PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ



mimsSss96
11-16-2011, 18:49
Преди около седмица започнах да водя полов живот...след няколко пъти стана гаф и ми се наложи да пия Ескапел. От тогава не сме правили нищо. Цикълът ми трябва да дойде около 2, но днес прокървих. На какво може да се дължи?

Mi6inka
11-16-2011, 19:23
Пусни темата в още 10 раздела. Казаха ти вече, че е от Ескапела и да си прочетеш листовката.

thegreenzombie
11-16-2011, 19:24
Преди около седмица започнах да водя полов живот...

и какво сега... хвалиш ли ни се :lol:

imamkrasivouho
11-16-2011, 19:32
Абе ти да четеш можеш ли? Или можеш само да разтваряш краката? Айде кротни се малко. За това чудно нещо ТЕЕЕСТ ЗААА БРЕМЕННОООООООООООСТ да си чувала? Или не си могла да го прочетеш?

batkodoki
11-16-2011, 20:09
Преди около седмица започнах да водя полов живот...след няколко пъти стана гаф и ми се наложи да пия Ескапел. От тогава не сме правили нищо. Цикълът ми трябва да дойде около 2, но днес прокървих. На какво може да се дължи?

въпроса ти е удивително странен!

естествено е, че не се дължи на СветовнатаИкономическаКри за, а на приема на тясноспециализиран високоактивен хормонален препарат!

жалко и глупаво е само седмица след началото на активен полов живот да се стига до нужда от "аварийното хапче". това индикира или незрялост, неготовност за споменатите практики или невежество по отношение на тях, а лекотата с която се посяга към "аварийното хапче" само потвърждава горното.

не зная как при цялата интелигентност на младото поколение, при достъпността до всички информационни масиви, не разбрахте, че "аварийното хапче" е наистина средство за "при инцидент", а не нещо стоящо наравно с дъвките в моминската чантичка към което се посяга със същата лекота и по прищявка.

"аварийното хапче" е екстремално средство за екстремални ситуации.
мислено, направено и прокламирано е точно като такова, с отчитане на цената, която се плаща за това. не говоря за финансовата, а за физиологичната....

идеята винаги е била да се ползва веднъж-дваж за целият фертилен период на жената, с големи интервали на време, които могат да компенсират пораженията.
у нас обаче не е така.....

най-лесно ще разберете какво казвам, ако приемете, че приема на "хапчето" е условно равностоен на физически аборт. колко такива аборта бихте си позволили? и изобщо ще си ги позволите ли? и през какъв интервал?

независимо какво ще отговорите проблемите започват, когато НАИСТИНА поискате да имате Деца.
и се тръгва от кабинет до център и от център до клиника, но - разберете - ние лекарите не ги правим Децата. можем само да помагаме ако вие имате запазената способност да ги създавате....

на финала на въпроса убиец: " На какво може да се дължи" - ами прочети горенаписаното!
и за дълго забрави за "симетричен" ритъм на цикъл!

не споделяш възраст, но на мен все едно ми е много тъжно.....как така високоинформираните дечурлиги в XXI век все така я докарвате......и защо си мислите, че вие сте открили секса....