PDA

View Full Version : Със слаба машина толкова



torVPN
11-14-2011, 14:03
http://www.videoclip.bg/watch/79458

Пускам темата, защото гледам с фотошоп се хвалите, а на мен ми е много скучен и е време да пораснете и вие.

torVPN
11-22-2011, 15:44
http://vbox7.com/play:9cf65bcb8c

Ако взема да давам всичко, което съм направил това ще е най-посещаваната тема.

torVPN
11-24-2011, 17:59
http://www.vbox7.com/play:c5d65d26a6

torVPN
11-27-2011, 15:04
http://www.vbox7.com/play:424e815873

lightcameraction
11-27-2011, 17:35
за толкова добър ли се мислиш,та спамиш всичките 3D неща,които правиш навсякъде ,а 50% от постовете са ти свързани с това,че парадираш как правиш 3D неща,а другите не го могат .

Junieee8
11-27-2011, 18:03
за толкова добър ли се мислиш,та спамиш всичките 3D неща,които правиш навсякъде ,а 50% от постовете са ти свързани с това,че парадираш как правиш 3D неща,а другите не го могат .

Абе човек, всеки път ми четеш мислите :D

torVPN
11-27-2011, 19:11
за толкова добър ли се мислиш,та спамиш всичките 3D неща,които правиш навсякъде ,а 50% от постовете са ти свързани с това,че парадираш как правиш 3D неща,а другите не го могат .

Абе човек, всеки път ми четеш мислите :D

Не е трябвало да ви разделят, но сиамските близнаци не са добре приети в обществото.
Понеже си тъпа патка ще трябва да ти обяснявам, че тук е мястото, където да се дават направените неща, а спам е когато двама цигани ти го набутат в задника и остане място и за трети.

lightcameraction
11-27-2011, 19:57
за толкова добър ли се мислиш,та спамиш всичките 3D неща,които правиш навсякъде ,а 50% от постовете са ти свързани с това,че парадираш как правиш 3D неща,а другите не го могат .

Абе човек, всеки път ми четеш мислите :D

Не е трябвало да ви разделят, но сиамските близнаци не са добре приети в обществото.
Понеже си тъпа патка ще трябва да ти обяснявам, че тук е мястото, където да се дават направените неща, а спам е когато двама цигани ти го набутат в задника и остане място и за трети.

ей селянин
знам че си пенсионер и нямаш друго място за изява освен да си набутваш шитавите неща в лицата на хора,които никога не са се занимавали с това с надежда да те помислят за велик.
Хубаво да си постваш нещицата,няма проблем,ама ти го спамиш абсолютно навсякъде,главно в кофата и секи път ти е намек,че правиш не знам си какво на 3D ..
+ това

Ако взема да давам всичко, което съм направил това ще е най-посещаваната тема.

Пускам темата, защото гледам с фотошоп се хвалите, а на мен ми е много скучен и е време да пораснете и вие.


^
лол,ти сериозно ли?

torVPN
11-27-2011, 20:07
Да не те засегнах, а пиша само истината и не е моя вината, че си куха кратуна, която носи галоши, за да не се мъчи по час с връзки на обувки.
Точно пък в кофата *******(не знам как му е ника) днес спамеше с линк за клип, който е свалил от тубата и го е качил в бокса, но ти нали си много умничък.Спам се водят много неща, но не мисля, че карам някой да гледа нещо без да има няква връзка с него.

Auriss
11-27-2011, 21:51
Пич ,трагичен си.
Т'ва ще го прави дете след 20-40 часа 'учене'.

Аре извинявай ,ама ....


лол.

torVPN
11-28-2011, 03:43
На дете ще му трябват повече, а нарочно съм показвал неща, които всеки след седмица заместване на игрите с работа с програми ще може да прави подобни.
Някои хора просто изпитват удоволствие да дават ниски оценки на клип направен от някой, който не харесват и не бих направил грешката да си давам добрите неща тук.

relax4o
12-01-2011, 20:11
Много си интересен обаче. Все едно аз да показвам какви проекти(сайтове) съм направил и да кажа, че някой, който засега се занимава с HTML, да му кажа да порасне и да мине на PHP, ASP(X), Perl, Python и т.н.
Все едно да ти кажа да ми направиш скрапър, а ти да си нямаш понятие от това, и аз да ти кажа "ми порасни".

И все пак рендерите не са ти толкова идеални. Чупят се на места. И ти имаш да растеш още.

torVPN
12-05-2011, 19:43
Много си интересен обаче. Все едно аз да показвам какви проекти(сайтове) съм направил и да кажа, че някой, който засега се занимава с HTML, да му кажа да порасне и да мине на PHP, ASP(X), Perl, Python и т.н.
Все едно да ти кажа да ми направиш скрапър, а ти да си нямаш понятие от това, и аз да ти кажа "ми порасни".

И все пак рендерите не са ти толкова идеални. Чупят се на места. И ти имаш да растеш още.

Правене на сайтове ми беше интересно преди година, а със слаба машина като мен ти гарантирам, че и Pivot ще ти е трудно да ползваш.Израза 'чупят' не знам как го разбираш, а и не мисля, че самият ти си наясно.Това ми е хоби, но в сравнение с хора, които серизоно се занимават съм достатъчно добър.