PDA

View Full Version : Според вас, имам ли нужда да отслабвам или не?



BlackMadonna
11-14-2011, 19:39
Значи проблемът е следния. Знаете каква е работата в даскало в момента - само слабите и компактни мацета се котират. Не, че искам да съм от този тип момичета, но все пак...
Става въпрос за следното - всички момичета от класа ми са средни на ръст - варират от 165 до 170 макс. Аз обаче съм най-високата - 183см, по-висока съм дори от момчетата. Та, на няколко пъти са ми намеквали разни кифли, че трябва да сваля някой друг килограм. Работата е там, че тежа 75 килограма и правя упражнения само от време на време.
Знам, че не трябва да се влияя от чуждото мнение, а и всички ми казват, че съм добре сложена за ръста си, но след тия мнения май взех да развивам разни отклонения - постоянно си мисля, че напълнявам или съм пълна - нещо, което преди го нямаше!
Давам снимка, съжалявам за качеството( снимана е с тела на една фр, на лагера. и да, огледалото е трагично) за да добиете представа. Според вас, имам ли нужда да отслабвам или не?


http://prikachi.com/images/357/4041357W.jpg

thegreenzombie
11-14-2011, 19:42
снимка срещу мръсното огледало, не е най-добрия вариант :?

svodnika
11-15-2011, 06:00
180 до 50кг

Greennight
11-15-2011, 07:38
Добре си,ако свалиш половин кило около корема ще си супер :)

selskitarikat
11-15-2011, 11:31
въобще ама въобще не ги слушай съучениците си перфектна си за ръста и килограмите си (като фигура съдейки по снимката) един истински мъж не търси слаби и кльощави деца а развита и зряла жена ;)

selskitarikat
11-15-2011, 11:33
ако не се срамуваш може да сложиш снимка на дупето и бедрата долу горе да се ориентираме и да те насочим дали да поработиш малко за долната част ама според мен си перфектна :)

awerw
11-15-2011, 13:34
ако не се срамуваш може да сложиш снимка на дупето и бедрата долу горе да се ориентираме и да те насочим дали да поработиш малко за долната част ама според мен си перфектна :)
Eто ги и перверзните нотки :lol:
Ти си по-тежка и от мене бе :D Вижда ми се, че ханша ти е малко по-широк, ако свалиш на 70кг. мисля, че може би ще изглеждаш даже леко слаба.

Vladel
11-15-2011, 14:13
Мда,можеше да се изчисти огледалото. :? :?

brutaLxxbunny
11-15-2011, 17:25
Ами,до колкото се вижда,имаш коремче.А за да го стегнеш,първо трябва да отслабнеш :)

slicky
11-15-2011, 18:05
To само не опира да сваляне- номерът е да свали и да задържи килограмите, което не е никак лесно.

Shines
11-15-2011, 18:46
За тази височина си добре :). Но ако толкова много държиш. Единствено ти трябва мъничко стягане, малко кардио + точната храна :).

badsector
11-15-2011, 22:04
Може да се стегнеш за собствено удоволствие. Но и така едва ли ще ти откаже някой :D

Korlash
11-16-2011, 14:56
МНого ме дразни е тъй като няква супер яка мацка ми се комплексира че била дебела Ей!!!!!!!!!!!!!! Според мене тая тема е фалшива просто иска да се покаже ...То ако и с това тяло се комплексираш наистина аз просто... нямам думи...

firstdiesel
11-17-2011, 08:35
sorry for latinicata :D ama in school cyrillic yok

moje da doydesh u nas da si mi sykvartirantka shte svalish mnogo :D

kardio + dieta (-10% kalorii ot neobhodimite) ... ako povecheto kalorii sa ti ot protein (ot hrana, ne dobavka), tqloto ti shte stane edin pyt :)

rezultata shte doyde bavno, no garantiram che nema da ima yo-yo efekt

ako ti stana interesno pishi na r.harlov@abv.bg ...

HolyShit
11-17-2011, 16:23
Гарантирано -10 кг за месец :D Яко е*ане,никва храна :D

BlackMadonna
11-17-2011, 17:52
МНого ме дразни е тъй като няква супер яка мацка ми се комплексира че била дебела Ей!!!!!!!!!!!!!! Според мене тая тема е фалшива просто иска да се покаже ...То ако и с това тяло се комплексираш наистина аз просто... нямам думи...


:oops:
Темата не е фалшива, просто при положение, че повечето момичета от класа са нещо подобно на Виктория Бекъм в тялото ---- http://www.howcelebsloseweight.com/wp-content/uploads/vb_skinny.jpg

с вадят едни кажи речи детски дупета, и като си една висока мадама като мене, малко или много се открояваш и най-вече - изглеждаш по-едра. Не искам да ставам скелет - грозно ми е.
Мерси много за коментарите. Значи почвам си здраво кардио + повече протеини нали така?
Не е проблем, и без това харесвам такава храна. Значи ако си тренирам редовно и хапвам мляко, месо, зеленчуци и тук там малко ориз примерно, всичко е ок?

hamilcar
11-17-2011, 18:25
Да, всичко ще е точно. Най-важното, което ти е необходимо е постоянство.

sasuke9903
11-18-2011, 17:37
183см-за момичетата мисля че се намаля с около 10-15 килограма значи иделното тегло за теб ще е към 68-73 килограма

Vladel
11-18-2011, 17:45
^Само дето тва е простотия:
1)Така семерят гимнастичките,а не нормалните хора.
2)Има хора.с разлчно тяло-дебели кости,тънки кости-като цяло не можеш да предоставиш стериотип,които всички да следват.


P.С. и аз си мислех като теб,но не е така. :wink: :wink: :wink: :wink:

kadishona
11-20-2011, 17:21
Много са ти 73 кила. Аз мисля, че трябва да смъкнеш до 65 (което ще отнеме много време и постоянство, но не и огромни усилия). Трябва да знаеш, че въобще не е нещо сериозно, защото не изглеждаш пълна.

Ако не беше дала снимка щях да кажа, че си дебела - сега разбирам, че сигурно имаш едри кокали. Дори и това да е жена 73кг е в повечко.

Каквото и да е положението ясно е че трябва да поспортуваш малко.

Идеята е да си наложиш спорта като навик, а не като мерак и мотивация за 2 седмици.

Поздрави!