PDA

View Full Version : [MindFuck]That's certainly food for thought(мойта ви нетема)



domain
11-13-2011, 23:31
Започвам с надслов:
"Stercorem pro cerebro habes." And I fuck shit up!

А това е предтекстът за долните писания и излияния
Работата над последната публикация в обреченият на изтриване блог се затолачва; пиша есета за образите на Космосът и Хаосът в "Коса" и "Дами канят"; резюмирам "Характери" на Теофраст, а за капак на всичко бившата небивша бивша приятелка ми пише смс в 2: "какво се случва с теб?" :x

"творението" до сега:
Массаракш е дума направена и използвана от братята Стругацки в няколко техни книги. Употребява се като псувня(най-вече) и буквално означава "опак свят".

Иначе казва:

как планетата(еквивалентна с Вселената) си е ебала майката... Не, не сама - с тогава и само тогава, когато нечие съзнание е достатъчно загоряло за да ебе майка си(буквално);

как манипулаторите са мОниполирани от манипулатори, които за ирония на съдбата също са манипулирани;

как лайната които се опитваш да изчистиш с копринена кърпичка са наслоени вече вкаменелости;

как усещаш дълбоката гавра със съзнанието ти, но не можеш да я посочиш, нито определиш;

Презирам се само като начин да се обичам...

Но наистина се ненавиждам, че пишех мълнии със собствената си кръв(по пример на Нитшевия свръхчовек); Това, че съм ги записал, ме задължава... Това е като втора съвест. Всъщност, не - първа е! Изобличават ме, а аз ги моля за прошка, че съм допуснал тълкованието им да се промени.

Занимаваме се - кой както намери за добре.

"Образования човек не се нуждае от закони за да се държи подобаващо"

Ще аутодафирам Адам, още преди да съм му вдихнал живот... глинения манекен... хех_феникс,,, ще си строя нова съвест.. и нов свръх-червей за свръх-изгнилата ябълка... Анатема, амин!

ledenakrasota
11-13-2011, 23:37
Ще те чета с голям интерес. Блогът твой ли е? :)

domain
11-13-2011, 23:41
Беше, вече - не само.
Препоръчвам да си прочетеш/копираш всичко... Максимум до края на тая седмица ще просъществува и ще остане само довършеното по-горно.
http://vbox7.com/play:978b2b56

ledenakrasota
11-13-2011, 23:46
Защо? :shock: То не е никак малко. :-o