PDA

View Full Version : хемороиди ;х



nervousgirl
11-13-2011, 17:24
Здравейте, сигурно има такива теми, но ...
Исках да ви попитам ако някой има същия проблем, как ги е излекувал?
:neutral:
И моля, не обиждайте [-X

P.S. -момиче съм

DragonLady
11-13-2011, 21:13
Бившият ми имаше подобен проблем, но при него беше наследствено.
Това, което му помагаше, бяха операции и нямаше друг начин да се отърве от тях. Но за жалост след време пак се появяваха.
Имаше и един случай при който мина само с някакво мазило ( успокоиха се, но не изчезнаха ).
Най-добре се консултирай с лекар по въпроса.
Повече инфо за видовете операции има тук и по точно абзаца Традиционна лечение
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%B4%D 0%B8

darkPaladin
11-13-2011, 22:09
опрация е решението

няма да те обиждаме няма нищо срамно в това че си болен

може да се случи на всеки

daniel10
11-14-2011, 21:50
аз имах и за няма и седмица се оправих хапчета мазила . така и не разбрах от какво е дигам тежко само на лежанка и лостоже когато ходя и ям повечр сухи храни от тези неща се получава може и генетично да е
НАЙ ВАЖНОТО е получиш ли го това тъпо нещо след като ходи6 по голяма нужда се мие6 задалжително с студена вода важно е хигиена да има6 знам какво е но се оправя почти всеки мъж има хемороиди ;) спокоино тфа дето ти го казвам са ми го казвали лекари родители понеже мен не ме е срам от родителите ми те наи добре си ме разбират.пробваи и ти и ще се оправи6

ImmortalSportFreak
11-15-2011, 08:46
Не се панирай и просто отиди на консултация с лекар.Може да са в по-лека форма и да не е нужна операция,но и да е нужна-не бой се,важното е да се оправиш. ;) И няма нищо срамно в това))
Успех!