PDA

View Full Version : Кецове през зимата



ledenakrasota
11-16-2011, 20:31
Много момичета носят кецове през зимата и ми казаха, че много топлели. Не се ли пързалят? В големите снегове, не ви ли е кофти с тях?

tomboy
11-16-2011, 20:39
Ами аз съм едно от тези момичета и на мен лично ми топлят и са мми супер удобни .Само някои се пързалят , зависи какви си вземеш! :):):)

weezyfuckinbaby
11-16-2011, 20:55
Зависи от самия кец. Ако е от типа на converse тънките е ясно, че ще ти е доста студено. Ама, ако си с такива кецове
www.shoezone.bg/дамски_обувки/дамски_кецове/14621/Дамски-кецове-Nike-Dunk-High-Skinni?mid=21
няма да има проблем. :)

breathless
11-17-2011, 05:14
И с найкове, и със "скейтърски кецове" от типа на Globe, Etnies пак ми е студено, но поне найковете не пропускат и ги ползвам през мокрите дни. о.о

Cucko0
11-17-2011, 05:45
аз зимата ходя с кецове и ми е идеално.Не ми е студено и не се пързалят ,като повечето ботуши .

anonymous708973
11-17-2011, 06:46
Кецове през зимата е върховна простотия.
Да не говорим колко е смешно.

За момчета е ок, щото имат доста малък избор от обувки, ама момиче да ми тръгне с кецове в снега... кецове + палто :lol:

zlatina17
11-17-2011, 07:19
Кецове през зимата е върховна простотия.
Да не говорим колко е смешно.

За момчета е ок, щото имат доста малък избор от обувки, ама момиче да ми тръгне с кецове в снега... кецове + палто :lol:
+
Иначе аз през никой сезон не нося кецове. :)

Hilary_
11-17-2011, 07:27
Мноооооооооого НЕхаресвам разпльоканите кецове .. даже не знам как им се викаше.
Ако са нещо по - стегнатичко (като за момиче) - бива.
Не вярвам да топлят кой знае колко .. :-o

anonymous708973
11-17-2011, 07:43
Да бе, баси обувките - 3 пъти по-големи от главата ти :Д нищо женствено няма в това.

И как ще топлят... като ти влезе сняг в тях, сигурно става много яко. Друго си е с ботуши или боти.

vampire_girl_
11-17-2011, 07:52
Харесвам такива http://api.ning.com/files/uXJRoONRQ9k4Yvp5uJNwAy5Sr3M3KuwabdWAsc*WgE4e9aOm3W L1PYjue*5vzau1iTV*eP6swDiu4jFdqUqmlMc53Ecq44ee/converse100thanniversaryleatherjacketchucktaylor01 500x350.jpg
но не и другите,които са доста големи
http://img208.imageshack.us/img208/8388/1223u.jpg

За сухите дни ми се виждат ок,ама за сняг!?

HellOfaHottie
11-17-2011, 07:53
Много хора носят кецове, защото просто това е стилът им. Но в тях влиза сняг.. не топлят на глезена... аз лично не си падам по кецове, дизайна им ми идва твърде в повече, но който ги харесва - да ги носи, просто сам да прецени, дали няма да му влезе сняг и ако е по - нормално времето да обува... какво толкова

millmii
11-17-2011, 08:53
Аз се чудя на хората с ботите в 20 см сняг (примерно), а сега и кецове .. :Х

BoCupycake
11-17-2011, 09:56
Абе,ако обувката е скапана било то бота,ботуш,кец все ще ти е студено и мокро.

sapphire5
11-17-2011, 10:20
Лично аз си ходя с ботуши, но когато снеговете не са чак толкова големи може да ходя и с кецове, но не е същото като с ботуши. (не ти е чак толкова топло, но все пак зависи от кеца) .

lapin13
11-17-2011, 10:37
Ходя с кецове във всички сезони само без зимата. Вчера отидох да си купа ботушки 8-) Има кецове, които топлят - да, но кецове през зимата.. ОМГ :shock: та то ще влезне сняг :lol:

sapphire5
11-17-2011, 10:40
ОМГ :shock: та то ще влезне сняг :lol:
Голяма работа :lol: кво ти пука... 8-)

lapin13
11-17-2011, 10:43
Голяма работа :lol: кво ти пука... 8-)
студеничко ми е 8-)

circlesquare
11-17-2011, 16:19
Ходя с кецове във всички сезони само без зимата. Вчера отидох да си купа ботушки 8-) Има кецове, които топлят - да, но кецове през зимата.. ОМГ :shock: та то ще влезне сняг :lol:

psych0
11-17-2011, 16:43
За зимата си купих високи кецове на Reebok от естествена кожа.
Всяка зима съм с кецове и топлят много повече, + това когато кеца е хубав няма да пропуска ;)

Colouring
11-17-2011, 16:55
За зимата си купих високи кецове на Reebok от естествена кожа.
Всяка зима съм с кецове и топлят много повече, + това когато кеца е хубав няма да пропуска ;)
Дори и да не ти пропуска кецът все още не мисля,че е подходящ.Имам предвид,като падне един хубав сняг ти трябва висока обувка,а не подобно нещо.Целият ще станеш мокър.
Аз лично никога не бих сложила кецове/маратонки в сняг,предпочитам си ботушите-хем топлят,хем не пропускат.

psych0
11-17-2011, 17:34
Това не е първата зима, която ще карам с кецове.
Според тебе ако не бяха подходящи щях ли да ги нося?
Не ставам мокра, нито ми е студено.

millmii
11-17-2011, 17:44
Малко спам, ама много ме кефи аватара ти ! <3

psych0
11-17-2011, 17:57
Мерсиии!

Pamaa
11-17-2011, 17:57
Емии.. няма лошо.
http://www.deichmann.bg/site/images/1056284_pp.jpg Ето тези ми харесват, но просто вече кецове не нося :? .

arsenalllbaby
11-17-2011, 17:59
:lol: :lol: Oфф, аз нося и кецове, и боти, и ботушки. Ако има преспи няма да тръгна с кецове. Нося ги, когато е валяло и е изчистено вече... То дали ще хлъзга си зависи от кеца.

А иначе за тези, на които им е ГРОЗНО.. Еми да ви е грозно, аз к'во? :lol:

kyon
11-17-2011, 18:33
Абе,ако обувката е скапана било то бота,ботуш,кец все ще ти е студено и мокро.

Аз съм заклета фенка на кецките и друго не обувам.
Най - много пари за кецове съм давала до 40лв. и досега не съм имала никакъв проблем. Няма дъжд, няма сняг...

kaRamella
11-17-2011, 20:11
Амиии.. моите са високи и мога да ви кажа, че и през дъжд и сняг нищо не пропускат :) http://www.xmode.cz/foto/puvodni/foto-4e45cf7e04529.jpg
Също и тези съм ги пробвала и не пропускат , ама не са високи като другите и влиза понякога сняг отстрани. http://www.outletmania.sk/upload/product/06300932_l.jpg
Много са ми удобни, а за това кецове с палтото .. хаха надали имате само едно палто, аз поне имам две по-спортни якета така че има с какво да ги съчетавам.
И отделно вече ботуши,боти с палта :)

Spider4eto
11-17-2011, 20:18
Ако нагазиш в сняг до колене, много ясно че ще влезе в кецовете. Аз също нося зимата, внимавам да минавам през отъпканите места и не влиза сняг.

titit0
11-17-2011, 22:42
Ами не знам ама, тази година има кецове с потплата .. ;дд Сега поне не се сещам за думата. ;дд На мен ми топлят много. :) Ама понякога нося ботуши, защото сега излязоха доста стилни модели. Иначе си нося и кецовете. :)

anonymous708973
11-18-2011, 06:14
поДплата бе, мамка му. Няма представка пот-! Най-малкото - нещото се намира поД плата.

LittleRebelRidingHood
11-18-2011, 07:13
понеже в Бургас сняг вали веднъж на 100 години :D аз съм си свикнала да щъкам с кецовете през по-голямата част от годината, иначе имам 2-3 чифта ботуши, ако вземе, че стане чудо и завали сняг. абее общо взето кецовете през зимата не са чак такъв абсурд като например ненормалниците, дето ходят през лятото с кубинки.... :?

teddybearMV
11-18-2011, 08:27
Има и модели зимни кецове отвътре с дебела подплата. Ако на обикновени отдолу носиш дебели чорапи и терлици примерно не би било проблем. Друг е въпросът, че не е необходимо да ходиш и зимата с кецове, но ако наистина ти е мания.. И аз на 14 год. много държах една зима да ходя постоянно с маратонки, а не с ботуши. Отдолу носих и чорапи и терлици . :) :D Сега ми е забавно като се сетя. :lol:

mariqanastasova
11-20-2011, 17:36
Зависи с какви кецове ще си през зимата...моите са 2 чифта и ги сменям-на адидас и найк...много топлят

FuCKkK13
11-20-2011, 18:00
:lol: :lol: Oфф, аз нося и кецове, и боти, и ботушки. Ако има преспи няма да тръгна с кецове. Нося ги, когато е валяло и е изчистено вече... То дали ще хлъзга си зависи от кеца.

А иначе за тези, на които им е ГРОЗНО.. Еми да ви е грозно, аз к'во? :lol: +1
какво всички взехте да обиждате ??? .. аз слушам рап.. и да.. не нося само широки кецове,но 90% през годината ги нося ;) .. моята най-добре приятелка още като си купувах първите широки кецове (което е било преди години) ми каза,че съм била мъничка и няма да ми отива,но като ме видя с промени мнението ;) .. + че някои момичета имат спортна фигура и им ходи адски много... да.. аз съм носила кецове през зимата,когато снега беше малко и не ми влизаше сняг,беше ми топло и не се хлъзгаха.. за разлика от някой други обувки.. то това си зависи и от кецовете,но няма значение.. днес бях с ботуши и повярвайте ми съжалих,че не съм с кецове.. краката ми бяха лед.. така че боти,кецове,ботуши.. като не уцелиш на нещо качествено много ясно че ще се оплакваш ;) .. и сега зимата ако няма много сняг и е слегнал (не на преспи) пак ще си ходя с кецовете,защото ботушите нещо не ми топлят.. а иначе комбинацията палто + ботуши ми е противна и никога не съм се обличала така ;) .. айде \/

xoxi
11-20-2011, 18:27
През зимата нося кецове подобни на тези:
http://images.productserve.com/preview/2044/119256528.jpg
Абсолютно никакви оплаквания нямам от тях.
Когато обаче температурите паднат много под нулата и станат поледици навсякъде, предпочитам да съм с кубинки, просто защото им имам повече доверие и не трябва да си стъпвам на очите, когато минавам по заледени участъци.

А ботуши не съм обувала от 1ви-2ри клас. Ужасно неудобни са ми, а и нямам дрехи за тях.

pinkflower
11-20-2011, 18:37
Ми аз квото и да обуя зимата все си ми е студено на краката :D Ама си ходя с ботуши,най-малкото защото ми топлят на глезена и нагоре по крака до където ми стигат. Относно пързалянето вече и ботушите не са гаранция както ги правят с някакви тънички и подчти гладки подметки :X

GrippingBosh
11-20-2011, 19:29
Ходя с ботуши.Преди ходех с кецове и се чудех що боледувам постоянно ама акъл нямам явно :lol: Зависи от обувката все пак ,но в големия сняг не препоръчвам.Настинат ли краката ,заминаваш болен...

mynichkaTanq
11-21-2011, 12:23
Зависи от самия кец. Ако е от типа на converse тънките е ясно, че ще ти е доста студено. Ама, ако си с такива кецове
www.shoezone.bg/дамски_обувки/дамски_кецове/14621/Дамски-кецове-Nike-Dunk-High-Skinni?mid=21
няма да има проблем. :)

офф пак ли тези найкове. :?

sun251
11-21-2011, 13:45
Аз не харесвам особено ботушите (не са мой тип .. никой модел до сега не ми е грабвал окото) и затова и през зимата ходя с кецове :) живея във Варна и както едно друго момиче беше написало тук по черноморието вали веднъж на 100 години :D изобщо не се натрупва и няма опасност да ми влиза в кецовете :) ,но в редки случеи когато е много студено и заледено нося апрески/ботуши ..!

bebzgirl
11-21-2011, 14:45
Супер простотията.Кецове слагам само от онези платнените,другите са ми много мъжки.С тва нещо да изляза в студ. :-o :-o Вие добре ли сте ? То,ако ставаше с кецове нямаше да има ботуши.На всичкото отгоре седят супер грозно като ги сложиш с някое сладурско яке.Какво каза едно момиче преди мен - палто с кецове :shock: :shock: :lol: :lol: .

ПП: Не харесвам и никога не съм харесвала тези високи и груби кецове за момиче. :)

shadow4e
11-21-2011, 15:02
Аз ходя с ботуши и пак замръзвам като паднат снеговете и температурите са нулеви, така че.. Днес си взех едни ботуши от плат, сигурна съм, че кецовете топлят повече.

cookie_master
11-21-2011, 17:13
Преди ходих с ботуши и краката ми винаги бяха ледени.Сега снеговете си ги карам с кецове и не,не ми се пълнят със сняг и не ми е студено.Ако си попаднеш на качествена обувка въобще няма да имаш проблеми :wink:

CBETO3APA
11-22-2011, 18:21
Зависи с какви кецове ще си през зимата , но аз лично предпочитам ботуши :)

m.smilee3
12-05-2012, 14:33
Това не е първата зима, която ще карам с кецове.
Според тебе ако не бяха подходящи щях ли да ги нося?
Не ставам мокра, нито ми е студено.

o molq te pomogni mi prati podobni kecowe na twoite.. otchaqno tursq kecowe da si porucham za da iskaram s tqh zimata

m.smilee3
12-05-2012, 14:38
http://prodavalnik.com/promotsiya-maratonki-replika-i11906579 mislite li che tezi shte propuskat?

EternalDream
12-05-2012, 14:42
Винаги съм ходила с кецове. По сняг, лед - то си зависи от обувката колко ще издържи.

m.smilee3
12-05-2012, 14:48
Винаги съм ходила с кецове. По сняг, лед - то си зависи от обувката колко ще издържи.

kakvi po tochni? mojesh li da pratish link ako sa 0t internet :)

Hayashi
12-05-2012, 16:42
Моите ботуши са велурени и по време на редките снегове тук ходех точно с кецове, защото топлеха страшно много и не пропускаха изобщо. Още повече, че всичките ми ботуши са или на ток или на висока подметка, а като се заледи изобщо не се виждам навън с тях. Но естествено, че не ги нося с палто. Има и спортни зимни якета, които между другото топлят много повече от едно палто.

YSMF
12-05-2012, 17:35
Сещам се миналата зима моите "прекрасни" ботуши ми докараха настинка - все едно си бях сложила краката в аквариум. На следващия ден си сложих едни кецове, които ги водят баскетболни. Единствения проблем беше, че влезе малко сняг в обувката. Сега си търся качествени ботуши, ако не намеря ще си карам пак с кецовете. Палта не нося, така че няма да ми е проблем.

nor4eto99
12-05-2012, 18:52
Аз през зимата си нося маратонките (заради мойте капризи никои ботуши не ми харесват) и ми е топло с тях и не се хлъзгат. Пък понякога и гуменки нося (щото имам наистина много гуменки-аз съм им фен) :D :D

tori
12-05-2012, 18:57
Нося кецове ама като е сухо и неснежно. Като завали, минавам на ботуши. Ами не е много топличко, но...

smile12345
12-05-2012, 19:06
от 4 години не съм обувала боти или ботуши..всеки ден съм с кецове-много ми е удобно,топло и изобщо не ми пука какво мислят другите..на мен ми харесват!...

anonymous708973
12-05-2012, 19:40
Ботушите пропускали, пък кецовете - не... :lol:

Не може да сравнявате лепени ботуши от Паоло Ботичели с кецове като Найк. На различно ниво в класациите са.
Като цяло не намирам кецовете за добра обувка, ама през зимата е просто дебилно. Нося качествени ботуши/боти от естествена кожа с грайфер, които ми пазят топло и няма нужда да стъпвам на пръсти по леда.

YSMF
12-05-2012, 19:48
^ факт, че се случи. Също е и факт, че и купувайки си евтини ботуши позволих това да се случи.
Сега съм в търсене на качествени зимни обувки ако не намеря ще си карам с кецовете, не ми е проблем.

xwhitecarnationx
12-05-2012, 19:51
Цяла зима си ходя с кецове. Просто трябва да са много здрави, защото има някои, където за седмица се късат и пропускат вода. :) За пързалянето не знам. Аз например не се пързалям толкова много като съм с кецове.

Kalu
12-05-2012, 19:51
Била съм с кецове, не е лошо, още повече ако са от хубавите. Не се пързалят, топлят, но не стават преспи и сняг и така нататък А ако говорим за мода- много си е хубаво даже... на мен много повече ми харесва да ходя с кецове през зимата :)

PullMeCloser
12-05-2012, 21:45
Ботушите пропускали, пък кецовете - не... :lol:

Не може да сравнявате лепени ботуши от Паоло Ботичели с кецове като Найк. На различно ниво в класациите са.
Като цяло не намирам кецовете за добра обувка, ама през зимата е просто дебилно. Нося качествени ботуши/боти от естествена кожа с грайфер, които ми пазят топло и няма нужда да стъпвам на пръсти по леда.

Добре, бе, хора... купувам си качествени обувки. Не са лепени, не са от Паоло Ботичели, естествени материали уж. И пропускат си и това е. В тая гадна киша просто нбяма начин. Имах едни-единствени ботуши, които не пропускаха, обаче веднъж без да искам стъпих в една локва до глезена с тях и и те пропускат след тоя инцидент :Д Каквото и да си купя, все са ми мокри краката. Уж с грайфер, уж шити(или както там им се вика), уж скъпи, ама е все тая май май.

Exothermic
12-05-2012, 22:36
Почти 10 години вече си карам зимите с кецове ... екстра са си, важно е да си подбереш модела само, не всички стават за сняг.
Относно, това, че на някои им е грозно - всеки с вкуса си.

cw3tty
12-05-2012, 22:52
миналата година си купих http://contrabanda.bg/content/products/product_346_1317669004.jpg тези и тази година ще си карам с тях също.. беше ми перфектно

nor4eto99
12-06-2012, 03:55
Апрески е решението на проблема пропускането на вода. Е, ако не сте планински район, където вали по 50 см сняг.....

tori
12-06-2012, 06:04
Апрески е решението на проблема пропускането на вода. Е, ако не сте планински район, където вали по 50 см сняг.....
Абее не е съвсем така. Трябва да улучиш качествена обувка. Аз си пазарувам от Рънърс повечето пъти и там една приятелка на майка ми ни вади обувките от склада и с една нейна обувка мога да карам по 5-6 години. Като си купя каквото си харесам на външен вид, пак от същата марка, но друг магазин (или от същия магазин де, но с отрицателно мнение от нейна страна), подметката се разлепя на 75 процента или издънва се. Става въпрос и за кецове, и за ботуши, и за всякакви други обувки.

anonymous708973
12-06-2012, 08:43
Добре, бе, хора... купувам си качествени обувки. Не са лепени, не са от Паоло Ботичели, естествени материали уж. И пропускат си и това е. В тая гадна киша просто нбяма начин. Имах едни-единствени ботуши, които не пропускаха, обаче веднъж без да искам стъпих в една локва до глезена с тях и и те пропускат след тоя инцидент :Д Каквото и да си купя, все са ми мокри краката. Уж с грайфер, уж шити(или както там им се вика), уж скъпи, ама е все тая май май.

А с импрегниращ спрей напръскала ли си ги?

Апреските са ми кошмара на века. Нито тях мога да съчетая със стила си, нито кецовете.

PullMeCloser
12-06-2012, 08:45
Не знам, може и да съм :Д Пръсках си ги преди с един спрей, който уж бил против влага и тн. глупости. Как изглежда този импрегниращ спрей и откъде се купува? :Д И ако си напръскам сега ботушите, след като вече са носени, ще има ли ефект?

Edit: видях в гугъл :Д имам син на Deichmann, явно съм ги пръскала :Д И какво, това нещо спира пропускането ли? Брех. Дали ако си напръскам новите, които вече са пропуснали, ще има някакво подобрение?:Д

anonymous708973
12-06-2012, 08:55
Не знам дали ще спре вече пропуснали.
Спреят струва 4-5 лв и запечатва кожата, за да не пропуска, защото все пак тя има някакви микропорички, за да ти диша крака, а не да се спарва като в кец. Аз не ги пръскам и никога не пропускат.

PullMeCloser
12-06-2012, 09:31
Ще взема да си напръскам всички обувки, хаха :Д Мерси, ще ги видим при следващото подобие на сняг/по-проливен дъжд.

~sweeettt~
12-25-2012, 20:05
не съм пробвала но през връзките пропускат сняг/вода предвид 50см - те преспи

DoubleDMG1
12-26-2012, 10:38
sq съм с дънлоп със климатичета , иначе ще си вземам 1 найкче и 1 еаруалк след 1во число понеже е леща.. иначе се пързалям поече от дядо мраз по снега :P a ii да добавя, нямам проблеми със водата и снега т.н. не си пропуска дънлопа, за ся не ме е предал. Казват че е тъпа марка ама на мен си ми харесва.

ross
12-28-2012, 09:03
Имам кецове, които са изработени от естествена кожа, а отвътре са със вълна. Топлят ми повече от ботушите.

dream1707
12-28-2012, 12:00
Не ми е студено с кецове, не се пързалям, не ми влиза сняг... Но в кишата пропускат. За това ботушките са си измислени за зимата, въпреки че и аз не мога да попадна на нещо, което ме пропуска въобще.

Your.Passion
12-28-2012, 12:18
Зависи от самия кец. Ако е от типа на converse тънките е ясно, че ще ти е доста студено. Ама, ако си с такива кецове
www.shoezone.bg/дамски_обувки/дамски_кецове/14621/Дамски-кецове-Nike-Dunk-High-Skinni?mid=21
няма да има проблем. :)

+
Някой и пропускат и ти е студено и става една каша в кракът ти ,това става ако си вземеш някой боклук ,но като тези Найкове горе наистина няма да пропускат и ще ти топлят :)

thebigsmile
12-28-2012, 16:10
Аз до миналата година зимата ходех с кецове. Не съм фенка на ботушите, но тази година си взех защото кецовете се пързаляха а пък и ми беше малко студеничко и некомфортно. Ботушки са си най - добре за зимата !

siminceto
12-28-2012, 16:23
Да ви кажа гарантирам на ugg за сняг. Топлят ти и то доста и не пропускат , но дойде ли време на кишавото ти пропускат щото са от велур ... Аз сега си купих една имитация за 30 лв и много топлеха като наваля, ама сега всичко като се разтопи ми пропуснаха и ми подгизнаха краката .. А иначе си имам едни кубинки от Deichman с огромни грайвери , които не ще се плъзнеш и топлят и не проспускат . Може да си цопаш като малките деца в локвите .. Иначе наистина си има много боклуци ...

SuNsEt
12-28-2012, 20:43
Моите са със 5 см равна подметка,вътре са супер топли и един вид са зимни кецове,ако мога така да ги нарека.Въпреки това не ги нося в големи преспи или нещо такова,даже стават и за есента.

pepa97
01-05-2013, 17:26
Кецове през зимата,ботуши през лятото ,абе народа изкуфява отвсякъде.АЗ СЪМ НА ТОВА МНЕНИЕ!

kaliope111
01-06-2013, 14:55
аз нося през зимата кецове имам пуми вече 2 години и не се оплаквам много удобни не се плпъзгат и не пропущат , за мен това е част от стила ми , имам и ботуши разбира се нося ги когато вече хептен е заледено и така нататък , по скоро пумите си ги нося когато времето е вече по омекнало но не и в най -големие снегове

EmmiLy
01-11-2013, 20:52
Аз съм заклета фенка на кецките и друго не обувам.
Най - много пари за кецове съм давала до 40лв. и досега не съм имала никакъв проблем. Няма дъжд, няма сняг...
и аз така

bebzgirl
01-11-2013, 20:55
Ох,ами аз съм много зиморничева и не си представям да ходя в снеговете с такова нещо.Просто ще умра от студ.Неслучайно са създали ботушите. :)

youonlyliveonce
01-13-2013, 17:09
Аз и есента (и пролетта) не нося кецове...грозно ми е

kitty02
01-13-2013, 20:53
Не мога да си се представя със кецове във дебелия сняг. Заради това са измислили ботушите. Кецове се носят през пролетта, лятото и есента ;)