PDA

View Full Version : warning: Дълго е за четене (за вас)



ShtrudeL
11-13-2011, 17:25
-Не че наистина искам да бъда жена - крещи тя.
-Почакай! - Крещи Бранди. - Правя го само, защото това е най-голямата грешка, за която мога да се досетя. Глупаво и самоунищожително е и всеки, когото попиташ, ще ти каже, че греша. Точно затова трябва да стигна докрай.
Бранди казва:
-Не разбираш ли? Защото сме така дресирани да живеем живота си правилно. Да не допускаме грешки. - казва тя. - Според мен колкото по-голяма изглежда грешката, толкова по-голям шанс ще имам да се измъкна от клопката и да заживея истински живот.
Като Христофор Колумб, плаващ към гибел на края на света.
Като Флеминг и неговата плесен по хляба.
-Истинските ни открития идват от хаоса - крещи Бранди. -От отиването на място, което изглежда нередно, тъпо, глупашко.
Тя казва:
-Не че е лошо да си жена. Би могло да бъде чудесно, ако исках да бъда жена. Работата е там - казва Бранди, -че да бъда жена е последното нещо, което искам. Просто не се досетих за по-голяма грешка, която бих могла да направя.
Значи тя е пътят към най-великото откритие.
Тъй като сме така впримчени в нашата култура, в съществуването като човешки същества на тази планета с притежавания от нас мозък и същите две ръце и два крака, каквито имат всички. Така сме впримчени, че всеки начин за бягство, който би могъл да ни хрумне, е просто поредното звено от примката.
Всичко, което искаме сме дресирани да го искаме.
Първата ми идея беше да си ампутирам ръка или крак, левите или десните - тя ме поглежда и свива рамене, -но нито един хирург не би се съгласил да ми помогне.
-Мислех за СПИН - казва тя - заради преживяването, но тогава всички бяха болни от СПИН и изглеждаше много мейнстрийм и гъзарско.
Сфинкс. Загадка. Бяло петно. Неизвестно. Неопределено. Непознаваемо. Неподлежащо на определения. Не само история, която се развива така: и тогава... и тогава... и тогава... и тогава... докато умреш.

psychopath
11-13-2011, 17:28
щруделке, по цял ден мисля за теб, влюбих се още в момента, в който ме погледна и ми се усмихна...от тогава не мога да те премахна от мислите си...
не спя, не ям...не ми пука за нищо, интересуваш ме само ти...
искам да бъда с теб и нищо друго!
тогава ще бъда най-щастливия човек на света!!! :-)

Wax
11-13-2011, 17:29
щруделке, по цял ден мисля за теб, влюбих се още в момента, в който ме погледна и ми се усмихна...от тогава не мога да те премахна от мислите си...
не спя, не ям...не ми пука за нищо, интересуваш ме само ти...
искам да бъда с теб и нищо друго!
тогава ще бъда най-щастливия човек на света!!! :-)

Аплодисменти за момчето, което не се страхува да се изповяда.

psychopath
11-13-2011, 17:30
Благодаря! :)

xJawz
11-13-2011, 17:30
То аз съм прост и не го разбрах ама сигурно е хубаво :D

FuckIt
11-13-2011, 17:32
Аплодисменти за мен.

WaterLilly
11-13-2011, 17:33
Тая книга почнах да я чета и е доста интересна.

nepowtorima
11-13-2011, 17:33
коя е тази книга?

WaterLilly
11-13-2011, 17:36
Невидими чудовища от Чък Паланюк

За една, дето е била модел и в катастрофа е била обезобразена.

ShtrudeL
11-13-2011, 17:36
щруделке, по цял ден мисля за теб, влюбих се още в момента, в който ме погледна и ми се усмихна...от тогава не мога да те премахна от мислите си...
не спя, не ям...не ми пука за нищо, интересуваш ме само ти...
искам да бъда с теб и нищо друго!
тогава ще бъда най-щастливия човек на света!!! :-)

Знаеш ли защо не обичам вафлите "Карамел", макар, че обожавам сладко. Аз съм над бисквитеното чудовище.

Много са натрапчиви/прекалено сладки.

ShtrudeL
11-13-2011, 17:37
Невидими чудовища от Чък Паланюк

За една, дето е била модел и в катастрофа е била обезобразена.

Финала е покъртителен <3

Една дружка ми каза, че две негови книги са ми напълно достатъчни, ама се чудя за "Приспивна песен"

psychopath
11-13-2011, 17:38
мога по много начини да изразя чувствата си :-)
но са прекалено лични за пред форум...

ако решиш да ми дадеш шанс, ще се увериш и сама :-)

Greennight
11-13-2011, 17:38
щруделке, по цял ден мисля за теб, влюбих се още в момента, в който ме погледна и ми се усмихна...от тогава не мога да те премахна от мислите си...
не спя, не ям...не ми пука за нищо, интересуваш ме само ти...
искам да бъда с теб и нищо друго!
тогава ще бъда най-щастливия човек на света!!! :-) :smt006 Евалата,ако не е бъзик

psychopath
11-13-2011, 17:39
щруделке, по цял ден мисля за теб, влюбих се още в момента, в който ме погледна и ми се усмихна...от тогава не мога да те премахна от мислите си...
не спя, не ям...не ми пука за нищо, интересуваш ме само ти...
искам да бъда с теб и нищо друго!
тогава ще бъда най-щастливия човек на света!!! :-) :smt006 Евалата,ако не е бъзикЗа кое по-точно? И защо да е бъзик? :-o

ShtrudeL
11-13-2011, 17:40
ако решиш да ми дадеш шанс

Какво значи "да ми дадеш шанс"? Аз не спирам никой да се "доказва".

Yankee
11-13-2011, 17:41
Аплодисменти за мен.

Ев <3 :oops:

Greennight
11-13-2011, 17:42
щруделке, по цял ден мисля за теб, влюбих се още в момента, в който ме погледна и ми се усмихна...от тогава не мога да те премахна от мислите си...
не спя, не ям...не ми пука за нищо, интересуваш ме само ти...
искам да бъда с теб и нищо друго!
тогава ще бъда най-щастливия човек на света!!! :-) :smt006 Евалата,ако не е бъзикЗа кое по-точно? И защо да е бъзик? :-oАми,щото може да я ебаваш,а не да я харесваш наистина.Но явно я харесваш де :)

Wax
11-13-2011, 17:42
Че той говореше да му дадеш шанс в креватното джудо. :lol:
Ти да не си помисли... :lol: :lol: :lol: :razz:

psychopath
11-13-2011, 17:42
как да ти докажа виртуално? :(

joronir
11-13-2011, 17:44
Бати форума :shock: Как мое се кефите на чоек дет се обясняя в форум...(ако не се базикате де...)

ShtrudeL
11-13-2011, 17:45
нИ се Ибавайте с ЩруделА, когато не й свети светулката над главата.
Предупреждавам, че не реагирам никак адекватно.

*Сетих се за коледната звезда на семейство Флинстоун от вчерашния епизод, която светеше като я удариха лекичко и една светулчица беше завързана за нея й почна да й свети дупето. <3

psychopath
11-13-2011, 17:47
ако требва да съм сериозен - действително ме кефиш 8) :-)

psychopath
11-13-2011, 17:48
...има нещо ненормално в теб :smt007 :smt008 :smt050 :smt054 :smt057 :smt055 :smt117 :smt049 :smt024 ::: =P~ :mrgreen:

BrainlessROCKBABY
11-13-2011, 17:49
щруделке, по цял ден мисля за теб, влюбих се още в момента, в който ме погледна и ми се усмихна...от тогава не мога да те премахна от мислите си...
не спя, не ям...не ми пука за нищо, интересуваш ме само ти...
искам да бъда с теб и нищо друго!
тогава ще бъда най-щастливия човек на света!!! :-)

Аплодисменти за момчето, което не се страхува да се изповяда.