PDA

View Full Version : Secret Garden



Madara1233
11-13-2011, 19:32
Корейски сериал, драма и малко комедия. Много радва на моменти, ама понякога ти става меко казано ужасно заради някои хора и техните действия.

Любовна история. 20 епизода. Всеки по 1 час.
Разказва се за изпълнителен директор на мол, който се влюбва в каскадьорка. В началото нещата са меко казано забавни, но после стават чудесии. В един момент Ким Джу Уон (Директора на мола) и Кил Ла Им(Каскадьорката) си разменят телата. Това е едното от двете фантастични неща във сериала. Другото е тайна. Та като се сменят и става много забавно. В последствие двамата се сближават и така нататък...
Нещо като Side-story е любовната история на певеца братовчед на Ким Джу Уон, У Йонг (Оппа Оска) и Юн Съл. Двете истории вървят паралелно.

Това за хората, които не са го гледали.
От мен едно: Препоръчвам да го изгледате, ама бъдете предпазливи: В момента го гледам за 3 път, по простата причина че не ми се избива от главата :)

Който го е гледал да изразява мнение. Темата е за това :)

П.С. Ако ви се гледа, в замунда ги има качени: http://zamunda.net/browse.php?search=secret+garden+E&cat=0&incldead=1

loveinBrasil
11-13-2011, 19:40
О фен фен !!

Обожавам го този сериал , тъкмо смятах да си го тегля.. за 3ти път.
Изключително интересен,забавен, драматичен, романтичен. От всичко по малко. :)
Просто е уникален, хора отделете малко време и го изгледайте, гарантирам, че няма да съжалявате ;).

IWannaBeSedated
11-14-2011, 14:23
Най-любимата ми корейска драма. :smt007
Това беше първият К-сериал, който догледах. Има си от всичко - и хумор, и романтика, и сълзи.
Аз също го препоръчвам :)

Madara1233
11-14-2011, 19:09
-Кое те натъжава толкова, дори и в съня ти?
-В съня ми..виждах теб.
-Дори и в сънищата ти не сме щастливи?
-Въпреки това...Идвай. И утре. И вдругиден.

Повече нямам какво да кажа.

loveinBrasil
11-15-2011, 17:01
http://www.youtube.com/watch?v=KSt6DX15IjA

страхотната песничка ! :)

DrFarrellbg
12-04-2011, 20:15
Някой ако може да ми каже как се казва песента дето е когато Оска дава на Юн Съл автограф? Същата я има и когато Ким Джу Уон казва на Оска по телефона:
Хьонг, бях сигурен че няма да се влюбя в тази жена и т.н.
Изрових целия Гугъл и не мога да я намрея.
Евентуално ако някой знае да каже :)
Благодаря предварително!