PDA

View Full Version : World R-love-ution



nyancat
11-13-2011, 20:24
вижте какво правят хората по света,а в БГ и дума не казват!
http://www.youtube.com/watch?v=ctlW6vZgQuo

BladeDancer
11-13-2011, 20:26
Правят те. Скимнало им, че днес няма да ходят на работа въпреки че получават по няколко хилядарки на месец и решили че ще правят митинги. Злетаци.

Nithael
11-13-2011, 20:26
красота..

Nithael
11-13-2011, 20:27
Правят те. Скимнало им, че днес няма да ходят на работа въпреки че получават по няколко хилядарки на месец и решили че ще правят митинги. Злетаци.злетаци, че искат по-добър живот? не мисля

Concussion
11-13-2011, 20:28
Тука що няма такива протести. :(

BladeDancer
11-13-2011, 20:28
Какъв по-добър живот. Взимат си хиляди евро и решили че ще се правят на путки. Елате в България да живеете и после ще ви видим.

Хората на запад само мрънкат. КУР ЗА ТЯХ !

Concussion
11-13-2011, 20:30
Точно това е, че тук най-много има нужда от такива действия, а то...

BladeDancer
11-13-2011, 20:31
Точно това е, че тук най-много има нужда от такива действия, а то...
оп да забравим че ти беше тая която псуваше България и каза че няма да остане тука нали? Помня ти кви бяха думите за тука и как няма да си мръднеш пръстчето за тази държава ама като дойде друга тема " аа ама и тука така трябва".

Nithael
11-13-2011, 20:33
Какъв по-добър живот. Взимат си хиляди евро и решили че ще се правят на п****. Елате в България да живеете и после ще ви видим.

Хората на запад само мрънкат. "мъжки полов орган" ЗА ТЯХ !
обратното е.
ние мрънкаме, те действат.което е сад.

Concussion
11-13-2011, 20:34
Хайде да се научиш как да общуваш с хора, още повече с момичета, щото изглежда нямаш много контакти с такива и пак да ме адресираш. Мерси.

BladeDancer
11-13-2011, 20:34
Какъв по-добър живот. Взимат си хиляди евро и решили че ще се правят на п****. Елате в България да живеете и после ще ви видим.

Хората на запад само мрънкат. "мъжки полов орган" ЗА ТЯХ !
обратното е.
ние мрънкаме, те действат.което е сад.
Моля ти се. Много добре знаеш, че хората на запад са големи идиоти. Нищо няма да се оправи със протести като тези в такава криза. Само с работа се оправя работа.

Nithael
11-13-2011, 20:37
Какъв по-добър живот. Взимат си хиляди евро и решили че ще се правят на п****. Елате в България да живеете и после ще ви видим.

Хората на запад само мрънкат. "мъжки полов орган" ЗА ТЯХ !
обратното е.
ние мрънкаме, те действат.което е сад.
Моля ти се. Много добре знаеш, че хората на запад са големи идиоти. Нищо няма да се оправи със протести като тези в такава криза. Само с работа се оправя работа.идиоти идиоти, ама поне не търпят като нас.ква работа брат, нали гледам тука баща ми го изтисткват до край от работа и тоя месец си получава заплатата за юни лол?7дни работи без почивка от 7 сутрин до 9 вечер.с работа ше се оправим да..

BladeDancer
11-13-2011, 20:39
Хайде да се научиш как да общуваш с хора, още повече с момичета, щото изглежда нямаш много контакти с такива и пак да ме адресираш. Мерси.
въобще не ми трябва да контактувам с такива като теб. Мерси.

BladeDancer
11-13-2011, 20:40
Какъв по-добър живот. Взимат си хиляди евро и решили че ще се правят на п****. Елате в България да живеете и после ще ви видим.

Хората на запад само мрънкат. "мъжки полов орган" ЗА ТЯХ !
обратното е.
ние мрънкаме, те действат.което е сад.
Моля ти се. Много добре знаеш, че хората на запад са големи идиоти. Нищо няма да се оправи със протести като тези в такава криза. Само с работа се оправя работа.идиоти идиоти, ама поне не търпят като нас.ква работа брат, нали гледам тука баща ми го изтисткват до край от работа и тоя месец си получава заплатата за юни лол?7дни работи без почивка от 7 сутрин до 9 вечер.с работа ше се оправим да..
Ама баща ти е мъж. Седи и работи. Представи си ако тръгне да протестира, мислиш ли че ще му дадът заплатата ? Няма друг начин да се оправим. Тука проблема ни е такъв че не работим колкото трябва и че гласуваме за политиците рекламирани на всякъде от медиите.

Concussion
11-13-2011, 20:41
Хайде да се научиш как да общуваш с хора, още повече с момичета, щото изглежда нямаш много контакти с такива и пак да ме адресираш. Мерси.
въобще не ми трябва да контактувам с такива като теб. Мерси.

Тогава не ме адресирай повече.

BladeDancer
11-13-2011, 20:42
Хайде да се научиш как да общуваш с хора, още повече с момичета, щото изглежда нямаш много контакти с такива и пак да ме адресираш. Мерси.
въобще не ми трябва да контактувам с такива като теб. Мерси.

Тогава не ме адресирай повече.
Не мога да търпя хора да пишат пълни простотии особенно по тази тема.

Nithael
11-13-2011, 20:44
те щото като не му дадът заплатата ше е голяма загуба.и без тва не го правят.като е мъж дай да го претрепваме от работа а?
именно за тва правят протести хората, заради такива които прибират пари и работодателите измислят тъпи извинения.пък ние просто търпим, докато нещата стават по-зле.

BladeDancer
11-13-2011, 20:45
те щото като не му дадът заплатата ше е голяма загуба.и без тва не го правят.като е мъж дай да го претрепваме от работа а?
именно за тва правят протести хората, заради такива които прибират пари и работодателите измислят тъпи извинения.пък ние просто търпим, докато нещата стават по-зле.
Разликата между тук и там е, че тея хора правят протести въпреки че взимат хиледарките... И казах още в първия пост, че за мен тва са путки.

Nithael
11-13-2011, 20:49
те щото като не му дадът заплатата ше е голяма загуба.и без тва не го правят.като е мъж дай да го претрепваме от работа а?
именно за тва правят протести хората, заради такива които прибират пари и работодателите измислят тъпи извинения.пък ние просто търпим, докато нещата стават по-зле.
Разликата между тук и там е, че тея хора правят протести въпреки че взимат хиледарките... И казах още в първия пост, че за мен тва са п****.ти па да не мислиш че там живота им е златен лол.и баш ние сме си п.утките че не правим нищо и оставяме да ни крадът.

BladeDancer
11-13-2011, 20:50
те щото като не му дадът заплатата ше е голяма загуба.и без тва не го правят.като е мъж дай да го претрепваме от работа а?
именно за тва правят протести хората, заради такива които прибират пари и работодателите измислят тъпи извинения.пък ние просто търпим, докато нещата стават по-зле.
Разликата между тук и там е, че тея хора правят протести въпреки че взимат хиледарките... И казах още в първия пост, че за мен тва са п****.ти па да не мислиш че там живота им е златен лол.и баш ние сме си п.утките че не правим нищо и оставяме да ни крадът.
Не сме путки за това. Путки сме за това че ако някой ни даде пари веднага и ние ще минем от другата страна.

Nithael
11-13-2011, 20:51
вече стават значи 2 причини поради които сме п.утки лолз.
и бтв тва п.утка е хубава дума...о0

nyancat
11-13-2011, 20:52
Bladedancer до някъде си прав,но искам да прочетеш ето този пост.Бях го постнал във форума преди 1-2 дена,но като ви мързи да четете повечето, темата ми замря.

Директна извадка от гръцкия вестник "Симера":

"Българите са най-бедният народ в Европа и това не е тайна дори за самите тях, но видели ли сте ги да протестират? Не, няма и даги видите защото не могат да си го позволят. Целенасочената политика по-обедняване на българският народ се ръководи чрез различни уж европейски директиви. Забележете въпреки, че бъ...лгарите са признато най-бедни, голяма част... о...т стоките и услугите са с по-високи цени от средноевропейските.
Вече не харесвам · · преди 10 минути ·
Вие и още 8 други харесвате това.

Наталия Илиева За да оцеляват, те са принудени да работят непрекъснато при ужасни условия на труд, при масово погазване на всякакви трудови норми, без да смеят да се оплакват, без да смеят да си потърсят правата. Техните синдикални лидери, ако могат вобще да се нарекат така, ще видите сред редиците на управляващите, окичени с най-високите държавни отличия, но не и сред работниците, не и на прощадите, не и в първите редици на протестите, защото протести няма.

И ние като гръцки граждани свикнали да търсим и отстояваме прават си задаваме въпроса, как е възможно това? Как при този стандарт на живот, при тези условия на труд, при това нагло и безочливо отношение към тях, как те стоят тихо и безропотно? Отговора е един – те са бедни, толкова бедни, че дори и един ден да не са на работа, а да излязат на протест, това ще бъде пагубно за тяхното оцеляване. Те няма да успеят да си платят сметките, или да си купят храна, или необходими лекарства, или дрешки за децата. Да, те са толкова бедни, че ходят болни на работа, че по скоро биха умрели на работното си място, отколкото да си вземат почивка нужна на всеки жив организъм. За тях няма почивка, заробени веднъж от банките, втори път от работодателите си и трети път от политиците си, те са изгубили всяка надежда и живеят ден за ден в постоянен страх и стрес да не изгубят работата си, надника си, да не се разболеят. Всяко едно по-сериозно заболяване ги обрича на почти сигурна смърт, защото са бедни. Техните предприятия произвеждат инвалиди, българите биват използвани, изстисквани и изхвърлени на улицата. Без защита , без надежда.
преди 9 минути · Вече не харесвам · 3

Наталия Илиева Тяхната държава, тяхната индустрия бе разпродадена и разграбена на безценица. В България няма истински чуждестранни инвестиции. Това което е продадено на чужденци на безценица или е унищожено, за да не се произвеждат конкурентни на вносните стоки или се използва за ограбване на българите и изнасяне на спечелените пари в чужбина. На българите им набиват в главите, че заплатите им трябва да са ниски, защото така били конкурентно способни и така забележете привличали чуждестранните инвеститори. Няма по-смехотворно твърдение от това. Как можеш да твърдиш, след като уж си член на Обединена Европа, че ще привличаш инвеститори с ниското ниво на заплащане? В кой век живеят българите? Не разбират ли, че днес истинските инвеститори търсят не проста маса работеща за без пари, а работници образовани, специалисти, притежаващи творческа мисъл и креативност, откриватели и способни да предугаждат бъдещето. Явно някой има интерес да ги кара да се конкурират по заплащане със страните от третия свят, а не по знания с развитите Европейски държави.

В България правителството инвестира най-много в полицията, която е един процент от цялото население на страната. Но не мислете, че тази полиция се бори с престъпността, не, самата полиция е корумпирана, съдебната им власт също, за политиците им да не говорим. Полицията им е гарант за сигурността на корумпираната върхушка, за това, че всеки дори и плах опит за протест и търсене на отговорност, ще бъде смазан и потушен. Благодарение целенасочената политика на потъпкване и опростачване на българският народ, той е почти обречен на изчезване. По-голямата част от знаещото и можещо население е емигрирала, циганите са оставени сами на себе си като безнаказаността им е пословична, а страхът у българите неописуем."

BladeDancer
11-13-2011, 20:53
Какви две причини брат. Смисъла да протестираш сам срещу цял народ бай ганьовци .. ?
Като оная тъпата дето преди 2 месеца ми разправяше как Бг било баси тъпото и нямало да си мръдне пръста и е избяга да живее по-добре, а ся се кара по темите щото не сме правили едикво си за да направим БГ по-яко място.

Nithael
11-13-2011, 21:02
Какви две причини брат. Смисъла да протестираш сам срещу цял народ бай ганьовци .. ?
Като оная тъпата дето преди 2 месеца ми разправяше как Бг било баси тъпото и нямало да си мръдне пръста и е избяга да живее по-добре, а ся се кара по темите щото не сме правили едикво си за да направим БГ по-яко място.ми аре..дай да не протестираме.ше си живеем в лайна.баси кефа.

BladeDancer
11-13-2011, 21:03
видя протестите. Знаеш че съм там винаги и ще си защитавам правото винаги ама видя и кво стана. Бяхме публично наречени наркомани и идиоти и нямаше кой да се застъпи за нас. И тва от национална телевизия. После протести ще има. Кви протести. Един калашник и да асе решава проблема.

Nithael
11-13-2011, 21:06
мани, издразних се че спряха изведнъж..

BladeDancer
11-13-2011, 21:07
спряха щото няма смисъл от тях. Не може хората през ден да плащат по 200 лева глоба за хулиганство за няма нищо.

nyancat
11-13-2011, 21:10
Само с протести на улицата можем да се оправим.Друга алтернатива в днешно време дефакто нямаме,поне докато не се появи някой по-нормален политик.

Nithael
11-13-2011, 21:12
w/e всяко нещо си има край.и тука ше спре мизерията някой ден.

BladeDancer
11-13-2011, 21:13
Само с протести на улицата можем да се оправим.Друга алтернатива в днешно време дефакто нямаме,поне докато не се появи някой по-нормален политик.
Аз съм за протестите ако има за какво да се протестира. В момента и да портестираме и да не протестираме все кур ... ще дойдат 50 робокопи с по две палки на всеки и ще ни разпръснат кво като протестираме. Комунистите дето ги е страх от тях да излезнат ще ни псуват колко сме тъпи. По босфор тв и пак ще се говори колко сме пили и колко сме се дрогирали и на кой отбор сме фенове и ще пращат Путка Бенатова с дрегера..

ohluv
11-13-2011, 21:27
До колкото разбрах те протестират ярещу най-богатата прослойка от обществото,а вие в къс спор се впуснахте 8-)

Nithael
11-13-2011, 21:31
въпроса е, че докато хората протестират ние стоим.

ohluv
11-13-2011, 21:33
Ако намерите нашите борси идете и протестирайте 8-)

ПП:иначе да прав си

nyancat
11-13-2011, 21:35
Ако намерите нашите борси идете и протестирайте 8-)

ПП:иначе да прав си
Не става дума само за протест срещу борсите,а за революция,която за всяка държава си е индивидуална.В Америка всичко тръгна като протест срещу борсите,но вече всичко търпи еволюция и се превръща в нещо много по-голямо!

ohluv
11-13-2011, 21:39
Ако намерите нашите борси идете и протестирайте 8-)

ПП:иначе да прав си
Не става дума само за протест срещу борсите,а за революция,която за всяка държава си е индивидуална.В Америка всичко тръгна като протест срещу борсите,но вече всичко търпи еволюция и се превръща в нещо много по-голямо!
А тоя 1 % срещу който протестират кво е ?Питам щот не разбрах много посланието на клипчето

nyancat
11-13-2011, 21:41
Ако намерите нашите борси идете и протестирайте 8-)

ПП:иначе да прав си
Не става дума само за протест срещу борсите,а за революция,която за всяка държава си е индивидуална.В Америка всичко тръгна като протест срещу борсите,но вече всичко търпи еволюция и се превръща в нещо много по-голямо!
А тоя 1 % срещу който протестират кво е ?Питам щот не разбрах много посланието на клипчето
Хората с пари и власт,които злоупотребяват с нея и извършват действия с които облагодетелстват само себе си и за сметка на това страдат другите 99%.

BladeDancer
11-13-2011, 21:41
Кур за всички само Берое !
лека ви!

ohluv
11-13-2011, 21:46
И все пак смисъла на протеста е глобални мерки.

nyancat
11-14-2011, 19:37
бъмп