PDA

View Full Version : Въпроси относно косата !



MuckaA
11-14-2011, 16:36
Хей хора, имам няколко въпроса към вас.. Преди няколко месеца си изсветлих косата с кислородна вода.. Беше руса и ми харесваШЕ.. Сега корените ми излязоха, а и няма слънце (което е нужно за изсветляване) да ги направя пак руси.. Родителите ми не ми позволяват да си боядисвам косата.. Направо полудявам.. Някой от вас да знае някой трик за потъмняване или връщане на цвета ?! И момичета, моля кажете как поддържате косите си.. Какви шампоани използвате и тн. :D :-)

thegreenzombie
11-14-2011, 16:41
кой те е карал да се изрусяваш.... то е очеизвадно, че след време ще ти се виждат корените.... или си мислеше, че ще си вечно руса? :? ..... по-добре си върни естествения цвят, обеди майкати да ти разреши да се боядисаш пак и спри с перхидрола, амм заложи на твоята си коса...... бтв, перхидрола си пробива път към мозъка ти и разяжда мозъчните клетки... усещаш промяната, нали :lol:

MegiBoOm
11-14-2011, 16:46
^ страшно много ще си изтощи косата така

защо не пробваш да се правиш с шампоани оцветители?

MuckaA
11-14-2011, 16:56
кой те е карал да се изрусяваш.... то е очеизвадно, че след време ще ти се виждат корените.... или си мислеше, че ще си вечно руса? :? ..... по-добре си върни естествения цвят, обеди майкати да ти разреши да се боядисаш пак и спри с перхидрола, амм заложи на твоята си коса...... бтв, перхидрола си пробива път към мозъка ти и разяжда мозъчните клетки... усещаш промяната, нали :lol:


Ами казаха ми, че русото ПАДА с времето.. И не е ПЕРХИДРОЛ.. Чети по-внимателно преди да филосовстваш.. :?

thegreenzombie
11-14-2011, 17:31
кой те е карал да се изрусяваш.... то е очеизвадно, че след време ще ти се виждат корените.... или си мислеше, че ще си вечно руса? :? ..... по-добре си върни естествения цвят, обеди майкати да ти разреши да се боядисаш пак и спри с перхидрола, амм заложи на твоята си коса...... бтв, перхидрола си пробива път към мозъка ти и разяжда мозъчните клетки... усещаш промяната, нали :lol:


Ами казаха ми, че русото ПАДА с времето.. И не е ПЕРХИДРОЛ.. Чети по-внимателно преди да филосовстваш.. :?

все тая... пак са ти разядени мозъчните клетки :lol: ... вече почна и да си личи 8-)

MuckaA
11-14-2011, 17:36
Това, че го казваш на мен не те прави нещо повече.. И не питам каква съм, а имам проблем и искам мнения.. Не ми пука какво личи и какво не.. Ако ти е толкова мерак да се правиш на интересен/на пусни такава тема и се отваряй на воля..

FuCKkK13
11-14-2011, 19:34
има цели 2 теми за косата - относно 2рия ти въпрос
иначе се боядисай в твоя си цвят и спри да си съсипваш косата.. не знам на колко си,но след време ще оцениш това,че не си се боядисвала по-рано ;)

heiress
11-14-2011, 22:44
Как може да си изсветлиш косата с кислородна вода.. :-o

shadow4e
11-14-2011, 22:52
В бг мама съм чела, че за потъмняване един тон ставало с водата от сварени черупки от орехи. Съмнително е, но не пречи да пробваш.

Аз бих говорила с нашите да се боядисам дали с шампоани или с боя. От една боя един път нищо няма да ти стане чак толкова.

mimsssssss
11-14-2011, 23:11
Може да продължиш да я изсветляваш като си правиш маски с мед.

heiress
11-14-2011, 23:18
Маските с мед не са кой знае колко ефективни. Медът изсушава косата.

Hayashi
11-15-2011, 11:53
Обясни на майка ти, че с това изрусяване си си увредила косата много повече от колкото ще я увредиш, ако се боядисаш.
Купи си боя в естествения ти цвят без амоняк и действай. Те са почти безвредни.