PDA

View Full Version : Навън е..



CraZyTyY
11-13-2011, 13:46
... мрачно и студено...
Искам да съм някъде на хижа с любим човек да пия чай (кафе) и да правим невероятен секс до камината <3

NqkfaNikakva21
11-13-2011, 13:49
искаш, ама ... нЕма 8-)

MaLyKoLiU
11-13-2011, 13:51
Там при вас в майна таун ако е студено, ела тук да видиш бели мечки... при вас е 5° и вятър със скорост 2км/ч, тук е 4° с вятър 30+км/ч и се усеща като -2 :o

Иначе за хижата съм съгласен... :oops:

CraZyTyY
11-13-2011, 13:51
що бе то има, ама бензин нЕма :lol:
мъже бол :lol:

MaLyKoLiU
11-13-2011, 13:52
що бе то има, ама бензин нЕма :lol:
мъже бол :lol: Бензин па за какво ти е ? Друго си е с влакчето/автобусчето... 8)

CraZyTyY
11-13-2011, 13:54
усещам някви тънки намеци :lol:

Concussion
11-13-2011, 13:56
...
и да правим невероятен секс до камината <3

<3

MaLyKoLiU
11-13-2011, 13:56
Имах в предвид, че това с хижата е добра идея по принцип за по това време... :-D
Прекалено съм срамежлив за да правя намеци... :oops:

NqkfaNikakva21
11-13-2011, 13:57
що бе то има, ама бензин нЕма :lol:
мъже бол :lol:

и все пак нЕма ...
иначе мъже бол .. права си :lol:

yakuza_
11-13-2011, 14:05
навън е приятно, няма хора, само за кражби :oops:

CraZyTyY
11-13-2011, 14:32
загорЕло ми е хаха :с

StringTheoryPracticist
11-13-2011, 14:33
:oops:

CraZyTyY
11-13-2011, 14:36
здлавей :oops:

ledenakrasota
11-13-2011, 14:37
А само аз съм била разгонена?! :lol: :lol: :lol: :lol:




Искам 8-ми декември да дойде по-бързо! :oops:

CraZyTyY
11-13-2011, 14:40
ти луда ли си...
секса е едно от най - хубавите неща на тоя свят..
ама тъжното е, че като спим с много мъже ни мислят за курви, а докато мъжете спят с много жени ги мислят за играчи.. педалска работа к'во да ти кажа :lol:

NightGuardian
11-13-2011, 14:41
студ на кутийки! :smt076

xxxbrokenhearthxxx
11-13-2011, 14:42
що бе то има, ама бензин нЕма :lol:
мъже бол :lol:
що пък трябва да е с мъж :oops:

CraZyTyY
11-13-2011, 14:43
що бе то има, ама бензин нЕма :lol:
мъже бол :lol:
що пък трябва да е с мъж :oops:


пердпочитам и момичета, ама ти си ми анти, така че нямаш шанс..



ахахах Найт студ на кутийки, глад на филийки :D

ledenakrasota
11-13-2011, 14:44
ти луда ли си...
секса е едно от най - хубавите неща на тоя свят..
ама тъжното е, че като спим с много мъже ни мислят за к**ви, а докато мъжете спят с много жени ги мислят за играчи.. педалска работа к'во да ти кажа :lol:


Само с чувства! :oops: Тогава е вълшебно. :oops:

CraZyTyY
11-13-2011, 14:45
прекалено много хора ми казват, че съм безсърдечна.. не мога да чувствам
Annie is sad panda :S

xxxbrokenhearthxxx
11-13-2011, 14:47
що бе то има, ама бензин нЕма :lol:
мъже бол :lol:
що пък трябва да е с мъж :oops:


пердпочитам и момичета, ама ти си ми анти, така че нямаш шанс..
:D
кучка :(

CraZyTyY
11-13-2011, 14:48
не съм кучка лол..

StringTheoryPracticist
11-13-2011, 14:48
здлавей :oops:
Все още не знам дали съм влюбен в теб, защото не знам дали си решила задачите :oops:

:lol:

ledenakrasota
11-13-2011, 14:52
здлавей :oops:
Все още не знам дали съм влюбен в теб, защото не знам дали си решила задачите :oops:

:lol:



Ти си влюбен в мозъка й, не в нея. 8-)

CraZyTyY
11-13-2011, 14:53
здлавей :oops:
Все още не знам дали съм влюбен в теб, защото не знам дали си решила задачите :oops:

:lol:

ахахахах на 2-я въпрос е НЕ
другите не съм ги мислила.. щото ме мързеше да ги прочета (срам ме е )

StringTheoryPracticist
11-13-2011, 14:56
не съм изненадан, доколкото те виждам е нормално да те мързи да се заемеш с нещо, към което нямаш голям ентусиазъм :Д ама ако ги почнеш може да ти станат интересни и да ги решиш всички, пък и те не са дълги, само тая с вируса, ама нея може и да я пропуснеш или да я направиш друг път

CraZyTyY
11-13-2011, 14:58
не съм добра по математика и тая с вируса ми е трудна, ама правих някви скромни изчисления и стигнах до извода, че са 2 % ама мисля че не е така..

ThEKiNgG
11-13-2011, 14:59
Скъпа на коя хижа. :oops:

StringTheoryPracticist
11-13-2011, 15:01
повече ме интересува какво ще кажеш на първата и последната

а това за вируса, този отговор е достатъчно, в смисъл има и още, но няма нужда да я мислиш повече, това ми стига, то останалото вече е тест по смятане, а това не ми е нужно

MaLyKoLiU
11-13-2011, 15:03
ти луда ли си...
секса е едно от най - хубавите неща на тоя свят..
ама тъжното е, че като спим с много мъже ни мислят за к**ви, а докато мъжете спят с много жени ги мислят за играчи.. педалска работа к'во да ти кажа :lol: Аз по принцип съм против това "правило" :-D 8)

StringTheoryPracticist
11-13-2011, 15:05
ти луда ли си...
секса е едно от най - хубавите неща на тоя свят..
ама тъжното е, че като спим с много мъже ни мислят за к**ви, а докато мъжете спят с много жени ги мислят за играчи.. педалска работа к'во да ти кажа :lol: Аз по принцип съм против това "правило" :-D 8)
и аз, дори повече харесвам жени, които се класифицират като "курви" според общите разбирания

CraZyTyY
11-13-2011, 15:07
повече ме интересува какво ще кажеш на първата и последната

а това за вируса, този отговор е достатъчно, в смисъл има и още, но няма нужда да я мислиш повече, това ми стига, то останалото вече е тест по смятане, а това не ми е нужно

напиши ми първата пак ,моля.. :oops:



Анди където ме заведейш бейби.. само да е спокойничко и никой да не ме занимава 8)

ThEKiNgG
11-13-2011, 15:08
Дообре идвам да те взема :oops:

CraZyTyY
11-13-2011, 15:10
ае чакам те..

CraZyTyY
11-13-2011, 15:11
ама ше минем през Симфонийката да пием по 2 - 3 бири, че им станах редовна тама :lol:

Ashenvale
11-13-2011, 15:11
излизам аз ... :smt027

DoubleDMG1
11-13-2011, 15:12
@string ти си шибан зубар, к'во няма да ги харесваш, аз под курви разбирам от рода на общата мими и всякакви такива дето са на по 16 и са ги минали над 10 коча 8-)

CraZyTyY
11-13-2011, 15:14
не е зубър, просто е интелигентен пък :(

DoubleDMG1
11-13-2011, 15:16
не е зубър, просто е интелигентен пък :( и такъв да е, не го прави някой

StringTheoryPracticist
11-13-2011, 15:17
@string ти си шибан зубар, к'во няма да ги харесваш, аз под к**ви разбирам от рода на общата мими и всякакви такива дето са на по 16 и са ги минали над 10 коча 8-)
А ти си шибан олигофрен, не знам какво разбираш под "зубар", но сигурно си някакво смешно лапе, което има амбиции за шофьор на камион или общ работник.

CraZyTyY
11-13-2011, 15:18
А ти кой си къде си? Аааз не карам Ролс ройси.
А ти кой си къде си? Само не се коси.
А ти кой си къде си?
:-({|=

NightGuardian
11-13-2011, 15:20
Аз съм Слим,
Един, непобедим, непоправим,
От устата ми излиза яко дим.
Третият комин,
Тръгнал съм към плажа,
Там да се размажа,
В раницата ми подскача грамажа.
А относно циклажа,
Какво да им кажа на шибаните политици,
Ще раздам милиони зелени жрици.
Парламентарни комици,
Ние сме петима снайперисти,
Откровени будисти.
Петима братя без грим,
В ада няма да горим,
Срещу вас докрай ще спори нашият Тим от Дим-
Спенснята и Слим

:D

DoubleDMG1
11-13-2011, 15:21
@string ти си шибан зубар, к'во няма да ги харесваш, аз под к**ви разбирам от рода на общата мими и всякакви такива дето са на по 16 и са ги минали над 10 коча 8-)
А ти си шибан олигофрен, не знам какво разбираш под "зубар", но сигурно си някакво смешно лапе, което има амбиции за шофьор на камион или общ работник. :lol: :lol: :lol: и такъв да стана пак ще съм по добре от тебе 8) впрочем бачкал съм кат общат и не се срамувам , понеже съм бачкал и не съм чакал пари от мама и тате 2 да си шофьор на камион е хубава работа понеже вземаш лев и имаш шанс да видиш места които други не са, а ти къв ще си? И не съм олигофрен, ако бях нямаше да седя в нас само за да уча :lol: :lol: :lol:

DoubleDMG1
11-13-2011, 15:21
А ти кой си къде си? Аааз не карам Ролс ройси.
А ти кой си къде си? Само не се коси.
А ти кой си къде си?
:-({|=/me (music) Now playing: 327. Katatonia - Julye

CraZyTyY
11-13-2011, 15:23
Аз съм Слим,
Един, непобедим, непоправим,
От устата ми излиза яко дим.
Третият комин,
Тръгнал съм към плажа,
Там да се размажа,
В раницата ми подскача грамажа.
А относно циклажа,
Какво да им кажа на шибаните политици,
Ще раздам милиони зелени жрици.
Парламентарни комици,
Ние сме петима снайперисти,
Откровени будисти.
Петима братя без грим,
В ада няма да горим,
Срещу вас докрай ще спори нашият Тим от Дим-
Спенснята и Слим

:D


Спенс и Слим съм ги признала..


Хайде хвърли поп
ходи при баба ти тя знае как става.
Щом ти се отдава знаеш че от витоша изригва лава,
не забравяй че всички сме хора
и няма да спирам
твото съзнание да ровя,
ще ме сънуваш,
ще се чудиш как да ме разтълкуваш ,
пак рискуваш, спри да псуваш
ти си тръгваш виждаш и го чувстваш.

NightGuardian
11-13-2011, 15:23
@string ти си шибан зубар, к'во няма да ги харесваш, аз под к**ви разбирам от рода на общата мими и всякакви такива дето са на по 16 и са ги минали над 10 коча 8-)
А ти си шибан олигофрен, не знам какво разбираш под "зубар", но сигурно си някакво смешно лапе, което има амбиции за шофьор на камион или общ работник. :lol: :lol: :lol: и такъв да стана пак ще съм по добре от тебе 8) впрочем бачкал съм кат общат и не се срамувам , понеже съм бачкал и не съм чакал пари от мама и тате 2 да си шофьор на камион е хубава работа понеже вземаш лев и имаш шанс да видиш места които други не са, а ти къв ще си? И не съм олигофрен, ако бях нямаше да седя в нас само за да уча :lol: :lol: :lol:

много си заблуден , ще паднеш от високо :)

DoubleDMG1
11-13-2011, 15:24
1 oт добрите им песни

/me (music) Now playing: 526. Spens - Ti Navqrno Si Prav

DoubleDMG1
11-13-2011, 15:26
guardian е няма да падна баш като тебе споко :> поне не съм от мазниците 8)

StringTheoryPracticist
11-13-2011, 15:27
:lol: :lol: :lol: и такъв да стана пак ще съм по добре от тебе 8) впрочем бачкал съм кат общат и не се срамувам , понеже съм бачкал и не съм чакал пари от мама и тате 2 да си шофьор на камион е хубава работа понеже вземаш лев и имаш шанс да видиш места които други не са, а ти къв ще си? И не съм олигофрен, ако бях нямаше да седя в нас само за да уча :lol: :lol: :lol:
И аз съм работил такава работа, при това три месеца, но мисълта ми, която изразих така елементарно но ти не разбра беше, че сигурно ще си останеш такъв.

Не се прави, нали те чух какъв си, супер зле. Даже не ми каза нищо директно като говорехме по скайп. А ако разбираше малко повече от хората щеше да допуснеш и, че може и да не си уча - всъщност докато завърших 12ти клас почти не съм отварял учебник, а от тогава също съм учил малко, въпреки че съжалявам за това, че не съм учил.

tl;dr тъп си, смешен си, даже ми изглеждаш страхлив

DoubleDMG1
11-13-2011, 15:28
:lol: :lol: :lol: и такъв да стана пак ще съм по добре от тебе 8) впрочем бачкал съм кат общат и не се срамувам , понеже съм бачкал и не съм чакал пари от мама и тате 2 да си шофьор на камион е хубава работа понеже вземаш лев и имаш шанс да видиш места които други не са, а ти къв ще си? И не съм олигофрен, ако бях нямаше да седя в нас само за да уча :lol: :lol: :lol:
И аз съм работил такава работа, при това три месеца, но мисълта ми, която изразих така елементарно но ти не разбра беше, че сигурно ще си останеш такъв.

Не се прави, нали те чух какъв си, супер зле. Даже не ми каза нищо директно като говорехме по скайп. А ако разбираше малко повече от хората щеше да допуснеш и, че може и да не си уча - всъщност докато завърших 12ти клас почти не съм отварял учебник, а от тогава също съм учил малко, въпреки че съжалявам за това, че не съм учил.

tl;dr тъп си, смешен си, даже ми изглеждаш страхливтака е, затворих щото кат ти чух гласа се пръснах от смях и затворих да не ми надуеш главата с тая жица дет се мъчиш да изсвириш 8) и аз съм бачкал 3 месеца ама няма да стана такъв за жалост :(

NightGuardian
11-13-2011, 15:31
дабле твоето поведение е дълго за обяснение и така или иначе няма да ме разбереш. Един ден сам ще се осъзнаеш. :)

DoubleDMG1
11-13-2011, 15:33
дабле твоето поведение е дълго за обяснение и така или иначе няма да ме разбереш. Един ден сам ще се осъзнаеш. :)надали, достатъчно голям съм за да не ми казват какво да правя и как да се държа :) И Най-важното е че не ми трябва идол за да се осъзная и личност на която да подръжавам за да казвам еди кое к'во що било.

CraZyTyY
11-13-2011, 15:35
Шшшшшшшшш алооооо
не в моята тема кучки...

CraZyTyY
11-13-2011, 15:37
не ви чакам да ми кажете ЕВАЛТА :-({|=

NightGuardian
11-13-2011, 15:38
дабле твоето поведение е дълго за обяснение и така или иначе няма да ме разбереш. Един ден сам ще се осъзнаеш. :)надали, достатъчно голям съм за да не ми казват какво да правя и как да се държа :) И Най-важното е че не ми трябва идол за да се осъзная и личност на която да подръжавам за да казвам еди кое к'во що било.

ти какво мислиш , че говоря и се държа като 2Pac ли ? Ти си бил много тъп бе. :lol:

DoubleDMG1
11-13-2011, 15:40
дабле твоето поведение е дълго за обяснение и така или иначе няма да ме разбереш. Един ден сам ще се осъзнаеш. :)надали, достатъчно голям съм за да не ми казват какво да правя и как да се държа :) И Най-важното е че не ми трябва идол за да се осъзная и личност на която да подръжавам за да казвам еди кое к'во що било.

ти какво мислиш , че говоря и се държа като 2Pac ли ? Ти си бил много тъп бе. :lol:млъкни че преди година ми беше интересен, вече не си

NightGuardian
11-13-2011, 15:45
аз и не искам да бъда на никого интересен и не съм се стремял към това. :)

NqkfaNikakva21
11-13-2011, 15:47
та, кво става с теб Ани 8-)

CraZyTyY
11-14-2011, 08:23
ailqqqqqqqqk :lol: