PDA

View Full Version : Хипотетична ситуация



anonymous708973
11-16-2011, 06:55
Въпросът е ориентиран към момичетата :) Съжалявам за дискриминацията 8-)

Така, какво ще направите, ако сте в бар и сервитьорката ви донесе питие (харесайте си нещо, квото пиете там - коктейл, водка, текила, уиски, джин.. все тая) и каже, че е от непознатия ей-там. Обвързани сте и:
А) сте с приятелКи в бара.
Б) сте с половинката в бара.

Ще приемете ли питието или не? Как бихте го отказали? А в случай, че непознатият дойде сам и ви го донесе, след като сте го върнали? Има ли значение как изглежда? Мислите ли, че е проблем да го приемете, след като сте обвързани?

Бая въпроси станаха, ама се замислих нещо и реших да чуя мнението ви. Ситуацията няма нищо общо с мен или с някого, когото познавам. :)

VaMpiRKaTaaa
11-16-2011, 07:05
Е,ако имам сериозна връзка и особено,ако съм с половиката си не бих приела.Иначе естествено,че вида има значение.

LeprikonA
11-16-2011, 07:55
всъщност и в двата случая не бих приела. ако съм с приятелки би било по-обяснимо като жест, но да съм с половинката и да се случи - не мисля, че ще му се понрави на моя.
не бих го приела, а ако въпростният индивид се появи също, мило или не, бих го отпратила. не съм от хората, които обичат да си създават излишни главоболия, а и не бих искала да давам напразни надежди на някого. каквито и да е.

Hilary_
11-16-2011, 08:02
Така, какво ще направите, ако сте в бар и сервитьорката ви донесе питие (харесайте си нещо, квото пиете там - коктейл, водка, текила, уиски, джин.. все тая) и каже, че е от непознатия ей-там. Обвързани сте и:
А) сте с приятелКи в бара.
Б) сте с половинката в бара.
Ще приемете ли питието или не?
.. и в двата случая бих се замислила.
+ това лично аз не пия и това не би ме трогнало особено. 8-)
Как бихте го отказали?
Бих казала на сервитьорката просто да го върне.
А в случай, че непознатият дойде сам и ви го донесе, след като сте го върнали?
Ще му кажа, че не пия и ако иска да ме впечатли да измисли нещо друго. 8-)
Има ли значение как изглежда?
мм в такава ситуация не бих го взела кой знае колко на сериозно, а и отношенията ми с момчета винаги започват с приятелски намерения, така че няма да ме засяга как изглежда ..
Мислите ли, че е проблем да го приемете, след като сте обвързани?
Зависи от човека до мен.

GossipGirl89
11-16-2011, 08:27
Ще откажа и в двата случая. Ако въпросният човек дойде и съм само с приятелки ще го отпратя любезно. Ако пък съм с половинка се съмнявам да се осмели изобщо да дойде 8-)

LadyDaisy
11-16-2011, 09:01
Ми на мен ми се е случвало веднъж, бях с приятелки и половинката си и понеже ние не сме от двойките дето се лигавят и прегръщат нон-стоп предполагам не е се осъзнал,че съм все пак *заета*.
Приех напитката - все пак ромчето ми е слабост и съответно върнах жеста чрез сервитьорката, която трябваше и да му каже, че това е от мен, приятелите и мъжът ми. Пича се държа супер добре, дойде, каза ни наздраве, лафи си с всички и се сприятелихме. Даже все още си излизаме - той си хвана мадама, с която се разбираме перфектно и сме си *семейни* приятели :)

IseeDEADbodies
11-16-2011, 09:40
Аз бих си го изпил като пич, и да кажа - "Meh.. Сори имам приятел" :lol:

BrokenKnight
11-16-2011, 10:03
бахти дискриминацията майна ...... :( сори за спама ;С

bloodyF
11-16-2011, 12:12
ако съм обвързана и с приятелки, приемам го, леко си вдигам чашата и хвърлям една усмивка. В случай че дойде при мене казвам му че си имам приятел и толкова.
с половинката-еми дори да ми стане приятно, казвам нещо от сорта ''тоя за какъв се мисли'', връщам питието (примерно бармана ми казва това е от пича на оная маса, казвам еми не мерси и толкова). Ако е толкова нахален да дойде и да ми го донесе обратно, казвам благодаря и после представям и приятеля ми и тогава да видим как ще реагира..
значение винаги има как изглежда, а това че някой ме е почерпил нещо не би имало значение, освен в случаите когато съм с гаджето, щото нещо да не се разсърди..ама то пък си зависи от гаджето.ако е по-готин и точен ще го приема....абе сложен въпрос 8-)

Jessie
11-16-2011, 12:18
Да, видът има голямо значение, но и в двата случая не бих приела... :?

error92
11-16-2011, 12:43
Не съм момиче, но ако някой реши да направи такъв подарък на приятелката ми докато аз съм с нея, бих отишъл при въпросния чичка да му го излея цялото на главата му с думите "мерси, да ти се връща" :D

bebchoOoOoOo
11-16-2011, 13:00
Ами всъщност ми се е случвало.. Бяхме на кафе с приятелка и тоя беше някъв вип гост на хотела :shock: имаше вид на мутра.. Сервитьоката ми донесе Бейлис с натрошен лед и ми каза от кой е, усмихнах му се и толкова... Приех го като комплимент просто, бях обвързана, но това нямаше значение, защото нищо не съм предприела, дори не съм се запознавала с него, просто си изпих бейлисчето и край 8-) Но ако съм в заведението с приятеля ми, тогава сигурно бих го отказала, защото предполагам, че ще се издразни.

Azoria
11-16-2011, 13:25
Ако съм с приятелки и съм необвързана, и пича е симпатяга,що да не приема? :lol:
Ако съм с приятеля си ,ще кажа ,че благодаря,но си имам. :)
Ако дойде и ми го донесе докато съм с гаджето си го признавам! :lol:

LadyDaisy
11-16-2011, 13:26
Ами всъщност ми се е случвало.. Бяхме на кафе с приятелка и тоя беше някъв вип гост на хотела :shock: имаше вид на мутра.. Сервитьоката ми донесе Бейлис с натрошен лед и ми каза от кой е, усмихнах му се и толкова... Приех го като комплимент просто, бях обвързана, но това нямаше значение, защото нищо не съм предприела, дори не съм се запознавала с него, просто си изпих бейлисчето и край 8-) Но ако съм в заведението с приятеля ми, тогава сигурно бих го отказала, защото предполагам, че ще се издразни.

Ееее че как инак, това е Бейлис все пак ;) Винаги е добре дошъл ;)
Както и чичо Джак, Джони и Джим...

ledenakrasota
11-16-2011, 13:42
Няма как да погледна друг, ако имам сериозна връзка. Само той е! :-) Флиртът е друг въпрос. :oops: Не мисля, че биха ми пратили питие, когато виждат, че съм с момче и се държим като двойка. Ако се случи, бих го върнала.


Ако съм с приятелки, ще го откажа. Не знам какво има вътре. Винаги съм на повишено внимание на такива места какво пия и кой е до мен. :)
Всичко зависи от това как ще ме заговори, ако се престраши да дойде до мен и бандата момичета. :D Ще го поощря от смелостта.

Имала съм много тъпи опити за заговаряне, на които просто не съм знаела как да отговоря. :? :lol:

IseeDEADbodies
11-16-2011, 13:42
Ами всъщност ми се е случвало.. Бяхме на кафе с приятелка и тоя беше някъв вип гост на хотела :shock: имаше вид на мутра.. Сервитьоката ми донесе Бейлис с натрошен лед и ми каза от кой е, усмихнах му се и толкова... Приех го като комплимент просто, бях обвързана, но това нямаше значение, защото нищо не съм предприела, дори не съм се запознавала с него, просто си изпих бейлисчето и край 8-) Но ако съм в заведението с приятеля ми, тогава сигурно бих го отказала, защото предполагам, че ще се издразни.

Ееее че как инак, това е Бейлис все пак ;) Винаги е добре дошъл ;)
Както и чичо Джак, Джони и Джим...

Къде забрави колегите Джей и Би ? :D

gabsit000
11-16-2011, 13:46
ако съм с приятелки със сигурност ще го приема,независимо дали е симпатичен или не,но до тук,но ако съм обвързана деликатно ще го откажа ...

SisiStrange
11-16-2011, 15:59
Не бих приела. Аз и като цяло никога не съм харесвала този начин за запознаване в баровете. А обвързана съвсем не бих.

antifashionshit
11-16-2011, 19:56
ако ще черпя някого едно, той ще ми е приятел, не мацка, която свалям

tuzaro
11-16-2011, 20:02
зависи колко съм обвързан майна

AliceSw
11-16-2011, 21:00
Не приемам пиене от непознати, всъщност; не смятам, че някой ще опита да ме надруса ей така...просто не ми е приятно

ForzaFelipe
11-16-2011, 21:07
Добре,аз ще пренебрегна дискриминацията и ще си изкажа мнението като пич :D

Аз по точно ще задам един въпрос към момичетата.Няма ли да е маалко нагло да приемете питие от непознат пред гаджето си?Аз примерно бих се обидил ако някой предложи питие на приятелката ми в мое присъствие и тя го приеме...

anonymous708973
11-17-2011, 05:59
Абе, има нещо такова.
И аз не бих приела, въпреки че намирам жеста за готин.

LeprikonA
11-17-2011, 07:37
Няма ли да е маалко нагло да приемете питие от непознат пред гаджето си?

не малко, а много нагло.

fenkaaa
11-17-2011, 10:37
Ако съм с половинката - определено не,няма да му се хареса.
Ако съм с приятелки,бих се позамислила,вероятно бих приела,НО нищо повече.

umri
11-17-2011, 12:39
Няма по-отчаяно нещо от това да се купува пиене в дискотека на непозната, че и на всичкото отгоре да не си говорил с нея. Един вид казваш: "Аз съм пълен нещастник, който го е страх да дойде да те заговори и да се запознае по естествен начин с теб, затова ти купувам пиене, за да си по-снизходителна към мен и да те впечатля. Смятам се за грозен и съм сигурен, че не си ме забелязала, затова с това питие те карам поне да ме забележиш. Ще съм доволен в замяна на него дори поне една усмивка да получа." Всички говорят за еманципация и равенство, а мъжете продължават да черпат непознати като тъпанари, щото не знаят как иначе и защото си мислят, че с пари всичко можеш да купиш. За едното черво между едните крака и майка си ше продадат.

Има някои, макар и малко, ситуации, в които е допустимо да купиш нещо, но във всички останали случаи е най-отчаяният ход.

Обикновено красивите жени, които ходят по барове често, са свикнали на такива типове. Тва си е чисто купуване на внимание.

Иначе.. и най-красивата да е няма да направа тоя подход. Преди години се е случвало, но вече не.

По темата: Черпили са ме жени, но в последствие след запознанството. Веднъж съм отказвал само. Тогава е готино, защото жена да почерпи мъж е някаква рядкост, и наистина, според мен, в повечето случаи трябва да си оставил някакво впечатление за да те почерпи. Докато мъжете черпат, щото ги сърбат топките и се опитват да купуват внимание, както написах по-горе.

Harum_Scarum
11-17-2011, 16:31
Не приемам пиене от непознати, всъщност; не смятам, че някой ще опита да ме надруса ей така...просто не ми е приятно
:lol: А де куде е тоя принц дето ще ме надруса без пари хахахахах :lol:

anonymous708973
11-17-2011, 16:32
За едното черво между едните крака и майка си ше продадат.


Супер мило казано.

Както и да е, темата беше дали мацките биха приели и дали силните им половинки биха се израдвали особено много.

SisiStrange
11-17-2011, 16:37
Абе вие си мислите, че е безопасно, но една стара позната едва се измъкна от изнасилване така - бяха и сложили нещо, вече не помня какво - май рохипнол. Не си е шега работа и никога не знаеш с кого си имаш работа. Попринцип никога не съм обичала да се запознавам като цяло с хора в дискотеки. Предпочитам навън или чрез познати.
А и съм съгласна с umri, че е леко отчаяно.

umri
11-17-2011, 16:38
За едното черво между едните крака и майка си ше продадат.


Супер мило казано.

Както и да е, темата беше дали мацките биха приели и дали силните им половинки биха се израдвали особено много.
Само, ако и аз бъда почерпен. Иначе не.

anonymous708973
11-17-2011, 17:17
Представям си. Идва непознатият с чашата и ти питаш "Ми за мен?" 8-)

Сиси, не говорим баш за дискотека, по-скоро за ония сумрачни кафета, които предразполагат към такъв тип запознанство. Иначе и аз не вярвам някой да тръгне да ме трови, още повече, че ще съм с компания.

umri
11-17-2011, 17:34
Представям си. Идва непознатият с чашата и ти питаш "Ми за мен?" 8-)

Ако дойде с Уиски, взимам го за мен и казвам: "Тя такова не пие, за нея малък Абсолют с капи портокал и лед. И по-бързо!"

babity
11-17-2011, 18:03
Ако съм с приятелката ми, едва ли аз ще съм човекът на масата, който получава питието, но... тъй като говорим супер хипотетично... Щом съм с приятелка и пичът е поносим на външен вид (което при мен значи почти всеки) приемам без значение дали съм обвързана или не. Ако съм с приятелят ми ще го върна, защото по принцип гаджетата ми са обучавани доста дълго преди да ми станат такива, че аз по пронцип не си падам по черпене и подаръци а у... и просто ще трябва да покажа принципност. В случай, че ми се донесе на крака, просто ще му обясня на човечеца, че е неучтиво да черпи само мен от присъстващите на масата.

kukli4kata001
11-17-2011, 18:12
Не знам кво бих направила ако съм с приятелки,ако дойде сам и примерно тръгне да ми го връчва ест бих отказала любезно, ако го остави на масата сигурно и там ще си остане и бих го предложила на някоя от приятелките ми.И без тва като е оставено там,нека някой се почерпи.Ако съм с приятеля ми и съответният човек дойде с цялото си нахалство бих отказала отново ако трябва и с по-груб тон.Ако се инати и не си тръгва,аз си хващам гаджето и отиваме някъде,където тъпаци няма да ни безпокоят с глупавите си почерпки.

anonymous708973
11-17-2011, 18:16
Представям си. Идва непознатият с чашата и ти питаш "Ми за мен?" 8-)

Ако дойде с Уиски, взимам го за мен и казвам: "Тя такова не пие, за нея малък Абсолют с капи портокал и лед. И по-бързо!"

"Аляска"!
Представям си колко ще е шашнат. 8-)

Rebirthing
11-17-2011, 22:09
На мен ми се е случвало не веднъж.
Веднъж един черпи с цяло бутилка мен и моите приятелки. Приехме го като на шега.
При всички случай ще приема питието, но ако алкохола е твърд, няма да отпия повече от глътка, две.
Но като цяло аз не пия и може да се случи тактично да откажа.

umri
11-18-2011, 09:36
Представям си. Идва непознатият с чашата и ти питаш "Ми за мен?" 8-)

Ако дойде с Уиски, взимам го за мен и казвам: "Тя такова не пие, за нея малък Абсолют с капи портокал и лед. И по-бързо!"

"Аляска"!
Представям си колко ще е шашнат. 8-)
Абсолют, Абсолют.., че е по-хубав и по-скъп!