PDA

View Full Version : Работа за ученици



pufinka96
11-16-2011, 19:54
Хора здравейте!Някой работещ 15 годишен човечец? Въпроса ми е много ли е трудно да се уредиш да раздаваш листовки с София и какво бихте ме посъветвали да се пробвам да работя все пак сам на 15(момиче) и нв навсякъде биха ме взели!Давайте предложения и споделяйте какво работите!Мерси предварително :-P :-P :-P

thegreenzombie
11-16-2011, 20:00
недей и да си мислиш да се занимаваш с листовки.... едни приятели се бяха захванали с това лятото, амм така злобно ги пребиха... а и ти си момиче.. още по-зле :? защо ти е да бачкаш... не, че и аз не искам, амм има време :lol: а и + това, т'ва по цял ден да обикаляш като луда из кварталите не си е работа, особено за толкова малко пари ...

pufinka96
11-16-2011, 20:05
ми попринцип много искам да стана по-самостоятелна и това би бил страхотен шанс искам нешо спокойно като работа би било прекрасно ако е с езици защото знам немски,но на моите години едва ли някоий би ме взел имате ли някакви предложения ваобще :(

SexyBitch
11-16-2011, 21:39
Даа и аз знам и немски и английски и се чудя къде биха ме взели на работа в Пловдив и какви документи трябват...

SociopathicAsshole
11-16-2011, 21:59
забрави
освен лятото да продаваш сладолед или пък да разснасяш брошурки на някоя известна верига магазини. :)

blahblaah
11-16-2011, 22:20
в интернет нищо няма да намериш по добре ходи по някви големи марки и ги питай личо :)

Mi6inka
11-17-2011, 07:53
Те вече на 16 трудно взимат, макар, че може с едни документи от родителите, които удостоверяват, че детето им може да работи на 4 часов работен ден, камо ли на 15. Не знам..и да намериш нещо, няма да е много законно и по правилата ( имам предвид няма да имаш договор и т.н.) и е много вероятно да те излъжат с парите. Но все пак ако имаш познати, които могат да ти помогнат и се навият на собствена глава..

play23
11-17-2011, 12:25
Варианта ти е да работиш онлайн. Може да пишеш статии, може да правиш преводи и много други дейности, зависи от какво разбираш.

Hayashi
11-17-2011, 18:23
На 15 нямаш работодателя няма право да сключва договор с теб, следователно е много голяма вероятността да не ти плати изобщо.

needle
11-17-2011, 21:36
На 15 нямаш работодателя няма право да сключва договор с теб, следователно е много голяма вероятността да не ти плати изобщо. Ако се отнася за изкуства или някой друг талант, може да сключи договор, но трябва да е много голяма фирма и наистина да има изявени дарби.

Няма смисъл да мислиш за работа сега, лятната ваканция, когато предполагам ще навършиш 16, може да отидеш в макдоналдс да видиш колко е гадно и да не се буташ дълго време за работа.

thegreenzombie
11-17-2011, 21:39
На 15 нямаш работодателя няма право да сключва договор с теб, следователно е много голяма вероятността да не ти плати изобщо. Ако се отнася за изкуства или някой друг талант, може да сключи договор, но трябва да е много голяма фирма и наистина да има изявени дарби.

Няма смисъл да мислиш за работа сега, лятната ваканция, когато предполагам ще навършиш 16, може да отидеш в макдоналдс да видиш колко е гадно и да не се буташ дълго време за работа.

^мечтата на всяко момиче.... макдоналдс!! :lol:

saved_
04-02-2012, 09:51
Предлагам работа като рекламен консултант, която може да се работи когато ви е удобно по 1-2 часа на ден - свързана е със срещи с различни хора и представяне на каталози с продукти. Възнаграждението е от 80-100000 лв. Зависи от Вас! Ако се интересувате пишете на : saved_@abv.bg