PDA

View Full Version : ЗАБАВЯНЕ НА ЦИКЪЛА. СПЕШНО Е!!



gotinataAa
11-15-2011, 17:54
мм да ви питам нещо ;) ... ейсега на 19 и 20 ноември отиваме на един хотел с басейн няколко семейства с децата.. и на мен ми се очертава тея дни да ми дойде. Ако знаете някои начини за забавяне на цикъла или поне намаляването на кръвотечението споделете. (октомври ми свърши на 28 ) мерси предварително :)

imamkrasivouho
11-15-2011, 18:03
Бебе.

Mi6inka
11-15-2011, 18:12
А какъв е проблема да ползваш тампон ?

gotinataAa
11-15-2011, 18:12
какво имаш предвид под бебе? !

gotinataAa
11-15-2011, 18:13
оо не тампони не... още съм дествена :)

Mi6inka
11-15-2011, 18:24
оо не тампони не... още съм дествена :)

А според теб мини размера за какво е ? Дори и да има начин да си забавиш цикъла, защо да причиняваш такива неща на тялото си?

gotinataAa
11-15-2011, 18:34
мм даа знам за мини размер..ама не искам такива неща... ами сигурно не е здравословно ама сега.. само питам дали знаете.. па ако не може да се забави ще си седя на шезлонга или у стаята :D

mon4eto
11-15-2011, 18:55
Ползвай тампон нищо няма да ти стане. Ако не ,си развали почивката заради единия инат. Какво като си девствена , пък и не са опасни.

imamkrasivouho
11-15-2011, 19:00
Ползвай тампон нищо няма да ти стане. Ако не ,си развали почивката заради единия инат. Какво като си девствена , пък и не са опасни.
Що пък да си я разваля? Щото в тоя хотел ще има само 1 басейн и нищо повече ли? Тампоните не са опасни, ама хората като тебе са тъпи :lol:

gotinataAa
11-15-2011, 19:35
оф... не ви карам да ми пеете за тампоните,, питам ви дали има някакъв начин за забавяне ,,,,

sunshinee777
11-15-2011, 20:11
С витамин Ц и то ударни дози,но все пак не е хубаво да си играеш така с организмът .

ImmortalSportFreak
11-15-2011, 20:19
Не е нужно и никак не е препоръчително да си разваляш здравето,заради една почивка.Дори няма и нужда да си развалиш почивката... просто слагай тампони,докато си там на басейна и се наслаждавай.. Няма да попречи,но гледай да не използваш често тампони и да НЕ спиш с тях(само като си покрай басейна ги ползвай-редовната им употреба никак не е хубаво нещо).Като си девствена използвай малките(няма да те изядат,нищо страшно не са ;д),ако не-лежи си на шезлонга,другата ваканция ще си в басейна)) ;Р
Средствата за забавяне на цикъла предполагам са някакви хапчета,които може да ти ги препише гинеколог,обаче са мн непрепоръчителни за организма ти-едва ли ще ти ги даде. ;)
Айде успех и хубава почивка! :)

gotinataAa
11-15-2011, 20:33
аха благодаря ви на всички.. евентуално това с витамин Ц ще пробвам.. а сега само се надявам да не ми се падне на тези дати.. :)

xxKiFlAxx
11-15-2011, 21:22
Не обръщай внимание на мнения с тампонйите. И няма нужда да забавяш цикъла като идеш не трябва да те интересува никой..може да влизаш в басейна с превръзка после сменяш и готово никой няма да разбере :P правила съм го нищо не се разбира

Mi6inka
11-16-2011, 06:17
Не обръщай внимание на мнения с тампонйите. И няма нужда да забавяш цикъла като идеш не трябва да те интересува никой..може да влизаш в басейна с превръзка после сменяш и готово никой няма да разбере :P правила съм го нищо не се разбира

Гнусна си !


Авторке, това с витамин Ц-то, малко ме съмнява да подейства, ама.. ти си знаеш. Иначе всички останали хапчета, които биха ти свършили работа се предписват от гинеколог. Можеш да се посъветваш с майка ти, също така.Да видим тя какво ще каже по темата.

DisappointedDreamer
11-16-2011, 15:26
Не обръщай внимание на мнения с тампонйите. И няма нужда да забавяш цикъла като идеш не трябва да те интересува никой..може да влизаш в басейна с превръзка после сменяш и готово никой няма да разбере :P правила съм го нищо не се разбира

Наистина много гнусно и нехигиеннично. Какво ви става бе хора?! Как така само с превръзка и хоп в басейна? Ужас! :?

gotinataAa
11-16-2011, 15:29
:Д:Д хаха майка вика "абе то може и да не ти се падне тия дати, ама ако е тия дати.. по добре с превръзка на шезлонга.. а и за витамин ц не съм много сигурна... :) " ммм аз не мисля че в басейн е мн добре да се влиза с превръска,, гнусничко си е.. може би по-скоро така може ако си на море . та... общо взето разбрах че няма начин да се забави... и само ще се моля да не ми се падне тези дати. МЕРСИ НА ВСИЧКИ ЗА СЪВЕТИТЕ :-)

imamkrasivouho
11-16-2011, 18:28
:Д:Д хаха майка вика "абе то може и да не ти се падне тия дати, ама ако е тия дати.. по добре с превръзка на шезлонга.. а и за витамин ц не съм много сигурна... :) " ммм аз не мисля че в басейн е мн добре да се влиза с превръска,, гнусничко си е.. може би по-скоро така може ако си на море . та... общо взето разбрах че няма начин да се забави... и само ще се моля да не ми се падне тези дати. МЕРСИ НА ВСИЧКИ ЗА СЪВЕТИТЕ :-)
По-"гнусничко" си е ако си на море с превръзка. Морето е милиони пъти по-мръсно. Но и в басейн не е здравословно. За витамин ц вече нямаш време. Просто ще се разхождаш някъде и ще правиш нещо друго. Съмнявам се ваще да киснат в басейна с денонощия.

sapphire5
11-17-2011, 11:20
Не обръщай внимание на мнения с тампонйите. И няма нужда да забавяш цикъла като идеш не трябва да те интересува никой..може да влизаш в басейна с превръзка после сменяш и готово никой няма да разбере :P правила съм го нищо не се разбира

Гнусна си !


Авторке, това с витамин Ц-то, малко ме съмнява да подейства, ама.. ти си знаеш. Иначе всички останали хапчета, които биха ти свършили работа се предписват от гинеколог. Можеш да се посъветваш с майка ти, също така.Да видим тя какво ще каже по темата.
Това с дамската превръзка е доста гадничко, наистина...
а това с витамин цто, в повечето случаи действа .

xxKiFlAxx
11-17-2011, 17:02
кое е гнусното? от себе си ли да е гнус?! :? другите не трябва да я интересуват.
И е нормално да се намокри за това се сменя после

imamkrasivouho
11-17-2011, 18:23
кое е гнусното? от себе си ли да е гнус?! :? другите не трябва да я интересуват.
И е нормално да се намокри за това се сменя после
За това лепва инфекциите от мръсната вода, които са попили по превръзката и са се размножили. Да не говорим, че по време на менструация опасността да лепне някоя инфекция, възпаление, гъбички и т.н. е много по-голяма от тази, ако не е в цикъл.