PDA

View Full Version : neka ne sydim drugite,a da se opitame da gi raberem



nevidima1chujda
11-13-2011, 20:26
!!никoй не е длъжен да пише или да чете това-въпрос на личен избор и все пак,който иска може да изкаже своето мнение

В днешно време прекалено много хора си комуникарат и търсят отговори на различни въпроси като посещават различни за целта сайтове...констатирам това тъй като е твърде вероятно темата,която искам да обсъдим,за вас вече да е тревялна,досадна,безинтерс на и т.н....става дума за следното
Аз не съм от голям град,все още съм ученичка и живея със семейството си.До преди няколко години (по конкретно 6г.) нещата изглеждаха по следния начин-имах своите приятели,с които излизах,споделях,смеех се,карах се..на които разчитах (както и те на мен разбира се),НО дойде време и трябваше да замина от този град за да продължа средното си образование в профилирана гимназия,с което и настанаха много промени.Всички тези,които мислех за "приятели" за много кратко време забравиха за мен.(само да отбележа,че всяка седмица се прибирах при семейството).Отначало мислех,че е моментно и,че нещата ще се оправят,но уви така е вече 6г. с тази разлика че аз се върнах да живея в същото това градче и се чувствам много тъжна и самотна .Аз съм млад човек и имам нужда от своите социални контакти,от своите приятели,а всички те днес се правят че не се познаваме.Тежко ми е не искам да стоя затворена в къщи и да прекарвам времето си пред телевизора или компютъра.

Soraq
11-13-2011, 20:37
Май не си прочел правилника, когато си цъкнал копчето за регистрация. :?

Anichkaxxwee
11-13-2011, 20:39
Пиши на кирилица

П.т .. Тези "приятели" - не мисли за тях .. Излез и си намери други .. Може да не ти станат баш приятели, де, ама познати, с които да излизаш.. Да не си самотна и както каза ти - да седиш само на компютъра и пред телевизора.. :)

nevidima1chujda
11-13-2011, 20:55
[quote="Anichkaxxwee"][b]Пиши на кирилица

П.т .. Тези "приятели" - не мисли за тях .. Излез и си намери други .. Може да не ти станат баш приятели, де, ама познати, с които да излизаш.. Да не си самотна и както каза ти - да седиш само на компютъра и пред телевизора.

Благодаря за съвета и за това,че подходи с разбиране и човещина :) мерси Ани

nevidima1chujda
11-13-2011, 20:56
Май не си прочел правилника, когато си цъкнал копчето за регистрация. :?


така е,признавам

amk933
11-13-2011, 21:10
Кирилизирай си темата И заглавието до утре, за да няма локване. :)

Цъкваш бутонче "Едит" на първия пост и готово.