PDA

View Full Version : Проблем с госпожата по френски



noproblem123
11-14-2011, 15:45
Не разбирам какво съм направил, нашата по френски ми се набира непрекъснато, скоро правихме есе и тя не ги е проверила, но ми каза, че като съм го предавал е видяла няколко изречения и е било за двойка. Как ще прецени, че е за двойка, като тя не го е прочела? То беше три страници, надявам се да си смени мнението. Днес не отговорих на един въпрос и тя ми вика как ще си поправяте двойките, а аз нямам двойка от преди това и го казах, а тя ми се изсмя иронично, демек ще ми пише двойка при всички обстоятелсва. Тя има някакви предубеждения към мен и не само. Към целият клас. Не разбирам

Fiction7577
11-14-2011, 16:36
Да сте се карали с нея, или нещо подобно?

annitto1
11-14-2011, 16:39
Човекк .. Вашата поне може ли да преподава нещо ?
При моя клас е горе - долу същото , но по английски . Но тя въобще не може да преподава !
От 16 сепрември до днес сме още на 1вия урок :D
Не се базикам :D :?

Addy96
11-14-2011, 20:02
Нашата по Английски език е същата...Уж се уговаряме да не се караме, но после ааааааайде пак тя започва да се заяжда. Вдигам ръка да ме изпита и тя ми се кара "кво щракаш с пръсти???пак почна да се лигавиш"...ЦЕЛИЯТ клас ме защитава, че не съм щракала, а вдигнах ръка, но тя пак държи на своето. Писа на едно момиче шестица, а на мен петица. Въпреки, че съученичката ми беше преписала всичко от мен. Е, има ги всякакви такива озлобени учители. Гледам да се държа добре с нея, въпреки всичко, защото ми трябват шестички по Английски. :P

antineutral
11-14-2011, 22:20
В училище винаги има по 1-2 такива даскали с повечко комплекси. Резултатите от подобно поведение, по мое мнение и наблюдения, понякога стигат до бойкот на учениците. Ако можете да направите нещо колективно, за да се променят към по-добро нещата, направете. Ако считаш, че да стискаш зъби и да лицемерничиш е решение, направи го. Ако пък мислиш, че честните и открити средства са за предпочитане, действай с тях. Трудно е да промениш човек, който освен че е на повече години от теб, си прави и каквото си знае. Но можеш да променяш своето отношение към него. При това при условие, че оценките ти ще се нижат все едни и същи. Защото да си скъсваш г**а от учене и накрая да се видиш със слаби оценки, по добре и ти прави каквото ти душа сака :) Ала и рискът да получиш по-ниски оценки не е за предпочитане. Намери някаква златна среда, ако можеш :)

FlippanT
11-14-2011, 22:36
Не разбирам какво съм направил, нашата по френски ми се набира непрекъснато, скоро правихме есе и тя не ги е проверила, но ми каза, че като съм го предавал е видяла няколко изречения и е било за двойка. Как ще прецени, че е за двойка, като тя не го е прочела? То беше три страници, надявам се да си смени мнението. Днес не отговорих на един въпрос и тя ми вика как ще си поправяте двойките, а аз нямам двойка от преди това и го казах, а тя ми се изсмя иронично, демек ще ми пише двойка при всички обстоятелсва. Тя има някакви предубеждения към мен и не само. Към целият клас. Не разбирам

Добре дошъл в образователната система! Винаги ще срещат по някой/я избиващ/а комплекси обект. :? Просто трябва да й "хванеш цаката".
Успех! :-o

BozaAnet
11-15-2011, 07:53
Наговорете се целият клас да седнете и да се спукате от учене и да и вземете акъла,та да се чуди после за какво да се яде.След това,ако се държи гадно,може да направите едно оплакване от класа към директора! С моят клас преди време така махнахме химичката,че беще ужасна! Успех!