PDA

View Full Version : Защо я има тази злоба???



PLEYGIRL
11-16-2011, 20:05
Забелязала съм ,че в най-известният сайт в света "да не споменавам името му" на почти всяко едно клипче в което се разказва/споменава България ... има коментари от македонци (най-вече) които обиждат ругаят и пишат ужасни неща... Опитвам си да си обясня някак си това, но не мога да разбера от къде за бога идва тази злоба ..... ??? Вие какво мислите?

Auriss
11-17-2011, 04:52
К'во те е*е ? Усмихни се ,пий едно кафе, пуши една цигара и забрави че съществуват.

Simple.

Sh@d0w
11-17-2011, 05:27
А да си забелязала че под всяко едно клипче на metallica, guns'n'roses или който и да е друг изпълнител има коментари за Джъстин Бийбър? Да си забелязала, че под всяко музикално клипче, добавено след 2009г има хейт против Vevo? Мога да ти дам още много примери.

Хейтъри винаги е имало, има и ще има. Хора които просто няма къде другъде да пускат злобата си и решават да я излеят в нета. Конфликт България - Македония има отдавна в нета, особено във въпросния сайт където говориш. Не е едностранен.

Аз лично въобще не обръщам внимание, даже не чета коментари. Просто си отварям клипчето което съм решил да гледам и се наслаждавам. Няма смисъл от никакви спорове, хейтване и прочие - излишно хабене на енергия,нерви и време, без особен резултат.

Прави като мен 8)

svodnika
11-20-2011, 06:12
защото ерата релефа е в лудницата и не може да разсича със своя конански меч всеки който му се направи на боклук

Verminaard
11-20-2011, 07:55
Тебе какво те интересуват бълвочите на макетата?Като ги е срам да се наричат българи - да плюят жлъч и гущери,майната им.

PLEYGIRL
11-20-2011, 14:59
Просто исках да изкажа своето мнение по въпроса и колко много ми е неприятно когато видя нещо такова. Просто е обидно наистина и аз се засягам макар ,че нищо от това не е насочено лично към мен. Факта ,че искам да чуя примерно Българският химн и нещото което виждам преди да е заредило клипчето е коментар на някакъв недодялан човек който обижда без причинно ....... просто е отвратително ... :(