не преставаше да ми повтаря винаги да го взимам с нас. Щяла и за мъж да го взима.. Има потенциал лапето, ама не ще да го развие и не знам кое точно му пречи да се отпусне.

Предполагам, че при теб също има нещо, което да можеш да покажеш и много момичетата ще те харесат, просто трябва да направиш нещо по въпроса. Осмели се и ще видиш, че не е страшно. Благодаря ти за написаното. Хората с които съм бил ме смятат за забавен имам чувство за хумор ще се осмеля да отида на кафе примерно да видим какво ще стане но ще гледам да не съм толкова притеснителен

kukli4kata001
11-13-2011, 16:41
Не ти вярвам, че си такъв !!!! Но все пак, ако си, единственото ми обяснение, да не те харесват е проблеми във външния вид. Хубаво не ми вярвай аз не те карам да ми вярваш. Относно външния вид жени с които съм разговарял за проблема ми казват че съм хубав и не само виждал съм момичета да ме заглеждат но просто нямам смелост да ги заговоря. Относно тва излизане по кафетата просто не ги обичам тия места знам че няма лошо да се ходи просто не ги обичам примерно вас как да ви накара човек да отидете на място което не ви допада което не ви е приятно....
Явно проблема е в срамежливостта ти.И аз преди не ходех по кафета,тва беше мястото,където не стъпвах и не ми беше приятно,не излизах по дискотеки и заведения.Но нещата вече се промениха и водя горе посочения живот 8-) излизай с приятелите си,освен да се разхождате,идете на кафе 1-2 пъти(сега и без тва е студено).Щом си на 18, имаш години да ходиш където си поискаш.Излез поне 1 път на дискотека. Сега е времето да живееш и да изпиташ нови емоции,не трябва да се притесняваш.Бтв и аз бях срамежлива и още съм,но това не пречи да се запознаеш с нови хора. :-D

anonymous708973
11-13-2011, 17:09
Срамуваш се, защото не харесваш нещо в себе си. Опитай се да да се самоанализраш, да промениш нещо в себе си така че да повдигнеш и егото си.

Най - важното е самооценката, която сам си даваш за себе си. Такъв какъвто се приемаш ти, ще те приемат и другите. Благодаря за смисления отговор може би точно това ми е грешката давам си грешна представа за самия себе си

Така е. Поработи над себе си - външен вид+интереси. Промени нагласата си за живота и нещата ще се получат.

Nestlee
11-13-2011, 17:19
Не ти вярвам, че си такъв !!!! Но все пак, ако си, единственото ми обяснение, да не те харесват е проблеми във външния вид. Хубаво не ми вярвай аз не те карам да ми вярваш. Относно външния вид жени с които съм разговарял за проблема ми казват че съм хубав и не само виждал съм момичета да ме заглеждат но просто нямам смелост да ги заговоря. Относно тва излизане по кафетата просто не ги обичам тия места знам че няма лошо да се ходи просто не ги обичам примерно вас как да ви накара човек да отидете на място което не ви допада което не ви е приятно....

Явно не те познават, защото да не пиеш ,да не пушиш, да не си некакъв курвар, да си красив и да страдаш,че си самотен не ми се връзва . Просто смело напред , xареса ли ти някоя, заговори я, просто няма от какво да се притесняваш.

kyon
11-13-2011, 17:28
Същата история е и при мен. Не обичам да излизам на шумни места като дискотеки или кафета дето на съседната маса все чувам от куп кифли тоя какъв е, тая каква е и т.н. Като за начало си намери приятели, ама приятели като приятели... Да те разбира, да не ти се подиграва за това, че не ти се ходи по дискотеки, а точно обратното - да вижда, че си различен и да се радва на това. Един приятел малко или много те кара да се чувстваш пълноценен. След това няма да имаш никакви проблеми да контактуваш, с когото и да е.

ScarletBite
11-13-2011, 22:23
виж ся... ти може да си супер свестния човек и да имаш много отвътре, но такива затворени, срамежливи и плахи момчета правят впечатление на загубеняци. никое момиче с претенции за секси мацка не би се впечатлило особено от тези ти качества, даже би се изсмяло.
що? щото масово сме повърхностни. или не? може би просто се борим за място в йерархията. щото едно е да си с някъв кльощав мухльо, друго - с нацепен, отворен батко. и тва не само, за да ни завиждат приятелките - просто женските се привличаме от силни екземпляри. един мускулест пичага може и да е супер мек отвътре и да не може в една елементарна ситуация да се оправи, но отвън изглежда силен, съответно шансът да му позволим да се доближи до нас е по-голям... поне докато разберем дали наистина е такъв. и обратното - едно свито момче прави впечатление на плахо човече, което може само да се увеси на вратовете ни. дори и да има желязна воля и много качества, първото впечатление не ни привлича към този човек и изгражда стена от пренебрежение.
какво можеш да направиш?
ами разруши я тази стена. покажи какъв си, общувай, защитавай мнението си, спори закачливо, флиртувай. погрижи се за външния си вид. ако не си особено хубав, гледай да блеснеш с нещо готино. избери си в какво да блеснеш. особено сега, когато тва да си различен стана една ли не рекламен лозунг, можеш да парадираш с това и да получиш няколко браво-та. но се научи да говориш с хора и пред хора - свободно, със самочувствие.
и се цели в също такива романтични, затворени момичета. има ги, ама не ти се набиват на очи. защо ли... :)

LambOfGod
11-13-2011, 23:02
Не ти вярвам, че си такъв !!!! Но все пак, ако си, единственото ми обяснение, да не те харесват е проблеми във външния вид. Хубаво не ми вярвай аз не те карам да ми вярваш. Относно външния вид жени с които съм разговарял за проблема ми казват че съм хубав и не само виждал съм момичета да ме заглеждат но просто нямам смелост да ги заговоря. Относно тва излизане по кафетата просто не ги обичам тия места знам че няма лошо да се ходи просто не ги обичам примерно вас как да ви накара човек да отидете на място което не ви допада което не ви е приятно....

Все едно ти казаха да отидеш в мазето за цял месец.

Ако искаш добро, начетено, умно момиче може да отидеш в някоя библиотека, книжарница, на някоя изложба, на опера или друго културно събитие да си набележиш някоя прилична девойка и да тръгнеш да я сваляш, НО ти твърдиш, че си срамежлив и ти личи само по писането, че нямаш подход.

И какво правим сега? Ти искаш нещо (в случая момиче) за което ти личи, че не си готов. Все едно да си откъснеш роза, за да я потъпчеш или да дадеш на маймуна порцеланов сервиз. Наистина - какво правим сега?

При положение, че не си готов и няма как да спечелиш Момичето на мечтите си, онази красива, умна, начетена, непушачка, която също така не пие и не ходи на дискотеки, какво можем да те посъветваме?

Не е нужно щом чуеш дискотека това 100 процента да означава "онова място, където пускат чалга и танцуват по масите" или "онова място, където се събират само отчаяни алкохолици".Сигурна съм, че след малко помощ от интернет ще намериш дискотека/бар/клуб по свой вкус.

Защо да ходиш там ли?

По дискотеките никой няма да те пита дали се срамуваш. Там даже има шанс момичето да направи първата крачка. Твърдиш, че си хубав - значи няма да останеш незабелязан.
Там го няма онова напрежение при запознанство и не е толкова важно какво ще кажеш - все пак има музика и момичетата ще са подпийнали (не е задължително да бъдат пияни).
Идеален шанс да се запознаеш с момичета и да си уредиш втора среща.
Може някое от тези момичета да ти допадне след *еди-колко-си* срещи до там, че да искаш да водиш връзка с нея... Ами, ако не стане така?
Ако по този начин не си намериш подходяща партньорка, то поне ще натрупаш опит, ще знаеш как да се държиш с момиче, ще ти се вдигне самочувствието, ще изчезне срамът и ще си готов за онази - Момичето на мечтите ти, красивата и умна непушачка, която не пие и не ходи по дискотеки.


Но, щом повече ти харесва да седиш пред компютъра и да се оплакваш колко си самотен, защото у вас не идва някоя готина мацка с бутилка шампанско и кутийка кондоми - твой си проблем.

Говори колко са ти противни дискотеките, баровете, клубовете, кафетата и всички обществени места и колко си самотен, на нас не ни пречи.

Но докато се правиш, че ти е под нивото да отидеш, където и да е и се чудиш защо си сам поне вземи поработи над правописа си, защото, по дяволите, си прекалено неграмотен за 18 годишен.

С това се изчерпах. Прави, каквото пожелаеш, но никой не е сам, нито пък самотен без причина. :)

TheBanzai369
11-14-2011, 14:35
Ами брат то няма и много за губене да ти кажа. Какво? Искаш да се хванеш с някоя 17 годишна алкохоличка която само чака да стане събота и да се напие докато изпадне в ступор. Умните, пекани, стабилни момичета са много малко. Или пък искаш някоя 14 годишна новоизгряваща кифла която се мисли за много секси, а в същото време едва ли си е виждала оная работа. Колкото и грубо да ви звучи болшинството от подрастваща младеж ( специално женския пол) са такива.

anonymous708973
11-14-2011, 17:23
Твърдиш, че си хубав - значи няма да останеш незабелязан.

Колкото и хубав да е, ако стои цяла вечер сам в ъгъла...