PDA

View Full Version : Каква е разликата?



blqqqqqqqqqqqq
11-14-2011, 18:44
Някой може ли да ми обясни каква е разликата между специалностите ,,Противодействие на престъпността и опазване на обществения ред” и ,,Защита на националната сигурност,,?Смисъл,като се завърши обучението какви професии могат да се избират с едната и с другата специалност :)

Boyman
11-14-2011, 20:33
При първата специалност може би служителите са на служба в ГДБОП, а при втората - като агенти на ДС. Това са просто предположения, не съм запознат отблизо със случая. Може би трябва да попиташ някой служител в Министерството на вътрешните работи. :)

Shturrrche88
11-15-2011, 08:31
При първата специалност може би служителите са на служба в ГДБОП, а при втората - като агенти на ДС. Това са просто предположения, не съм запознат отблизо със случая. Може би трябва да попиташ някой служител в Министерството на вътрешните работи. :)
Нали под ДС нямаш предвид Държавна сигурност? Защото звучи тоооолкова смешно :D
Ако завършиш "защита на националната сигурност" можеш да работиш в НСО

Boyman
11-15-2011, 16:10
При първата специалност може би служителите са на служба в ГДБОП, а при втората - като агенти на ДС. Това са просто предположения, не съм запознат отблизо със случая. Може би трябва да попиташ някой служител в Министерството на вътрешните работи. :)
Нали под ДС нямаш предвид Държавна сигурност? Защото звучи тоооолкова смешно :D
Ако завършиш "защита на националната сигурност" можеш да работиш в НСО

Всъщност, прав си! Имах предвид ДАНС - Държавна агенция за национална сигурност.

blqqqqqqqqqqqq
11-18-2011, 15:56
И в крайна сметка кое от 2-те има повече просперитет :neutral:

VaMpiRKaTaaa
11-18-2011, 16:14
ГДБОП
Бившият ми работи за тях 8-)
Авторе,ако искаш да ти дам skype му ,зада го поразпиташ каква е разликата.

blqqqqqqqqqqqq
11-27-2011, 01:36
искам искам :)

Ashenvale
11-27-2011, 02:07
иска

Mi6inka
11-27-2011, 07:18
И това е началото на нова любов...