PDA

View Full Version : Проблем с пениса



v3ndeta
11-13-2011, 17:59
Искам да Ви споделя,че пенисът ми много често е в ерекция без причина.Примерно всяка сутрин като се събудя и той е надървен.... Какво е това и как да се справя с проблема?

XxDreamerxX
11-13-2011, 18:08
предполагам си наа 11-12 годинки :)
а това е сутрешна ерекция тя е едно от нещата съпътстващи съзряването ... :)

v3ndeta
11-13-2011, 18:11
предполагам си наа 11-12 годинки :)
а това е сутрешна ерекция тя е едно от нещата съпътстващи съзряването ... :)
Не,на 15 съм и съм много притеснен ,защото също така ми е адски малък..Много бавно се развивам или нещо такова.Също така имам късо гемче и ме е срам да отида на лекар...Много е зле положението с члена ми

XxDreamerxX
11-13-2011, 18:16
миии срам не срам отиди на лекар да погледне кво е положението ако смяташ че има проблем :) :)

Boyman
11-14-2011, 20:22
От адвокат и лекар, срам да нямаш! Отивай щом ти се струва, че нещо не е както трябва. Като цяло има и специализирана литература за тази цел. Попрочети малко, пък тогава питай знайни и незнайни философи от форумите.

Иначе като цяло не се притеснявай от ерекцията сутрин :wink: Напълно нормално си е, всяка сутрин съм така, особено след еротичен сън :D

daniel10
11-14-2011, 21:44
пич да не те е срам лекарите са виждали 200 пати по лоши неща от твоето те са за това да ти помагат с каквото могат и не вярвам да помнят секи с проблемите му като на ден минават 100 човека на лекар :) успех и аз имам проблем пък с чуствителна главичка ама ще се оправя някак смис моито неи като при теб ама не е приятно и аз сащо се будя сутрен и сам на палатка понякои пат тфа на мен ми е когато мастурбирам вечер и сутрнита е боина готовност затфа нема да се притеснява6 от нищо живее6 живота за кеф не трябва да ти пука за дреболий