PDA

View Full Version : Как да се целуваме



Страници : [1] 2

Sh@d0w
11-14-2011, 19:52
Поради зачестилото напоследък пускане на теми от типа "Не знам да се целувам HELP", реших да напиша най - сетне една обща тема, която да ви даде горе - долу идея за какво става дума.

Първо - френската целувка (целувката с език), не е нищо сложно, както повечето от вас си го представят. И аз също като вас, преди първата ми целувка се притеснявах, задавах си въпроси от типа "Какво трябва да правя?", "Дали няма да объркам нещо?" и прочие.

Общо взето, целуването не е голяма философия. Първата целувка е "най - трудна", след това вече ще се отпуснете.

Като за начало - отпуснете се, притеснението е ваш враг. Когато усетите че е дошъл момента за целувката, просто се наклонете бавно към вашия партньор/ка (не твърде рязко за да не си ударите главите) и допрете устни като за начало. Поради факта, че френската целувка е по-влажна от други типове целувки, е добре да започнете със сухи устни, а не да ги мокрите преди целувката. Докоснете ги няколко пъти. Започнете с нормална целувка, не твърде официална, но не и твърде агресива. Затварянето на очите е по ваш избор - въпреки че се смята за неприлично да се целувате с отворени очи.

По време на целувката, нежно отворете устата си и внимателно с помощта на езика си подканете и човека срещу вас да си отвори своята. Отново не твърде агресивно, вкарайте езика си в устата на човека срещу вас и игриво докоснете езика му. Това е! Сега просто играйте с вашето езиче с това на партьора/ката си.

Важно е да не забравяте да дишате. През носа обаче, не през устата! Внимавайте със слюноотделянето, преглъщайте, защото дори по време на целувка слюнкоотделянето не се прекратява.

Имаше и въпроси от рода на "Къде да си държа ръцете, докато се целувам?". Ръцете може да си ги държите, където ви е удобно - за момчетата: на кръста на момичето,да я гушнете с една ръка, а с другата да я галите по шията; момичетата също може да гушнете момчето. Общо взето където ви е удобно там ги дръжте, няма някакво правило за това.

Темата е отворена за коментари и допълнения (още не е в окончателен вид), написах я набързо и ако имате предложения да я направим по -добра, споделете :)

SisiStrange
11-14-2011, 19:56
Уоу. :д
Съмнява ме някой да я погледне преди да пусне тема, но ще видим. :)

ScarletBite
11-14-2011, 20:00
направи темата важна.

съвет към момчетата (даже тези с повечко опит): не започвайте веднага с език или поне не го напъхвайте целия отведнъж. масово го правите, предполагам е някаква проява на страст, но е хубаво в началото да започнете по-нежно, за да ни предразположите. най-хубавата ми целувка евър беше с много докосвания с устни и съвсем леко дразнене с връхчетата на езиците.

horacio
11-14-2011, 20:07
добра е темата, наистина има много запитвания по този въпрос, дано помогне :)

iBiteHard
11-14-2011, 20:29
Би помогнало на много притеснителни хора . Аз лично бях от онези които търсиха съвети по форумите :-D

li0n
11-14-2011, 20:42
Съвет: Не си пъхайте езиците до сливиците на човека с който се целувайте. Не се опитвайте да го удошите..

FlippanT
11-14-2011, 23:09
Съвет: Не си пъхайте езиците до сливиците на човека с който се целувайте. Не се опитвайте да го удошите..

Страстни индивиди :P И аз тръгвах с хобота напред... Нема лошо 8-)

musS
11-15-2011, 07:45
направи темата важна.

съвет към момчетата (даже тези с повечко опит): не започвайте веднага с език или поне не го напъхвайте целия отведнъж. масово го правите, предполагам е някаква проява на страст, но е хубаво в началото да започнете по-нежно, за да ни предразположите. най-хубавата ми целувка евър беше с много докосвания с устни и съвсем леко дразнене с връхчетата на езиците.
+

DarkKiller16jp
11-15-2011, 19:25
Не пускайте много лиги .. :(

callia
11-15-2011, 19:33
Моите съвети към момчетата са:
1. Никога не започвайте първо с език!
2. Не се плюнчете и слюнчете, моля ви!
3. Бъдете нежни!

П.П. аз съм момиче :)

Pamaa
11-15-2011, 20:00
Съвет: Не си пъхайте езиците до сливиците на човека с който се целувайте. Не се опитвайте да го удошите..

Страстни индивиди :P И аз тръгвах с хобота напред... Нема лошо 8-)
:lol: :lol: :lol:
иначе и аз мисля, че малко хора ще забележат темата.. то все пак е по-лесно да пуснеш нова :? :? ...

Luidgie
11-15-2011, 20:25
Ми аз така като преглъщам - да не зема да глАтна езика на партньора? :С

robles
11-15-2011, 21:18
Ше го върнеш като го глътнеш, кво толкова ;д

Luidgie
11-15-2011, 21:20
Ох ама много ми е притеснено... после к'во без език ли ще я кара? :С Ми ако докато дишам през носа, се задавя? Мале, мале мноо страшно!

robles
11-15-2011, 21:25
Тогава ще внимаваш да не глътне(ш) някой сопол :lol:

Luidgie
11-15-2011, 21:28
Тогава ще внимаваш да не глътне(ш) някой сопол :lol: Ми аз с моята перманентна гнойна ангина... :С

fibichkaa
11-15-2011, 23:08
Те пък някой се уливат в притеснения . Няма да излизате по телевизията . Изживей мига ! ;)

xxxbrokenhearthxxx
11-17-2011, 11:53
Ндааа... Първата целувка.. голям зор, голямо нещо ей! :D

MihaelaMM
11-17-2011, 12:03
направи темата важна.

съвет към момчетата (даже тези с повечко опит): не започвайте веднага с език или поне не го напъхвайте целия отведнъж. масово го правите, предполагам е някаква проява на страст, но е хубаво в началото да започнете по-нежно, за да ни предразположите. най-хубавата ми целувка евър беше с много докосвания с устни и съвсем леко дразнене с връхчетата на езиците.

НОТА БЕНЕ! :-o

Lilzz3
11-19-2011, 15:36
хахахахах наистина темата е много полезна за по-"неопитните" и БЕЗ ПРИТЕСНЕНИЯ и не се слюнчете мнг... :razz: :D :D :lol:

VanityFear
11-20-2011, 18:56
Много поучителни съвети :-o забравете, че ви е първата просто го направете без много да мислите и нещата ще се получат от самосебе си ,колкото повече се впрягаш и притесняваш толкова по-лошо :-)

GotToLoveYou
11-22-2011, 17:17
Истината е,че всичко идва от само себе си. Когато дойде момента забравяш за всичко,за което си се притеснявал до сега и просто се случва. Не е нищо сложно. :-D

HappyStar
11-23-2011, 06:56
Спазвайте спокойствие!Дори да се случи нещо от рода на задавяне,лигавене,хапане и такива подобни провали, помнете че партньорът ви ви обича и няма да ви зареже заради 1 провалена целувка спокойно.
А другото е хапането.Не за всички хапането е неприятно.С гаджето ми докато се целуваме често се случва единия да захапе другия,но нямам предвид силно,че да заболи а нежно.Не знам дали и други хора го харесват но на мен лично ми е по-приятно.
И помнете,преди секса целувката е най-страстното нещо между вас,но това не значи че след първия секс трябва да престанете.
:P :P :P :P

daniela0108
11-28-2011, 11:41
Отпускаш езика колкото можеш, ако е много стегнат не се получава добре ;)

Gwendoline
12-01-2011, 20:51
wow... чак задавяне о.0

umri
12-01-2011, 22:18
поради зачестилото напоследък пускане на теми от типа "не знам да се целувам help", реших да напиша най - сетне една обща тема, която да ви даде горе - долу идея за какво става дума.

първо - френската целувка (целувката с език), не е нищо сложно, както повечето от вас си го представят. и аз също като вас, преди първата ми целувка се притеснявах, задавах си въпроси от типа "какво трябва да правя?", "дали няма да объркам нещо?" и прочие.

общо взето, целуването не е голяма философия. първата целувка е "най - трудна", след това вече ще се отпуснете.

като за начало - отпуснете се, притеснението е ваш враг. когато усетите че е дошъл момента за целувката, просто се наклонете бавно към вашия партньор/ка (не твърде рязко за да не си ударите главите) и допрете устни като за начало. поради факта, че френската целувка е по-влажна от други типове целувки, е добре да започнете със сухи устни, а не да ги мокрите преди целувката. докоснете ги няколко пъти. започнете с нормална целувка, не твърде официална, но не и твърде агресива. затварянето на очите е по ваш избор - въпреки че се смята за неприлично да се целувате с отворени очи.

по време на целувката, нежно отворете устата си и внимателно с помощта на езика си подканете и човека срещу вас да си отвори своята. отново не твърде агресивно, вкарайте езика си в устата на човека срещу вас и игриво докоснете езика му. това е! сега просто играйте с вашето езиче с това на партьора/ката си.

важно е да не забравяте да дишате. през носа обаче, не през устата! внимавайте със слюноотделянето, преглъщайте, защото дори по време на целувка слюнкоотделянето не се прекратява.

имаше и въпроси от рода на "къде да си държа ръцете, докато се целувам?". ръцете може да си ги държите, където ви е удобно - за момчетата: на кръста на момичето,да я гушнете с една ръка, а с другата да я галите по шията; момичетата също може да гушнете момчето. общо взето където ви е удобно там ги дръжте, няма някакво правило за това.

темата е отворена за коментари и допълнения (още не е в окончателен вид), написах я набързо и ако имате предложения да я направим по -добра, споделете :)

ша се самозастрелям :d :d :d

най-важното е да не сте яли чесън и да сте си мили зъбите, за да не смърдите на кенеф.

AnzaRe
12-11-2011, 15:21
Който си го може,го може и без да чете :)

kingsize914
12-12-2011, 19:45
В моя слу4ай моми4ето има по-голям опит от мен а скила на мен ни е 0 и супер мн се притеснявам, верно 4е не е ни6то особено ама ако ми се дока6ля, или докиха?? Кво прайм друже? Или ни се допърди??? Мн искам си4ко да мине ама да си спомням, нали.....:Д:Д

ICanSeeTheFireBurning
12-15-2011, 22:05
Аз ли съм единственото момиче, което тръгва веднага с език? :D Просто иначе е все едно целувка по бузката...

SisiStrange
12-16-2011, 13:45
Аз ли съм единственото момиче, което тръгва веднага с език? :D Просто иначе е все едно целувка по бузката...

Не си единствена. :D И аз правя така.
Mакар, че аз харесвам и без език понякога, само да усещам меки устни... Хубавко е.

mimi77
12-18-2011, 16:53
оф ... колкото и да четете няма как да разберете как се прави !! от личен опит го зная .. гледах клипчета четох форуми ии накрая една приятелка, която можеше ме научи !! толкова бях претеснена ... аа то било толкова лесно просто много зависи понякога и от момчето ако успее да те предразположи забравяш за притеснението .. ако толкова се притеснявате помолете някой ваш приятел който може ви научи , че не се излагате пред момчето !! Но моя съвет е просто се отпуснете !! лесно ее само отваряш и затваряш устата си с леки допири на езикаа !!

ccdesigns
12-19-2011, 09:02
"Къде да си държа ръцете, докато се целувам?"

У джобовете, как къде |(



П.П. Хубава темичка.

П.П.2 Аз знам едни, дето просто се изплезват колкото могат и почват да се лижат сеедно куче пие вода ... ;)

Shaolina
12-25-2011, 18:03
Докато четах темата умрях от смях , такис простотии ръсят някой от форума , че то просто няма как човек да не са разплачи от смях :D ... таа колкото за темата , както казва едно момиче по горе , колкото и да четете колкото и да гледате клипчета , няма да има разлика , то сичко става по интоиция, поне при мен беше така доколкото помня ... и какво лошо има дали първо с усни или директно с език ;д само обърквате хората , а колкото до тея да не си пъхат езика до сливиците , абе няма нищо такос прай го така сеедно ръгаш чушки в боба :D

chereshkaaa
01-02-2012, 11:59
темичката е мн добра и полезна :)

IseeDEADbodies
01-03-2012, 16:02
Т'ва все едно да обясниш на някого как да кара колело... или как да плува. :lol:

cvetaD
01-06-2012, 08:59
Спазвайте спокойствие!Дори да се случи нещо от рода на задавяне,лигавене,хапане и такива подобни провали, помнете че партньорът ви ви обича и няма да ви зареже заради 1 провалена целувка спокойно.
А другото е хапането.Не за всички хапането е неприятно.С гаджето ми докато се целуваме често се случва единия да захапе другия,но нямам предвид силно,че да заболи а нежно.Не знам дали и други хора го харесват но на мен лично ми е по-приятно.
И помнете,преди секса целувката е най-страстното нещо между вас,но това не значи че след първия секс трябва да престанете.
:P :P :P :P

__________________________________________________ __________________________________________________ __

Те още не са минали първата целувка..за секса има време :D

Bad_like_them
01-06-2012, 10:41
Има някои, които като си напъхат езика в устата ти да няма място за твоя ;д е недейте толкова егоистично де ;д
Чувала съм всякакви смешни ситуации при целуване ;д едно момиче ми каза, че без да иска щяло да си оригне докато се целува, друго пък щяло да се задави ;дд Малко се отклоних от темата ама това което казах е за забавление :)

mississippi
01-06-2012, 11:39
определено не си единствената и аз го правя :)

ccdesigns
01-06-2012, 16:24
Чувала съм всякакви смешни ситуации при целуване ;д едно момиче ми каза, че без да иска щяло да си оригне докато се целува, друго пък щяло да се задави ;дд Малко се отклоних от темата ама това което казах е за забавление :)


Разказвали са ми, как някъв пич повърнал докато се целувал с гаджето си...

AloneBoy
01-07-2012, 22:23
На мене първоначалното беше много трудно ! много се притеснявах да не згреша някъде :D но си затворих очите и...

Acunga
01-15-2012, 06:31
Аз знам доста момичета които ги кефи да им се изплюеш в устата докато ги целуваш. Разбрах го съвсем случайно докато по интуиция се изплюх в устата на едно момиче с което се целувах

пAteNцЕ
01-15-2012, 10:55
аз с език не съм още :D ама не ме е срам само къде се чуда кво да праа като момчето еее тооолкова високо че и на пръсти не мога да го стигна :D :D :D

raror
01-16-2012, 14:28
такива постове прочетох, че трябваше да си меня гащите :D темата е добра, но да се научиш да целуваш е все1 да научиш щурец да говори.. когато е момента-ти и идва отвътре :) разбира се не омаловажавам мнението и на другите :) има неща, които да се помнят :)

musiccrazyfan_
01-17-2012, 17:23
Ми то зависи от партньорите ;) Иначе не е сложно :D Стига двамата да сте на една вълна и да не се опитвате да се издушите един друг останалото си идва от самосебе си.

dani24
01-19-2012, 13:39
или да си извадите сливиците

alonens
01-23-2012, 14:23
Целувайте се нормално... поколението съвсем деградира, според мен трябва да се запазят старите и нужни принципи и в това отношение. Мое мнение е че е редно когато се целува една двойка, да се целува както подобава без да се развращават с езици.

Георги
01-23-2012, 14:30
Хаха има кофти случай първата ми истинска целувка на 14-15 с момиче което много харесвам еми тя ми разби носа .. така,че има кофти моменти ! !

pentxayc
01-24-2012, 08:34
баба ти по форума ли е е чела как да се целува само преебвате покуленията после не можели да си говорят на живо а само по скайп, е ти какво искаш?

Стеff
01-24-2012, 08:35
Т'ва все едно да обясниш на някого как да кара колело... или как да плува. :lol:

Нещо такова.. :) Учи се от само себе си.

ПП: Честно казано и аз не съм се целувал с език, но и за никъде не бързам. Когато - тогава!

pentxayc
01-24-2012, 08:42
Нещо такова.. :) Учи се от само себе си.

ПП: Честно казано и аз не съм се целувал с език, но и за никъде не бързам. Когато - тогава!

много интересно как си специалист по нещо което не си правил

SomeoneSpecial
01-25-2012, 23:58
Много е тъпо това... Една приятелка постоянно ме питаше как да се целува и умираше от притеснение. Всеки път й казвах, че когато моментът дойде, тя сама ще разбере, ще и бъде много лесно и ще й дойде отвътре, ама тя " Не, не! "... и накрая, когато излезе с онова прословуто момче, после ми се обади и " Абе, то наистина си идвало отвътре, бе ! "... :D

cwettunka
01-26-2012, 14:07
xaxx bllagodarq !! <33

ilikeitdirtyX
01-26-2012, 22:50
Те пък някой се уливат в притеснения . Няма да излизате по телевизията . Изживей мига ! ;)

Права си...

iocho
01-27-2012, 19:55
Т'ва все едно да обясниш на някого как да кара колело... или как да плува. :lol:
+ :D ..

всичко става от само себе си,бе хора !

ttubetts
01-31-2012, 19:47
Темата е доста полезна предполагам .. и аз в началото не бях наясно но това не е нещо което се прави по определен сценарий или описание .. Както казах .. не знаех какво да правя и един приятел ми каза да взема едно яйце и да си представя човека,който искам .. и неочаквано НО СЕ ПОЛУЧИ ;дд

gabchety9
01-31-2012, 20:11
Поради зачестилото напоследък пускане на теми от типа "Не знам да се целувам HELP", реших да напиша най - сетне една обща тема, която да ви даде горе - долу идея за какво става дума.

Първо - френската целувка (целувката с език), не е нищо сложно, както повечето от вас си го представят. И аз също като вас, преди първата ми целувка се притеснявах, задавах си въпроси от типа "Какво трябва да правя?", "Дали няма да объркам нещо?" и прочие.

Общо взето, целуването не е голяма философия. Първата целувка е "най - трудна", след това вече ще се отпуснете.

Като за начало - отпуснете се, притеснението е ваш враг. Когато усетите че е дошъл момента за целувката, просто се наклонете бавно към вашия партньор/ка (не твърде рязко за да не си ударите главите) и допрете устни като за начало. Поради факта, че френската целувка е по-влажна от други типове целувки, е добре да започнете със сухи устни, а не да ги мокрите преди целувката. Докоснете ги няколко пъти. Започнете с нормална целувка, не твърде официална, но не и твърде агресива. Затварянето на очите е по ваш избор - въпреки че се смята за неприлично да се целувате с отворени очи.

По време на целувката, нежно отворете устата си и внимателно с помощта на езика си подканете и човека срещу вас да си отвори своята. Отново не твърде агресивно, вкарайте езика си в устата на човека срещу вас и игриво докоснете езика му. Това е! Сега просто играйте с вашето езиче с това на партьора/ката си.

Важно е да не забравяте да дишате. През носа обаче, не през устата! Внимавайте със слюноотделянето, преглъщайте, защото дори по време на целувка слюнкоотделянето не се прекратява.

Имаше и въпроси от рода на "Къде да си държа ръцете, докато се целувам?". Ръцете може да си ги държите, където ви е удобно - за момчетата: на кръста на момичето,да я гушнете с една ръка, а с другата да я галите по шията; момичетата също може да гушнете момчето. Общо взето където ви е удобно там ги дръжте, няма някакво правило за това.

Темата е отворена за коментари и допълнения (още не е в окончателен вид), написах я набързо и ако имате предложения да я направим по -добра, споделете :)

като кажете "преглъщане" имате предвит по време на френската целувка или трябва да спреш за да преглътнеш и как да не пускам много лиги ? :)

gabchety9
01-31-2012, 20:15
като кажете "преглъщане" имате предвит по време на френската целувка или трябва да спреш за да преглътнеш и как да не пускам много лиги ? :)

Sh@d0w
02-01-2012, 05:02
Преди целувката.

ICanSeeTheFireBurning
02-01-2012, 18:59
Мое мнение е че е редно когато се целува една двойка, да се целува както подобава без да се развращават с езици.
Е т'ва ме уби! :lol: Не ми се мисли пък секс ако тръгне да прави една двойка, какъв разврат ще настане... :(

gabchety9
02-01-2012, 21:16
Преди целувката.

да но като ти се съберат лиги по време на целувката тогава какво? :D

dessbe98
02-09-2012, 14:39
Най - важно е си миеш зъбите редовно. И преди киса да си дъвчил/а дъвка или поне да си ползвал/а лента за езика ;) .. И да не си ял/а чсън, лук, миризлива манджа и други пумии... ;дд

ccdesigns
02-11-2012, 18:34
бе земете някво бонбонче или нещо такова (наподобяващо език), доближете го до устата и почнете да го обикаляте с език :д същото е

SELENAesuper
02-13-2012, 11:02
Наистина, според мен разумно сте пуснали тази тема :P Тъкмо и аз смятам да пробвам за първи път :D

gabchety9
02-13-2012, 20:06
Спазвайте спокойствие!Дори да се случи нещо от рода на задавяне,лигавене,хапане и такива подобни провали, помнете че партньорът ви ви обича и няма да ви зареже заради 1 провалена целувка спокойно.
А другото е хапането.Не за всички хапането е неприятно.С гаджето ми докато се целуваме често се случва единия да захапе другия,но нямам предвид силно,че да заболи а нежно.Не знам дали и други хора го харесват но на мен лично ми е по-приятно.
И помнете,преди секса целувката е най-страстното нещо между вас,но това не значи че след първия секс трябва да престанете.
:P :P :P :P

Има ли начин за това как да разбера коя целувка е точно преди секса? :)

broken-barbiee
02-15-2012, 16:12
да но като ти се съберат лиги по време на целувката тогава какво? :D

Ако се целуваш бавно ще можеш да преглътнеш и по време на целувката и то съвсем безпроблемно и неусетно.. :) :D

flo0pY
02-15-2012, 16:22
И не яжте чесън преди това кофти е най добре с някакво бонбонче за по свеж дъх а не да лъха на умрели катерички от устата :D

OverCrusher
02-16-2012, 18:52
До вчера търсих из форума, как да се целувам, щото приятелката ми искаше адски мн да я целуна предишната вечер , но аз не го направих защото не знаех как е , и като дойде момента за целувката вече се бях приготвил да я целуна, но и казах - охх малко се притеснявам, трагни ти парва и тя ме целуна и не беше кои знае ква философия , после даже пак се целувахме , такаче пичовете като мен да не се притесняват ;д

ccdesigns
02-17-2012, 20:14
^при мен стана същото. само дето момичето беше най-голямата, тъпа курва, която познавам... за съжаление :@

иначе па много смешни кво викат "да не си ял преди тва, да си смукал бонбонче или да си дъвкал дъвка" то па ти винаги ше си подготвен нали... да ти е през оная работа, то толкова се усеща... е, не е като да се целуваш с някой ял чесън, ама па некои мн се изхвърлят...

no.more_me
02-19-2012, 10:31
Лично за мен,никой не е в състояние да ти даде какъвто и да е било съвет как да се целуваш...всичко се случва на момента,неочаквано..няма какво толкова да му мислиш ...това е магията на целувката :)

viki7
02-22-2012, 21:49
Кирилицата е задължителна

$h@d0w

viki7
02-22-2012, 21:52
Кирилицата е задължителна

$h@d0w

maxim_kamerer
02-24-2012, 20:02
Это нещо и от мен :), тоест от Паул Флеминг (1609-1640). Явно е имал подобни вълнения (кой не е имал*), но се надявам да съм полезен.

Как да се целува

Не за думи в любовта
служат нашите уста.
Не с принуда, не с преструвка
идва сладката целувка.

Както в детските игри
нежно устните допри!
Не тъй звънка, нетъй жарка -
иска се целувка с мярка!

За да няма и сълзи,
разтояние пази!
За Адонис и Венера
знаем не от днес и вчера.

А целува не веднъж
и не дваж добрият мъж -
не тъй рядко, не тъй много,
не тъй сляпо, не тъй строго;

не в боязън, не в захлас,
не без срам и не без страст,
не без оглед на местата,
нравите и времената!

Целуни когото щеш
с порив чист и начин вещ!
Но целувка несравнима
ще е нашата, Любима!

Конечно, в оригинал е велико:) В книжките има ответ на всички проблеми, и всички ответи работят безотказно*))

lantisa
03-02-2012, 21:26
Имам едно доста дебилно въпросче. До сега съм се целувал има няма 10на пъти. Въпросът е, че винаги си въртя езика на дясно по посока на часовниковата стрелка. Имам чувството, че ако обърна посоката вътре ще стане някаква каша и езика ще се мята като риба на сухо. Та въпросът ми е вие само в една посока ли си го въртите или си сменяте наляво надясно?

hrisito0o
03-08-2012, 16:48
И аз много се притеснявам.Винаги при целувките с език ми става смешно.И започвам да се хиля ката идиотка.
Много се притеснявам да не объркам нещо.

kocaki1996
03-12-2012, 16:39
Тогава ще внимаваш да не глътне(ш) някой сопол :lol:
:D:D:D:D:D:D

ccdesigns
03-12-2012, 19:51
Имам едно доста дебилно въпросче. До сега съм се целувал има няма 10на пъти. Въпросът е, че винаги си въртя езика на дясно по посока на часовниковата стрелка. Имам чувството, че ако обърна посоката вътре ще стане някаква каша и езика ще се мята като риба на сухо. Та въпросът ми е вие само в една посока ли си го въртите или си сменяте наляво надясно?

Обръщай, върти го както ти падне. То е интересно като става каша, иначе е глупаво.

Angeleyes
03-13-2012, 19:30
Добра тема, винаги е полезно да прочетеш една тема в повече. :D

Lilly777
03-14-2012, 07:35
Съвет и от мен: Никога не засмуквайте устата на партньора си и не вкарвайте максимално езика си сякаш искате да му извадите сливиците.. Имах такъв приятел,като ме целуна за пръв път така след това гледах да избягвам такива целувки :D

ccdesigns
03-17-2012, 04:48
Видях една картинка, която е доста показателна.

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/3376068_700b.jpg

Chacho
03-18-2012, 01:28
Имам едно доста дебилно въпросче. До сега съм се целувал има няма 10на пъти. Въпросът е, че винаги си въртя езика на дясно по посока на часовниковата стрелка. Имам чувството, че ако обърна посоката вътре ще стане някаква каша и езика ще се мята като риба на сухо. Та въпросът ми е вие само в една посока ли си го въртите или си сменяте наляво надясно?

Вътре е нещо като танц, игра. Отпускаш се и се отдаваш на въображението. Може да му галиш езика настоятелно, да отдръпнеш своя когато не очаква, да го примамиш навътре, да му се предадеш, да му напишеш съобщение, квото решиш. Направи си преживяването, недей под строй!

ledenakrasota
03-25-2012, 16:05
Като толкова се притеснявате за езика, разнообразете целувката. Захапвайте му долната устна и се отдръпвайте, после пак. Има хиляди начини. :-D

bella_love
03-25-2012, 16:53
аз имам друг въпрос: преди да го целуна трябва да го срещна, в смисъл не може да ми по край мене и айде целувка с ЕЗИК, къде трябва да съм, какво трябва да направя преди целувката ? :I

tBear98
03-26-2012, 18:12
аз имам друг въпрос: преди да го целуна трябва да го срещна, в смисъл не може да ми по край мене и айде целувка с ЕЗИК, къде трябва да съм, какво трябва да направя преди целувката ? :I

Честно да ти кажа не е толкова трудно, колкото явно си го представяш. Когато сте двамата просто го закачай /дърпаш му якето, хващаш го за бузките, дърпаш го за шалчето/ и след това би трябвало от него да се очаква да те целуне, но ако все пак е недосетлив без думи тръгни към него и го целуни. Повярвай ми, ще се получи, няма нужда от притеснения. :)

Chacho
03-28-2012, 12:35
Като толкова се притеснявате за езика, разнообразете целувката. Захапвайте му долната устна и се отдръпвайте, после пак. Има хиляди начини. :-D

И полеко със зъбите, че понякога се прекалява и убива настроението. Не е нужно да откъснеш мръвка, леко да погъделичкаш е добре. Болката рядко възбужда (особено момчета).

ledenakrasota
03-28-2012, 15:02
И полеко със зъбите, че понякога се прекалява и убива настроението. Не е нужно да откъснеш мръвка, леко да погъделичкаш е добре. Болката рядко възбужда (особено момчета).

Някой да говори за зъбки? Ако ти ги използваш, аз не го правя. :-D

Bebee13
03-28-2012, 16:28
Waww hora ne se vprqgaite tolkova :D a kolkoto za ochite kazvali sa mi che kogato partniorut ti e s zatvoreni ochi po vreme na celyvkata zna4i te obicha ;)

ledenakrasota
03-28-2012, 16:36
Waww hora ne se vprqgaite tolkova :D a kolkoto za ochite kazvali sa mi che kogato partniorut ti e s zatvoreni ochi po vreme na celyvkata zna4i te obicha ;)

Бонбон, никой не се впряга. Спокойно! Само пиши на кирилица, защото не може на латиница. :)

tBear98
03-28-2012, 20:02
Waww hora ne se vprqgaite tolkova :D a kolkoto za ochite kazvali sa mi che kogato partniorut ti e s zatvoreni ochi po vreme na celyvkata zna4i te obicha ;)

Значи на мен доста хора ме обичат.. ;дд Това са глупости. Но иначе държа човека, с когото се целувам да е със затворени очи, защото в противен случай ми убива удоволствието. :)

YoAnA_kiiss
04-10-2012, 09:15
ша се самозастрелям :d :d :d

най-важното е да не сте яли чесън и да сте си мили зъбите, за да не смърдите на кенеф.

+++ много вярно

love_you.baby
04-13-2012, 12:27
Колкото повече го мислиш толкова по-лошо може да стане...просто когато се стигне до този миг спри да мислиш за това и се отдай на мига :))) от там на татък всичко ще стане супер.....само да не се впрягаш толкова :)

playDC
04-17-2012, 19:40
Аз ли съм единственото момиче, което тръгва веднага с език? :D Просто иначе е все едно целувка по бузката...

аз съм същата :Д

michel1
04-17-2012, 20:05
С език. :grin:

Rad00oo
04-18-2012, 12:52
доста полезна тема :)

limoncho
04-25-2012, 20:14
В темата перфектно е описано как да целунеш някого.... но ако някой реши да целува мен по този начин, аз бих се панирала, че ще оплескам нещо, че да речем, като си промуши езика в устата ми аз ще стоя като пън и нищо няма да правя ... Бих се отдръпнала точно за да си спестя излагацията от горно посочените неща.... но ако момиче се дръпне в такъв момент, момчето би се почувствало много гадно, а не съм лош човек, че да карам хората да страдат заради мен.... За да избегна разочерованията на момчето и мойте унизения, плз някой да ми каже какво да правя аз и езикът ми в такъв момент :D

sapphire5
04-30-2012, 08:46
Не карайте партньора/ката си да се задушава! :D

Bebee13
05-01-2012, 13:07
Бонбон, никой не се впряга. Спокойно! Само пиши на кирилица, защото не може на латиница. :)

Ок вече ще пиша на кирилица :)

Anonys
05-01-2012, 13:10
Аз пък си мисля, че обикновената целувка, където влагаш чувства и си долепяте устните, езикът докосва устните на другия и после пак си оставате с прилепени устни е по-сложна, отколкото с език. Не знам защо, но за мен е така :)

NomNomNom
05-01-2012, 13:14
Аз пък си мисля, че обикновената целувка, където влагаш чувства и си долепяте устните, езикът докосва устните на другия и после пак си оставате с прилепени устни е по-сложна, отколкото с език. Не знам защо, но за мен е така :)

Тва с целуването било голяма философия.
Аз много садвам, като тръгна да целувам мойото и той ми тегли един език по устата, чак до носа, за да ме тролне.
А той пък садва, като го ближа по краката, докато си бози на компа, изпитва ужас от това, а мен ме забавлява :D

Та, да ви имам скучното целуване с език.

Anonys
05-02-2012, 20:12
:D Моето по-принцип не е скучно, само казах, че с това целуване се изпитва повече "любов", отколкото страст :D

IseeDEADbodies
05-09-2012, 07:13
Без да обиждам никого, но само аз ли намирам тая тема за крайно глупава ? К'во ще рече как да се целуваме ? Нек'ви правила ли има xD Всеки се целува както може, както му харесва, както иска. Второ, не мисля че това е нещо, което може да се обясни. Все едно да обясниш на някого как да кара колело, кола или нещо подобно което става само и единствено като се хванеш да го правиш. Та с две думи - практика му е майката. А и в крайна сметка съм убеден, че не съм само аз този който ще каже, че не е толкова голяма философия да се целуваш. Най-важното е да се прави с чувство.

babchetoyy
05-13-2012, 16:19
Пиши на кирилица

$h@d0w

natalkamalka
05-17-2012, 07:04
Без да обиждам никого, но само аз ли намирам тая тема за крайно глупава ? К'во ще рече как да се целуваме ? Нек'ви правила ли има xD Всеки се целува както може, както му харесва, както иска. Второ, не мисля че това е нещо, което може да се обясни. Все едно да обясниш на някого как да кара колело, кола или нещо подобно което става само и единствено като се хванеш да го правиш. Та с две думи - практика му е майката. А и в крайна сметка съм убеден, че не съм само аз този който ще каже, че не е толкова голяма философия да се целуваш. Най-важното е да се прави с чувство.

Е, все пак хората се притесняват първия път. То веднъж като се пуснеш по течението е лесно, ама първия път доста ти трепери под лъжичката, така че не ги съди. Нека си питат.

GetsugayaDAN
05-18-2012, 11:12
Може би с уста.

im a girl
05-21-2012, 10:36
направи темата важна.

съвет към момчетата (даже тези с повечко опит): не започвайте веднага с език или поне не го напъхвайте целия отведнъж. масово го правите, предполагам е някаква проява на страст, но е хубаво в началото да започнете по-нежно, за да ни предразположите. най-хубавата ми целувка евър беше с много докосвания с устни и съвсем леко дразнене с връхчетата на езиците. уууф кат' го напъхат целия, ще ме задушат бе :X

Anonys
05-21-2012, 10:42
Гъдел ли ви е като съвсем леко си търкат момчетата езика по устните ви ?

Black.Cherry
05-23-2012, 19:50
направи темата важна.

съвет към момчетата (даже тези с повечко опит): не започвайте веднага с език или поне не го напъхвайте целия отведнъж. масово го правите, предполагам е някаква проява на страст, но е хубаво в началото да започнете по-нежно, за да ни предразположите. най-хубавата ми целувка евър беше с много докосвания с устни и съвсем леко дразнене с връхчетата на езиците.

мдаа.. аз например обичам накрая на целувката леко да захапвам езика или устната (както и момчето да прави това) , обаче веднъж един замалко да ме изяде... тъй че ако наистина сте с повечко опит не се нахвърляйте със зъби, карайте го по-внимателно в началото :)

im a girl
05-24-2012, 11:00
Гъдел ли ви е като съвсем леко си търкат момчетата езика по устните ви ?

Не ;д много си е хубаво даже :)

PrAySS
05-26-2012, 07:50
полезна тема!

ScrewedUp
05-31-2012, 08:02
Гъдел ли ви е като съвсем леко си търкат момчетата езика по устните ви ?

Да, понякога, когато е много леко.

fifito19
05-31-2012, 11:50
Ох.. Честно да ви кажа, преди да започнеш да се целуваш, в главата ти остава точно една мисъл- на къде да си наклониш главата.
Щастливка съм, никога с никого не съм си блъскала носа :D Все се уцелваме...

На уплашените момичета и момчета, на които им предстои искам да кажа нещо.. НЕ се страхувайте! Точно преди целувката е адски стресиращо, адски изнервящо и си несигурен трепериш местиш поглед, нов момента в който я почувстваш, точно както казват- наистина става от само себе си- всичко се изпарява и ти става хубаво.
така че, спокойно и напред!

ellieuphoria
06-01-2012, 18:19
Моят въпрос е от части странен. :D Харесваме се с едно момче, обаче, ако в момента когато той поиска да ме целуне аз не съм много възбудена, добре ли да се целунем? Или да го отблъсна?

Kotsevaa,baby
06-02-2012, 15:42
Писането на кирилица е задължително

$h@d0w

muzikantche
06-02-2012, 20:03
Според мен зависи от човека, с който се целуваш ... първото момче, с което излизах не можеше да се целува и от там и първата ми целувка не биваше .. мислех си, че е от мен и мина доста време докато пробвам отново с друг, но тогава беше приказно ... всичко си беше наред ^_________^ ... най-важното е да му се отдадеш ... притеснение ще има, но то си е част от тръпката :)

Botc..
06-02-2012, 20:05
Хора един съвет не всеки има опит това не се учи така то става от само себе си тоо като дойде моментът на вас всичко ще ви излезе от главата

Aanonim4eto0o
06-07-2012, 11:39
Не е чак толкова страшно! .. И аз си признавам,че съм чела по формучетата щото съм си притеснителна :D Първия път е голяма тръпка .. Изживейте мига :)

proAss
06-07-2012, 17:51
Вижте на какво попаднах, смятам, че ще ви бъде интересно :)))

"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма?
http://www.belladonna-bg.com/2012/03/liubov-horoskopi-zodii.html

inlovethesun
06-07-2012, 21:55
Не че нещо ама няма много смисъл от тая тема. Първо защото от един текст който го прочетеш веднъж не можеш да се научиш да се целуваш това с става с практика :D и второ няма за какво да се притеснява човек всеки минал през тоя път

SisiJ
06-11-2012, 08:36
Те пък някой се уливат в притеснения . Няма да излизате по телевизията . Изживей мига ! ;)

!! ;д дамм..

ruthless.
06-22-2012, 16:49
Не че нещо ама няма много смисъл от тая тема. Първо защото от един текст който го прочетеш веднъж не можеш да се научиш да се целуваш това с става с практика :D и второ няма за какво да се притеснява човек всеки минал през тоя път

Напълно съм съгласна!
Според мен така само се стресират хората, които все още не са се целували. То самата целувка не е кой знае колко сложно нещо, всичко си идва от само себе си. Като четете теми по форуми няма как да се научите, затова излизайте и действайте :D

MaReNs
06-25-2012, 19:41
Веднъж се целувах с едно момиче на нея й беше за пръв път и си въртеше езика с 300км/ч... :D

kitty02
06-25-2012, 20:14
Веднъж се целувах с едно момиче на нея й беше за пръв път и си въртеше езика с 300км/ч...
:D
Много смешно звучи :lol:

MaReNs
06-25-2012, 20:31
Много смешно звучи :lol:

Питаш ли ме как се чувствах....

lowe_9933
06-26-2012, 09:44
Здравейте , имам един проблен. Момиче на 13 год съм и сега си имам гадже, но той е по голям от мен. Въпросът е че ( ако може да не ми се смейте) той иска да ме целуне и знам че ме харесва , ама досега не съм се целувала с език и ме е срам да не сбаркам нещо да го охапя или незнам. Ами ако каже че не мога да се целувам добре... До сега всеки път овъртам защо неща , ама ми се струва че ако не го напрая ще си помисли че не го хар и ще скаса с мен.. Него също го е срам попринцип и от части тей кат отказвам можи да си мисли че не искам или нещо такова , МОля ви дайте ми съвет какво да направя :)))

ruthless.
06-26-2012, 10:20
Здравейте , имам един проблен. Момиче на 13 год съм и сега си имам гадже, но той е по голям от мен. Въпросът е че ( ако може да не ми се смейте) той иска да ме целуне и знам че ме харесва , ама досега не съм се целувала с език и ме е срам да не сбаркам нещо да го охапя или незнам. Ами ако каже че не мога да се целувам добре... До сега всеки път овъртам защо неща , ама ми се струва че ако не го напрая ще си помисли че не го хар и ще скаса с мен.. Него също го е срам попринцип и от части тей кат отказвам можи да си мисли че не искам или нещо такова , МОля ви дайте ми съвет какво да направя :)))

Ако и ти искаш да се целунете, просто го направи, не е голяма работа. Ако беше прочела какво е писано в темата до тук щеше да видиш, че всички са единодушни, че целувките се получават от самосебе си и не са особена философия.

MaReNs
06-26-2012, 12:21
Ако и ти искаш да се целунете, просто го направи, не е голяма работа. Ако беше прочела какво е писано в темата до тук щеше да видиш, че всички са единодушни, че целувките се получават от самосебе си и не са особена философия.

Напълно съм съгласен със теб започнем ли с приятелката да се целуваме просто... автоматично става :)

SmilezZz
06-28-2012, 07:29
Леко безсмислена е темата.

Все пак това е нещото, което се извършва инстинктивно и подтикнато от чувствата.
Когато сте отпуснати и не се притеснявате - всичко ще е повече от идеално .

deniity.we
07-12-2012, 15:04
И аз мисля, че е малко безсмислена :) Все пак, ако наистина се стигне до целува, даже няма да се сетите за всички статии и форуми и т.н. които някога сте чели :) Първата целувката става мигновено и неочаквано и точно това и е хубавото ;)

Vasilenchetoo
07-15-2012, 19:51
на мен първата ми целувка беше доста неочаквана.. бях да рождения ден на моя приятелка и едно момчето, което харесвах ме целуна, а аз никога не се бях целувала с език ;XX бях в шок но след това като ме целуна още няколко пъти свикнах.. така, че до всички притеснени няма нищо страшно в целувката стига да е с подходящия човек..! ;))

Vasilenchetoo
07-15-2012, 19:54
<3

Vasilenchetoo
07-15-2012, 19:56
Ох.. Честно да ви кажа, преди да започнеш да се целуваш, в главата ти остава точно една мисъл- на къде да си наклониш главата.
Щастливка съм, никога с никого не съм си блъскала носа :D Все се уцелваме...

На уплашените момичета и момчета, на които им предстои искам да кажа нещо.. НЕ се страхувайте! Точно преди целувката е адски стресиращо, адски изнервящо и си несигурен трепериш местиш поглед, нов момента в който я почувстваш, точно както казват- наистина става от само себе си- всичко се изпарява и ти става хубаво.
така че, спокойно и напред!

честно казано не местих поглед защото не очаквах целувка пред толкова много хора, но след нея вече да защото не знаех какво да правя ако целувката се повтори ;)

chrisy26
07-16-2012, 06:49
Първата ми целувка с език се случи на петък 13 срещу събота 14 през юли 2012 . Случи се с момчето, което харесвам от една година, но проблема беше, че аз съм на 12, а той на 15. Стана когато бях на лагер на море с него и една вечер, когато всички от стаята заспаха и аз и той останахме сами. Тръгнах да си ходя в моята стая, но той ме спря и каза че ще спя в тази стая. Аз легнах до него и дойде време за първата целувка.....Беше пълен провал!!!!! Колкото и форуми да чета тази целувка бе ужасна! Сега не знам какво да правя??!!....

Amore-Mio*
07-23-2012, 16:21
Безсмислена е темата.


В 99% процента от случаите първата целувка се случва неочаквано , а в такъв момент ви уверявам, че няма да се сетите дори за една дума от това, което сте чели в книги, интернет, форуми.

Най - важното е да сте отпуснати и да не се притеснявате.
И ще бъде така, все едно сте се родили опитни в тая област.

chrisy26
07-24-2012, 16:05
И на мене това ми беше грешката, че не се отпуснах ами се панирах да не сбъркан някъде. И разбира се беше пълен провал!!!!

Chacho
07-24-2012, 16:07
И на мене това ми беше грешката, че не се отпуснах ами се панирах да не сбъркан някъде. И разбира се беше пълен провал!!!!

Шит хепънс.

Tiin
07-28-2012, 08:04
Хаха и аз преди по цял ден ги четях тия теми с надеждата,че ще науча нещо,но просто нямаше смисъл от всичкото това четене.И при мен първата целувка не беше кой знае какво,защото после бях меко казано разочарована,но след това вече ми хареса.

wildet
08-01-2012, 16:31
Първата целувка е ''най-страшна'',но после разбираш,че е фасулска работа:)

~Xrisko
08-02-2012, 14:04
Ох.. Честно да ви кажа, преди да започнеш да се целуваш, в главата ти остава точно една мисъл- на къде да си наклониш главата.
Щастливка съм, никога с никого не съм си блъскала носа :D Все се уцелваме...


За носа не знам, но ми се е случвало да си ударим зъбите :D
Иначе и аз бях притеснена за първата ми целувка и помолих една приятелка да ме научи :D
Става си от само себе си, просто се отпуснете и не го мислете много, много!

lamer4e7o
08-04-2012, 08:27
Ето и едно gif-че за тези, които все още не са много наясно с нещата:

http://store.picbg.net/pubpic/15/D0/a9f09545560d15d0.gif

Мнения? ^^

mechone
08-06-2012, 09:19
Ето и едно gif-че за тези, които все още не са много наясно с нещата:

http://store.picbg.net/pubpic/15/D0/a9f09545560d15d0.gif

Мнения? ^^
:oops: харесва ми.

ledenakrasota
08-06-2012, 09:22
Ето и едно gif-че за тези, които все още не са много наясно с нещата:

http://store.picbg.net/pubpic/15/D0/a9f09545560d15d0.gif

Мнения? ^^

+++++++++++++++++++++

Но така на улицата няма как да се целуваш всеки ден. :D

nichilori
08-06-2012, 10:01
лошо ли е ако се учиш с някой???

lamer4e7o
08-06-2012, 10:04
В смисъл? :)

ledenakrasota
08-06-2012, 10:10
лошо ли е ако се учиш с някой???

не, дори да е с момиче или приятел.

lamer4e7o
08-06-2012, 10:14
+++++++++++++++++++++

Но така на улицата няма как да се целуваш всеки ден. :D

Все пак и на улицата съм виждал някои как се целуват така… :D

nichilori
08-06-2012, 10:41
всъщност вече пробвах ама нз.... странно е. казах на един мой фр (момче) за това и тои ми каза че е мн по различно с момче.той щеше да ме учи но аз не исках, той ми е като брат. и всичките ми познати които съм питала как да се науча ми казват че става от само себе си

Christinna
08-06-2012, 10:42
То ти идва отвътре, няма как да се научиш.

raqtaaa
08-16-2012, 11:47
Моят въпрос е от части странен. :D Харесваме се с едно момче, обаче, ако в момента когато той поиска да ме целуне аз не съм много възбудена, добре ли да се целунем? Или да го отблъсна?

много филми гледаш ;д

Kikaa
08-16-2012, 22:13
като цяло целуването е талант, не на всеки спазващ тези правила му се получава :)

Gwendoline
08-17-2012, 09:13
най-лесно е първата целувка да е неочаквана. предполагам за момичетата е по-лесно, защото обикновено момчетата предприемат първата крачка или поне във вашият случай ще е така. :D
ей така както си говориш или си ровиш в чантата и за светкавични части от секундата усещаш една ръка на врата ти, една глава пред носа ти и........ като свършите не знаеш какво се е случило и как е станало, само знаеш, че си удовлетворен и ти е яко. :D

Eli P
08-19-2012, 11:08
Целувката е нещо красиво и аз много съм се вълнувала най-вероятно, но после идват и по-интересни неща.Това, което правя аз е просто да се напасна с човека, лесно се разбира как точно се целува и иска да се целува този срещу него.Съветът ми е да не бързате, а ръка, галеща тила, също е привлекателна.

Nice69
08-19-2012, 15:43
Кирилицата е задължителна

$h@d0w

Ariia
08-21-2012, 08:34
Аз бях същата преди първата си целувка...Накъде да си наклоня главата?Какво трябва да правя с езика си когато той ме целуне? Дали ще се получи добре? Ами ако не му хареса целувката? и тн. Иии изведнъж когато дойде момента да се целунем забравих всичко.Просто затваряш очите си,отпускаш се и всичко ще стане от самосебеси...Просто не се притеснявайте и гледайте да не отделяте много слюнка,защото тогава вече става гадно... А да и да не забравя..мийте си редовно зъбите,защото няма нищо по-отвратително от целувка,с човек на който му мирише устата :D иии общо взето това е :)) инъче от там нататък нещата се нареждат сами :))

lamer4e7o
08-21-2012, 10:09
Е, има си дъвки все пак… ^^

Ariia
08-21-2012, 10:46
Да но ако е дъвка то поне нека е качествена... в смсл. Orbit,Five и тн. защото само тези по-скъпите наистина освежават устата.. ;d

SunnyWinter
08-24-2012, 09:13
И все пак не е зле да си с измити зъби :D

TheBobqk
08-24-2012, 13:27
Е може да си си измил зъбите, но да си ял нещо навън, което да ти е развалило приятният дъх. Задължително дъвка. Пък и само да си говориш с някой с лош дъх си е неприятно изживяване.

4everStrong
08-25-2012, 10:08
да бях видял темата по - рано... Толко ми беше трудно първия път ама кво се прави :D Иначе доста добра тема !!

SunSetBeach
08-26-2012, 23:26
след целувки по филмите викат:: ооо ти ми отвърна на целувката.Какво ще рече това? че и тя си е мърдала езика ли ;д ако момичето не иска да отвърне на момчето какво прави

Incadeptus
08-26-2012, 23:33
Аз бях същата преди първата си целувка...Накъде да си наклоня главата?Какво трябва да правя с езика си когато той ме целуне? Дали ще се получи добре? Ами ако не му хареса целувката? и тн. Иии изведнъж когато дойде момента да се целунем забравих всичко.Просто затваряш очите си,отпускаш се и всичко ще стане от самосебеси...Просто не се притеснявайте и гледайте да не отделяте много слюнка,защото тогава вече става гадно... А да и да не забравя..мийте си редовно зъбите,защото няма нищо по-отвратително от целувка,с човек на който му мирише устата :D иии общо взето това е :)) инъче от там нататък нещата се нареждат сами :))

пффффффф даааа а мене как не ме е гнусссссссссссс............

youonlyliveonce
08-27-2012, 07:15
абе няма нищо такос прай го така сеедно ръгаш чушки в боба :D
е не, u made my day :D а по темата ;пп не е толкова трудно, колкото си мислят тези, които не са опитали ;) като се целувах за пръв път..напрао с език започнахме. ;д...и момчета, чувството някой да си напъха езика до гърлото ви НЕ е много приятно ;)

П.П: темата е много добра :)

Vanina Bittner
09-03-2012, 19:19
Благодаря, благодаря, че пусна такава тема ох вече може да се каже че съм по спокойна.
Радвам се че се сети и че сподели с нас.

sannutyyy
09-04-2012, 08:17
Когато човек се притеснява няма да му се получи, най-важното е да си отпуснат и всичко ще мине по вода.

Lisinka
09-07-2012, 13:03
М да.. полезна темичка !!! Макар че просто трябва човек да се отпусне и да целуне този срещу него, но ги има и такива, по-притеснителни :) Иначе това за "целия език" е много важно, да не се допуска!

Gogo-G
09-08-2012, 20:42
Много съм благодарен за темата сега се чувствам по-самоуверен ! Благодаря ! ;)

xxprom-queenxx
09-09-2012, 13:33
Аз много се притеснявах... дали на него ще му хареса? колко дълго трябва да се целувам? и т.н.
Не е сложно, в началото се притесняваш повече... поне според моите "целувчени изживявания" :D:D:D:D

snikolov
09-15-2012, 14:39
Няма урок за това, целувката идва в правилния момент също и човек.

just a girl
09-20-2012, 14:11
Gadjeto mi ne moje da se celuva opitvam se da go nau4a no ne stava... v men li e problema ?? Kogato zapo4nem i toi go pravi prekaleno burzo ... ii ligite sa mu v pove4e :X :D

IseeDEADbodies
10-01-2012, 14:35
Ако почнеш да пишеш на кирилица съм абсолютно сигурен, че ще се научи !

venchetooyy
10-06-2012, 10:59
Без лигии ;д

titinkaa
10-23-2012, 10:27
При всеки е различно с първата целувка.Едни са по притеснителни,други пък не.Абе свиква се как да се целуваш.не си първата/първия,който не знае как да се целува,все пак никой не е роден научен.С времето ще се усъвършенстваш и ще се целуваш много по-добре.

marsita
10-23-2012, 12:48
Нормално е като не си го правил да се чудиш как е, да питаш приятели ккаъв е техния опит... И въпреки, че си събрал много информация, най- често като дойде моментът... забравяш за всичко казано, чуто или прочетено досега. Оставате само двамата, във вашия миг. Единственото необходимо нещо е да се усещате... Дори да не знаете как се прави, когато има взаимност между вас, целувката ще се получи и не само това, а ще се хареса и на двамата. В този момент не мислете за "как се прави точно?", а се насладете на удоволствието. Тялото и мозъкът ви ще се насочат към най- правилния начин. За да бъде приятно и за двамата, поддържайте отлична хигиена. Това с дъвките е супер решение- винаги си носете по няколко :)

caspen
10-25-2012, 17:03
Ми аз така като преглъщам - да не зема да глАтна езика на партньора? :С

:D :D

DennisCobain
10-25-2012, 17:18
Няма полза от всякакви такива ръководства за това какво трябва да се прави и какво не. :D Просто се случва и някак си забравяш всичко което си изчел.. 8-)

marsita
10-26-2012, 09:18
Няма полза от всякакви такива ръководства за това какво трябва да се прави и какво не. :D Просто се случва и някак си забравяш всичко което си изчел.. 8-)
Съгласна съм! Ние много обичаме да се водим от някакви предварително зададени схеми, но всъщност рядко са ни нужни.... Като дойде моментът, всичко се случва :)

shootSTAR
10-26-2012, 11:35
За целувката няма урок. Дърпаш я до теб и гас. (^^)

Ann Isabella
11-07-2012, 19:13
Пиши на кирилица

$h@d0w

wide
11-09-2012, 18:26
Дъвка от 5 и сте вие.

LoXx
11-11-2012, 15:26
Те пък някой се уливат в притеснения . Няма да излизате по телевизията . Изживей мига ! ;)
+1
то наистина не е чак толкова сложно ;д първото момче, с което се целувах дори не повярва, че не съм се целувала досега, явно съм се справила добре ;д абе споко, не е сложно. и аз се притеснявах, ама в крайна сметка не е толкова сложно.

BeastlyT
11-16-2012, 07:48
Спред мен тези теми попринцип са напълно безсмислени. Да, човек винаги се притеснява когато прави нещо за първи път. Напълно нормално е!!! Но колкото и да им обеснявате, с какви ли не подробности и т.н. те ще продължават да се чудят, притесняват и питат. Моето мнение: каквото и да сте прочели по тази тема преди първата си целувка, колкото и да сте го обмясляла съм напълно обедена, че когато дойде времето за целувката ще забравите са всичко и ще направите това което чувствате!!! Това е! Нещата винаги се случват от самосебеси. Живота е спонтанен!! Иначе успех :)

titit0
11-24-2012, 20:53
Лол. :д Адски добре обяснено. ^ :D:D

The_real_one
11-25-2012, 08:16
след целувки по филмите викат:: ооо ти ми отвърна на целувката.Какво ще рече това? че и тя си е мърдала езика ли ;д ако момичето не иска да отвърне на момчето какво прави

Не просто си мърда главата и му забива шамар :D

Chacho
11-25-2012, 08:41
Не просто си мърда главата и му забива шамар :D

Най-много и тя да си изпроси шамар.



@СънсетБийч, не се дърпа.. А в кой филм някой би казал такова нещо? :D

fenikss_
11-25-2012, 17:38
...Всеки знае как да се целува,a и да не знае...то си е вродено като между 2-ма души има химия.
То просто става...
Няма нужда от теми...

BeastlyT
11-25-2012, 20:21
...Всеки знае как да се целува,a и да не знае...то си е вродено като между 2-ма души има химия.
То просто става...
Няма нужда от теми...

1+

The_real_one
11-25-2012, 22:12
Спред мен тези теми попринцип са напълно безсмислени. Да, човек винаги се притеснява когато прави нещо за първи път. Напълно нормално е!!! Но колкото и да им обеснявате, с какви ли не подробности и т.н. те ще продължават да се чудят, притесняват и питат. Моето мнение: каквото и да сте прочели по тази тема преди първата си целувка, колкото и да сте го обмясляла съм напълно обедена, че когато дойде времето за целувката ще забравите са всичко и ще направите това което чувствате!!! Това е! Нещата винаги се случват от самосебеси. Живота е спонтанен!! Иначе успех :)
Абе колко да са безсмислени? Една дъвка да дъвчеш и да знаеш, че не трябва да изнасилваш сливиците на другия с език на всеки ще е от полза ;)

devil13666
12-07-2012, 10:05
полезна статийка

ludata_doide
12-07-2012, 12:13
чак да се задава от целувка неми се е случвало но първата ми целувка не беше нищо особено стана най-неочаквано и аз нямах време да се притеснявак как ще се получи.

sofityoy
12-14-2012, 13:46
Темата е добре и наистина полезна,но според мен целувката е нещо специално и ти идва от вътре всичко :) Поне при мен е така. За това недейте да си втълпявате,че НЕ можете да се целувате: всеки може.

dirtyyy
12-22-2012, 10:21
хахаха, как помня първата си целувка и колко бях притеснена,а то всъщност беше толкова прекрасно.
интересното е..поне при мен беше някакво напрегнато и се дръпнах много бързо след като имаше игра с езичетата.
съвет: не се дърпайте рязко.
аз може би съм единичен случай,но да кажа.. :D
също е много кофти да спрете целувката изведнъж..аз лично се чудя какво се е случило в такъв момент..

daniel1995
01-08-2013, 21:15
Един съвет към момичетата: Показвайте повече нежност с ръцете. галете момчето и т.н., защото иначе е много скучно. Поне при мен ръцете са 40% от удоволствието.

damqn4o
01-09-2013, 14:18
Попиках се от смях докато четох коментарите от 1,2 и 3та страница :D
Колкото до темата... Сякаш е направена за хора който ходят вече, а не са се целували???
Когато става дума да целунеш момиче на 2,3 или там някоя среща сякаш е по-различно, защото тя може да не иска/да не очаква. ;)

daniel1995
01-09-2013, 18:49
Там винаги си прецакан. :D Риск печели - риск губи.

damqn4o
01-10-2013, 10:43
Дааа :)

shhaneR
01-12-2013, 21:32
Темата е много интересна. :)

skornex
01-19-2013, 12:02
The fuck i read :D

druzilla
01-19-2013, 12:51
Преди първата ми целувка с език се притеснявах страшно много,изчетох хиляди теми,обаче в действителност прочетеното изобщо не ми помогна.Просто се случи,първия път не беше много хубав,но последвалите го бяха супер.Просто разбираш какво трябва да правиш,изобщо не е нужно да мислиш,става от само себе си. Така че няма какво да се притеснявате и да четете,като го направите ще видите,че не е нищо особено.

pepa97
02-05-2013, 12:41
Здравейте ,приятели!! Днес беше много вълнуващ ден ,но и в същото време някак си гаден..Отказах да стана гадже на момчето ,което харесвам.Отказах му ,защото може би не съм готова да кажа на мама и тате ,тъй като той ще ми е първия и малко ме притеснява това как ще реагират.Точно затова се отказах.Затова не изпълних мечтата си .Казах му лятото ще бъда твоя. А той каза аз мога и до другата година да те чакам-обичам те, и продължи да пише това цяла вечер ,просто е толкова добър и нежен, не съм срещала такова момче.И точно заради това го харесвам.Рядко се срещат такива момчета.Познаваме се от у-ще .Понеже съм 8 клас-зайчее и той също е такъв и беше любов от пръв поглед.От един клас сме и нз сега какво да правя.Просто каза ,че може да изчака.Казах му да си намери друга , а той каза ,че такова нещо не би направил -аз също ако бях на негово място.Ама ще ми е за пръв път и се тревожа много ,пък и майка татко се едно нямам пък съм тръгнала по гаджета. ПОСЛЕПИС НА 15 съм ПОМОЩ

syanna
02-05-2013, 14:27
Здравейте ,приятели!! Днес беше много вълнуващ ден ,но и в същото време някак си гаден..Отказах да стана гадже на момчето ,което харесвам.Отказах му ,защото може би не съм готова да кажа на мама и тате ,тъй като той ще ми е първия и малко ме притеснява това как ще реагират.Точно затова се отказах.Затова не изпълних мечтата си .Казах му лятото ще бъда твоя. А той каза аз мога и до другата година да те чакам-обичам те, и продължи да пише това цяла вечер ,просто е толкова добър и нежен, не съм срещала такова момче.И точно заради това го харесвам.Рядко се срещат такива момчета.Познаваме се от у-ще .Понеже съм 8 клас-зайчее и той също е такъв и беше любов от пръв поглед.От един клас сме и нз сега какво да правя.Просто каза ,че може да изчака.Казах му да си намери друга , а той каза ,че такова нещо не би направил -аз също ако бях на негово място.Ама ще ми е за пръв път и се тревожа много ,пък и майка татко се едно нямам пък съм тръгнала по гаджета. ПОСЛЕПИС НА 15 съм ПОМОЩ
Извинявай, ама това е много тъпо. Напълно нормално е да се притесняваш, след като ти е първото гадже, но защо го режеш? И какво значи това, че не си готова да кажеш на вашите? В случая те нямат нищо общо.. а и какво значение има дали ще тръгнете сега или лятото? Любов не трае вечно, още повече ако човекът, който обичаш не иска да е с теб ..

pepa97
02-05-2013, 14:33
Извинявай, ама това е много тъпо. Напълно нормално е да се притесняваш, след като ти е първото гадже, но защо го режеш? И какво значи това, че не си готова да кажеш на вашите? В случая те нямат нищо общо.. а и какво значение има дали ще тръгнете сега или лятото? Любов не трае вечно, още повече ако човекът, който обичаш не иска да е с теб ..

благодаря за мнението .. ами аз това вече му го казах ,как да кажа да ттръгнем ? ?

hayely
02-09-2013, 08:08
Ще си позволя аз да ти отговоря... eми кажи, че си размислила и, че и сега би тръгнала с него.

MaReNs
02-09-2013, 21:30
Здравейте ,приятели!! Днес беше много вълнуващ ден ,но и в същото време някак си гаден..Отказах да стана гадже на момчето ,което харесвам.Отказах му ,защото може би не съм готова да кажа на мама и тате ,тъй като той ще ми е първия и малко ме притеснява това как ще реагират.Точно затова се отказах.Затова не изпълних мечтата си .Казах му лятото ще бъда твоя. А той каза аз мога и до другата година да те чакам-обичам те, и продължи да пише това цяла вечер ,просто е толкова добър и нежен, не съм срещала такова момче.И точно заради това го харесвам.Рядко се срещат такива момчета.Познаваме се от у-ще .Понеже съм 8 клас-зайчее и той също е такъв и беше любов от пръв поглед.От един клас сме и нз сега какво да правя.Просто каза ,че може да изчака.Казах му да си намери друга , а той каза ,че такова нещо не би направил -аз също ако бях на негово място.Ама ще ми е за пръв път и се тревожа много ,пък и майка татко се едно нямам пък съм тръгнала по гаджета. ПОСЛЕПИС НА 15 съм ПОМОЩ
1во) Нормално е да се притесняваш
2ро) За какво по дяволте трябва да казваш на вашите !? WTF
3то) Кой ще те чака до лятото...

MB1992
02-26-2013, 00:23
Как да се целуваме? С мерак и страст! :D

Dydy A.
03-05-2013, 19:14
Аз лично бих предпочела момчето да бъде нежно, да не прави резки движения,да ме прегръща докато ме целува..и т.н. Всичко по най-най-най романтичния начин! :*

N1ksun
03-05-2013, 21:08
Не ги слушайте , че няма от какво да се притеснявате , аз ако се наложи да се целувам фейла е 100% , така че не при всеки нещата се получават .. Да не разказвам че ще стана за смях :D .

yaniboom
03-06-2013, 20:21
Пиши на кирилица

$h@d0w

Monii ..~
03-21-2013, 08:19
Lol не че съм експерт, ама не е нужно от първия път с език.. нещата постепенно стават. Има много въпроси от сорта на: къде да си държа ръцете, да гледам ли.. хора, какво го мислите, нещата просто се случва. Ако толкова много се стараете да е перфектно, надали ще се получи нещо.. импровизация :D

Rebirthing
03-21-2013, 14:28
да гледам ли..

Нееее ;д.

WooHoo
03-27-2013, 15:11
За целуването, ясно. Но според вас на каква най-ранна възраст е нормално тийнейджърите да се целуват с език? И как се възприема това от възрастните?

Chacho
03-27-2013, 20:34
И как се възприема това от възрастните?

Един "възрастен" може да го възприеме по един начин, друг - по друг. Няма нищо нередно, както вече се каза и в темата ти. Знай го и за пред вашите, и за пред който там те бърка, и само защото е възрастен, не му позволявай да ти вменява друго. Без да се караш, обясняваш на който си притеснила, че не виждаш нищо лошо в това, което правиш.

Anitoo :**
04-02-2013, 21:38
Пиши на кирилица

$h@d0w

dynamit
04-06-2013, 17:29
Направо секс, иначе няма как!

richa96
04-06-2013, 22:42
целувката е нещо съвсем естесвено. ако прекалоно много четеш за това накрая ще се объркаш нужно е само да се отпусниш и ще стане естествено

SOSa
04-12-2013, 13:31
Ох ама много ми е притеснено... после к'во без език ли ще я кара? :С Ми ако докато дишам през носа, се задавя? Мале, мале мноо страшно!
Споко бе XD

esenno_cvete
05-01-2013, 17:51
евала за темата такива като мен които обичат да са по-информирани ще я прочетат

sExYBLacK
05-15-2013, 19:22
направи темата важна.

съвет към момчетата (даже тези с повечко опит): не започвайте веднага с език или поне не го напъхвайте целия отведнъж. масово го правите, предполагам е някаква проява на страст, но е хубаво в началото да започнете по-нежно, за да ни предразположите. най-хубавата ми целувка евър беше с много докосвания с устни и съвсем леко дразнене с връхчетата на езиците. Това е яко!!!!!!!

simona-t
05-16-2013, 07:58
направи темата важна.

съвет към момчетата (даже тези с повечко опит): не започвайте веднага с език или поне не го напъхвайте целия отведнъж. масово го правите, предполагам е някаква проява на страст, но е хубаво в началото да започнете по-нежно, за да ни предразположите. най-хубавата ми целувка евър беше с много докосвания с устни и съвсем леко дразнене с връхчетата на езиците. и според мен е така......веднага всички започват с език

iva.010
05-17-2013, 07:07
.... внимавай да не го удушиш :D :D

kate.m
06-15-2013, 16:36
Идва си от вътре! Само не трябва да се притесняваме :)

xxx bLa - BlA xx
06-18-2013, 07:53
Отпускаш езика колкото можеш, ако е много стегнат не се получава добре ;) съгласна съм ! Трябва да бъде отпуснат не само и езика , но и самият човек иначе стои на тръни и се панира. Първата целувка с език е най - хубавата мога да кажа защото остава най - голяма емоционалност!

just_smile_to_me
06-18-2013, 19:33
Всички са прави не го мисли много много ... а и ако момчето вече се е целувало то ще те предразположи и всичко ще се случи спонтанно. Това с езиците наистина е грубо при мен не ми се е случвало такова натрапчиво целуване с език, но пък виж това с лигавенето мен лично не ми харесва!

MiseR
06-19-2013, 11:56
Ами... аз съм на 15 . И от месец си пиша с момче което точно не харесвам , но не искам да му разбия сърцето . Преди няколко дена той се опита да ме целуне , но аз се отдръпнах . Казах му, че не съм готова . Сега след няколко дни миля че вече съм готова , но не знам как да пот ходя . ... Помощ :) :)

ttunaeva
06-19-2013, 19:49
нещо важно!!

Chacho
06-20-2013, 08:53
нещо важно!!

а?

invisible_girl
07-01-2013, 11:51
боже ;д и ако оттука човек може да се научи как точно трябва да се целува... :D
чувството си идва отвътре и се оставяш по ''течението'' , нищо особено. :)

xat6eptus
07-02-2013, 08:06
dobre de a ako mom4eto ne trugva s ezik a momi4eto iska frenska celuvka kakvo se polu4ava??

AnarchyBoy
07-02-2013, 08:09
dobre de a ako mom4eto ne trugva s ezik a momi4eto iska frenska celuvka kakvo se polu4ava??

Олигавени устни :lol:

xat6eptus
07-02-2013, 08:13
Олигавени устни :lol:

a kak tq da go nakara da si otvori ustata :D :D

AnarchyBoy
07-02-2013, 08:17
Явно сте малки, пречи ли ти да му кажеш, че искаш целувка с език? С говорене всичко става..
Ако не искаш да говорите и искаш да стане спонтанно, кажи му нещо мило (не му казвай, че го обичаш, че ще го уплашиш) и го целуни веднага след това (можеш и да му пуснеш ръчичка) ... и пусни език, ще се усети и ще пусне и той..

xat6eptus
07-02-2013, 08:26
Явно сте малки, пречи ли ти да му кажеш, че искаш целувка с език?

mi ne sme malki toi e na 17 i da prechi mi zashtoto kogato za purvi put se opita da me celune s ezik az se drupnah

AnarchyBoy
07-02-2013, 08:33
mi ne sme malki toi e na 17 i da prechi mi zashtoto kogato za purvi put se opita da me celune s ezik az se drupnah

Значи не ти пречи да си навреш езика в неговата уста, но ти пречи да поговорите.. Евала бате, жеУезна логика..
Не мога да ви разбера, ходите с някой, пък ви е страх да му кажете нещо толкова просто като "Цуни ме с Език" .. :lol:

Баща Ти
07-02-2013, 08:34
Много сте бавни, хвани го за пакета и ще се усети за какво става въпрос.

xat6eptus
07-02-2013, 08:43
Евала бате, жеУезна логика..

pred vinkela vsichki sa ravni :D
a i kvo da mu kaja: trea da napravish tova tova i tova deistvai :D

AnarchyBoy
07-02-2013, 09:02
хайде да се целуваме с език? примерно?!

Esa
07-03-2013, 19:02
a zashto da se podkanvat?? to po skoro trqbva da e instinktivno , ako nqkoy ne reagira na tezi instinkti to e drug problem

Chacho
07-04-2013, 07:20
Като му пуснеш език сам ще си отвори устата.

Много се притеснявате, че ще се изложите пред гаджето, ама излагане няма в цялата работа. Никой не ви дебне за впечатление и да ви гледа техниката под лупа. Сякаш да питате какво ще се случи, ако тръгнеш да целуваш някой по бузата а той се завърти в тоя момент.

Пазете си притесненията и размислите върху техниката за секса, целувките не са философия. ^^

pifiella
07-04-2013, 08:46
a zashto da se podkanvat?? to po skoro trqbva da e instinktivno

ДА,и понеже трябва да е инстинктивно,цял форум ти дава съвети как да го накараш да те целуне!
Е,не :D

heartsdesire
07-07-2013, 18:20
mi ne sme malki toi e na 17 i da prechi mi zashtoto kogato za purvi put se opita da me celune s ezik az se drupnah
Ами, нормално е, била си притеснена, но все пак с времето ще отвикнеш и с всяка следваща целувка ще ставаш все по-добра. :)

AnarchyBoy
07-07-2013, 18:29
Ами, нормално е, била си притеснена, но все пак с времето ще отвикнеш и с всяка следваща целувка ще ставаш все по-добра. :)

Същото като при секса е. :oops:

beach.ch
07-27-2013, 21:21
Да не би хората и отпреди 100 години да са си имали такива форуми и темички?!
Лично моето мнение е, че като ги четете тия 120 съвета накрая нищо няма да направите. Просто си отваряш устата кво толкова има да му се мисли и знае? То ще си стане от самосебе си, от личен опит го казвам.

skornex
08-02-2013, 01:34
тва като го чета всеки път се смея :D

$cream
08-05-2013, 14:02
тва като го чета всеки път се смея :D

и аз :D :D

Smile_bieberr
08-08-2013, 11:36
Абе то отвътре ти идва, не е страшно ! Аз вече 3 пъти съм се целувала и ако човека те обича няма да те скъса дори да не стане първата целувка !

Pr0gr3civ3R
08-08-2013, 11:38
Абе то отвътре ти идва, не е страшно ! Аз вече 3 пъти съм се целувала и ако човека те обича няма да те скъса дори да не стане първата целувка !
Ти си на 13 , и вече си се целувала 3 пъти ???:D :D :D

Nesss333
08-09-2013, 22:48
Абе то отвътре ти идва, не е страшно ! Аз вече 3 пъти съм се целувала и ако човека те обича няма да те скъса дори да не стане първата целувка !

Три пъти се целувала...лелеее ама вие вече ги броитеее :D :D :D

Lilanda
08-09-2013, 22:52
Ти си на 13 , и вече си се целувала 3 пъти ???:D :D :D
Ооо не се безпокой, след малко ще изскочи някоя, която е правила 3х3 пъти секс. Няма нищо учудващо даже. :D

bebe14
08-11-2013, 16:25
1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимият ти цвят от тези -жълт, зелен, червен, син или черен.
3.Първият ти инициал -А-Р, Л-П, С-Я.
4.Месецът ти на раждане.
5.Кой цвят харесваш повече -черен или бял.
6.Напиши името на човек от същия пол като твоя.
7.Любимото ти число.
8.Калифорния или Флорида.
9.Кое харесваш повече -езерото или океанът.
10.Напиши желание.



Отговори:
1.Това е името на човека, в който си истински влюбен.
2. Ако си избрал: Червено -ти си жив и изпълнен с любов.
Зелено -твоята душа е щастлива и излъчва спокойствие.
Жълто -ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
Синьо -ти си човек със спонтанен характер.
Черен -ти си скромен и агресивен.
3.Ако инициалът ти е: А-Р-имаш много приятели и любов в живота.
Л-П-опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне.
С-Я-обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
4.Ако си роден през: Януари-март -годината ще е много добра и ще разбереш, че
си се влюбил в този, в който не си очаквал.
Април-юни -ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
Юли-септември-ще имаш силна година с много промени.
Октомври-декември -годината няма да е от най-добрите, но ще откриеш сродна душа.
5.Ако избереш: Бяло-Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще направи всичко
това, но може и да не го разбереш.
Черно -Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях.
6.Това е най-добрият ти приятел.
7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
8.Ако избереш: Калифорния-Обичаш приключенията.
Флорида -Романтична душа си.
9.Ако избереш: Езеро-Верен си на приятелите и си малко резервиран.
Океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснеш това в друг форум до час

hadesm
08-16-2013, 08:24
С Душа :)

wellknown
08-16-2013, 13:35
Всичко е въпрос на нагласа ако питате мен .. ;)

els_kill
08-19-2013, 11:34
прочетох всички коментари половината са: отпуснете се другата половина :няма нищо сложно :D
толкова ли ви е трудно просто да се гушнете да си затворите очите и да се целунете?
(и един съвет: ако по време на целувката си мислите какво точно трябва да направите и как се справяте само губите ;) )

problemkata
08-19-2013, 16:44
хора ... аз колко се изложих .. нз аз така предполагам :D :D щото нямам опит и...