PDA

View Full Version : Течение...



letinova
11-15-2011, 17:09
Здравейте.
Проблемът ми е гинекологически... От няколко години (откакто имам цикъл) имам бяло течение. Първо бяха гъбички, оправиха се, но течението все още продължаваше. Ходила съм на гинеколог, който ми каза, че е нормално в пубертета да имам такова течение...
И сега до проблема ми, от както започнах да водя полов живот (4-5) месеца течението ми е жълтеникаво и с отвратителен мирис на кисело.. Скоро нямам възможност за гинеколог, затова моля, ако някой е по-запознат, да ми каже какво може да е...

Също така извън темата.. днес ми се гади леко почти цял ден, не мисля че съм яла нещо развалено и не знам защо е така..
Благодаря предварително ! :)

Soraq
11-15-2011, 17:13
Прочете ли това? http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=224757

lubovvv
11-16-2011, 12:49
И кво като имаш течение? Всяко момиче/жена го има.....все едно е станало кой знае какво. Може да имаш някаква инфекция само ако течението има неприятен мирис

xxxbrokenhearthxxx
11-16-2011, 13:18
И кво като имаш течение? Всяко момиче/жена го има.....все едно е станало кой знае какво. Може да имаш някаква инфекция само ако течението има неприятен мирис
е тя е писала, че има отвратителен мирис на кисело бе :-o

kalpazanka
11-18-2011, 08:25
Здравата вулва не тече! Не се ускопоявайте с мърлящината на някакви си там 50% от момичетата и жените, които уж го имали! Мислете за вашите гениталии и за това дали един ден искате да бутате детска количка!