PDA

View Full Version : Шок и ужас:Цигани забиха нож в главата на мъж. Вижте го!



nyancat
11-14-2011, 16:46
http://plovdivnews.net/index.php?option=com_content&view=article&id=13647%3A13647-&catid=69%3Aactual

NqkfaNikakva21
11-14-2011, 16:49
смятай къде живеем ..
след някоя годинка ще е ежедневие, не че сега не е, ама няма и да ни прави впечатление ..

sToyAncHo
11-14-2011, 17:34
Със забита в главата "чикия" :shock:

SheepShagger
11-14-2011, 17:38
добре, мерси за инфото

Oldschool
11-15-2011, 06:10
Модераторите ще се самосезират ли или този форум толерира призивите към насилие на етническа/расова основа, закани за убийства и т.н.?

Oldschool
11-15-2011, 06:18
А ти явно си прекалено тъп. Един от най-добрите ми приятели лежа в кома дълго време, защото някаква тъпа путка е направила забранен завой, докато говори по телефона.

Всички шофьори или всички жени да отидат на сапун?

Или дори няма да ми схванеш примера, а ще декламираш наизустените глупости, които си чул от другите идиоти?

svodnika
11-15-2011, 06:22
със задбита в главата ЧИКИЯ :lol:

BladeDancer
11-15-2011, 06:23
За разлика от шофьорите много добре можеш да си обясниш въпроса с циганите. Единици са тези които са готови по честния път да си изкарват прехраната и да правят доброто за обществото, а не само да стоят като паразити тук. А случаи като тези още повече ме карат да ги мразя.
Тъпото е, че не е само "Дядка с нож в главата след бой с цигани" ами тва са всекидневни работи. Всеки ден цигани пребиват българи. Даже има раьони в които хората със страх живеят от тях щото на циганите няма кой какво да им направи. За тва смърт за тях.

Oldschool
11-15-2011, 06:29
Ясно.

Ами отивай и започвай да ги убиваш. Или ще се плюнчиш в нета, на стадиона и ще мастурбираш гневно, докато си мислиш как умират, а?

Виж се, че не можеш да напишеш район правилно, но си тръгнал да декламираш лозунги и да обвиняваш другите. Израснал съм в раЙон, където има много цигани и някак си не са ни пребивали всеки ден, даже още не искат да правят проблеми. А не е като да не са много и не живеем в страх, а и те самите се научиха да са кротки.
Май проблема е, че вие сте страхливи путки и интернет солдати, а?

BladeDancer
11-15-2011, 06:32
Ясно.

Ами отивай и започвай да ги убиваш. Или ще се плюнчиш в нета, на стадиона и ще мастурбираш гневно, докато си мислиш как умират, а?

Виж се, че не можеш да напишеш район правилно, но си тръгнал да декламираш лозунги и да обвиняваш другите. Израснал съм в раЙон, където има много цигани и някак си не са ни пребивали всеки ден, даже още не искат да правят проблеми. А не е като да не са много и не живеем в страх, а и те самите се научиха да са кротки.
Май проблема е, че вие сте страхливи п**** и интернет солдати, а?
За район няма кво да кажа. Тъпа грешка, бързам, сутрин е и т.н.
Добре че си израснал в район който е пълен с цигани. И аз съм бил с цигани и аз като малък съм си играл със малки циганчета и знам какви са. Но докато ти си готов да приемеш тяхната простотия аз не съм. И съжелявам че си така засегнат от тази тема ама има хора засегнаати от циганите в тази държава и с право ги мразят.

Oldschool
11-15-2011, 06:41
И аз не мога да търпя простотията, затова ми е много смешно как продължаваш да ми пишеш неграмотно. Обикновено не се заяждам за това, но просто хората с големите претенции и малкото покритие ме развеселяват и натъжават.

Преди някакво време написах в този форум, че съм ром, за да видя какви ще са отзивите. Стана точно каквото очаквах - разни полуграмотни тъпанари се надпреварваха да ми се правят на свръхчовеци, а нивото им беше плашещо ниско, дори и обидите бяха тъпи. А потребителя ermic му се превърна в лайтмотив да ме нарича циганин, но да не може да отвърне на нито една реплика. Защото е повече от някой друг?
Съжалявам...

Съжалявам ви...

BladeDancer
11-15-2011, 07:07
Съжалявай ни. Каквото искаш си мисли мен вече не ми пука де. Ти явно не разбираш какво искам да кажа.

Oldschool
11-15-2011, 07:19
О, много добре знам какво искаш да кажеш - не си някой нов Кафка, че да ми трябва да премислям и осмислям написаното от теб. Този тип е толкова разпространен, че човек се сблъсква всекидневно с него - ти просто се имаш за нещо повече и гледаш отвисоко, съдейки друго човешко същество по негов определен признак - в случая циганин. И за теб това е достатъчно, за да стане сган и да заслужава смърт.

Същият е принципа, когато си говорим за момиче от Плевен - тя няма начин да не е курва, нали?
А всеки, който носи очила е зубър и по-умен от теб?
Всички метъли са мръсни и не се къпят? ;)

Всичко, което правиш е да развяваш несъстоятелни и тъпи предразсъдъци, докато си мислиш, че си нещо повече.


Правилната реакция по тази тема е да искате да бъде наказан виновника, а не да призовавате към масово изтребване и т.н. Така би постъпил интелигентния човек. А вашите реакции и мислене напомнят на... циганските, които толкова мразите.

BladeDancer
11-15-2011, 07:25
Казах, че не си ме разбрал, и бях прав.
Така .. исках да кажа, че масата цигани са такива. Няма нужда да обяснявам защо през годините са ми го доказали. Както казах като малък съм си играл доста дълго време с циганчета и мнението ми за тях не е било лошо тогава. Е човек расте и се променя и вижда живота такъв какъвто е. Много пъти съм казвал, че има добри цигани. Даже срещу нас живеят цигани и са едни от най-добрите хора, които познавам. Лошо не съм видял от тях. Такива хора обаче са супер малко. Хващам се на бас, че същото семейство ако живее в гетото нямаше да се различават от масата.

И пак да кажа никъде не съм казал "всички цигани на сапун". Просто такова е положение в момента, че повечето цигани са такива.
И не не съм ти кристално ясен само защото си чувал тези думи от 1000 неграмотни момченца. Мисленето ми е коренно различно.

svodnika
11-15-2011, 07:28
Казах, че не си ме разбрал, и бях прав.
Така .. исках да кажа, че масата цигани са такива. Няма нужда да обяснявам защо през годините са ми го доказали. Както казах като малък съм си играл доста дълго време с циганчета и мнението ми за тях не е било лошо тогава. Е човек расте и се променя и вижда живота такъв какъвто е. Много пъти съм казвал, че има добри цигани. Даже срещу нас живеят цигани и са едни от най-добрите хора, които познавам. Лошо не съм видял от тях. Такива хора обаче са супер малко. Хващам се на бас, че същото семейство ако живее в гетото нямаше да се различават от масата.

И пак да кажа никъде не съм казал "всички цигани на сапун". Просто такова е положение в момента, че повечето цигани са такива.
И не не съм ти кристално ясен само защото си чувал тези думи от 1000 неграмотни момченца. Мисленето ми е коренно различно. ауе млъкни вече уеееееееее

Oldschool
11-15-2011, 07:33
Айде после да бъдем толерантни и да не сме расисти. СМЪРТ ВЕ!

:lol:


Нещо започна много да се оплиташ.
Ти просто съдиш на един признак - за теб индивида и неговите качества нямат значение. Колкото и да се въртиш и да ми обясняваш, че ти е различно мисленето и да даваш примери. Ти просто възприемаш циганите като сган, която трябва да се изтреби.

Спокойно, аз съм същия, но заменям думата цигани с боклуци - включва по-широк спектър, който не се обуславя само от етническа принадлежност.

BladeDancer
11-15-2011, 07:57
Айде после да бъдем толерантни и да не сме расисти. СМЪРТ ВЕ!

:lol:


Нещо започна много да се оплиташ.
Ти просто съдиш на един признак - за теб индивида и неговите качества нямат значение. Колкото и да се въртиш и да ми обясняваш, че ти е различно мисленето и да даваш примери. Ти просто възприемаш циганите като сган, която трябва да се изтреби.

Спокойно, аз съм същия, но заменям думата цигани с боклуци - включва по-широк спектър, който не се обуславя само от етническа принадлежност.
За цитата ти. някъде да е казано към кой е насочен. Дали е към всички или е към дадена част от хора.
Ако ще пишем двамата различни неща и те стоиш и ще мелиш едно и също няма смисъл да пишем въобще. Само си губим времето.

Oldschool
11-15-2011, 08:00
Ти можеш и да кажеш "Бау", а да си имал предвид "Ще взема едно дълго кафе със сметана и минерална вода", ама...
Тук четем какво си написал, а не да мятаме боб и да се чудим какво си имал предвид между грешките.

BladeDancer
11-15-2011, 08:04
Ти можеш и да кажеш "Бау", а да си имал предвид "Ще взема едно дълго кафе със сметана и минерална вода", ама...
Тук четем какво си написал, а не да мятаме боб и да се чудим какво си имал предвид между грешките.
Мога.. но в този случай никъде няма думата "всички цигани". И въобще не загатва за "смърт на всички цигани щото са ебати тъпите и т.н.". Ако ще си четем погрешно думите да почвам и аз, че да не остана по-назад.

Oldschool
11-15-2011, 08:20
Сега мина в другата крайност и стана буквалист, а?

А защо ми се палеше, когато разправях, че метълите миришат и не се къпят? Може да съм имал предвид някои конкретни метъли, защото не съм написал всички? :razz:

LadyDi
11-15-2011, 09:02
Само ще ви замоля да се придържате към относително добрия тон.

BladeDancer
11-15-2011, 09:06
Само ще ви замоля да се придържате към относително добрия тон.
дадено.

Тогава ми беше лигаво и правих жалки опити за тролване над теб, но нали съм тъп и не ставам за трол и стана нещо друго.. така :D

Oldschool
11-15-2011, 09:11
Стига си се лигавил.

Кажи ми сега защо трябва да възприемаме постовете ти като нещо различно от проява на тесногръд расизъм и призив за етническа чистка.

BladeDancer
11-15-2011, 09:12
Не трябва. Аз просто казвам аз за кво съм ги писал и с какъв замисъл. Не мога да кажа как да го възприемеш.

Oldschool
11-15-2011, 09:15
И сега проблема в читателя ли, в писателя ли е или циганите са виновни и за това?

BladeDancer
11-15-2011, 09:19
Не, глобалното затопляне.

Oldschool
11-15-2011, 09:31
Явно нивото в Стара Загора е паднало под критичния минимум. :(

Българския Аушвиц ще се построи някъде около Аязмото явно.

torVPN
11-15-2011, 11:05
Живял съм в Лозенец(кв. в Ст. Загора), което се води точно циганската махала и съм наясно, че не всички са свестни, но слагането им под общ знаменател не говори само за расизъм, а и за липса на елементарни опити да ползваш сивото си вещество за работа, а не само за подържане на равновесието.
Не може обществото/политиците да са ги принудили да се мъчат при такива условия, а след това да се оплакваме, че ни крадяли.Като те пратят да живееш при мечките няма да се държиш като сърничка, ако искаш да оцелееш

ThEKiNgG
11-15-2011, 13:49
Сапун сапун тео сапун тео 8-)

ThEKiNgG
11-15-2011, 13:50
http://media.snimka.bg/9125/024506288-big.jpg

awerw
11-15-2011, 13:58
Oldschool, сигурно 1 циганин на 1000 е свестен, и ти го знаеш, но защо ги защитаваш ? Имам познати свестни цигани, знам какво е много добре, както съм патил от тях, така и са ми помагали, но 99% не стават за НИЩО! Това което го видяхте сега, се случва почти всеки ден, и не само при големите, малките циганчета в селата тормозят българчетата също, просто на циганчетата още от малки им насаждат омразата, виждал съм как малко циганче си върви и вика на глас "Смърт за гяурите!", не знам защо са ги спасили нашите цигани, просто не знам, от тази етническа група света добро не е видял и сигурно няма да види.

Wax
11-15-2011, 14:07
виждал съм как малко циганче си върви и вика на глас "Смърт за гяурите!",

Аз нямаше да гледам.

Много си прав иначе.
И аз като тебе съм си патил, ама съм си и отмъщавал.
Просто 50% от съфорумниците се правят на "интересни" и "оригинални", начело с Oldschool, Fear4o & FeelMyPain

psychopath
11-15-2011, 16:36
Време е някои хора да излязат от филмите... :lol:

Hercule
11-15-2011, 17:48
Със забита в главата "чикия" :shock:

Вида на ножа е такъв

torVPN
11-15-2011, 17:51
виждал съм как малко циганче си върви и вика на глас "Смърт за гяурите!",

Аз нямаше да гледам.

Много си прав иначе.
И аз като тебе съм си патил, ама съм си и отмъщавал.
Просто 50% от съфорумниците се правят на "интересни" и "оригинални", начело с Oldschool, Fear4o & FeelMyPain

Прдпочитам да си мислят, че се правя на интересен пред това да ме виждат като следвал в Натфиз за актьорско майсторство.
Всички сте големи мъже в нета, а вънка ще лапате патката на всеки идианец, който ви погледне страшно и това ви е истинският проблем.
Преди 20 години съм бил скин и тогава поне сме се държали като такива, а не само по разни форуми да раздаваме правосъдие.

awerw
11-15-2011, 17:54
виждал съм как малко циганче си върви и вика на глас "Смърт за гяурите!",

Аз нямаше да гледам.

Много си прав иначе.
И аз като тебе съм си патил, ама съм си и отмъщавал.
Просто 50% от съфорумниците се правят на "интересни" и "оригинални", начело с Oldschool, Fear4o & FeelMyPain

Прдпочитам да си мислят, че се правя на интересен пред това да ме виждат като следвал в Натфиз за актьорско майсторство.
Всички сте големи мъже в нета, а вънка ще лапате патката на всеки идианец, който ви погледне страшно и това ви е истинският проблем.
Преди 20 години съм бил скин и тогава поне сме се държали като такива, а не само по разни форуми да раздаваме правосъдие.
И кажи ми от този пост който цитира кой се е правил на голям мъж ?

BladeDancer
11-15-2011, 17:56
Преди 40 години не искаш ли ?

Олдскул си беше прав за някои неща..

Oldschool
11-16-2011, 05:57
И отново сме на изходна позиция - този е такъв, значи е онакъв.

Никой не се вглежда в индивида - престъпници, изверги и т.н. има от всички раси, етноси и религии. Един циганин и един българин могат да са боклуци, а могат и да са свестни хора. Или всички цигани на сапун, ама ако някой чужденец каже, че българите сме прости или мързеливи - изведнъж скачаме с остра анална болка и почваме да ревем. Принципа е същия...

BladeDancer
11-16-2011, 06:53
И отново сме на изходна позиция - този е такъв, значи е онакъв.

Никой не се вглежда в индивида - престъпници, изверги и т.н. има от всички раси, етноси и религии. Един циганин и един българин могат да са боклуци, а могат и да са свестни хора. Или всички цигани на сапун, ама ако някой чужденец каже, че българите сме прости или мързеливи - изведнъж скачаме с остра анална болка и почваме да ревем. Принципа е същия...
Има неща които причисляваме на група от хора.
Например българите са християни. т.е. повечето от тях са християни.
Циганите миришат. Т.е. много от тях миришат

Нито някой казва че всички цигани са едикакви си нито нищо.

Oldschool
11-16-2011, 07:10
Проблема е, че съдиш. Дано да го схванеш.

fUcKsMiLe
11-16-2011, 07:13
Това го гледах по телевизията. Чудно ми е как не е умрял тоя човек.. :(