PDA

View Full Version : MaMKAMy



Neota
11-13-2011, 16:43
Здравейте дами и господа.....
Искам един съвет от вас......кое вие мислите за най-добро....решение....
Първо да обесня,някой работи....свързано е с лубовната ми история(немога да намеря шибаното иииууууу)...се тая......и с болките...почти всеки ден......не направо си го кажи всеки ден......от година и половина -2 някъдЕ-
ще ви излъжа....и нз просто,кога ще спрат......Тъй....Имам си гадже...но с нея само утихва положението......:П яко ми е с нея и тъй нататък..но тая болка не спира мамкаму......(Тъй де....:П ся имам 2-ро подред гажде серзз....:П)С първата ми беше мн.объркващо...... в началото........
Абе просто в момента ходя на баскетбол.....по съзтезания ала бала....но тая болка спира само,когато правя физически работи.....или др.. неща...
И се чудя.....ся дали няма да е по-добре на уога да ходя.....но пък ако ходя на баскетбол.....тъй и тъй и тъй тренирам стрийт фитнес......и баскетбол....от скоро....почнах.....но преди 2 год. тренирах 4 год.баскетбол..... та дълга история,който иска подробно да разбере да пише в коментарите......просто....нз ...как бихте решили вие......Да тренирате баскетбол......За Слава(Смис да се прочуеш...щото вярвам че всички сме способни :Д само да има желание.)......Или да се погрижите за душевното състояние....йогааа....Аз съм някак си и за 2-те.....но немога да върша мн работи наведнъж.....па и там където ходя да тренирам баскетбол е свързано с бившата ми....не че ми напомня....просто казвам......тъй.....Очаквам вашите примерни съвети....

LeprikonA
11-13-2011, 16:46
1. несвързано и объркващо
2. тия многоточия не се ползват за разнообразяване на текста
3. к'ва е връзката с любовта изобщо

Sh@d0w
11-13-2011, 16:50
Не виждам какво общо има темата ти с раздел Любов.