PDA

View Full Version : Помогнете, за да я зарадваме :)



Anonimen358
11-15-2011, 14:11
Здравейте, приятели :) След няколко месеца моята приятелка има РД :) Иии... искам да я изненадам добре :) Намислил съм .. следното .. Букет.. от по възможнст сини цветя, поднесен докато е на училище :) От непознат човек, знам че има някакви агенции, които се занимават точно с това, но не знам къде има ... От Стара Загора съм :)

SisiStrange
11-15-2011, 14:14
Защо пък трябва някой от агенция да и го занесе? :-o На мен, ако ми се появи някой чичка да ми носи букет с цветя, ще избягам с писъци. 8-)

ScarletBite
11-15-2011, 14:25
Защо пък трябва някой от агенция да и го занесе? :-o На мен, ако ми се появи някой чичка да ми носи букет с цветя, ще избягам с писъци. 8-)
нали :lol:

Anonimen358
11-15-2011, 14:40
Не е задължително да е "чичка" и не съм искал мнението ти, дали на теб ще ти хареса :) ! Аз съм задал конкретен въпрос и искам конкретен отговор !!! Питам, някой дали знае къде се правят подобни неща .. :)

ScarletBite
11-15-2011, 14:46
попитай в цветарските магазини, вероятно предлагат подобни услуги.

Mi6inka
11-15-2011, 14:47
Да, пред очите ми се е случвало точно това, когато още бях ученичка, на някоя моя съученичка да и донесат огромен букет с куриер, докато сме в час. Наистина е хубава изненада. Към букета можеш да прибавиш картичка с послание или някое малко подаръче.

naksdy
11-15-2011, 15:19
Защо пък трябва някой от агенция да и го занесе? :-o На мен, ако ми се появи някой чичка да ми носи букет с цветя, ще избягам с писъци. 8-)

И аз така :D

Anonimen358
11-15-2011, 15:21
Малкото подаръче, и картичката са включени :) Питал съм в два цветарски магазина и не предлагат :) доставка .. :)

iiordanova
11-15-2011, 15:27
Идеята ти е готина макар и леко клиширана.
Аз бих се зарадвала много.
Защо не помолиш някой приятел/съученик/съсед даже :Д ,който тя не е виждала и не познава да и ги занесе.

Mi6inka
11-15-2011, 15:29
Малкото подаръче, и картичката са включени :) Питал съм в два цветарски магазина и не предлагат :) доставка .. :)

За съжаление не съм от твоя град и не знам, но не може да няма такива фирми.



И разбира се, добрия стар чичо гугъл.. http://www.cvetensviat.com/...


Ако точно това не ти допада, можеш сам да използваш търсачката предполагам..

Anonimen358
11-15-2011, 15:35
Това със съседа .. ще е леко странно, "Здравей, съседе хайде да занесеш един букет ... ". Приятел не искам, защото ще се развали изненадата :), а аз наистина искам да е пълна изненада :) Сега обмислям да попитам някой, който не я познава но е трудно, .. тъй като са ни общи приятелите ... :)

fenkaaa
11-15-2011, 15:41
Хубава идея,бих се зарадвала на нещо такова.Един приятел беше отишъл от единия край на града до другия,където се намираше училището на приятелката му,влязъл там,отишал до стаята ти само и само за да и честити рожденния ден.Не знам дали и е подарявал нещо тогава,но ако я изненадаш ти самия по време на час,ще е още по-хубаво :)

tomboy
11-15-2011, 16:28
Защо пък трябва някой от агенция да и го занесе? :-o На мен, ако ми се появи някой чичка да ми носи букет с цветя, ще избягам с писъци. 8-)
+1... :lol:

anonymous708973
11-15-2011, 16:47
Отиваш до цветарски магазин, избираш букета и им плащаш за него и за доставката до училището. Сложи й няква картичка.

Супер много би ме израдвало такова нещо, страшно е готино.
А ако той върви в комплект с букета...

Anonimen358
11-15-2011, 17:42
До тук добре :) Благодаря, на всички за мненията :) А, относно цветя син букет, че не съм на "ти" с цветята :) все пак това е любимият и цвят и мисля, че ще е още по щастлива :)

anonymous708973
11-15-2011, 17:53
Има и сини цветенца. Един нормален букет едва ли ще ти излезе повече от десетина лева, сложи още 5 за доставка. Питай, те си предлагат куриери.

PullMeCloser
11-15-2011, 17:55
До тук добре :) Благодаря, на всички за мненията :) А, относно цветя син букет, че не съм на "ти" с цветята :) все пак това е любимият и цвят и мисля, че ще е още по щастлива :)

Ириси? 8-)

LeprikonA
11-15-2011, 17:55
Защо пък трябва някой от агенция да и го занесе? :-o На мен, ако ми се появи някой чичка да ми носи букет с цветя, ще избягам с писъци. 8-)

аз съм съгласна. далеч по-хубаво би било да и го занесеш ти.

но пък щом си решил - в краен случай отиваш във фирма и казваш, че искаш да е еди си къде в еди си колко часа, те ще го доставят.

SisiStrange
11-15-2011, 18:00
Ирисите са готина идея.
Също се сещам за ванди, ако намериш. Те са вид орхидея.

http://www.lacourdesorchidees.fr/Vanda%20Blue%20Magic2.JPG

Mi6inka
11-15-2011, 18:04
А калите се боядисват ръчно, с какъвто цвят пожелаеш ( разбира се, цветарката ще ти ги оцвети, не ти сам с каква да е боя) .. Всичко това, можеш да питаш в магазина/сайта или там където си избереш да ти направя изненадата.

PullMeCloser
11-15-2011, 18:21
А калите се боядисват ръчно, с какъвто цвят пожелаеш ( разбира се, цветарката ще ти ги оцвети, не ти сам с каква да е боя) .. Всичко това, можеш да питаш в магазина/сайта или там където си избереш да ти направя изненадата.

Супер грозни тези изкуствено оцветени цветя. Подариха ми веднъж бели рози, боядисани в небесно синьо :shock:

Орхидеите са чудесни, обожавам ги аз лично, но ти търсиш синьо. Според мен ирисите са супер, подариха ми много,много красив букет с ириси. А тези ванди за пръв път ги чувам, до сега не съм ги виждала.
Незабвки има, които са сини, но не знам дали ще ги намериш. И името им носи готино послание, особено на английски: forget-me-not. 8-)

Mi6inka
11-15-2011, 18:46
А калите се боядисват ръчно, с какъвто цвят пожелаеш ( разбира се, цветарката ще ти ги оцвети, не ти сам с каква да е боя) .. Всичко това, можеш да питаш в магазина/сайта или там където си избереш да ти направя изненадата.

Супер грозни тези изкуствено оцветени цветя. Подариха ми веднъж бели рози, боядисани в небесно синьо :shock:



Да, на мен също не ми харесват, но нали иска предложения автора. Има хора, които ги харесват. И аз не харесвам рози примерно, ама... автора не го интересува какво ми харесва на мен или на теб, а колкото се може повече идеи.

Anonimen358
11-15-2011, 20:05
Явно ще се ходи по магазините :) Благодаря отново най-вече на Mi6inka :)

Biseraaa90
11-16-2011, 09:39
Купуваш един букет звъниш на ЕКОНТ или СПИДИ куриера и го носи и всички радостни и щастливи

IseeDEADbodies
11-16-2011, 09:42
Еми браво на теб. Ний к'во ? :-o
Да е жива и здрава 8-)

LambOfGod
11-16-2011, 10:05
Купуваш един букет звъниш на ЕКОНТ или СПИДИ куриера и го носи и всички радостни и щастливи

Те Спийди и Еконт разнасят само колети и писма, доколкото знам...
Но дори и да има такъв вариант те ще го питат на какъв адрес да занесат букета и той какво ще им каже? "5-то СОУ в 8ми "в" клас - сега ще ви продиктувам програмата й за деня да знаете в кой кабинет да й ги занесете." ? :lol:

SheDevil
11-16-2011, 10:37
Море от Любофттт обаче предлагат тази услуга!!! :) Замисли се! хе хе хе

LeprikonA
11-16-2011, 10:39
Море от Любофттт обаче предлагат тази услуга!!! :) Замисли се! хе хе хе

оо да, филми на макс.

LadyDaisy
11-16-2011, 11:25
Еконт могат да направят такава доставка.
Хич не е трудно, може да ти излезе малко скъпичко, но пък си струва ако ще се зарадва :)
Според мен най-добрия вариант е да ги занесеш лично, защото:
- цветя поднесени в училище от човек, който не й е гадже - каквото и да се каже ще има ебавки за нея след това - гарантирам.
- жеста винаги е по-красив, когато самия ти си отишал да й поднесеш подаръка лично - не е въпроса букета, а изражението и настроението с което го поднасяш - лично мое мнение.
- при непознат винаги има шанс да се прецакат нещата - да го даде на друго момиче примерно ;)

Ти си решаваш, но винаги е по-добре букета да е придружен с една целувка, вместо с *Подпишете тук, моля!*
Ако ме разбираш ;)

anonymous708973
11-16-2011, 17:13
Щели да я ебават - глупости на търкалета. Преди 2 години куриер донесе букет на една мацка от съседния клас, да видиш колко завистливи погледи имаше 8-)

Винаги може да каже "Искам букетът да бъде доставен в 10 часа (голямото примерно) в стая номер еди-коя-си на Виолета Петрова". Няма как да объркат.

LeprikonA
11-16-2011, 17:39
с удоволствие чакам да разбера какво е станало и как е реагирала мацката 8-)

2miss4sixty8
11-16-2011, 18:30
що агенция.. купи огромен букет.. и примерно тя ако знаеш къде ходи да яде или там каквото прави през междучасията.. и някой да и го даде.. не ти.. ами ако познаваш някой го помоли.. и някаква мила картичка.. правили са ми го уникално е..

Anonimen358
11-17-2011, 21:01
Ммм, все още обмислям да не го занеса и аз .. но не знам дали ще имам възможност ... :)

Anonimen358
11-17-2011, 21:02
LeprikonA няма как да разбереш :) След 2 месеца е годишнината :) дотогава темата ще е мръднала с няколко стотин страници, може би назад .. :)

anonymous708973
11-18-2011, 06:00
Ммм, все още обмислям да не го занеса и аз .. но не знам дали ще имам възможност ... :)

Ако не можеш, казах ти - всеки цветарски магазин (особено ако е Тилия, Джулия, Галя, нещо по-известно) предлага тая услуга. За по-сигурно, кажи да й го занесат по време на някой час, в който няма да й направят проблем, че да не я преследва човекът през междучасията.

Anonimen358
11-18-2011, 09:06
А, изброените магазини в Стара Загора ли са ?

anonymous708973
11-18-2011, 09:39
Добре, наистина ли не можеш да влезеш в Гугъл и да провериш?
Това са вериги, откъде да знам дали има в Стара Загора.

SMALLVILLE
11-18-2011, 14:40
На твое място бих и го занесъл букета лично, но ти си знаеш. Пък и емоцията, която ще изпита, когато го занесеш ти, ще е много по-голяма, а не някой си куриер.