PDA

View Full Version : Тежка депресия



frocho
11-16-2011, 21:06
Здравеите,казвам се Петър ,на 21 години съм! Пиша ви защото съм изпаднал в много дълбока дупка.Колкото и налудничево да звучи всичко започна след едно ходене в дискотека или по скоро след ходене до тоалетната в една дискотека ...в коридора на която има навсякъде огледала ,там когато се огледах в едно огледало видях освен анфаса си и тила си, които се отрязяваше от огледало зад мен преполагам ...това отражение беше някак странно главата ми беше със странна форма ,продълговата,челиостта ми също ,изобщо мн.страннен образ видях ...и страшно се депресирах от това ,веднага си тръгнах от дискотеката и се прибрах в нас ,огледах и анфаса и тила си в огледалата в нас образа ми беше нормален и различен от този от дискотеката. Oт тогава постоянно гледам тила си, снимам задната част на главата си след ,което си казвам всичко е нормално нищо ми няма ,но след като изляза навън образа от огледалото в дискотеката изкача в съзнанието ми ,когато някои ме погледне отзад се притеснявам ....когато някои ме погледне мисля ,че е заради дефект някакъв....не знам какво ми става преди това всичко беше нормално ...мисля че полудявам .Всеки с ,които споделя казва ''ти си бил пиян'' , ''там огледалата са криви'' , ''нищо ти няма ,стига глупости'',но аз не мога да се оправя ... не бях пил нищо, а огледалото срещу мен беше нормално ,което ме кара да мисля че и тожа зад мен е било

weezyfuckinbaby
11-16-2011, 21:32
Питай някой твой приятел той ще ти каже дали наистина имаш нещо. Не се доверявай на огледала по дискотеките.

Hayashi
11-16-2011, 21:56
Огледалото наистина е възможно да е било изкривено.
Не мисля, че трябва да отдаваш такова голямо значение на нещо от този сорт.

Mooo6no
11-16-2011, 21:59
Да не си взимал халюциногенни вещества? o.0

Mi6inka
11-17-2011, 06:51
Човеко! Намери си занимание и спри да мислиш за безумни глупости.

PamelaIvanova
11-17-2011, 08:21
Ти си извънземно, туко що се разкри пред хората и сега твоите ще те накажат.