PDA

View Full Version : гарниер или нивеа?



musS
11-14-2011, 18:46
кое харесвате повече, продуктите на гарниер или на нивеа, досега бях с 3в1, и не е кой знае колко зле.. обаче за нивеа ми казват, че ако спреш да го ползваш лицето ти ставало гадно за 3-4 дни.. Какво е вашето мнение? ии кой от продуктите на гарниер има най-добро почистващо действие в дълбочина http://www.nivea.bg/products/face-care/pure-effect/clean-deeper-wash-scrub

LoveSick95
11-14-2011, 18:54
Нивеа. Разбира се всеки има различен тип кожа и хормони така че никой няма да ти каже с точност.
Иначе най-добре си купи био продукт защото тези бъканите с химия блак... Ползвах преди гарниер 3в1 и лицето ми само се вложи. Събери повече парички и заложи на качествено и хубаво.

Soraq
11-14-2011, 18:57
На всяко лице различно му действа даден продукт. Зависи кожата ти как ще го възприеме. :)

kikidikiriki
11-14-2011, 18:58
и аз ползвам на гарниер 3 в 1 и съм много доволна абколютно никакви забележки доколкото нивея е добра за тялото но не съм пробвала с лицето не ми изглеждат кой знае колко добре а ти ако искаш хубав крем си поръъчай от някой сайт или ако имаш роднини в чужбина да ти взимат аз така правя лицето не е нещо с което експирементирам мисля че е така и с всички други :)

kikidikiriki
11-14-2011, 19:02
На всяко лице различно му действа даден продукт. Зависи кожата ти как ще го възприеме. :)
да това също е вярно

musS
11-14-2011, 19:12
ми преди години реших да си взема на гарниер 3 в 1 и си го ползвах 1-2 години .. лицето ми беше уникално, никога не съм имала кой знае кви кожни проблеми.. миналато година обаче, нз от кво, се 1 кожата ми реши,че трябва да се инати.. всякви кремове дето преди са ми правили лицето яко спряха да ми действат, а кожата ми беше почти прозрачна.. но тя и на майка ми е такава.. то е наследственост.. иначе кожата ми е смесена.. и все пак мисля да пробвам нивеа..

FuCKkK13
11-14-2011, 19:29
на всеки му действа различно както казаха в по-горните коментари.. аз примерно съм много доволна от продуктите на гарниер,а майка ми повече харесва нивеа.. :)

Biskfitka
11-14-2011, 19:33
Това,на което си дала линк е много хубаво според мен :) имам го вкъщи,ако е същото де ,но мисля,че да ;д

AliceSw
11-14-2011, 20:20
http://www.nivea.bg/products/face-care/aqua-sensation/Aqua-Sensation-Invigorating-Cleansing-Gel

аз от тази нивеа съм доволна, но наскоро я почнах...гарниер 3 в 1 ми разсипва кожата - много ми е силно за ежедневна употреба...

Hilary_
11-14-2011, 21:17
На Гарниер съм имала 3в1 и не ми хареса ..
На Нивеа в момента ползвам почистващото мляко и съм доволна.
Мноооого зависи от продукта и кожата .. :-o