PDA

View Full Version : Трябва ли да се биеш ?



vaseto16
11-15-2011, 10:22
Хораа помогнете значи искам да разбера лесно ли е да се убие човек с голи ръце чувал съм удар в адамовата ябълка гърлото умираш удър в слепоочието.Като малък сам се бил доста пъти но нищо не е ставало освен да му насиня лицето или разбия устата,но после осъзнах че това е опасно.
Сега съм на 17 години нямам желание да се бия но ми се налага понякога.
И така може ли да го убия с голи ръце или той мене.Или ако ме удари в гърлото..

Mi6inka
11-15-2011, 11:00
:shock: :shock:

Ти сериозно ли ? Защо изобщо се биеш?

vaseto16
11-15-2011, 11:11
еми нямам желание но някой много си го просят няма как просто да не ги набиеш

Mi6inka
11-15-2011, 11:20
Порасни.

vaseto16
11-15-2011, 11:21
И така по темата удар в гърлото води ли до смърт лесно ли се убива човек

lubovvv
11-15-2011, 11:30
Пфф, и ти си поредната откачалка. Прай квот искаш, но гаранция ти давам че няма да убиеш никой, келеш

Red_Hair
11-15-2011, 11:52
Момче в тялото има около 15 точки, които са уязвими и правилно изпълнен удар би причинил смърт, кома или парализа, и още около 100, които причиняват замайване, схващане, спазми, конвулсии и какво ли още не.Така че, това не е мит, а си е истина.Сигурен съм, че ако се разровиш малко в някой учебник по анатомия и топографска анатомия на човека ще откриеш сам повечето точки.Но, като цяло аз съм дипломатична личност и не съм голям фен на физическото насилие.Според мен дори и когато се налага да се сбиеш можеш да го избегнеш.Налитането на бой е първичен инстинкт, който е повлиян от редица хормони, и е по-типичен за животните.Тъй като сме далеч по-напред от тях в еволюционно и интелектуално развитие,а и фактът, че можем да общуваме много по-добре и да вземаме решения обезсмисля физическата разправа, като изключим бойните спортове разбира се, защото там става дума за пари.Не ти трябва да знаеш как да убиеш човек, а да бъдеш по-остроумен и уравновесен.Това е безценно!!!

vaseto16
11-15-2011, 12:02
Благодаря ти Red_Hair :)

Muaythaifighter
11-15-2011, 17:20
аз са бия горе долу по 5 пати на седмица,когато е натоварено иначе само на тренировка

maksimal
11-16-2011, 12:34
Момче в тялото има около 15 точки, които са уязвими и правилно изпълнен удар би причинил смърт, кома или парализа, и още около 100, които причиняват замайване, схващане, спазми, конвулсии и какво ли още не.Така че, това не е мит, а си е истина.Сигурен съм, че ако се разровиш малко в някой учебник по анатомия и топографска анатомия на човека ще откриеш сам повечето точки.Но, като цяло аз съм дипломатична личност и не съм голям фен на физическото насилие.Според мен дори и когато се налага да се сбиеш можеш да го избегнеш.Налитането на бой е първичен инстинкт, който е повлиян от редица хормони, и е по-типичен за животните.Тъй като сме далеч по-напред от тях в еволюционно и интелектуално развитие,а и фактът, че можем да общуваме много по-добре и да вземаме решения обезсмисля физическата разправа, като изключим бойните спортове разбира се, защото там става дума за пари.Не ти трябва да знаеш как да убиеш човек, а да бъдеш по-остроумен и уравновесен.Това е безценно!!!

Е тва е поста!

lapin13
11-16-2011, 12:36
Порасни.
+ :o

xxxbrokenhearthxxx
11-16-2011, 13:06
Правописа и словореда са ти ужасни. :( Като за начало се научи да пишеш! Нищо не се решава с бой!

xxxbrokenhearthxxx
11-16-2011, 13:11
Ама чакай малко..ти намекваш, че искаш да убиеш човек?! Да отнемеш човешки живот?? :shock: ебаси копелето си.. Най-искрено ти пожелавам да прекараш 18-тия си рожден ден в ТВУ.

vaseto16
11-16-2011, 13:26
чети внимателно !!! казах че нямам желание да се бия но ми се налага понякога. А той кфо ми говори намеквал съм да убия човек.....

xxxbrokenhearthxxx
11-16-2011, 13:37
чети внимателно !!! казах че нямам желание да се бия но ми се налага понякога. А той кфо ми говори намеквал съм да убия човек.....
:D

xxxbrokenhearthxxx
11-16-2011, 13:43
Новаците колко лесно се хващат на трола :D 8-) :oops:

vaseto16
11-16-2011, 13:58
и за това пуснах тема да разбера лесно ли се убива човек щото като почна да го налагам в лицето да не зема да го убия или той мене :)

Rebirthing
11-16-2011, 15:18
Възможно е. Освен, че може да го удариш в някоя "точка" може и да му счупиш някоя лицева кост, която да причини кръвоизлив и от там смърт.

vaseto16
11-16-2011, 18:12
а ударат в адамовата ябълка какво прави :)

batkodoki
11-16-2011, 20:37
Хораа помогнете значи искам да разбера лесно ли е да се убие човек с голи ръце чувал съм удар в адамовата ябълка гърлото умираш удър в слепоочието.Като малък сам се бил доста пъти но нищо не е ставало освен да му насиня лицето или разбия устата,но после осъзнах че това е опасно.
Сега съм на 17 години нямам желание да се бия но ми се налага понякога.
И така може ли да го убия с голи ръце или той мене.Или ако ме удари в гърлото..

ДА, много е ЛЕСНО Човек да бъде приведен в състояние несъвместимо с Живота с "голи ръце". видът ни е много крехък физически, понеже е еволюционно твърде млад.

"Сега съм на 17 години нямам желание да се бия но ми се налага понякога." - това е стряскащо!
първият и основен Инстинкт е този за самосъхранението!
първата производна на този инстинкт е реакцията за БЯГСТВО от конфликта с цел съхраняване.
всички физиологични реакции са подчинени на този механизъм!

патология е, когато коровите, съзнателните функции волево подтсикат инстинктивните при ясно осъзнаване, че резултата е физически конфликт с неясен изход. по правило това води до крайно тежки социални последици за една от страните (дъъъъълги години затвор + парични обезщетения), точно понеже социумът не толерира подобен тип агресивна изява на превъзходство.

vaseto16
11-17-2011, 11:26
мерси :)

Sh@d0w
11-17-2011, 13:15
Lock