PDA

View Full Version : ако искате да потрошите кола или нещо подобно



lightcameraction
11-16-2011, 12:33
какво бихте направили?
няма да правя нищо лошо,но искам да знам, какво бихте направили ако искате да вандалствате върху някоя кола,но да не ви хванат естествено от сорта да чупите прозорците и после всички да разберат ,че сте там и т.н и т.н
примерно ако залееш колата с боя,няма ли собственика да му се наложи да плати доста пари за нова боя или ако НЯКАКСИ спукаш гумите бързо и безшумно,да му се наложи да си купува нови :О ?
..няма да го използвам,но ми трябва за нещо,няма значение какво =О

FapFapINC
11-16-2011, 12:34
Ще се изсера на капака

Wax
11-16-2011, 12:35
А аз веднага щях да ти предложа решение, обаче после не се оказа това за което си мислех 8-)
Пробвай с здрава бухалка или тръба през 2-3 вечерта.
Препоръчително е бухалката, че е по-малко шум.

LambOfGod
11-16-2011, 12:36
Разбивам прозорците (с бухалка е най-удобно), ако има нещи скъпо вътре го взимам, лея бензин вътре и я подплавам/ пиша върху колата мръсни думи със спрей/ боя....

./Я, Пуснаха Нирвана по радиото и закъснявам за училище, за да ти пиша в тъпата тема.. :lol:

Oldschool
11-16-2011, 12:36
Можеш да му строшиш предното стъкло без да вдигаш никакъв шум, ама не искам да давам акъл на разни подрастващи как да вандалстват.

lightcameraction
11-16-2011, 12:37
А аз веднага щях да ти предложа решение, обаче после не се оказа това за което си мислех 8-)
Пробвай с здрава бухалка или тръба през 2-3 вечерта.
Препоръчително е бухалката, че е по-малко шум.

знаех че ще ми помогнеш ти =о
можеш да ми кажеш решението си =)
всъщност,бухалката е прекалено вандалско и ако в 2-3 презноща започна да троша кола,която е на булеварда,веднага ще ме хванат
искам нещо дето да е бързо,да плати много за това,което съм направил и да се изнеса по най-бързия начин.

lightcameraction
11-16-2011, 12:38
Можеш да му строшиш предното стъкло без да вдигаш никакъв шум, ама не искам да давам акъл на разни подрастващи как да вандалстват.

няма да го използвам за нищо лошо и няма да троша на случайни хора прозорците
казах ,че ми трябва за нещо,което не е лошо и няма да ида в затвора за него,но сега не ми се разправя,много е дълго и лично и странно :lol:

Oldschool
11-16-2011, 12:38
Но темата се чете и от други, съжалявам

Joc
11-16-2011, 12:41
ушеф дебне!

HotLife
11-16-2011, 12:41
Ще взема камъни и ще разбия стъклата, ще се кача отгоре и ще почна да скачам(не че нещо ще стане)
ох, замечтах се :lol:

Oldschool
11-16-2011, 12:42
дебне да ебне.

А и е тъпо... някое говно ще потроши нещо на моя тролмобил и няма да мога да го разбера кой е и да му навра ръцете в гърлото. Тъпо е така...

Wax
11-16-2011, 12:42
Другото е за крайни случаи и ако те хванат ще си патиш бая :lol:

lightcameraction
11-16-2011, 12:44
Другото е за крайни случаи и ако те хванат ще си патиш бая :lol:

няма да ме хванат,щот' няма да правя лоши неща с това,просто ми трябва като идея за нещо =О
..какви камъни ,какви неща,просто ако човек иска да накара друг човек да си плати примерно за колата скъпо,какво да направи,но бързо и без няк'ви пълните вандалщини ,бухалки и не знам си какво :О ..с тея бухалки ще би се събудил целия квартал

Joc
11-16-2011, 12:46
да ти натрошат камерите пред тебе

DoubleDMG1
11-16-2011, 12:46
А аз веднага щях да ти предложа решение, обаче после не се оказа това за което си мислех 8-)
Пробвай с здрава бухалка или тръба през 2-3 вечерта.
Препоръчително е бухалката, че е по-малко шум.

знаех че ще ми помогнеш ти =о
можеш да ми кажеш решението си =)
всъщност,бухалката е прекалено вандалско и ако в 2-3 презноща започна да троша кола,която е на булеварда,веднага ще ме хванат
искам нещо дето да е бързо,да плати много за това,което съм направил и да се изнеса по най-бързия начин.внимавай че наща е на булеварда и ако и стане нещо ща намеря и щи копая гроба :oops:

lightcameraction
11-16-2011, 12:47
:lol:

Wax
11-16-2011, 12:48
Еми отиваш в местния магазин за пиратки вимаш 3 пиратки b30+ (миньонки, големите триъгълници и тайгърите) - към 7-8 лева ще ти излезе.
Взимаш и влакнест конец и привързваш фитилите и оставаш 60 санта дължина.
Навързваш пиратките на едно.
Фърляш под колата (или лепиш ако можеш) и палиш.
Конеца ще ти даде 15-20 секунди.

Wax
11-16-2011, 12:48

lightcameraction
11-16-2011, 12:54
а така,нещо такова исках,мерси супер много :О
можеш ли да ми кажеш какъв ще бъде ефекта от това все пак,щото ' имаш 20 секунди ' не ми говори много,трябва да знам как да подсигуря нещата 8-)

Wax
11-16-2011, 12:58
Бензин/дизел = 8/10
Газ - 5/10

При всяка вероятност ще има хубаво огнено кълбо

Oldschool
11-16-2011, 13:00
:lol:


с пиратки? Те затова хората правят бомби, защото всички са тъпи и не си купуват пиратки за 10 лева и да свършат работата.

Wax
11-16-2011, 13:03
Барут - B27
Тротил - B36
Нитроглицерин - B62

Една миньонка е 50гр.
Трябват ти 85гр. тротил да взривиш кола.

Стават тея работи. Прави си изводите от извадката по-горе.

lightcameraction
11-16-2011, 13:04
но аз не искам да я взривявам цялата кола

Wax
11-16-2011, 13:05
Тогава ше чупиш или със шило ше пукаш гумите.

Oldschool
11-16-2011, 13:07
оставям ви в света на киното...

Nithael
11-16-2011, 13:08
кви пиратки кви 5лв..
да нарежеш гумите и да му строшиш огледалата е къде-къде по-фтв :Д
само за смяна на 1 гума ше олекне с 50лв.за огледалата не съм сиг.

lightcameraction
11-16-2011, 13:08
еми точно това не искам,да се вкарвам във филми с някакви експлозии ..
нито знам как ще стане,нито искам някой да пострада от хората дето ми помагат
трябва да изглежда е реално =о

DoubleDMG1
11-16-2011, 13:11
кви пиратки кви 5лв..
да нарежеш гумите и да му строшиш огледалата е къде-къде по-фтв :Д
само за смяна на 1 гума ше олекне с 50лв.за огледалата не съм сиг.той ш улекне с 50 лв човека харабия, ама после дали няма да го хванат т'ва пишлеме ? 8-) впрочем винаги кат съм правил такива мизерии са ме хващали , мен и аверите ми , така че по хубу не са занимавай

nyancat
11-16-2011, 13:16
Най-голямата мизерия е да вземеш един кош от тези ниските направени от сив камък където са(най-често се срещат на спирките).Леко тежат,но ако сте двама здрави ще успеете да го повдигнете.Хвърляте коша върху предното стъкло.
Щети:счупено предно стъкло,счупен скоростен лост,унищожена тапицерия на седалките,мръсотия в цялата кола и,ако имаш късмет ще счупиш и волана.

така чух де.

lightcameraction
11-16-2011, 13:18
Най-голямата мизерия е да вземеш един кош от тези ниските направени от сив камък където са(най-често се срещат на спирките).Леко тежат,но ако сте двама здрави ще успеете да го повдигнете.Хвърляте коша върху предното стъкло.
Щети:счупено предно стъкло,счупен скоростен лост,унищожена тапицерия на седалките,мръсотия в цялата кола и,ако имаш късмет ще счупиш и волана.

така чух де.

Anonymous

lightcameraction
11-16-2011, 13:25
добре де,нали имаше едни като пистолети дето стрелят пирони,ползват се в стройтелството.
няма ли да е най-бързо и незабелязано примерно да се спука гума

nyancat
11-16-2011, 13:27
добре де,нали имаше едни като пистолети дето стрелят пирони,ползват се в стройтелството.
няма ли да е най-бързо и незабелязано примерно да се спука гума
казах ти как с най-малко вложени средства и време да направиш най-много щети,за какво ти е такова чудо..

nyancat
11-16-2011, 13:27
ДАБАЛ ПОСТ,ОПС

lightcameraction
11-16-2011, 13:28
да и като стане това какво да правя после?
да бягам на посоки с надежда да не ме набарат за тая глупост дето съм направил..има и камери покрай някой от хотелите няма как да взема цял кош и да го метна врез някоя кола,ще има страшно много шум и биха ме хванали

Wax
11-16-2011, 13:35
DeWalt M-16 Nail gun
240 истрела в минута.
100 пирона пълнител.

http://www.likecool.com/Gear/Tools/DeWalt-16%20Nail%20Gun/DeWalt-16-Nail-Gun.jpg

http://www.likecool.com/Gear/Tools/DeWalt-16%20Nail%20Gun/DeWalt-16-Nail-Gun-.jpg

http://www.likecool.com/Gear/Tools/DeWalt-16%20Nail%20Gun/DeWalt-16-Nail-Gun--.jpg

lightcameraction
11-16-2011, 13:36
имам такова,но е с формата на пистолет,не знам колко пирона стреля ,трябва да взема една гума и да проверя какво ще и се случи =о

nyancat
11-16-2011, 13:37
ПАЛИШ КЕЦА И НЯМА КОЙ ДА ТЕ ХВАНЕ :oops:

StringTheoryPracticist
11-16-2011, 14:15
АХАХАХАХАХАХ

но аз не искам да я взривявам цялата кола
АХАХАХАХАХАХАХ

Ако много го мразиш, метода на нянкат е добър, ако можеш да вдигнеш коша. Това с пиратката също е добро, стига да ти я дадат и да си в голям град, така че да не си заподозрян, защото си я купил. Очаква се да има полицейски коли на следващия ден при тези варианти.

А ако искаш да направиш само леко мръсно, колкото да се намръщи, но да не му стане много гадно - взимаш един пирон или ако може нещо по-остро и правиш няколко драскотини по колата - някъде по вратата например. Може да ги направиш по-дълбоки и видими, ако искаш да е по-гадно. Имай предвид, че не съм сигурен дали ще се включи алармата, но се съмнявам да се включи.

А може и да му отлепиш емблемата, един фр правеше така и си ги събираше :С

При всички случаи ще е добре да не ти се вижда лицето ако има камери.

А личното ми мнение по въпроса е, че надали ще имаш рационална причина да направиш това - тоест, трудно мога да се сетя за обстоятелства, в които можеш да спечелиш от това, като имам предвид загубеното време и поетия риск. Рядко има смисъл в това да правиш гадно на хората, а е много недостойно да го правиш по такъв начин - ако толкова го мразиш по-добре го пребий (ама без тъпи изпълнения като това да му скочиш с бокс/бухалка/приятелчета, защото това е най-жалкото нещо, което някой може да направи).

lightcameraction
11-16-2011, 14:18
АХАХАХАХАХАХ

но аз не искам да я взривявам цялата кола
АХАХАХАХАХАХАХ

Ако много го мразиш, метода на нянкат е добър, ако можеш да вдигнеш коша. Това с пиратката също е добро, стига да ти я дадат и да си в голям град, така че да не си заподозрян, защото си я купил. Очаква се да има полицейски коли на следващия ден при тези варианти.

А ако искаш да направиш само леко мръсно, колкото да се намръщи, но да не му стане много гадно - взимаш един пирон или ако може нещо по-остро и правиш няколко драскотини по колата - някъде по вратата например. Може да ги направиш по-дълбоки и видими, ако искаш да е по-гадно. Имай предвид, че не съм сигурен дали ще се включи алармата, но се съмнявам да се включи.

А може и да му отлепиш емблемата, един фр правеше така и си ги събираше :С

При всички случаи ще е добре да не ти се вижда лицето ако има камери.

А личното ми мнение по въпроса е, че надали ще имаш рационална причина да направиш това - тоест, трудно мога да се сетя за обстоятелства, в които можеш да спечелиш от това, като имам предвид загубеното време и поетия риск. Рядко има смисъл в това да правиш гадно на хората, а е много недостойно да го правиш по такъв начин - ако толкова го мразиш по-добре го пребий (ама без тъпи изпълнения като това да му скочиш с бокс/бухалка/приятелчета, защото това е най-жалкото нещо, което някой може да направи).

тея неща от сорта да не ми се вижда лицето и т.н не са проблем,няма да правя глупости както казах,но дори и да правя едва ли ще ги правя без да съм ги обмислил.
казах,че не искам да взривявам колата,защото те започнаха да ми говорят все едно съм в екшън филм с разни експлозиви и не знам си какво =О

nyancat
11-16-2011, 14:19
да не ти трябва за сцена от филма да разбиеш някаква кола?

iseewhatudidthar

lightcameraction
11-16-2011, 14:22
:lol:

nyancat
11-16-2011, 14:25
:lol:
ezowned

Oldschool
11-16-2011, 14:36
Чета ви тъпотиите и ме хваща срам, че расте такава младеж.

Парче от керамиката на автомобилна свещ... пук.

Harabeisho
11-16-2011, 14:40
Баси келеша..няма ли кой да ти хвърли един бой на тебе ?

lightcameraction
11-16-2011, 14:43
:lol:

DoubleDMG1
11-16-2011, 14:53
Чета ви тъпотиите и ме хваща срам, че расте такава младеж.

Парче от керамиката на автомобилна свещ... пук.само дето днешната младеж ходи със запалка до свеща на двигателя и се опитва да я запали.. :?

pitfall
11-16-2011, 16:46
нарежи гумите ... толкова е просто и тихо ...