PDA

View Full Version : Кофти ми е...



NewMessage
11-15-2011, 06:43
Напоследък системно вече 3 - ти път пропускам няколко часа в университета и се чувствам супер безполезен и зле... вие ходите ли редовно или си знаете кои са ви най - важните часове. баси много съм се притеснил и 6те се стягам 4е...

Mi6inka
11-15-2011, 06:45
оф и аз съм същата..днеска пак пропуснах лекция, за която си бях казала, че ще ида.. Не знам защо се чувствам и аз такова, едно смотано...не ми се занимава... пф

NewMessage
11-15-2011, 06:50
Пффф... и на мен... в началото бях редовен, никога не отсъствах, но сега - последен курс - и се изтарикатих - ходя само където е най - важно.... където не може да се пропусне... и където ми е важно да съм бил за да взема изпит.
Обаче като не ходя приятелите ме упрекват и се чувствам зле...
нз при теб така ли е
горе долу сиг.
ама се стягам, макар че всеки път си го казвам. трябва да се ходи...

Mi6inka
11-15-2011, 07:04
Ми..при мен е .. не знам и аз как точно е..просто сякаш нямам желание да ходя точно там... Каквото и да казват 'приятелите', много няма значение, защото аз така или иначе си знам моята си 8-) Има някои фактори, които ми правят посещаването на унито тегаво и неприятно, сиг. за това съм така.

HellOfaHottie
11-15-2011, 07:14
здр.. и аз съм същата като вас. само че знам защо е така щото курса ми е кофти - всички са разделени на групи и се одумват и аз имам само две приятелки от курса и те като не идат и аз не ходя ......и като съм сама не ми е кеф да гледам мутрите на др.

InnoraX
11-15-2011, 07:42
Ето ви едно, много мотивиращо видео. Вслушайте се в съветите :)
http://www.vbox7.com/play:744e6977ed

Oldschool
11-15-2011, 07:42
Смешни сте

shadow4e
11-15-2011, 08:56
здр.. и аз съм същата като вас. само че знам защо е така щото курса ми е кофти - всички са разделени на групи и се одумват и аз имам само две приятелки от курса и те като не идат и аз не ходя ......и като съм сама не ми е кеф да гледам мутрите на др.
Божее, говорим за университет и се намесват "групички", "одумвания", "няма да отида, без другарчетата" - все едно става дума за начален курс. Човек би трябвало да ходи в университета, за да учи, а не да си приказва с приятелките.

marble
11-15-2011, 09:06
За тебе букви няма ли, че използваш цифри? -.-

EinGutesKind
11-15-2011, 11:16
Пф че кой ти ходи редовно :lol: аз даже имам професор дето не го видях, не влезнах в нито една лекция и асистентката от упражненията ме освободи от изпит за участието ми :-D