PDA

View Full Version : Искате ли да промените нещо в класът си?



sapphire5
11-16-2011, 11:06
Темата е ясна.
Разкажете какво харесвате във класа си и какво не? Как се разбирате? Задружни ли сте? Имате ли си проблеми с някои от тях и прочем... ? :)

Colouring
11-16-2011, 11:25
Не харесвам определни обекти,без които класът ми щеше да е доста по-приятен.
Не сме от най-задружните,но не може да се каже и че се мразим.Всеки си има мнение за другите,независимо добро или лошо,но някак успяваме да съжителстваме заедно. 8-) На нещо като групи сме,но все пак всяка група си общува с останалите без особени проблеми.
Но сме доста безотговорни и неорганизирани,което е зле.

lapin13
11-16-2011, 11:32
Нямам проблеми със съучениците 8-) Половината момчета са идиоти :D ама не можем без тях :) Момичетата 1/4 са кифли (броим и мен :D ) Иначе по темата, класът ми е супер, ние сме черните овци :lol:

sapphire5
11-16-2011, 11:40
Момичетата 1/4 са кифли (броим и мен :D )
Ма ти нещо гордееш ли се с това са? 8-)

Иначе да кажа и аз по темата...Класа ми е УЖАСЕН :( Миналата година бяхме А и Б (аз бях в б-то) и така да се каже, че лошите бяха в А, а добрите Б, и тази година, ни събраха 2вата класа, защото повечето се махнаха и не бяхме достатъчни за два класа. И сега като ни събраха стана ужасно...Делиме се пак както си бяхме А-то и Б-то на групи и въобще не се разбираме . Не сме заедно и не се подкрепяме, което за мен е доста важно в един клас . :( А дисциплината и възпитанието на няколко човека от класа е непоносима просто... Заради няколко човека всеки ден Директорката е при нас ...
:-o

pamity2
11-16-2011, 11:41
ами .. не знам .. класът ми като цяло бива .. ама за учителите сме ужасен клас 8-) викаме..крещим..някой имат лоши оценки .. но понякога класът ми е супер забавен за простотията сме първи :lol:

lapin13
11-16-2011, 11:50
Момичетата 1/4 са кифли (броим и мен :D )
Ма ти нещо гордееш ли се с това са? 8-)

не се гордея, казвам истината :D

lapin13
11-16-2011, 11:52
ами .. не знам .. класът ми като цяло бива .. ама за учителите сме ужасен клас 8-) викаме..крещим..някой имат лоши оценки .. но понякога класът ми е супер забавен за простотията сме първи :lol:
лапе :lol:

pamity2
11-16-2011, 11:54
да лапе съм :D

Fiction7577
11-16-2011, 12:43
Не харесвам определни обекти,без които класът ми щеше да е доста по-приятен.
Не сме от най-задружните,но не може да се каже и че се мразим.Всеки си има мнение за другите,независимо добро или лошо,но някак успяваме да съжителстваме заедно. 8-) На нещо като групи сме,но все пак всяка група си общува с останалите без особени проблеми.
Но сме доста безотговорни и неорганизирани,което е зле.

Същото, като изключим организацията. Поне там биваме.

Hayashi
11-16-2011, 12:47
Като цяло сме много готин клас. Дразни ме само, че определени индивиди отказват да приемат на сериозно неща, които засягат всички. Понякога се ядосвам, че е крайно време някои да пораснат и да се замислят, че поведението им в дадени моменти има значение, и се отразява на оценките им, и на отношението на учителите към всички останали.
Но иначе драми в стил "Дързост и красота" не имало, едва ли ще има и до края.

HotLife
11-16-2011, 13:04
Всичко.

skate
11-16-2011, 13:26
бал сам го й класа толкова са ми ограничени,скучни и еднакви че ми писна вече да опитвам да завържа някав друг разговор който да не е на тема фитнес,футбол или училище.имам чувството че това им е целия живот.и за тва вече кат отида там проспивам целия ден и след това се виждам с мои си хора

lubovvv
11-16-2011, 13:33
Искам, да, но вече е твърде късно за това :) Станахме 12-ти клас и изобщо не се имам с никой от класът. Всички са абсолютни лигльовци и супер подигравателни ( уча в мъжко училище )

bet3to
11-16-2011, 13:45
Не сме задружни и това ме дразни!!!Всеки говори зад гърба на другите и такаа... но стане ли дума за бяганее всички сме на едно мнение

BrainlessROCKBABY
11-16-2011, 14:17
мазната идиотщина просто ;х няма по-забил клас.. всичките са правежи, лицемери, вмирисани бележкари, интриганти, клюкари ;х;х нали сме "елитна" гимназия.. да го еба в елита да го еба ;х


бал сам го й класа толкова са ми ограничени,скучни и еднакви че ми писна вече да опитвам да завържа някав друг разговор който да не е на тема фитнес,футбол или училище.имам чувството че това им е целия живот.и за тва вече кат отида там проспивам целия ден и след това се виждам с мои си хора

!!!!!!!!

Ashenvale
11-16-2011, 14:36
Много зле, много. По бавен клас не може да има. Двама, трима свестни и всичко друго пълни идиоти ..

teddybearMV
11-16-2011, 15:55
В групата, с която карам най-често, е малко скучно. Повечето са там все едно по принуда или по-точно биха правили всичко друго само не и това, за което са дошли. Има и мотивирани хора, естествено, но се броят на пръстите на едната ръка. Иска ми се да съм в по-различна среда. :?

whitediamond
11-16-2011, 16:08
Абе не е останало много време де.
Както и при всички класове се делим на групички.
Момичетата няколко сме абе пълни кифли,дето се карат за щяло и нещяло.
Момчетата има тип селяни,незаинтересовани от абсолютно нищо.
Курвари ебе ги само за дискотеки и яки мацки за разцепване.
Нормални малко,малко.
Леко сдуханите основната маса.

Класа хич не е от най-задружните. Всеки се оправя сам общо взето.
Голяма завист за оценките,абе за квото и да е.
Общо взето интерес към дск нулев,повечето си карат на тройки и другото не ги ебе

againstyou
11-16-2011, 16:22
Ми доволна съм,горе-долу.Делим се май,ама няма как при всички е така.Когато става въпрос за нещо сериозно обаче сме организирани.Не са някви клюкари,постоянно да докладват на даскалите.;д Като всички пубери говорят зад гърба. ;х

iiordanova
11-16-2011, 16:22
Не искам да променям нищо!
Не сме перфектния клас,ама пък сме много готин клас. Готини хора сме. Естествено,че не всеки се харесва с всеки,но купона е на макс! :Д

jghgh
11-16-2011, 19:05
Категорично не си харесвам класа... Няк'ви хора от кол и въже събрани, ама иначе сме елитно даскало. Почти няма човек, дето да се държи нормално в час - всички имат садистичното желание да унижават учителите, да ги мачкат, да се държат просташки и всякакви подобни. Малкото свестни, които искат да внимават и са мотивирани, са апатични или пък просто безхарактерни, 'щото никога няма да си кажат или да ми ударят едно рамо, когато се разправям с някакви самодоволни лигли и лигльовци, дето си въобразяват, че всичко знаят, и че са много по-висши от учителите.
Пълни махлени, които аз презирам.

Има и хора, които харесвам и с които можеш да си каажеш много неща - свестни, зрели, приятни и с подобни на моите разбирания. Но така ме дразни путкенското им държание и това, че не си отстояват мнението...
Направо не знам.
До бала вече сигурно всички ще са ме намразили, защото доста хора не са на моя страна или не се застъпват за мен. Не искам да знам как ще си прекарам бала, а и занапред с даскалото. Просто от тая година яко ги хейтвам и не си мълча, ама не става по-добре..
Просто е жалко.

Писна ми от тази суета, тази агресия и пълна лигавщина/бебешорщина навсякъде около мен : (
много ми е самотно сред такива хора. Средата е кошмарна, понякога даже мисля за емиграция, понеже в Б-я явно материалът на учениците е такъв - недисциплинирани или безхарактерни хора, където няма начин да се процеди дора мъничко интелект.

Много ми е горестно и си го излях :Р

xoxi
11-16-2011, 19:15
Искам повече момчета.
Искам повече хора да се осъзнаят къде са и кои са.
Уж казват, че момичетата съзрявали по-бързо от момчетата, но в моя клас е точно обратното. Момичетата, които имат нещо в главата се броят на пръсти, а момчетата ни всички до един са супер готини и на място пичове.
Някои след 2 месеца стават на 17, а още правят детски номера и си мислят, че света се върти около техния зaдник.
Абе въобще.. не ми харесва това, че през повечето време имам чувството, че уча с първи-втори клас.

Предишните години всичко беше добре и поносимо.
Тази година не знам каква радиация ги е обхванала.

VforVendetta00
11-16-2011, 19:40
да, ВСИЧКО :lol: :lol: :lol:

MaGuSs
11-16-2011, 21:46
Да. Да знаят кога да мълчат и кога да говорят...

danchopcha
11-17-2011, 06:06
Нашия клас си е 50 на 50 ем кифли ем курви 8-) 8-) 8-)

sapphire5
11-17-2011, 10:25
jghgh Напълно съм съгласна с това което написа. И при мен горе долу се получават такива нещата... :?

SunT
11-17-2011, 11:41
Еми.. нас заради езика ни сляха два каласа които се мразехме.Честно казано масата са доста елементарни като знания и мислене - те са си 1 тайфа, другата група са интригантите и третата сме тия дето поне нещо знаем и както можете да се сетите ни наричат зубъри заради това(и това го казват елементарните, разбираш ли..то каква мотивация да учиш ако целия ти клас тайно или не чак толкова тайно те нарича зубър защото знаеш повече от тях..тва завистта за оценки е страшно нещо..и днеска ми събира една теста и ми вика мазно "пак имаш 5ца").

sapphire5
11-18-2011, 16:31
Еми.. нас заради езика ни сляха два каласа които се мразехме.Честно казано масата са доста елементарни като знания и мислене - те са си 1 тайфа, другата група са интригантите и третата сме тия дето поне нещо знаем и както можете да се сетите ни наричат зубъри заради това(и това го казват елементарните, разбираш ли..то каква мотивация да учиш ако целия ти клас тайно или не чак толкова тайно те нарича зубър защото знаеш повече от тях..тва завистта за оценки е страшно нещо..и днеска ми събира една теста и ми вика мазно "пак имаш 5ца").
При мен е абсолютно същото :lol: Всеки ти завижда, защото той не може да си седне на газа и да си научи. Всеки гледа да използва другия за нещо и после да му говори зад гърба :?
А възпитанието и държанието на някои от класа е просто непоносимо...
:(

lili12
11-18-2011, 20:58
Аз бих направила, така че всеки от класа ми да се разбира с всеки.
Да няма интриги и клюки. :) Щеше да е по-добре за всички
ама каква да се прави все пак си ОБИЧАМ КЛАСА, въпреки че има много хора, които понякогаме дразнят :D :D

boom29
11-19-2011, 13:48
Да, не харесвам клас си, защото всички са лицемери - пред едни са пишат 1-ви приятели, а зад гърба им почва голямо обсъждане от... до..