PDA

View Full Version : Какво бихте ме посъветвали да правя ?



Nikolay1919
11-14-2011, 14:13
Здравеите.С приятелката ми ходихме малко повече от 1г. нещата не бяха като по филмите, но като цяло ни беше много приятно заедно.Винаги можех да разчитам на нея както тя на мен.Държал съм се добре с изклячение на 1-2 по сериозни пъти и малко повече съвсем номрмални.Но в последно време някак си и двамата доста често не се чуствахме добре и доиде момента в които двамата решихме да си дадем 2седмици почивка и така мина точно една и вече не сме заедно.Тя реши, че се чуства по-добре поне така ми казва, но най-тежкото може би е, че ми доиде горе долу като гръм от ясно небе, защото като си дадохме 2те седмици просто като, че ли трябваше да си вземем глътка въздух и така :D. През миналата седмица тоест първата седмица от почивката в едно заведение един пич я беше целунал а той си я харесва от бая време, питам я отвърнали му нищо не каза ама си личеше какво е станало.Целунах я прегърнах я казах и спокойно не ти се сърдя и си тръгнах.Тя ми казва в момента не искам връзка с некои просто да бъда сама, но май само с мен не иска .Това е мойта история приятели :D .

ScarletBite
11-14-2011, 14:17
омръзнало й е. но това не значи, че не те обича и няма да те поиска отново. друг е въпросът дали няма да си изпусне влака.

Sh@d0w
11-14-2011, 14:25
Или не знае какво иска, или пък много добре знае какво иска.

И в двата случая според мен, ти не присъстваш в плановете и.

Sad but true.

Nikolay1919
11-14-2011, 14:29
Не знам хора.Просто и преди сме си говорили, че ако се разделим ше останем приятели,че тя винаги ще се интересува как съм и така нататака.А сега за 2 дена тя просто ме забрави или поне така си мисля :P .

dirtyyy
11-14-2011, 14:57
Ами, тъжната истина е, че може би си й омръзнал.
А както виждам и ти го приемаш с усмивка, което е признак, че си го приел вътрешно.

Продължи, има толкова момичета.

cigarettekisses
11-14-2011, 16:39
Или не знае какво иска, или пък много добре знае какво иска.

И в двата случая според мен, ти не присъстваш в плановете и.

Sad but true.

granger
11-14-2011, 16:44
Или не знае какво иска, или пък много добре знае какво иска.

И в двата случая според мен, ти не присъстваш в плановете и.

Sad but true.
+ Щом тя няма нужда от теб, гледай си спокойствието,ще дойде друга,с която може би ще ти е по-добре!

svodnika
11-14-2011, 16:53
да направиш нещ0

pofek
11-14-2011, 16:54
Амм,явно няма да я бъде....

brutaLxxbunny
11-14-2011, 17:22
Ехх,евалата,че така мило си постъпил.Моите бивши почват да ритат и реват о.О Явно попадам на тъпаци...
Таа,дам.Казаха го по-горе.Времето ви е свършило,запази хубавите спомени и давай нататък.

Boyman
11-14-2011, 19:47
Поздравявам те за реакцията ти при раздялата ви. Моят съвет - продължавай напред! :)

Walle
11-14-2011, 19:52
брат няма приятелство където е имало чувства повярвай! Чувствата никога не изчезват, те са нещо като енергията, която се преобразува от механична в електрическа или квато щеш. Разбираш ме за какво говоря.
Не се надявай да останете приятели защото няма. Колкото до нея - тя лъже, че не ще връзка. Истината, е че не ще повече или поне засега с теб. Една фр се разделила с приятеля й, които йказал, че не ще да има връзка и след 1 месец тръгнал с друга.
Най-добре за двама ви е да се разделите и да спрете контакт. Така поне ще дадеш поне малък шанс, някой ден да се съберете отново :)