PDA

View Full Version : На кого сме се метнали...



tomboy
11-16-2011, 18:56
На кой от родителите си сте се метнали?По какво приличате на него/нея?А на кого ви се иска да се бяхте метнали?..:):):)...Кои свои черти бихте искали да промените?

Само да кажа , че не съм сигурна , че темата е за тук!..:)..Ако не е ,съм 100% сигурна , че Сиско (Цуцко , както й казвам аз... :D ) ще я премести. :)

DisappointedDreamer
11-16-2011, 18:59
На никoй от семейството. :D Имам по-малко от всеки. Но казват че брат ми ( брат близнака ми ) е копие на баща ми, които пък има сестра близнаchка (леля ми), която приличала на мен. Демек, двете двойки близнаци си приличат. 8-)


Иначе бих искала да променя само носа си - ужасно огромен и грозен е. 8-)

tomboy
11-16-2011, 19:04
Оле , как ти завиждам! :shock: ..Винаги съм искала брат близнак!... 8-)
А по темата : Аз съм като теб !..Имам от всеки по нещо , но по най-много неща приличам на баща си ...(сините очи , русата коса , брадичката , лицето , апетита :D , характера...) И аз имам гаден нос , ама не искам да се променям !..Ако се променя един вид ще се чувствам сякаш не съм аз!..:):):)

DisappointedDreamer
11-16-2011, 19:09
Ох не, ужастно е! :D


По темата: да сега като се замисля, си права. :) Но все пак този нос ме дразни. 8-)

katericArofl
11-16-2011, 19:11
Казват, че приличам на мама, аз пък мисля, че е на тати- не знам.
На майка ми съм наследила паниката за всичко, а на тати нервността, дърпането, навикването. Демек най-лошото от всеки.

tomboy
11-16-2011, 19:14
Ох не, ужастно е! :D


По темата: да сега като се замисля, си права. :) Но все пак този нос ме дразни. 8-)
А знаеш ли какво е да имаш по-голяма сестра?!>.<...По-лошо няма !..
Е носа си го променяш ако искаш , то си зависи как ти се чувстваш , а не как аз бих се почувствала или които и да е било друг!..:):):);)

Infinity
11-16-2011, 19:19
Изцяло приличам на мама - русата коса , сините очи , характера , кожата, усмивката .. Всичко !
Радвам се, че е така. 8-)

NambyPamby
11-16-2011, 19:19
Като малка ме оприличаваха на майка, била съм детският й вариант. Сега пак се случва някой неин познат, щом ме види, да ахне "Леле, колко приличаш на ***", ама.. шанс. Доста далеко е от истината, външно на никого от двамата не приличам.
Иначе по характер, поведение, мимики, жестове, начин на мислене и на изразяване съм същата като баща ми, 1:1, за което мога само да се радвам, защото е страхотен човек.

Nqkuf
11-16-2011, 19:21
Момче съм.
Имам косата и очите на майка / носът и брадичката на татко :D (мразя си носа)
Иначе също така имам мързела и ината на татко, а от майка само добри черти... :D
По телосложение на никой не приличам (и двамата са леко пълни, а аз прекалено кльощав :D )

strawberry88
11-16-2011, 19:26
На майка ми. :)

billytalent
11-16-2011, 19:27
Иначе бих искала да променя само носа си - ужасно огромен и грозен е. 8-)

И аз така.
Иначе като изключим гадния нос, по всичко приличам на майка ми... бялата кожа, сините очи, русата коса, усмивката, дори и телосложението ( широкия ханш и тънката талия :Д ) и характера.

tomboy
11-16-2011, 19:29
Аз преди имах някакви съмнения , че съм осиновена , защото съм единствената в семейството с тръпчинки ...(макар и леки ) :) 8-) ....Но после разбрах , че прабаба ми е имала.... :lol:

iiordanova
11-16-2011, 19:37
Едни казват,че приличам на тати. Други на мама. Според мен пък имам и от двамата по малко.
По характер не приличам на никого.

psych0
11-16-2011, 20:02
Едни казват,че приличам на тати. Други на мама. Според мен пък имам и от двамата по малко.
По характер не приличам на никого.

MoonPie
11-16-2011, 20:20
На мен пък ми се е случвало още като ме видят и да ми казват "Ама ти не си ли дъщерята на ... Приличаш толкова много на него...".
Повечето хора, които са виждали и двамата ми родители, казват че приличам на баща ми и съм съгласна. Страшно много от неговите черти съм взела - както от характера, така и външността. Взела съм неговата форма на очите, цвета, веждите, косата - отново цвета, факта че е права и тънка, формата на лицето. По много неща приличам на него, особено като му гледам снимките като млад, осъзнавам колко общо имаме. Иначе имам носа на баба си xD От мама почти нищо не съм взела, като че ли.
Но пък и двамата обичат да казват, че съм им взела лошите черти в характера xD

vampire_girl_
11-16-2011, 20:31
по всичко приличам на майка ми... бялата кожа, сините очи, русата коса, усмивката, дори и телосложението ( широкия ханш и тънката талия :Д ) и характера.
ееех,ще се омъжиш ли за мен? 8-)

С наще,нямам нищо общо,освен цвета на очите.Ако можех и него щях да променя - искам сини,а имам кафяви /да живеят лещите!/.
Характерът,вкусът ни за музика и забавления,дрехи и изобщо всичко е коренно различно.

billytalent
11-16-2011, 21:14
по всичко приличам на майка ми... бялата кожа, сините очи, русата коса, усмивката, дори и телосложението ( широкия ханш и тънката талия :Д ) и характера.
ееех,ще се омъжиш ли за мен? 8-)

Разбира се,стига да нямаш предпочитания за цвета на косата ми :oops: 8-)

Hayashi
11-16-2011, 21:31
По външен вид приличам на мама. Въпреки че големите бузи и големият нос съм си ги наследила от тати. С майка ми можеш да ни объркаш на снимки (тези които тя е на моята възраст).

Иначе по характер, за нещастие, приличам на баба ми, на която съм кръстена.

whitebunny
11-17-2011, 03:09
На баща ми.. само големите очи и луничките са на майка ми 8-)

xxxbrokenhearthxxx
11-17-2011, 05:56
Пълно копие на баща ми съм :D и по характер и по външен вид. Единственото което мразя е чипия ми нос! 8-) мразя чипи носове :D

а от мама имам само цвета на очите май :D

anonymous708973
11-17-2011, 06:34
Приличам на баща ми изцяло по външен вид - тена на кожата, носа, устата, очите, веждите - естествените ми вежди са сууупер дебели, дълги и почти свързани :ДДД, което за мъж не е проблем, ама за момиче...
Зъбите ми са различни - той има голямо разстояние, аз нямам и вечно ми засяда нещо, като ям 8-)
Не си харесвам носа и бих си го променила, ама съм гледала ринопластики и сърцето ми слиза в петите.
Иска ми се да бях взела и гена, който отговаря за голямата гръдна обиколка, ама нъц :Д

По характер приличам на баба ми (майката на баща ми), на нея съм и кръстена. Мноого командорещо създание, вечно обича да става на нейното, а дядо ми е полковник и е свикнал да му се дават заповеди. Намерили са се хората :D Останалата част от характера ми е от майка ми, за което се радвам - много ме ядосва и наранява понякога, но е страшно кадърна жена, за която невъзможно е доста далечно понятие.

Hilary_
11-17-2011, 07:25
По външност съм взела по нещо от всеки.
Характерът ми е изцяло на баща ми.

fenkaaa
11-17-2011, 09:56
Косата и устните на майка ми,очите и самото изражение на баща ми :D

lapin13
11-17-2011, 10:15
А знаеш ли какво е да имаш по-голяма сестра?!>.<...По-лошо няма !..

Ааа! Много искам по-голяма сестра/брат. Имам по-малък брат и адски ме дразни! :x
Иначе по темата.. Еми не приличам на никого от семейството, може би освен на папагала 8-) Аз съм мързел и по цел ден след училище си лежа. И тя е така :D Ината си е единствено моя черта, никой от семейството не го притежава 8-) Иначе по външен вид казват, че съм копие на тате :P Иначе моя нос си го харесвам.. нито малък, нито голям :-P 8-)

sapphire5
11-17-2011, 10:18
Момиче съм. Всички са ми казвали, че имам същият лош характек като на баща ми- ДиВ :lol: Казват ми: " Ти на него си се метнала-Див петел" :lol:

bebzgirl
11-17-2011, 11:37
На мама освен очите и носа.С братовчедка ми сме направо копия,само дето тя е по-голяма и с черна коса и очи.(моята е кестенява а очите бият към зелено)

friedpotato
11-17-2011, 12:55
Всичко е от баща ми. Тъмната кожа, кафявите очи, черната коса и чипото носле, което не харесвам. Също и многото бенки. Имам 3 на лицето, както и той. От майка ми съм взела чувството ми за хумор :D

slun4o2
11-17-2011, 13:18
На баща ми... изцяло височината, очите, веждите, чупливата и гъста коса , общо взето всичко от мама само малките мигли- което ужасно ме дразни на тате са големи и извити , а моите малки та малки. :x Характера също на тате , от двамата съм взела всичко от лошите им черти на характер. То с тате затова сме като куче и котка :D :D :D

DesireToFire
11-17-2011, 13:32
Ами почти изцяло на баща си :Д И външен вид, и до някъде харектер. С майка ми имам само допирно точки по харектер, някой жестове и изражения ги правя несъзнателно същите. Но като цяло аз приличчам много на баща си, сестра ми много на майка ми, но взаймно двете също мноого си приличаме, като изключим, че съм със тъмна коса и тъмни очи, а тя със светла и със сиво-сини очи.

UniCoWN
11-17-2011, 13:33
По цветове (коса, кожа, очи) на никой не приличам - те са с тъмни, а аз със светли.
Казват, че в лице съм приличала на майка ми, ама аз не намирам прилика.

Иначе май съм на тати 8-)

Като тяло - телосложение, структура на самия скелет - краката, колената, съответно походката, имам широки рамене като него, дълги ръце, за капак упорито се опитвам да му взема и шкембенцето (което при него е вече от годинките, ама при мене... явно е до структура, там ще пълнея).

Още - бенките, зъбите ( 8-) ) формата на очите, носа, даже ушите, май и устните са на него (е тук вече не разбирам защо казват че приличам на мама) ....

По характер имам и от двамата, ама от тати е повече, за което се радвам.

againstyou
11-17-2011, 13:49
По характер и на външност на баща ми.

an0niimka
11-17-2011, 13:50
Едни ми казват, че приличам на майка ми, други пък, че повече приличам на баща ми... Ами от всеки съм взела по нещо. 8-) Косата, устните, носа, и малко от характера съм взела от майка ми, а от баща ми съм взела очите, ината му :D , и малко от характера му... :)

titinkaa
11-17-2011, 14:31
Не знам точно на кой приличам.Едни викат,че на мама,други че на баща ми.Иначе по характер имам и от двамата и добри и лоши черти.

teddybearMV
11-17-2011, 14:38
По хорактер приличам на баща ми. Цвета на косата ми е изцяло на дядо ми, очите също- и на татко са същите и формата на лицето. Носът е същият като на мама, устните също 1 към 1. Кожата ми, зъбите ми също съм взела изцяло от мама.
По способности приличам повече на майка ми и на дядо ми. Отдават ни се с лекота едни и същи неща.

xxKiFlAxx
11-17-2011, 14:46
На вид на баща ми :P лицето очите
a характер няма др като мен :D дядо ми казва съм взела най лошото от вссички :razz:

lisi4ety
11-17-2011, 19:37
Характер - на баща ми. От, до.
Външен вид - и от двамата по нещо ;D Макар че напоследък ми казват, че приличам на сестрата на баба ми O_o :D

nepowtorima
11-17-2011, 19:41
Приятелите на майка ми ми казват, че приличам на нея.
Приятелите на баща ми ми казват, че приличам на него.
Искам да приличам на майка ми, но да.. почти всичко е на баща ми - скулите, носа, очите.. само устните са на майка ми..
Баща ми и баба ми толкова си приличат, но от двамата приличам на баба ми повече..

MissChocolate
11-17-2011, 19:49
Въпреки че съм взела доста външни черти на баща ми, доста хора ме оприличават на мама .. случвало се е да ни сметнат за сестри .. 8-) Иначе по характер определено НЕ си приличам с майка ми, което не ни пречи да сме си адски близки и дори най-добри приятелки. И на баща ми не приличам. Поне не все още. xD

bloodyF
11-17-2011, 19:50
казват, че приличам на майка, ама не откривам кой знае каква прилика, повече се оприличавам на леля ми, иначе имам разни бенки и прочие, които си вървят по наследство, само дето всички жени, от на майка рода, са с тънки крака и широка талия, при мен не само че краката не са ми от най-тънките като структура, ами и кокала ми е широк и отгоре ме разширява допълнително..а техните краченца са много слабички такива :lol:
бенки искам да си махам-всичките релефни, забравих да кажа че очите ми са взети от дядо ми (светло сини очи, моите са тъмно сини, зеленикави), прабаба също имаше много хубави светло сини очи.. :) <3

mynichka
11-18-2011, 08:09
почти изцяло на баща ми външно :) по характер на майка ми

cookie78
11-18-2011, 14:57
На мен един ми казва "Приличаш на майка си.", а друг "Колко си заприличала на баща сии."...обаче по характер май приличам на майка ми... :-)

PullMeCloser
11-18-2011, 15:06
Взела съм супер бялата кожа на майка ми, тънката и мека коса на баща ми, зелените очи на баща ми. Носа, устните, скулите-никой няма като моите. 8-) По характер пък съм абсолютно различна от всички.

SunsetGirl
11-19-2011, 13:11
Учила съм генетика,и знам,че момчетата взимат повече майчините страни /черти,жествове,нрав/,както и обратното при момичетата поне така е в повечето случаи.

Аз съм взела повече чертите на баща си,и повечето хора така казват :)
Баща ми е висок 1.75,носи номер на обувката 42 с по-тъмна кожа е,и тъмно кафяви очи,а майка ми е с невероятно светли синьо-зелени понякога и сиви очи висока е 1.56,носи 36/37 номер обувки,а аз съм висока 1.69,номер на обувките 39/40 със светло кафяви очи с леко светлокафеникав тен ,за съжаление съм наследила и мързела на баща си :)

ledenakrasota
11-19-2011, 14:50
Много съм мешана. Ще кажеш, че или съм на баща ми или на мама. :) На него съм му отрязала главата, с нейното широко лице и чело. Очите са ничии, защото те са със светли, а аз съм единствената и от двете страни с кафяви. :(

Имам мекошавостта, добрината, сръчността, работохолизма, бързия ум, талантите и чувствителността на баща ми. От мама имам респектиращото излъчване, твърдостта, ината, борбеността, талантите (отново) и любовта към книгите. :)

Бих променила някои неща, но това съм аз и се харесвам. Всеки ден се преоткривам и не бих променила нищо, защото човек непрекъснато расте и се развива.

gabri3lla
11-19-2011, 14:54
Почти изцяло на баща ми.

nnn1993
11-19-2011, 15:05
Не приличам на родителите си.

PrincessMarcela
11-25-2011, 09:51
Взела съм всичко на татенцето. :) Структурата, цветът на кожата, устните, носът. За жалост съм взела и лесно избухливият му нрав. Но за разлика от него успявам да се осмиря. По принцип в природата е така - момчето взима от майката, а момичето от бащата, но това не е 100% общовалидно правило. В моят случай обаче е актуално.

denkagb
11-25-2011, 13:01
метнала съм се на баща ми и по характер и по външен вид :lol:

mynichkaTanq
11-25-2011, 16:18
метнала съм се на баща ми и по характер и по външен вид :lol:

+1 всеки, който ме види "ааа ти си се метнала на баща си, а сестра ти на майка ти" :D

musS
11-25-2011, 17:12
ами като че ли баща ми.. инати сме и двамата, мразим да ни се прави напук, а същевременно обоожаваме да правим напук на другите.. ии най-много мразим да ни казват кво да правиме.. :D :D иначе бих искала на леля ми, голям е непокист :D

Evie
11-25-2011, 17:25
По излъчване - на леля ми. Всички, които познават и двете ни казват, че страшно много си приличаме и даже са ни бъркали :D
Иначе характер - мама и татко главно и то по равно от двамата. Всъщност май съм взела лошите черти от татко и добрите от мама..
А иначе например очите не са ми от никого. Абсолютно никой в семейството ни няма. Има със сини очи, но със зелени не. 8-)

eminemfenka
11-25-2011, 17:38
Ами на майка ми тялото , веждите и устните.

Зела съм на тати брадичката и косата и височината.
Нослето е си е чисто мое :D хаха

Характера .. по-скоро на баща ми, емоционална,услужлива,чувс твителна.. Абе все такива неща от , които често си патя..

Незнам на кого бих искала да приличам,харесвам се.
Но,ако имах възможност бих вмъкнала всичко на което се възхищавам в своята личност :D