PDA

View Full Version : ам,гледах дилъри на време,сега се връщам



lightcameraction
11-13-2011, 20:39
таа.
гледах дилър на време..
Мога да кажа,че съм разочарован и доволен.
..от страна на ефекти .. ами беше си доста зле,по едно време се чудех,кой точно им е правил chrome key ефекта и дали имат някаква представа как се работи със зелен екран.
Мислех,че съм си пуснал някой фен филм в тубата.
Най-драматичните ефекти бяха много глупаво направени,съчетани с много глупава музика..можеха да накарат зрителя да се разплаче,а те прахосаха толкова драматични сцени ..
освен музиката,както казах ,ужасен зелен екран и крома кйй ефект.
впечатлен съм от актьорската игра на ДжъстинН ТимбърлеЙк,мислех,че ще е трагичен,а напротив,беше добър.
като цяло,казаха ми,че филма е уникален.Това е доста доста доста доста далече от уникалност.
режисьора и тимбърлейк може да са горди за това,което са направили,но е далече от един добър филм.
имаха късмет,че наистина идеята беше добра и може да те накара да се замислиш ако вникнеш в нея и поне малко да те накара да оцениш живота си. :О .
а бе зле беше ,но ..браво все пак ,като първи филм е добро.

Perchem
11-13-2011, 20:42
добре

NightGuardian
11-13-2011, 20:43
всеки път пишеш 200 реда. Искам да опишеш , как ходиш до тоалетна. :lol:

blahblaah
11-13-2011, 21:09
на мен също много ми хареса идеята на филма

psychopath
11-13-2011, 22:24
В това не участваше ли Оливия Уайлд?

torVPN
11-14-2011, 06:44
Нормално като напишат по такива форуми, че някой филм ставал за гледане на мен ми става ясно, че не трябва да си губя времето, но тия смешки, които ти каза ме заинтересуваха.Прегледах само трейлъра му, а освен в него да са изрязали спецефектите не видях, за какво точно говориш.
Сравнението с you tube също е много тъпо, защото мога да ти покажа клипове на нормални потребители, които с достатъчното си знания за графични и тракващи програми са направили неща, които са на нивото на холивудските филми.

lightcameraction
11-14-2011, 11:17
Нормално като напишат по такива форуми, че някой филм ставал за гледане на мен ми става ясно, че не трябва да си губя времето, но тия смешки, които ти каза ме заинтересуваха.Прегледах само трейлъра му, а освен в него да са изрязали спецефектите не видях, за какво точно говориш.
Сравнението с you tube също е много тъпо, защото мога да ти покажа клипове на нормални потребители, които с достатъчното си знания за графични и тракващи програми са направили неща, които са на нивото на холивудските филми.

ти можеш ли да свържеш 2 изречения правилно за да образуват някакъв смисъл,щото твойте не образуваха никакъв смисъл.
..не си гледал филма,не си правил нищо освен да си разгледал трейлъра,така че нямаш право да кажеш и думичка.айде със здраве

torVPN
11-17-2011, 05:03
Изгледах го и продължавам да твърдя, че не мислиш с частта от тялото си, която се намира в горната половина.Единственият хромакей, който са ползвали е може би в някои сцени, в които се возят в колата и никъде другаде.

NC
11-17-2011, 05:18
В това не участваше ли Оливия Уайлд?
Да,ама я убиха рано...Иначе на мен филма ми хареса.

Anarchya2
11-17-2011, 05:22
И на мен филма супер много ми хареса! :grin: