PDA

View Full Version : Ейййй влизайти в тоя ТОПИК че Си Ибало мамата ..



whoiammm
11-13-2011, 18:00
тЪъъ вчера 1 авер ма зима с коолото което е с невероятните ................................. 0,002 катЪрски сили утиаме в ИБИЗА паркра пред Amnesia влизаме вътре и гледам Aletta Ocean ма гледа като пръднал заек в люцерна :shock: напрауу мноу ма шокира .. утидЪх с нея в хотела Чуках я на задна прай ми турска , 69 и накрая и са источих на красивите УСТНИ .. После с авера ми утиаме зиаме си 1 Jack Daniels пием го после пушиме 1-но ДжоЙнтЧиии White Widow незнаем кфо праиме .. ЛЕШШ по едно време Jessica Alba звЪни на вратата ..отварям оная кучка ми се хвърля на УшитИИ ииии кат ма одра издранчах и 1 шамара насрах са от смяй после я надупих и с моя авер и пруснахме бардашката СЛИВА .. накрая утиаме у PACHA .. гледам Tiesto се разбива каам му да врътне 1 миксче оня напрао ПущурЕ по едно време всичко живо голо и се плющи на дансинга .. беше супер ХУЯ ми се испоти като мишниците на Веселин Маринов по прякор (Веско потния) Дръпнахме по 2 линии с аверчето почнах да се задушаам у дискотеката и накрая излязах ИЗДРАЙФАХ СА КАТО УМИРАЩА МАСТИЯ ПОСРЕД БЯЛ ДЕН И СА СЪБУЖДАМ у НАС БЛЪСКАМ СИ ГЛАВАТА В РАДИАТОРА И СЕГА ВИ ПИША ОТ ПИРОГОВ .. !!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :D :D :D :D :-) :-) :-) :-) :-) НЕ БЕ ЕБАВАМ СЕ ВСИЧКО Е ИСТИНА .. ! :razz: :razz: :razz:

Concussion
11-13-2011, 18:02
омри

thegreenzombie
11-13-2011, 18:07
^горното мнение + скрий се и не се показвай, докато не излезеш от меката стая 8-)

elito0o0o0
11-13-2011, 18:09
ок

FuCKkK13
11-13-2011, 18:12
:lol: лошото е че за малко да си повярваш :lol: :lol:

whoiammm
11-13-2011, 18:20
как няма си вярвам е звънетИИ на 166 и питайтИ да видитИ че не лъжимИ шибах тая кучка само тфа исма да знайтИиИиИ .. ! (rofl) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: