PDA

View Full Version : Проблем с крака



hpanayotov
11-15-2011, 18:20
Здравейте,до преди месец и половина правих стречинг в къщи,не съм начинаещ в тази област,разтягал съм се в продължение на месеци.Една вечер реших да направя мъжки шпагат.Започнах да си спускам краката докато не дойде онова положение,в което повече не могат и реших да си бутна левия крак(по-точно бедрото) с ръка за по-голям ефект и тогава изневиделица нещо изпращя в тази област и от тогава ме боли.Ходил на лекар,той ми каза,че нищо ми няма,но определено кракът ми не е добре.Учителят ми по физкултара ми сподели,че може да имам разместен нерв и трябва да отида да ми го наместят,а други казват,че може да имам разтежение.От седмица вземам Диклак на хапчета-много ми успокоява крака,дори когата вървя не чувстам никаква болка или дискомфорт,но като започна да тичам или да се натоварвам с някаква кардио тренировка болките се усещат и това ме дразни.Та въпроса ми е,какво може би ми има ? Изобщо дайте някакъв съвет...Мисля същевременно да отида при някой по-компетентен лекар.

ImmortalSportFreak
11-15-2011, 19:18
Най-добре спри да тичаш,да се разтягаш и каквито и да е физически натоварвяния на краката,докато не отидеш на лекар.Този път отиди при друг лекар(най-добре специалист ).Дано да не е нищо сериозно. :) Успех!