PDA

View Full Version : Как да я накарам да ме забележи ?



prodigy66
11-13-2011, 18:57
Здравейте ... Пиша в този вечерен час защото просто ще се побъркам,изпълнен съм с много и различни чувства. Като за начало ще ви разкажа историята си на кратко аз съм на 17 тя е на 15 ,познаваме се от 4-5 години и от почти същото време сме в една компания,всяка вечер сме заедно и на училище цял ден. От доста време я ухажвам така да кажа... Прегръщам я , закачам я пробвам почти всичко без да бъда прекалено нахален и да я дразня,тя не се дърпа което е добре ,но просто все едно не ме забелязва,все едно съм невидим за нея. Само където постоянно ми се усмихва и ми говори на галено.Много рядко ще ме заговори просто така да си полафим ,а когато аз я заговоря или и пиша в скайп/фейс тя ми отговаря лафим си ,но разговора или чата свършват много бързо "какво правиш ,как си това онова" и до там. След това почти винаги почва да бави с отговорите или се оправдава с нещо например че гледа филм или отива до магазина...
Заговаря ме само когато и трябвам за нещо или някаква услуга... Обръща повече внимание на най-големите мухльовци , тя тях прегръща даже понякога целува... Което ме вбесява ... А като просто така "подхвърля" а за мен няма ли прегръдка ,целувка тя или се смее или започва да увърта. Даже наскоро на един купон тъпо ме отряза - каза не обърна се на дръугата страна и започна да се смее с нейна приятелка.
Аз гледам да съм постоянно до нея ,помагам и проявявам разбира е към нея но все същата работа...
Просто не мога да спра да мисля за нея и ми е много така да кажа приятно като съм до нея. Намирам се в душевен покой. И мисля че съм влюбен в нея или е просто така защото няма друга около мен... И хем мисля че съм влюбен в нея и едновременно ядосан защото ми става супер тъпо от нейното отношение към мен. Преди време когато "ходих" с една нейна приятелка ми бяха казали че тя си е падала по мен и мисля че е било наистина така...
Ии незнам вече как да подходя към нея за да ме забележи и започвам да се отчайвам и затова съм написал моят РОМАН да ми дадете съвети какво да направя защото се объквам все повече и повече.... :-o

ScarletBite
11-13-2011, 19:02
оф и в нашата компания станаха няколко такива филми. ужас. накрая никой не тръгна с никой. кво можеш да направиш... ами намекни й или направо й кажи.

prodigy66
11-13-2011, 19:04
Намеквам и по всевъзможен начин и то често но отговор няма остава вторият вариянт който ми се струва най добър но ще го оставя за краяя.

againstyou
11-13-2011, 19:08
Според мен тя те възприема само като приятел.Не си разваляйте приятелството.

musicinmyveins
11-13-2011, 19:09
НЕ И КАЗВАЙ ДИРЕКТНО!!!БОЖИЧКО!!!!Защо винаги се хващате с момичета за които сте просто приятели.Най-грешния подход е това с приятелството и после "разкриване на чувства" . Да не говорим за тва с даскало и още по-голямата глупост момиче от класа.Само си патите.Първо,че не можете да го преживеете ако се откажете 2ро,че ше е адски конфузно ако те отреже.На всичкото отгоре дори да тръгнете ше си писнете бързо или ако не стане това като скъсате ще има години рев и сълзи без опция да се забравите и все едния ше е потърпевш.И стига сте ги съветвали да карат директно,че след това с приятелството,казването е 2рата по-големина глупост

LeprikonA
11-13-2011, 19:14
според мен хич няма да те огрее. ако беше поне малко заинтригувана досега щеше да е откликнала на закачките. едно е да се прави на недостъпна, друго чисто и просто да те избягва. според мен е второто.

prodigy66
11-13-2011, 19:14
НЕ И КАЗВАЙ ДИРЕКТНО!!!БОЖИЧКО!!!!Защо винаги се хващате с момичета за които сте просто приятели.Най-грешния подход е това с приятелството и после "разкриване на чувства" . Да не говорим за тва с даскало и още по-голямата глупост момиче от класа.Само си патите.Първо,че не можете да го преживеете ако се откажете 2ро,че ше е адски конфузно ако те отреже.На всичкото отгоре дори да тръгнете ше си писнете бързо или ако не стане това като скъсате ще има години рев и сълзи без опция да се забравите и все едния ше е потърпевш.И стига сте ги съветвали да карат директно,че след това с приятелството,казването е 2рата по-големина глупост

По какъв начин да го разбирам ? Да я оставя намира и да сме си просто приятели ?

musicinmyveins
11-13-2011, 19:17
Ами много ще се радвам да запомниш 2та златни съвети за приятелството и директното казване.Та тази работа е обречена.Остави я да .Почти съм убеден,че няма да я забравиш просто така камо ли като сте приятели та търси друга и вярвай ми с новото лесно се забравя старото.


п.п в 2 различни теми пиша 1 и също. :D :D :D

prodigy66
11-13-2011, 19:24
За жалост в моя случай не е толкова лесно живея в малко градче където всеки се познава и така....но засега ще те послушам ще я оставя ще спра с намеците тва онва няма да и пиша да видим времето какво ще покаже

pnevmoniq
11-13-2011, 19:46
От доста време правиш опити да се сближите, тя, естествено, усеща, ама реакциите й показват липса на интерес.
Отписвай тая история, ше си харесаш друга. Да влагаш толкова в някоя, си заслужва само ако наистина в нея има неща, които си заслужават. И ако симпатията е взаимна.

prodigy66
11-13-2011, 20:02
А ако например опитам да и разкрия чувствта си директно какво ще стане ?
Защото утре 2мата с нея сме на зъболекар само двамата и примерно ако ме отреже и аз остана безразличен какво ли ще последва за бъдеще просто незнам дали си струва да стрелям

error92
11-13-2011, 23:10
грешен подход пич, възприема те като приятел :-o