PDA

View Full Version : Женкари



musS
11-13-2011, 13:42
Какво мислите, може ли едно момиче или жена да промени женкар.. някой който се заглежда по ВСЯКА пу*ка.. според мен е много възможно, всеки си намира майстора в крайна сметка. :)

xoxi
11-13-2011, 13:46
Познавам мъже женкари, които ми е трудно да си ги представя кротки, смирени и само с 1 жена. Въобще нямам вярата, че някоя специална ще се появи.
А иначе ако говорим за тийновете, които още не знаят къде ги сърби. Да, напълно възможно.

Nestlee
11-13-2011, 13:46
Възможно е ! Трябва той да я хареса и тя да му отказва доста усилено .

2miss4sixty8
11-13-2011, 13:49
разбира се, че е възможно.. за умните момичета.. съмнявам се някоя тъпа кифла да може да завърти главата и на най смотания женкар..

xoxi
11-13-2011, 13:56
2miss4sixty8, те умните момичета нали си търсят смотани женкари. 8-)

cigarettekisses
11-13-2011, 13:56
То, за да е женкар очевидно има някаква причина.
Ако изведнъж се осъзнае,че е глупав начина му на поведение и иска нещо стойностно,е възможно да се промени.

2miss4sixty8
11-13-2011, 14:00
е какво не е ли възможно да си харесаш някой идиот.. примерно да видиш нещо в него.. той може да е женкар.. това не го прави глупав нито смотан и така нататъка.. това че е непостоянен и т.н. защо да не може да се промени.. въпросът е да му намериш цаката..

Wwwooow
11-13-2011, 14:04
:shock: таман щях да правя такава тема с въпроса ,,Могат ли женкарите да обичат само една,защо са такива и могат ли да се променят '' ...изпревари ме..направо ми четеш мислите ;р


надявам се да може момиче да промени женкар.. много се надявам.. :wink:

cigarettekisses
11-13-2011, 14:09
е какво не е ли възможно да си харесаш някой идиот.. примерно да видиш нещо в него.. той може да е женкар.. това не го прави глупав нито смотан и така нататъка.. това че е непостоянен и т.н. защо да не може да се промени.. въпросът е да му намериш цаката..
Възможно е,но е глупаво. Все пак трябва да гледате в една посока..
Много малка е вероятността точно ти да си тази ,която ще го промени.
То всеки си мисли ,че е специален,ама.. 8-)

DoubleDMG1
11-13-2011, 14:18
с толкоз много курви кой няма да е женкар

Bebka89
11-13-2011, 14:19
Да!Определено е възможно!

2miss4sixty8
11-13-2011, 14:20
абе незнам аз никога с такива не се бях занимавала.. и преди 1 година започнах връзка точно с такъв идиот.. заряза приятелката си безпроблемно заради мен, но на мен не ми светна, че и с мен така може да постъпи един ден и че както се държи с нея така ще се държи и с мен.. станаха глупостите разбрах го какъв е.. бяхме заедно 8 месеца.. разбрах какви ги е вършел и преди 2 месеца се появи с кошница цветя за 200 лева .. обясни ми че е направил най голямата грешка и т.н. .. принципно не бих се вързала, но не ми беше безразличен айде реших да му дам шанс и той досега наистина не е погледнал друго момиче имам му пароли глупости скайп.. фейс.,. заедно сме по цял ден .. за това време оттогава не сме се разделяли за нито един ден.. уникален е .. да не казвам голяма дума но се надявам че съм го променила

againstyou
11-13-2011, 14:22
За всеки играч си има гейм оувър.

Wwwooow
11-13-2011, 14:25
абе незнам аз никога с такива не се бях занимавала.. и преди 1 година започнах връзка точно с такъв идиот.. заряза приятелката си безпроблемно заради мен, но на мен не ми светна, че и с мен така може да постъпи един ден и че както се държи с нея така ще се държи и с мен.. станаха глупостите разбрах го какъв е.. бяхме заедно 8 месеца.. разбрах какви ги е вършел и преди 2 месеца се появи с кошница цветя за 200 лева .. обясни ми че е направил най голямата грешка и т.н. .. принципно не бих се вързала, но не ми беше безразличен айде реших да му дам шанс и той досега наистина не е погледнал друго момиче имам му пароли глупости скайп.. фейс.,. заедно сме по цял ден .. за това време оттогава не сме се разделяли за нито един ден.. уникален е .. да не казвам голяма дума но се надявам че съм го променила
дано си права.Вдъхна ми вяра. .

SisiStrange
11-13-2011, 14:56
Не вярвам. При тях не е до любов или до перфектната жена. Те и на супер идеално, мило, красиво момиче биха изневерили. При тях проблемът е в егото - изпитват нужда да се доказват сами на себе си, че могат да забият която и да е.

ledenakrasota
11-13-2011, 15:00
Всеки мъж в даден период от живота си е бил на такава фаза. :lol: Някои си остават такива, други се кротват с времето, като се насищат на случайните забежки и търсят нещо сериозно. Тогава улягат.

Ако им докоснеш сърчицето и успееш да се задържиш там, определено ще се променят. :)

Azoria
11-13-2011, 15:06
Един е мъж е такъв когато не намира нищо особено у жените. Но рано или късно всеки се влюбва. :)

badsector
11-13-2011, 15:21
Може. Временно...

bebchoOoOoOo
11-13-2011, 16:23
То, за да е женкар очевидно има някаква причина.
Ако изведнъж се осъзнае,че е глупав начина му на поведение и иска нещо стойностно,е възможно да се промени.
Абсолютно! И друг път съм писала, че моя преди беше женкар, а от две години е толкова кротичък, съвсем друг човек. Промени се до неузнаваемост заради мен.
Така че, да, могат да се променят, но зависи дали те сами ще го решат, а не някоя да го притиска.

BeHappYs
11-13-2011, 16:24
Не неможеш да го промениш !
Ако успееш , ще е за кратко време - хоцкал ли си е ще си хоцка винаги .
А относно , че някоя добра жена щяла да го промени , те пък добрите жени се бият за тия "женкари" .... всеедно добрите момчета за к.рволяците ! :-o

anonymous708973
11-13-2011, 17:14
Не вярвам. При тях не е до любов или до перфектната жена. Те и на супер идеално, мило, красиво момиче биха изневерили. При тях проблемът е в егото - изпитват нужда да се доказват сами на себе си, че могат да забият която и да е.

+1 , ако говорим точно за тия, дето се лепят на всяка, само щот има определен орган между краката. Жалка жажда за внимание.

Увереният мъж няма нужда си доказва подобни простотии.
Вчера чух нещо, което ми разтопи душицата: "... (някъв синоним на уверен мъж беше, ама забравих) може да има всяка жена, но иска само една определена".

kyon
11-13-2011, 17:21
Една жена хубаво може да врътне такъв тип, така че цял живот да я помни.

anonymous708973
11-13-2011, 17:24
Харабия.
Въобще не са трудни за влизане под кожата.

Прозвучах като няква сърцеразбивачка :lol: :lol:

ivcheto0o
11-13-2011, 17:34
Може. Временно...

ScarletBite
11-13-2011, 17:40
що да не може... може. ама когато и той е готов да се промени. щото и най-големият ебач има някви свои чувства и в един момент те искат да пробият.
и момичето трябва да действа студено... да не му показва, че го иска много. последния път това беше грешката ми - просто си повярвах, че съм толкова неотразима, че трябва само да му покажа, че го харесвам и той ще се лепне за задника ми. да, ама не. момчетата имат нужда да бъдат разигравани, иначе не им е интересно. а ебач\играч\сваляч... тва е точно човек, пристрастен към този тип тръпка и игра.

Pothead334
11-13-2011, 18:03
Не вярвам. При тях не е до любов или до перфектната жена. Те и на супер идеално, мило, красиво момиче биха изневерили. При тях проблемът е в егото - изпитват нужда да се доказват сами на себе си, че могат да забият която и да е.
+
Имам един приятел който е типичен пример за това. Направо съм му загубил бройките на тоя :? а попринцип е много добър човек. Той просто гледа да забие нещо да я мине и чао, а на такива свестни момичета е удрял постоянно му викам да се спре на една мацка да види, че всъщност чувството да си с някой някой който изпитва някакви чувства към тебе и ти към него е по-хубаво ама той не :D Гошето обичал само да ги е*е :D

anonymous708973
11-13-2011, 18:04
Ако им докоснеш сърчицето и успееш да се задържиш там, определено ще се променят. :)

Дададададаададада!
Но ще се занимавам с момчета/мъже, които си струват, не с такива, дето тичат след всяка. Това е липса на класа и показва тотална липса на критерии. Аз се впечатлявам трудно и ме привличат такива, които също се впечатляват трудно.

DarkKiller16jp
11-13-2011, 18:35
Дададададаададада!
Но ще се занимавам с момчета/мъже, които си струват, не с такива, дето тичат след всяка. Това е липса на класа и показва тотална липса на критерии. Аз се впечатлявам трудно и ме привличат такива, които също се впечатляват трудно.

+1 Точно!

Женкарите са твърде лесни, а влезеш ли им под кожата, ще бъде чудо да има ден, в който да не ти досаждат.. и вечно ще те помнят като единствена.

umri
11-13-2011, 18:38
що да не може... може. ама когато и той е готов да се промени. щото и най-големият ебач има някви свои чувства и в един момент те искат да пробият.
и момичето трябва да действа студено... да не му показва, че го иска много. последния път това беше грешката ми - просто си повярвах, че съм толкова неотразима, че трябва само да му покажа, че го харесвам и той ще се лепне за задника ми. да, ама не. момчетата имат нужда да бъдат разигравани, иначе не им е интересно. а ебач\играч\сваляч... тва е точно човек, пристрастен към този тип тръпка и игра.

Той, ако ти се "лепне за задника" въобще няма да е такъв тип, за какъвто си говорим. Но ти се иска да го имаш, нали, ама нямааааааааа.

musS
11-13-2011, 19:01
Дададададаададада!
Но ще се занимавам с момчета/мъже, които си струват, не с такива, дето тичат след всяка. Това е липса на класа и показва тотална липса на критерии. Аз се впечатлявам трудно и ме привличат такива, които също се впечатляват трудно.

+1 Точно!

Женкарите са твърде лесни, а влезеш ли им под кожата, ще бъде чудо да има ден, в който да не ти досаждат.. и вечно ще те помнят като единствена.
+

gabsit000
11-14-2011, 09:19
така е,зависи дали мацката колко е успяла да го омае,познавам такива момчета и опредлено те са много по-плахи отколкото някой може да си помисли...

Hilary_
11-14-2011, 09:21
Може, но всичко е временно .. :?

fenkaaa
11-14-2011, 11:28
Стига "женкара" да намери правилното момиче,да може ;)

GossipGirl89
11-14-2011, 11:50
За всеки играч си има гейм оувър.

И аз така мисля

IseeDEADbodies
11-14-2011, 12:15
Вълка козината си мени, но нрава не !
Както курварите си остават курвари, така и курвите, курви.

Boyman
11-14-2011, 19:57
Почти невъзможно! Характера, поведението, подхода... изграждат се в ранна възраст, а старо куче на нови номера недей да учиш :)

iBiteHard
11-14-2011, 20:35
Мисля , че може . Имах един приятел , които беше на принципа "е*и и зае*и" . Но попадна на такова момиче . После тя замина в чужбина временно и вярвате или не бях неотлъчно до него НЕ Е ПОГЛЕДНАЛ ДРУГА . Пращаше и рокли , бижута .. Страшна работа бяха . Но в последствие намери нещо по-като за него и си върна стария нрав . Всичко е временно . :?

BeFree
11-14-2011, 20:50
Стига "женкара" да намери правилното момиче,да може ;)

li0n
11-14-2011, 20:52
Да, възможно е :) "Примирявала" съм такова момче! :)

Oldschool
11-15-2011, 07:22
Интересна тема, която ме кара да се усмихвам... :)


ПП. И доста самонадеяни изказвания прочетох. Все пак имаше едно правилно нещо - женкарите са водени от егото си, там е и разковничето в "укротяването", а не в "правилното" момиче. ;)

musS
11-15-2011, 07:41
Интересна тема, която ме кара да се усмихвам... :)


ПП. И доста самонадеяни изказвания прочетох. Все пак имаше едно правилно нещо - женкарите са водени от егото си, там е и разковничето в "укротяването", а не в "правилното" момиче. ;)
да де, но точно тва имам предвид - ще се намери правилното момиче, момчето ще се влюби и ще се укроти.. и не говориме за 40-50 годишни.. за тях няма надежда..

Oldschool
11-15-2011, 07:45
Пак не е до влюбването, а до друго... егото не се подтиска от любовта. Трябва да намери друго поле за изява ;)

li0n
11-15-2011, 08:24
Интересна тема, която ме кара да се усмихвам... :)


ПП. И доста самонадеяни изказвания прочетох. Все пак имаше едно правилно нещо - женкарите са водени от егото си, там е и разковничето в "укротяването", а не в "правилното" момиче. ;)
да де, но точно тва имам предвид - ще се намери правилното момиче, момчето ще се влюби и ще се укроти.. и не говориме за 40-50 годишни.. за тях няма надежда..

Баща ми е на 50 и все още си е такъв.. /нашите са разведени../ Просто нямаше жена която да промени същността му. Но според мен всичко е до правилното третиране така да го кажем на момчето. :)

anonymous708973
11-15-2011, 08:27
Той да не е петно, че да го "третирам" :lol:

Soraq
11-15-2011, 08:58
Дори и да не е момиче... Рано или късно ще му писне и сам ще се промени. :)

FlippanT
11-15-2011, 09:25
Почти невъзможно! Характера, поведението, подхода... изграждат се в ранна възраст, а старо куче на нови номера недей да учиш :)

+1

Такива хора не се "кротват"..... Просто вие не разбирате какви ги върши :-D

П.П. Искрено се забавлявам с тази тема :lol:

Bebka89
11-15-2011, 12:04
"Дори и да не е момиче... Рано или късно ще му писне и сам ще се промени."

! Мн вярно.Променят се и не е задължително да е заради моми4е...

VaMpiRKaTaaa
11-15-2011, 18:06
Само като чуя женкар и ми се повдига.... :D
Женкара си остава женкар...

dami666
11-15-2011, 19:11
Не мисля,че е възможно.Когато той усети,че му е време да улегне и да има сериозна връзка,ще го направи.Докато сам не реши не е възможно да го ''накарате'' да си седне на задника и да не ви изневерява.

sapa91
11-15-2011, 19:19
Какво мислите, може ли едно момиче или жена да промени женкар.. някой който се заглежда по ВСЯКА пу*ка.. според мен е много възможно, всеки си намира майстора в крайна сметка. :)

Бас ловя че си гледала на скоро - оглупени от любов или там както се казваше филма :D

musS
11-15-2011, 19:58
Какво мислите, може ли едно момиче или жена да промени женкар.. някой който се заглежда по ВСЯКА пу*ка.. според мен е много възможно, всеки си намира майстора в крайна сметка. :)

Бас ловя че си гледала на скоро - оглупени от любов или там както се казваше филма :D
ами не, не може ли човек да направи тема и вие да изразите мнение без да се намери някой много остроумен и да почне да прави забележки за всичко ?! всъщност се замислих за един бивш, с който ходех преди година и изобщо за женкарите и ви питах за мнение, не може ли ? :)

Pamaa
11-15-2011, 20:03
Познавам мъже женкари, които ми е трудно да си ги представя кротки, смирени и само с 1 жена. Въобще нямам вярата, че някоя специална ще се появи.
А иначе ако говорим за тийновете, които още не знаят къде ги сърби. Да, напълно възможно.
+ ^^
МЪЖЕ женкари.. то за тях това си е направо професия 8-) .

tuzaro
11-15-2011, 20:03
според мен е абсолютно невъзможно

bebchoOoOoOo
11-15-2011, 21:34
Не мисля,че е възможно.Когато той усети,че му е време да улегне и да има сериозна връзка,ще го направи.Докато сам не реши не е възможно да го ''накарате'' да си седне на задника и да не ви изневерява.
+1 :) На същото мнение съм - когато той реши, а не когато някоя го притиска. С приятеля ми стана точно така.

badsector
11-15-2011, 21:39
Като му омръзнете, ще реши, че иска някакво разнообразие и се почва една...

IseeDEADbodies
11-16-2011, 05:25
Почти невъзможно! Характера, поведението, подхода... изграждат се в ранна възраст, а старо куче на нови номера недей да учиш :)

+1

Такива хора не се "кротват"..... Просто вие не разбирате какви ги върши :-D

П.П. Искрено се забавлявам с тази тема :lol:

Не бе то може и да се "кротне", ама е временно. И рано или късно, пак се "запява старата песен, на нов глас".